Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

18 Mayıs 2008 Pazar / 2. GELENEKSEL MOTOSiKLET.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

CİHAN kaçta BP Leventte olucaz abi...biz kendi grubumuzu kuralım o zaman...patron Opet diyo artık üzerine laf olmaz artık...kendi bildiğimiz şekilde yapalım...
    metehan abi biz saat 09 da orda oluruz belki daha erken oluruz,
    belkide afişimizide asırız.
    erken kalkan erken yol alırmış ama biz hep beraber yol alacağız.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi biz saat 09 da orda oluruz belki daha erken oluruz,
    belkide afişimizide asırız.
    erken kalkan erken yol alırmış ama biz hep beraber yol alacağız.
    tamam abi biz grubumuzu kuralım diğer tayfayı dışlayalım...ama abi müridlerim çok fazla sizle ilgilenemezsem affedin beni...ilgi manyağı olucam gibi yine...neyimi seviyolarsa anlamıyorum...bildiğin geyikci boş adam handro işte...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    metehan abi merak etme sende herkeze yetecek kadar yürek var hepimize yetersin.
    cbf 150 farkı olacaga benziyor hani şöyle 20 cbf 150 yan yana.
    98 Beygir.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi merak etme sende herkeze yetecek kadar yürek var hepimize yetersin.
    cbf 150 farkı olacaga benziyor hani şöyle 20 cbf 150 yan yana.

aboo...büyük bi yere koydun şimdi gönlünde iyimi...büyük sorumluluklar vermeyin bana taşıyamam inan...

cbfciyiz farkımız motorumuz...ama sen seneye bunu boşarsın abi bence...sana yetmiyo biliyorum...

20 cbf de göz kamaştırır...yakışır bize...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    hyosung gt 250r turuncu-siyah...... favorim; HONDA CB 1300S ABS
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz de CBF150.net olarak geziye sizlerle katılıyoruz arkadaşlar
    bizden de yaklaşık 10-11 kişi gelecek...
    geçen seneki yuvacık gezisinin tadı hala damağımda
    bu sene de çok güzel olacağına eminim
    savaş abi bizim grup nerede buluşacak, anadolu yakasından gelecek olan cbf150'liler....
    herkese;kazasız,belasız,
    özgürlüğe doğru iyi yolculuklar...:bounce:

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaradan gelmek isteyenler nasıl gelebilir...
    en kısa olaraktan...
    ya da bir gün öncesinden gelip kamp yapma imkanı varmıdır acep...

ewet kanp alanına mevcut bir yer ve fiyatıda çok uygun

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Kalabalık bir grub sürüşü olacağı için grubu ortalama süratlere ve motosiklet tipne göre böleceğiz. Zaten çoğu arkadaş kendi içinde grub sürüşü için bireylese olarak bölünecek kendi grubunu yapacak. Buluşma ve bekleme noktalarımız konunun ilk mesajında yazıyor. Belirtilen noktalarda tekrar bir araya gelinecektir.

Acaba Menderes Özel'in yazdığı gibi grub ayrımı mı yapsak (bu şakaydı ciddeye almayın)

Güneş motorcuları: Güneşe doğru sürmek için doğmuştur. Motosikletlerini kış aylarında dinlendirir; tatlı su motorcusu diye laf atanlar olsa da havalar ısınınca, dişli iki tekerleğiyle yüzlerce kilometre yapmaya tereddüt etmezler. Tatlı virajlar ve alacakaranlık bir günbatımından asla vazgeçemezler.

Yönetim kurulu motorcuları: Kariyerinin zirvesine erişmiş; artık bir Harley Davidson satın alıp istediği zaman ofisten kurtulabilme hakkını kazanmıştır. Hafta sonlarındaysa Harley’i onu evden kurtarıp ufka taşır. Motosikletini marka aksesuarlarla donatır. İmaj onun için her şeydir ve onun imajının da en iyi tamamlayıcısı bir Harley’dir. Hayır bu kesinlikle bir orta yaş krizi değil; Harley ve o, birbirleri için yaratılmıştır. Favori motosikleti Harley Davidson Road King Classic.

Skuterciler: Hızlı bir skuterle, kent sokaklarında dolanmak için doğmuştur. Genç ve umursamazdır. Bir skuter, kentte arzuladığı sonsuz özgürlüğün anahtarıdır. Asla kıllı, deriler içinde bir motorcu gibi olamaz. Tecrübe ve büyük masraflara girmesi de gerekmez. Ama o, skuterinin avantajlarını sonuna dek kullanmasını çok iyi bilir. Favori motoru Piaggio Fly 125.

Rossikafalar: Hız, güç, imaj ve cesur bir motorcu motosikletin olmazsa olmazıdır. Pahalı bir hobidir onun için; superbike solur, dünya çapında yarışçıların yolunu gözler, yarışlara, toplantılara katılır. Bıçak sırtında yaşamaktan zevk alır. Adrenalin onun gençlik pınarıdır. Favori motoru Yamaha R1.

Motorkafalar: Güçlü, kaslı ve çıplak cadde motorları en büyük ihtirasıdır. Motosikletler hakkında bilgili ve yaratıcıdırlar; sahip olduğu en değerli varlığı modifiye edip güzelleştirmeye bayılır. Tek başına gezmeyi sever; güzel bebeğini diğer motorculara gösterip hava atarak eğlenmeyi de... Favori motosikleti Suzuki Bandit 1200.

Motosikleti
    bws50
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalabalık bir grub sürüşü olacağı için grubu ortalama süratlere ve motosiklet tipne göre böleceğiz. Zaten çoğu arkadaş kendi içinde grub sürüşü için bireylese olarak bölünecek kendi grubunu yapacak. Buluşma ve bekleme noktalarımız konunun ilk mesajında yazıyor. Belirtilen noktalarda tekrar bir araya gelinecektir.

Acaba Menderes Özel'in yazdığı gibi grub ayrımı mı yapsak (bu şakaydı ciddeye almayın)

Güneş motorcuları: Güneşe doğru sürmek için doğmuştur. Motosikletlerini kış aylarında dinlendirir; tatlı su motorcusu diye laf atanlar olsa da havalar ısınınca, dişli iki tekerleğiyle yüzlerce kilometre yapmaya tereddüt etmezler. Tatlı virajlar ve alacakaranlık bir günbatımından asla vazgeçemezler.

Yönetim kurulu motorcuları: Kariyerinin zirvesine erişmiş; artık bir Harley Davidson satın alıp istediği zaman ofisten kurtulabilme hakkını kazanmıştır. Hafta sonlarındaysa Harley’i onu evden kurtarıp ufka taşır. Motosikletini marka aksesuarlarla donatır. İmaj onun için her şeydir ve onun imajının da en iyi tamamlayıcısı bir Harley’dir. Hayır bu kesinlikle bir orta yaş krizi değil; Harley ve o, birbirleri için yaratılmıştır. Favori motosikleti Harley Davidson Road King Classic.

Skuterciler: Hızlı bir skuterle, kent sokaklarında dolanmak için doğmuştur. Genç ve umursamazdır. Bir skuter, kentte arzuladığı sonsuz özgürlüğün anahtarıdır. Asla kıllı, deriler içinde bir motorcu gibi olamaz. Tecrübe ve büyük masraflara girmesi de gerekmez. Ama o, skuterinin avantajlarını sonuna dek kullanmasını çok iyi bilir. Favori motoru Piaggio Fly 125.

Rossikafalar: Hız, güç, imaj ve cesur bir motorcu motosikletin olmazsa olmazıdır. Pahalı bir hobidir onun için; superbike solur, dünya çapında yarışçıların yolunu gözler, yarışlara, toplantılara katılır. Bıçak sırtında yaşamaktan zevk alır. Adrenalin onun gençlik pınarıdır. Favori motoru Yamaha R1.

Motorkafalar: Güçlü, kaslı ve çıplak cadde motorları en büyük ihtirasıdır. Motosikletler hakkında bilgili ve yaratıcıdırlar; sahip olduğu en değerli varlığı modifiye edip güzelleştirmeye bayılır. Tek başına gezmeyi sever; güzel bebeğini diğer motorculara gösterip hava atarak eğlenmeyi de... Favori motosikleti Suzuki Bandit 1200.

senin hem cinsin hangisi oluyor burda :D

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin hem cinsin hangisi oluyor burda :D
    Henüz öyle bir sınıf yapılmadı

Motosikleti
    bws50
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz öyle bir sınıf yapılmadı
    ay gözlerim yaşardı

Ben benim scooterla 50 km nin üstüne çıkmıyorum..
    Sizinle gelsem bile siz gittikten saatler sonra yetişirim umfff
    [B]Motorcycle[/B] : [I]Heart[/I] + [U]Soul[/U] :bounce: :joker:

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    araç desteğinizde benden

Motosikleti
    bws50
    Konuyu Toplam 9 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    Loft, mete_han, alper_tim, Mecit

mete_han ve alper_tim burda korkulucak zaman şuan hemen pusuya yatıyım ben bare :D

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    avrupa yakasından gelecek arkadaşlar lütfen dikkat
    levent bp deki buluşma sonrası 2. köprüye geçeceğimiz için gelen herkesin kgs kartı yada ogs si bulunması zorunludur köprüde nakit gişeleri kaldırıldığı için o gün zorluk yaşamayalım diye kgs yada ogs cihazınızı şimdiden ayarlayınız teşekkürler
    ayrıca avrupa yakası buluşma noktasından hareketimiz saat 09:00 -09:05 dir lütfen saatlere özen gösterelim teşekkürler

Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 9 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    Loft, mete_han, alper_tim, Mecit

mete_han ve alper_tim burda korkulucak zaman şuan hemen pusuya yatıyım ben bare :D
    yat tabi, pusuya bende sizi takipteyim
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bebiş nasıl? bizim içinde öp onu
    cok sukur eminim gun gectikce ahtapot gibi kolları her yana uzanıyor
    Artık pesinden kosarken yoruluyoruz diyebilirim
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    honda CBR 600 F
    Merhaba arkadaşlar
    ben bu siteye yeni üye oldum.

Alıntı ergunsenturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    ben bu siteye yeni üye oldum.
    bende şimdi üye oldum ilgilenin bizler eskileri nerde bu sitenin joyride 200 ile katılmayı duşunuyorum varmı joyride ile katılan

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tanışma topici gibi olmus burası

nys arkadaşlar geziye katılım serbest tabi ytrki siz gelmek isteyim motorunuzun markası modeli onemli degil duz yolda 80-100 arası bi hızla gideriz herhlde bunlara uyum saglarım diyosanız bekleriz

joyridela katılan varmı bilmiorum ama sen gel işte joyridelı
    true love..

Drift Religion

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    oy oy oy 60 kişi olmuş 70 kişide belli değil arkadaşlar artık belli olsun az bir zaman kaldı gezi çok güzel olucak heyecanla beklemekteyiz
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanışma topici gibi olmus burası

nys arkadaşlar geziye katılım serbest tabi ytrki siz gelmek isteyim motorunuzun markası modeli onemli degil duz yolda 80-100 arası bi hızla gideriz herhlde bunlara uyum saglarım diyosanız bekleriz

joyridela katılan varmı bilmiorum ama sen gel işte joyridelı

Yokuş yukarı)))???
    ....................
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)