Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

2 ekim pazar rivaya doğa gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Biscuit, ehhuaeraehruaher.. harbi geyik ötesi olmuş.. Ama olsuuun. Hakediyorlar.

ARKADAŞLAR!!!

Herkesi motorlarına saygı göstermeye davet ediyorum. Tepesine binip gezerken iyi, sora kıçınız bi er5'e veya zx9r'a deyince amanda aman benim motorum ne kadder pohtanmış, aman benimki gitmiyomuş megersem, ben simdi nasıl motoruma tekrar binicem gibi tripler yapmak yakışıyor mu ? Herkes bundan sonra motorlarına saygılı davranacak arkadaşlar. Nispet yapar gibi motorunuzu kenara çekip elalemin güçlü makinesine binip motorunuz orda kuzu kuzu yatarken önünde turlanılmayacak. Bari illa turliyacak elalemin motoru ile, git uzakta turla kardesim. Motorunun gözü önünde ayıptır. Sonra yolda giderken cart diye stop edip, "ben gitmiyorum kardesim, git erdoğan'ın ninja'sıyla dön evine. Hadi bakim yallah" dese döt gibi kalmaz mısınız. O yüzden herkesi saygıya davet ediyorum.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cenkmenderes, kanka bu benim geyiğin de ötesinde ultra geyik olmuşş ama motoruna sahip çık kampanyası başlatabiliriz....

motoruna sahip çık başkasının motoruna binme @@@ kampanyaya gel

ama riva gezisi herkesin test sürüşleri yapması açısından ve gelecekte önünü görmesi için çok faydalı olduğunu düşünüyorum geziyi keyifli hale getiren birazda test sürüşleri oldu benceee ii oldu yaaa.... :

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    haaa şimdi oldunuz işte.herkes başkasının motoruyla gezerken ben aldım kendi motorumu tur attım.arkadaşlar alla allaa sen kendi motorunda naapıyon hiç binmemişin gibi dediler.şimdi anladınızmı mevzuyu.

önce kendi motorumu gezdirdim gönlünü aldım soora er-5 ti cbr 125 ti baktık tabi bizde) ama kırmadık kalbini motorumuzun...

miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegasso
    herkerse merheba vallahi çok iyi vakit geçirmişsiniz bence yağmur daha da perçinlemiş ve ben gelemedim ama yağmu la alakası yok sabah ufak bi kaza oldu ama ufak da olsa sevgili motorumu sarstı (kendisi serviste) biscuit e ilgisinden dolayı teşekkürler bidahaki sefere görüşmek üzere arkadaşlar ( mazeretsiz devamsızlık yapmam valla)

Merhaba Arkadaşlar... Valla şu anda saat 1:30 resimleri anca bu saatte koyuyorum oda yarım... diğer 40 adet resmide yarın koyacağım.... bakmak isteyenler aşağıdaki linkten bakabilirler...

http://www.kodahosting.com/Morpheus/1.htm

Miya bu arada geçmiş olsun...

Bu arada dün gece yazmayı unutmuşum resimleri LCB_43 çekmiş arkadaşımıza katkılarından dolayı teşekkür ederim

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    ya arkadaşlar herşey iyi güzel de hala şu bursa gezisi için bişi diyen yok bi karar versenizde ona göre davransak gelmeyecekseniz biz bursaya uğrayıp izmire gideceğiz ama gelecekseniz liste bi an önce oluşsun yani orada adamlar çatladı bizi beklemekten havalar daha fazla bozmadan bir an önce gidelim bursaya dimi yani hadi bakalım elleri görelim bak kız ta ordan tek başına gezimize geldi ayıp olmasın
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

miya, çok geçmiş olsun. önemli bişi yoktur inşallah. bi dahaki geziye inşallah. (mesela bursa)

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diğer resimler de çok güzel çıkmış..ellerinize sağlık
    asyrıca teror arkadaşımızın eşine de burdan saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum.Bir bayandan da bu şekide övgü duymak gerçekten çok güzel

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Morpheus,
    resim linki açılıyo ama orjinal size'da kayıt etmek için üzerine tıkladığımızda hata veriyor bilgine...

yaw birileri ben motor denerken paso resmimizi çekiyodu kimdi o.göndersin resimleride diğer motorlarda nasıl gözüküyoruz görelim...

mesela Fatihe CBR 125 tam kelebek olmuş))

Evet arkadaşlar uyku sersemi o kadar olmuş... Bu akşam düzeltirim....

miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegasso
    teşekkür ederim arkadaşlar yok önemli bişey yok alcam motorumu yarın
    jamaica 34 arkadaşım biraz geç oldu ama sana da geçmiş olsun kan lazım olursa ARh+ benimki
    şu bursa olayını da kaçırmışım galiba topiği varmı yoksa burdan mı devam?

evt arkadaşlar resimlerin devamı yokmu yawww burda bekliyoruzzz herkese slmlar
    miya, hiç önemli değil yeterki camiamıza bişey olmasın birdahaki gezilerde görüşmek dileği ile erdoğanında herkese slm mı var..

bursa icin yeni topik acilmis
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...c&t=7349#93401
    buraya isminizi yazdirabilirsiniz

Biscuit, abi sende selam soyle. bursaya geliyosa beni yolcu olarak alirmi valla ben o motrda artci olarak bile gitmeye raziyim

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Arkadaşlar dışardaki hava beni gaza getirdi.Ekibin Bursaya gitmeyen kısmıyla ufak bi buluşma yapsak diyorum hafta sonu.Mesela Tophane'de tavla turnuvası.Yada Bebek'te waffel yemece.Yada caddebostanda...

Aslında hafta içi yapıp Bursa gurubununda aklının kalmamasını sağlayabiliriz.

Olumlu görüş ve hafta içi hafta sonu konusunda düşüncenizi belirtirseniz ufak çaplı bi organizasyon için başlık açabilirim.

teklifi biraz daha netleştireyim.

--- Tophanede sucuk ekmek ve tavla turnuvası.Hafta içi saat 19:00 yada hafta sonu 14:00

yada

---Moda'da tavla okey çay kahve muhabbet buluşması hafta içi 19:00 yada hafta sonu 14:00

nediyonuzzzz???

bi bowling oluyo bi tophane bi bebek....
    bi de carting olsun canım (içimde kaldı. zaten üniversiteler arası carting turnuvası olacakmış. okulda öyle bir afiş gördüm...)

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Kobayashi, iyi fikir bana uyar zaten bursaya gidemiyorum burda beraber birşeyler yaparız
    ALPAY

galli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gilera nexus 250i.e
    arkadaşlar moda fikri süper ben katılırım tavla partisi çok iyi olur

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    ok anlaşıldı ben başlığı açiim.ama hafta içimi sonumu bide ona bişiiler sööleseniz.

bişey söylerken şunuda aklınızda bulundurun cumartesiye kadar hava güneşli...cumarteside dahil ...

oleeaaaayyyyy

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Kobayashi, hafta sonu daha çok kişi gelir herhalde...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

cumartesi bowling, moda ya da carting yapalım.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler