Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

2 ekim pazar rivaya doğa gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

yağmur demek bereket demektirrr allah camiamızın bereketi hep bu sayılarda tutsun geziler çoşsun.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yağmurluğu kızıltoprakta çevreyoluna çıkarken bir mağaza var ya orada sormuştum dün...70 euro civarındaydı..richa marka...benim hoşuma gitti...keşke dün alsaymışım...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Evet Tarkan'ın makinadaki resimlerden seçmeler;

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    Biscuit, racing de bana çok yakışmış dimi ama
    Baron dostum racing iyidir hoştur ama ayağının yere tam basanını almalısın. Resimde ayağının ucu değiyor biraz sakat gibi geldi o model senin için...

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    Ante abi romantik gurubuz!!! tabi yağmuru seviyoruz

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    valla artist gibi çıkmışım ha!

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    tarkancım gece saat 11,00 sualarında barometre 1000 altına düştü yağmuru gösterdi ama bunu yazsaydım inankı bukadar çok kişi toplanamazdık

cangocum ben sana demiştim okadar çok gaz verme diye tabi böyle güzel çıkarsın yağmurda biraz çekmişin galiba

ubaykal, abi orda gidiyodum o sira. o yuzden ayaklar havada. yoksa benim ayaklar o motorda fena degildi. ama cbr 600 e oturdugumda aynen o resimdeki gibi kalmistim. bunlarin bi ayari vardir kesin yaw. bu arada dun gece ruyama girdi motorlar be. bi basiyorum hoooop gidiveriyo. ne gusseldi valla

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ay aman allahım resimlerimiz gelmişşşşşşşş yalnız benim ayak resmim eksik,hani mangalda ısınırken))
    valla acayip bir macera oldu benim için ,bunu anlatmamın yolu yokki yaşamak lazımdı..yaşadım ve gördüm.
    arkadaşlar hepinizle tanıştığıma memnun oldum.umuyorum ki ilerleyen gezilerde de birlikte olacağız.
    en önemli tecrübelerimden birii kazam,nsam yeridir.riskli olan herşey yeni bir tecrübeye açıktır demişimdir ve böyle oldu..
    sırılsıklam oldum,yoruldum,çıldırdım trafikte ama bu maceraya değdi..yemek organizasyonu da süperdi valla ellerinize sağlık..

yaw DEJAVU,bu kask kfalı muhabbetini tutturamadın çünkü motorları denerken herkes öyleydi,ve hatta sen dahil

Ayrıca tebrik eden arkadaşlara da teşekkür ediyorum.Desteğinizi yolda da bırakmadınız ve kolladınız.bu da bana ayrı bir güven verdi..Hepinizle olmak güzeldi..

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gezi gerçekten çok güzeldi heleki mezelerle yemekler yanlız ordaki garson 10 kağıt fazla almış hesabı tabi sonradan uyandım işe 3 meze iki kolaya 30 milyon verdim hehe ama mezelerde süperdi valla neyse bu geziyi düzenleyen ve katılan herkeze çok teşekkürler

evet arkadaşlar geziye gelen arkadaşlara çok teşşekkürler herşey çok güzeldi hele 900 cc lik race ile 180 i görmek daha bi haz veriyor insana arkadaşlar race alıyorum evet peril ne diyorsun raceyle nasıl gittik geldik

burdanda erdoğana çok teşşekkür ederiz motorunu bisiklete çevirdik gıkı çıkmadı çok teşekkürler kardeşim..

RÜZGAR SEVDALISI,nikin birebir =racing derim valla..
    sen yanlış motor almışsın))hemen değiştir

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Peril, bence doğru motor almış arkadaşta bir de race makine olduğunu düşünsene, sağlığı için pek faydalı olmaz sanırım
    ALPAY

RUZGARSEVDALISI, aman dikkat. olum hasan sen race alirsan soylede trafige cikarken biz cikmayalim. kamu adina cok uzucu bir haber bu. benzine zam gelseydi daha iyiydi valla

bu adara erdogana altuga ve cicunlarin orginaline sahip olan arkadaslara birkez daha tessekkurler. bize motora binmedigimizi hatirlattiniz race ruya gibiydi, er-5 ise daha gercek ve cok keyifliydi. tam emin olamamistim. kalbimin sahibini buldum

Peril, makina müthişti yaa ve yerler ıslaktı yani yerler falan kuru olsa beni izmitten toplardınız herhalde kapatır giderdim Zx6R

E TABİ Bİ DE ASLINDA O YÖNÜ DE VAR
    AMA HIZ HIZDIR HER MOTORDA YAW,ÖNEMLİ OLAN YAKIŞMASI..HANİ BİLEMEM TABİ KARAR SAHİBİNİNDİR AMA RACE YAKIŞIYOR DERİM..İİLA BİR YERDE DURACAK BU DİMİİ
    EXPLORER,Gel seninkini de bir model yükseltelim ,hatta şöle bi ZX-6R yapalım

arkadaşlar neden öyle diyorsunuz sanki hızlı gidiyoruz

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haa bu arada geziye hiç ıslanmadan katılmamızı sağlayıp bizi arabasına kabul eden 34EMN34 e çok teşekkür ederim tabi rüzgar duygusundan ne kadar mahrum kaldığımızda aşikar ama arabada o yağmurda çok iyi geldi bea

yakışıyorumm yakışıyorummmmm

oooy oyyy oyyyy diyorum başka bişey demiyorum

bu arada 2. buluşmada bowling organizasyonu yapsak güzel olur diye düşünüyorum..e artık ne zamana kısmet bilinmez tabi..

bu arada bu buluşmada yanımızda olamayan ancak motosiklet.net müdavimlerinden SKULL,SAVAŞ,MURRAT,LETO arkadaşlarımızda lütfen 2. buluşmada bunu telafi etsinler..Motorları değştirdiler tüydüler valla..

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler