Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

2 ekim pazar rivaya doğa gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    evet daha yeni gelebildik hanım neskafelerimizi yaptı geçtik bilgisayarın başına her şey harikaydı yağmur bile

umarım her kez sağ sağlim varmıştır evine resimleri atalım bu arada unutmayın
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bir grup önce maltepeye gidelim dedik ama yolda afedersiniz dötümüze kadar ıslanınca biz direk basıp gebze'ye evimize geldik. Cizmelerimi cıkarıp ters cevirince icinden bir bardak dolduracak kadar falan su çıktı. Donuma kadar da ıslanmıştım. E-5'te bütün kamyon, otobüs, minibüsün suyunu üzerimize yedik. Öyle böyle yağmur yoktu biz E-5 te gelirken. Macera oldu yani. Ama bir daha bu kadar ıslanmak istemem açıkcası. Yolun sonlarına doğru eziyet halini aldı. Donanımsız olmamızın da cok etkisi vardı. Adam gibi su gecirmeyen bir çizme ve pantalon (yağmurluk-tulum vs.) ayrIca kışlık su geçirmeyen bir eldiven şart. Full face kask da eminim daha rahat olurdu yağmurda.. Yinede eğlendik, katılan herkese teşekkürler.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

cenkmenderes, kardeşim hepimiz ıslandık dötümüze kadar ama tadı tuzu idi beeee keyifli keyifli yaptık gezimizi

tavuk köfte ve pirzola üçlüsünede teşekkürler bu arada çok başarılılardı kendileri ağzımıza layık

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    evet yemekte emeği geçen tüm tavuklara yürekten teşekkürler
    ölümüne atladıkları mangalın içinden efsane gibi pişerek çıktılar valla heheh

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    aloooooooooooooooooo resimler nerde kaldı beyler ii ki makinemizi götürmedik beni çekenler acilen atsın resimleri yoksa bidahaki mangalda zor et yerler tavukları örgütlerim görüüsünüz

Motosikleti
    attıkya babo yukarda işte

X9EVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150
    Arkadaşlar gerçekten ço güzel oldu.
    İlk gezim olması sebebiylede benim için ayrıcca bir özeldi. Keşke hava yağmursuz olsaydı ama olsun. Anlatacak şeyler oldu dimi. Mesela herkese bir geziye gittik donumuza kadar ıslandık diyebiliriz.

Benim alt taraf korumasız olduğu için ıslandı üste yağmurluk vardı ya orası kuru kalmış neyseki.

artık tek söz söylemek düşüyor Bİ'DAHA Bİ'DAHA Bİ'DAHA

Bu arada bütün fotoğrafları koyun da görelim.
    Mehmet

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    gezi çok güzeldi yanlız dönerken dona kadar ıslandık..

evet sırada uludağ gezisi var..elleri görelim ....
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

superlong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMYCO XCITING 250i
    ya sıze ımrenmemek elde degıl ama ne yaparsın işciyiz gelceksın calısacaksın dıyolar ne yaparsın ekmek parası

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    anaaa gürkan? suzuki? anaaa
    yaw ben hiç anlamadım yemekte cathedral in sen olduunu.halbuki burgman SYM falan kullandım da demiştin)

hatırladın mı çok önceden burgman alcam diye senden fikir almıştım.nickim nixhtsx ti)))

Motosikleti
    abi bu başlığı 86 sayfaya çıkartmayalım nolur (aha 27 yaptım bile!)
    yeni bi topic açarız ona da ;)

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    arkadaşlar merhaba ben nunu nun eşi yengeniz gezi müthişti çok keyif aldım . bizim balıkçı yağmurlukları komik olmasına rağmen çok işe yaradı. ıslananlar için çok üzüldüm yağmurun olması farklı bir güzellik kattı geziye bidahaki gezi (Kİ MUTLAKA YAPMAK LAZIM)kıyı köy taraflarında olabilir hem balık tutarız hem eğleniriz size ellerimle börekler açar getiririm (O KADAR İNSANI NASIL DOYURACAKSAM BENDEKİDE CESARET) hepinize var olduğunuz için teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    dostlarım geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. bence herşeyiyle çok güzel (her ne kadar çok ıslansak da yağmur da dahil) bir gezi oldu. sağlıcakla kalın.
    ALPAY

çok güzeldi çoook ıslanmakda güzeldi walla ....

teşekkürler......

bi dahakine yağmurluk şart...

giderken yağmur yağıyordu, dönerkende. bi biz orda otururken yağmadı ama yağmurda motor kullanmak çok zevkliymiş ama kıyafetler tam olduktan sonra. ıslandıktan sonra çok zevkli olmuyo. ilk defa ayakkabımı yürürken içerden dışarı su çıkarken gördüm i: gerisini siz düşünün artık.

bu gezi biraz motor deniyip ilerde alıcağımız modele karar verme gezisi oldu motorlarını böyle ulvi bir hizmete açan tüm arkadaşlara teşekkürler ben kabazaki er-5 alıcam. hemide bu kış kısmetse. bu sebepten dolayıdır ki motorumu satıyorum. bi ara son halinin fotolarını bir çekeyim açıcam konuyu.

Bu arada haftaya uludağ gezisine ben varım valla. tam rodajı tamamlamışım, tüm sorunlarıda halletmiştim. biraz tadını çıkarıyım bari cincunumun özlicem keratayı

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    fatih düzeltiyorum,
    uzun yağmurluk şart.benimki bele kadardı.yağmurluktan akan su koltuğa doldu ordanda donuma))

bu arada er-5 li arkadaş kaan eve varmadımı daha yaw?
    mertere tek başına gitti.
    bi ses ver vardıysan hocam...

peril'e de cesaretinden dolayı başarı madalyası veriyorum...artçı olmayan tek bayandı motorun üstünde.nazar boncuudur ekibin saygı sevgi vs...

turuncu nazar boncuu)

yawww haftaya ramazan ama eğer okulda kış okulu açılmaz ise uludağ a gelecem altı üstü 4 saat oruç u etkilemez.

bu arada anlaşıldı yağmurluk teşkilatını kuvvetlendirecez yağmur gezileri etkileyemez bu saatten sonra bunuda bugün anlamış olduk...yağmurlu havada gezilere devam =)

2 nci bi konu bu gezide evt motor denedik baya ve yine ve son kararım race almak oldu

evt bir sonraki gezide olursam süper bir çiğ köfte yapacam camiamıza. parmaklar yenecek ve her gezide istenecek .

birlikten kuvvet doğduğunu bugünde kanıtladık katılan herkese tekrardan teşekkürler vallahi şahane büyük ihtimalle yaza çoşarız

baya eglecenli olmus heralde arkadaslar valla yagmurluklarınızı hazırlayın uludag a bekliyoruz

arkadaşlar resimler nerede? bu kadar mı çekildik?

bizim eleman getirdi resimleri. işte onlar

bu arada 900 lük kabazaki nin rengi mavimiydi yaw. ben onu gri diye hatırlıyorum

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler