Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

18Eylül İstanbulpark Kefken gezisi nedeniyle iptal

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200

Toplam 5 kitada 200’den fazla televizyon kanalinda yayinlanan, ayrica tüm dünyada 21 milyon kisi tarafindan izlenenen 17-18 Eylül 2005 tarihlerinde Istanbul Park’da düzenlenecek olan LG FIA World Touring Car Championship 'e gidiyoruz arkadaşlar. 17 Eylül'de sıralama turları olacak, 18 Eylül Pazar günü ise yarış olacak.

Cumartesi - Pazar kombine bilet fiyatı
    Silver : 20 YTL
    Gold : 40 YTL

Silver dediğimiz portatif tribunlerdir. Gold ise start finis duzlugunde bulunan ana tribunun biletleridir. Silver biletle 3 ayrı tribunden istedigimizi secerek yarışı izleyebileceğiz. İlla gold isteriz derseniz o da olabilir. Otopark ücretsiz. Pazar günü, Ankara'lı dostumuz Prometheus (Onur) 'da Ankara'dan yarışa geliyor. Benim de onun sayesinde haberim oldu. Gelecek arkadaşlar listeye adını eklesinler. Biletlerinizi bireysel olarak da alabilirsiniz, yahut gittigimizde direk İstanbulpark'dan da alabiliriz. Yer kalmaz sorunu yaşanacağını sanmıyorum. Pist ve tribunler cok buyuk. Hadi arkadaşlar. Böyle bir yarış hayatta kaçmaz
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cenk dostum bu gezi degil pek. kendinizi düşünüyosunuz.... bursadayız biz malum istanbul grubu yazın isterseniz basına.. hep istanbul icindeki gezilere ayrılmıs bizim pek yerimiz yok bu sekilde hadi simdiden iyi eglenceler...

Motosikleti
    Dostum bu bir yarış. Ben adamlara gelin bursa'da yarışın diyemem ki. Ben touring car olayını cok seviyorum. O yüzden zaten hali hazırda yapılacak olan bir yarışı duyurdum. Gezi organizasyonu sayılmaz yani bu aslında. Kendimizi veya kendimi dusunuyor degilim. Adamlar benim icin veya istanbullu motorcular icin World Touring Car yarışını İStanbulpark'da yapmıyolar. Yarış takvimi böyle ve Türkiye'de tek bir F-1 pisti var

Gelen gelir, kalan kalır. Ben olayı duyurdum. Gerisi sizin bileceğiniz birşey. Kendine iyi bak hocam.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    chooperturk kardeşim bursa +yalova ,yalova +İstanbul okadar uzak bi yer değil
    gel istanbula başımızın üstünde yerin var

Ercüment abi trafiginden korkuyorum valla gelcem aslında cekinmiyorum da hic bisiden trafigi ayrıca istanbulu hiç bilmiyorum yani yoksa hiç ikiletmem herseyde varım.. ama şu gerçekki şu an için istanbul hayal benim için.. Allah razı olsun sizinde burda bir eviniz var.. emriniz olur.. ama istanbul olayı beni acaip bozuyo tırsıyorum acıkcası korkarakda motorla yola cıkmak kendini asmak gibi bişey.. umarım anlatabilmişimdir.

Cenk anladım dostum.. ne bilim sende haklısın bende muallak işte hayırlısı olsun

Motosikleti
    İstanbulpark'a giden yol istanbul trafigi ile alakasız bir guzergahta. Feribotla Gebze'ye geliyosun, ordan ben seni karşılıyorum zaten. Gebze'den pist oldukca yakın ve trafikli bir yol kesinlikle degil. İStanbul trafigine girecegim diye korkuyosan yanılıyosun. İstanbulun oldukca dısında kalan, trafiksiz bir bolgedir gidecegimiz guzergah. O olayı merak etme yani.

bilmedigim anlamıssındır bundan korkuyorum ya girerim edirne kapıdan cıkarım falan yada ara bir yol bulurum farkında olmadan bulgar polisine takılırım hani plakada yok o acıdan

Chopperturk, bu haftasonu pazar günü Bursa'dayız

http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=6519

Sitem edip duruyorsun, aslında haklısında ama bak bu sefer senin burnunun dibine geliyoruz, görüşmek üzere..

Motosikleti
    conqueror, kardeşim yarış topicime muhalif mesajlar yazmasana. Kızıyorum bak

Abi anlamadın sen olayı, ben senin topici güncel tutuyorum

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bu hafta sonu için açılan bütün topiklere bakıyorumda nasıl olacak bu iş anlıyamıyorum bi türlü "helikoptermi" kullanıyoz geziler için kefgen+uludağ+f1 yarışı+vs vs nasıl olacak bu iş ben bile şaşırdım valla hangisine gideceğime, gideceğimize şaşırdık kaldık kardeşlerim arkadaşlarım ortak bir karar alında şu yaz günlerinin tatlı ılık havalarını topluca değerlendirelim siz ne dersiniz ayrı gayrı yapmıyalım şu gezileri

Motosikleti
    Abi ben de bölünmek taraftarı degilim ancak F-1 i kacırdıgıma zaten uzuluyorum. Bir de bu yarışı kaçırmak istemiyorum. Ayrıca F-1 pistinde yarış izlemenin keyfini de yaşamak istiyorum. Yarış olayına herkes meraklı degildir tabi o yuzden bisiy demiyorum kimseye buraya gelin illa diye. MEraklısı insanlar vardır, gelirlerse onlarla gideriz

herhalde benim yazdığım tam anlaşılmadı restaurantta yemek yeme kısmı sadece geziden sonra nasıl kartingde yorgunluğu atmak için yemek yendi biralar içildi sohbetler edil amaç bu yoksa gidelimde yemek yiyip eve dönelim demiyorum ilk gezi sonra sohbet muhabbet

ben 1 - 2 - 3 - 4 gibi rakamlarla sıralamaktansa yineliyorum ortak bir karara varmaktan yanayım

Motosikleti
    Abi restoran olayı bu başlıkla ne alaka şimdi yaw. Ben diyorum yarış sen diyosun restaurant. Seni yanlış anlamaları ile yarışın bi alakası yok sanırım hocam yaw. Neyse. Budur yani olay

biskuit mesajı yanlış yere yazdın galiba

babalar idare edin hatlar karıştı =)

o kadar çok gezi konusu açıldı ki takip bile edilemiyor. birde bu gezilere katılım olucagına hiç inanmıyorum. bu sitenin eğilimiğ herkes bir yere gidiyorsa insanlar gelelim diyor. birkaç görüş ayrılığı çıkınca kimse evinden çıkmıyor. bu hafta da geziler keyifli geçer inşallah

valla ben karting yapmayı düşünüyodum (fikri ben verdiğim halde bensiz gidilmişti kartinge. içimde kaldı). belki istanbul park'a da uğrarım kartinge giderken. hem kartinge gaz bi şekilde gitmiş olurum. bütün kurtları boşaltırım orada...

Motosikleti
    Kimsenin gelmeye niyeti yok gibi duruyo yarışa. Beni de kararsız bıraktılar. Yarışı kacırmak istemiyorum ama buluşalım da istiyorum. Nasıl olacak bilemedim şimdi.

5-6 tane adam çıkar
    ben gelebilirim belki

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler