Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

üsk. Hasan Tan çocuk Esirgemeye Ziyaret….. 4 Mayıs 2008 Pazar Saat. 15:00 De……….

Motovento
    REKLAM ALANI
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt milletiii..... BUGÜN HIDIRELLEZ..... Gönülden inanarak gül dibine dileğinizi yazın çizin.. gece 24:00 de tam.. ben tam o saatte gül dibinde olacağım... Hatırlatılır...
    YA TUTARSA
    abi ben bu saatten sonra dehil gül dibine yazı yazmak kaktüsün dibinde yatsam yine bişe olmaz
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    yaaaa deli poyraz abiiii bu arada neoldu benim motor yıkama parası yooookkk unutmam hesap no su veriyimmi

Motosikleti
    Yamaha XT125 X + Bayerische
    Alıntı okan-gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaaa deli poyraz abiiii

Allah seni ne etsin..

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    yaaaa deli poyraz abiiii bu arada neoldu benim motor yıkama parası yooookkk unutmam hesap no su veriyimmi
    cepteki bütün parayı yuvaya yatırdık.. loft bileti sattı ya bana .. gelim ben yıkim barii sevabına.... kurtuluş yok anlaşılan senden
    ya da az bekle gülün dibine para çizicem tutarsa yollarım
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    cepteki bütün parayı yuvaya yatırdık.. loft bileti sattı ya bana .. gelim ben yıkim barii sevabına.... kurtuluş yok anlaşılan senden
    ya da az bekle gülün dibine para çizicem tutarsa yollarım
    ohooo gulun dibine kaldı bizim iş dur ben once gul bulıyım ekicek sonra bide para lazım oofff amma masraf bu hıdırellez agacın dibi olmazmı yaa nese kredi kartına taksitde yaparız yaa neolcak maksat ayak alıssın

Motosikleti
    ohooo gulun dibine kaldı bizim iş dur ben once gul bulıyım ekicek sonra bide para lazım oofff amma masraf bu hıdırellez agacın dibi olmazmı yaa nese kredi kartına taksitde yaparız yaa neolcak maksat ayak alıssın
    bende 3 tane gül dibi var, biri boş... dileğini yaz ben senin için çizerim oraya
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    sen boşver çiçek ekmeyi köpek bakıcan daha ilk önce o işi hallet

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    bende 3 tane gül dibi var, biri boş... dileğini yaz ben senin için çizerim oraya
    abla aynen yaz bana dunya barısı olsun bide motorum yıkansın yeter

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen boşver çiçek ekmeyi köpek bakıcan daha ilk önce o işi hallet
    orda bahsettiniz gizeme kopek kopek tutturdu alalım sizde kalır ben bakarım dige nasıl bi mantıksa artık o ahhh yaktınız beni yaktınızzz

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    abla aynen yaz bana dunya barısı olsun bide motorum yıkansın yeter

orda bahsettiniz gizeme kopek kopek tutturdu alalım sizde kalır ben bakarım dige nasıl bi mantıksa artık o ahhh yaktınız beni yaktınızzz
    şindi sen bence bi köpek al alda nasıl alıcan ögrenci maaşıyla şindi ben derimki sen motoru sat bi köpek külübesi alarak başla işe hadi hayırlısı

Motosikleti
    Yamaha XT125 X + Bayerische
    ..orda bahsettiniz gizeme kopek kopek tutturdu alalım sizde kalır ben bakarım dige nasıl bi mantıksa artık o ahhh yaktınız beni yaktınızzz
    Şimdi eğer ilk defa köpek alıyorsan bence küçük "cc" lik bir köpekle başlamalısın.. Daha sonra baktın idare edebiliyorsun ve alışmışsın o zaman büyük cc bir köpeğe geçebilirsin..

Tarzına da karar vermelisin hız meraklısı isen Afgan tazısı iyi gider derim ama ben maceracıyım dağ tepe dolaşacağım dersen o zaman puantier av köpeği cinsi bi şey almalısın.. custom meraklısıysan o zaman boxer tipi olabilir..

Bana sorarsan kedi almanı öneririm daha az masraflı ve sorunsuz..
    Ama alacağın kedinin tarzına gelince.. eğer maceracıyım diyorsan!!....
    ...............!!!!!
    Ben en iyisi şu motosiklet modellerini bi inceliyeyim kafam iyice dağıldı..

Motosikleti
    jinlun 250cc
    köpek isteyen varmı mesela okan gizem gıbı
    herşey motorsiklet için::tutkuy:: 0506,642,00,66 kan vs için 0506 713 84 02

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    bende bir adet goldın var okan vereyim sana yada birtane seter av kopegi var hata birde yavru kurt var yangına benzin dökelim
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Merhaba herkese,

Eveet, tüm fotoğraflar herhalde upload edildi
    Bu güzel organizasyona katılan ve emek veren herkesi candan tebrik ediyorumoradaki yavruları sevindirmenin nedemek olduğunu pek iyi bilirim.......
    Allah hepimize evlatlarımızı hayırlı birer toplum üyesi olarak yetiştirmeyi nasip etsin,ne onları bizsiz nede biz ana ve babaları onlarsız koymasın.

Teşekkürler
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir adet goldın var okan vereyim sana yada birtane seter av kopegi var hata birde yavru kurt var yangına benzin dökelim
    abi eger yavruysa kopekler gercekten ilgilenebilirim yaa ciddimisin

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    yine kıramadın gizemi dimi ah şu erkekler ah

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    kurt yavru ama diyerleri büyük ama kurt da daha küçük abisi
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese,

Eveet, tüm fotoğraflar herhalde upload edildi
    Bu güzel organizasyona katılan ve emek veren herkesi candan tebrik ediyorumoradaki yavruları sevindirmenin nedemek olduğunu pek iyi bilirim.......
    Allah hepimize evlatlarımızı hayırlı birer toplum üyesi olarak yetiştirmeyi nasip etsin,ne onları bizsiz nede biz ana ve babaları onlarsız koymasın.

Teşekkürler
    tüm dileklerine canı gönülden katılıyorum... yuva ziyaretimizde sizinde desteğinizi alarak daha da coşkulu oldukk.. sevgilerinizi gülüşlerinizi ilettik yanında... İstanbul dan sevgiler....

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Organizasyonda emeği geçen, destek olan herkese bravo. Hepinize teşekkürler.

Sayenizde oradaki çocuklar çok güzel bir gün geçirmiş. Sizler gibi herkes bu duyarlılığı göstermeli.

Ayrıca sevgili Necdet abimizi bu sevileyle tekrar andık.
    Nur içinde yatsın.

Motosikleti
    Chopper'i Sattım.KaLdı Küçük Kızım Truva ScooteR:)
    Öncelikle Herkese MerhaBALar. Ben Namı değer Xquer. sizlerde böyle deseniz olur. 25 yaşındayım erkegim İstanbul doğumluyum ancak Şu anda karadeniz de yaşamaktayım. bir süre daha burdayım. bende motorsiklet sevdalılarındanım , chopper marka motorsikletim mevcut. Aslında mesajı bunun icin atmak istemedim. Kendimi de tanıtmış oldum. İnternette gezerken , yuvalar hakkında resimlere bakıyordum ki sitenizi gördüm. Şunu söylemek isterimki bende cok motorumla gezilere gittim ancak , sizin bu gitmiş oldugunuz gezi cok takdire şahen olmuş . Tek başıma bende bir kac yuvaya yurda gittim. (yıllar önce kaldıgım yerlere) Yani bir nevi anladınız, ben 15 sene yuva ve yurtlarda kaldım. Allah şükür ne olursa olsun hayattan yılmadım ve iş güc sahibi oldum. Ama ne olursa olsun o eski günleri unutmadım. Valla ne diyim , resimlerinizi ve ufak kardesleri görünce bir an kendimi görür gibi oldum , bizim zamandada böyle sizle gibi fedakar insanlar gelirdi, amaç oraya elinin dolu gitmesi degil, zaten siz amacınıza kavuşmuşsunuz, çocukların yüzü gülüyormu tamamdır?

Bazen insanlar söyle düşünüyorlar, işte efendim devlet tarafından yuva ve yurtta kalanlar cok iyi şanslı vs işte devlet bakıyor iş veriyor falan , ama gelinde bunu onlara sorun. Ben 15 yıllık deneyimime güvenerek söylüyorum ki , buna eminim benim gibi kalan herkes aynı seyi düşünür. Allah ailesinden ayrı koymasın kimseyi,,

İstanbulda olsaydım şuanda MT grubunuza katılırdım. Ancak karadenizde bir süre calısmalıyım , ve pek motorsikletimle zaman geciremiyorum. Zaten gecirebilseydim inanın sitenize coktan üye olmuştum. 2 yıllık motor kullanıcısıyım cünkü. Ama bu yaz yada yazın sonu bir aksilik olmazsa temelli istanbula dönüyorum.

K.bakmayın kafanızı ağrıttım . Tekrardan gezide bulunanlara , ve o güzelim cocuklarımıza destek verenlere, ve ayrıcada gidemeseler bile yürekleri orada olanlara selamlar sunuyorum. Eyvallah.

Xquer

Motosikleti
    Alıntı xquer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Herkese MerhaBALar. Ben Namı değer Xquer. sizlerde böyle deseniz olur. 25 yaşındayım erkegim İstanbul doğumluyum ancak Şu anda karadeniz de yaşamaktayım. bir süre daha burdayım. bende motorsiklet sevdalılarındanım , chopper marka motorsikletim mevcut. Aslında mesajı bunun icin atmak istemedim. Kendimi de tanıtmış oldum. İnternette gezerken , yuvalar hakkında resimlere bakıyordum ki sitenizi gördüm. Şunu söylemek isterimki bende cok motorumla gezilere gittim ancak , sizin bu gitmiş oldugunuz gezi cok takdire şahen olmuş . Tek başıma bende bir kac yuvaya yurda gittim. (yıllar önce kaldıgım yerlere) Yani bir nevi anladınız, ben 15 sene yuva ve yurtlarda kaldım. Allah şükür ne olursa olsun hayattan yılmadım ve iş güc sahibi oldum. Ama ne olursa olsun o eski günleri unutmadım. Valla ne diyim , resimlerinizi ve ufak kardesleri görünce bir an kendimi görür gibi oldum , bizim zamandada böyle sizle gibi fedakar insanlar gelirdi, amaç oraya elinin dolu gitmesi degil, zaten siz amacınıza kavuşmuşsunuz, çocukların yüzü gülüyormu tamamdır?

Bazen insanlar söyle düşünüyorlar, işte efendim devlet tarafından yuva ve yurtta kalanlar cok iyi şanslı vs işte devlet bakıyor iş veriyor falan , ama gelinde bunu onlara sorun. Ben 15 yıllık deneyimime güvenerek söylüyorum ki , buna eminim benim gibi kalan herkes aynı seyi düşünür. Allah ailesinden ayrı koymasın kimseyi,,

İstanbulda olsaydım şuanda MT grubunuza katılırdım. Ancak karadenizde bir süre calısmalıyım , ve pek motorsikletimle zaman geciremiyorum. Zaten gecirebilseydim inanın sitenize coktan üye olmuştum. 2 yıllık motor kullanıcısıyım cünkü. Ama bu yaz yada yazın sonu bir aksilik olmazsa temelli istanbula dönüyorum.

K.bakmayın kafanızı ağrıttım . Tekrardan gezide bulunanlara , ve o güzelim cocuklarımıza destek verenlere, ve ayrıcada gidemeseler bile yürekleri orada olanlara selamlar sunuyorum. Eyvallah.

Xquer

güzel dileklerin ve paylaşımın çok içten ve bi o kadarda sıcak.. ilgine ve desteğine teşekkür ederiz... İstanbul MT olarak yılda 2-3 kere yuvalara ziyarete gitmeye çalışıyoruz... Diğer şehirlerdeki MT üyeleri de bizlere bütün yürekelri ile destek oluyor.. Umarım birgün seni de aramızda görme şansını yakalarız.. İstanbul dan Karadeniz e sevgiler saygılar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler