Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

üsk. Hasan Tan çocuk Esirgemeye Ziyaret….. 4 Mayıs 2008 Pazar Saat. 15:00 De……….

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150zat
    herkese slm bende gelecem allah ızın verırse . umarım nöbetıme denk gelmes .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    safak 12
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    Çok kalabalık bir sabah kahvaltısı oalcağa benziyo ama sadece ebnziyo diyebilirim.
    anlamadığım şey topiclere isim yazdırıpta gelmeyen arkadaşlar sebebi ne olabilir anlamıyorum.
    şimdi bu sabah kahvaltısı bu kadar kalabalık olucak mı olucaksa tebrikler olmıycaksa gelemeynlere teessüflerimi iletiyorum kısmetse gelmeye çalışacagım ama belli de olmas garanti değil o yüzden adaımı yazdırmıyorum ama orda olursam mutlu olurum
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    a_sorti ve srht949 ... sevgili arkadaşlar, yuva ziyaret için kişi sayımız kısıtlıydı bu liste doldu üzülerek sölüyorum ki sizleri bu listeye dahil edemiyorum ama kahvaltı da görebilirsek sizi, gelirseniz çok seviniriz...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    jinlun 250cc
    canınız saolsun ama kahvaltıya kesın gelmek isterım o cucuklara sızın aracığilızla yardım gönderebılırım
    herşey motorsiklet için::tutkuy:: 0506,642,00,66 kan vs için 0506 713 84 02

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Güncelleyeyim bakem.....................

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    safak 11
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    sayın delipoyraz abim. şaka bir yana tahminim artçılarlar beraber 30 kişi olucaz yada en az en kotu 25. cınaraltının telefonunu bulup yer ayırtsak mı acep yada ole bi ihtimal varmı ?

Motosikleti
    Alıntı svd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın delipoyraz abim. şaka bir yana tahminim artçılarlar beraber 30 kişi olucaz yada en az en kotu 25. cınaraltının telefonunu bulup yer ayırtsak mı acep yada ole bi ihtimal varmı ?
    4 mayıs sabahı DOSTDARK nicli arkadaşımız SONER erken saatlerde bizim için ciiddi bir fedakarlık yapıp öncü birlik olarak gidecek ve yer ayıracak bize... geçen kahvaltıda da bu görevi üstlenmişti.. Ve başarıyla sonuçlanmıştı.. kendisine çok güveniyorum... Zaten daha erken evden çıkabilecek herkes gitsin illa 11 i beklemek zorunda değiliz.. Ayarlayabilen herkes erken gidebilir çok güzel bir bahçe pişman olmayacağınızı garanti ederim...

Alıntı SRHT949 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canınız saolsun ama kahvaltıya kesın gelmek isterım o cucuklara sızın aracığilızla yardım gönderebılırım
    Eğer 4 mayıs günü yuva ziyaret listesinden gelmeyen biri olursa gelecek sayısına göre sizi de yuvaya giderken alabiliriz ama söz veremiyorum dediğim gibi ziyaret kişi sayısı sınırlı...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    çok güzel bir gün geçicek inşallah

poyraz06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BULURSAK UYGUN BİŞEY ALACAZ
    ogün çalışmazsam kahvaltıya gelmek isterim işallah bi aksilik olmaz
    ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR ODA BUGÜNDÜR

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    bende erkenden gelebilirim dostdark ve soner abi kacta ordasınız

Motosikleti
    Alıntı okan-gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende erkenden gelebilirim dostdark ve soner abi kacta ordasınız
    dostdark ve soner abi mi ayyy çok yaşa e mi sabah sabah iyi güldüm.. ikisi de aynı kişi bea onlar... dostdark sitede ki adı, soner de bizim seslendiğimiz ismi..

HEPİNİZ BİRER SİNİZ ......

kanatsız melekler siziiii.........
    canla başla bana destek olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim...

Motosikleti
    jinlun 250cc
    dilepoyraz abı bu yapılan organızasyonları bırılerın gözune sokmaklazımkı bızımde duygularımız oldunu göstermek ve bız motor kullanıcılarını hiç birşey umurumuzda değilmiş sedece hız yapıp yollarda serserılık yaptımızı sanan insanlara bizi böyle göztermek isnteyenlere cok güzel cevap (tüm motorcu arkadaşlarımı cok sevıyor saygılarmı sunuyorum hepınıze kazasız günler diliyorum)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    bende erken gitmeye çalısırım

Motosikleti
    dilepoyraz abı bu yapılan organızasyonları bırılerın gözune sokmaklazımkı bızımde duygularımız oldunu göstermek ve bız motor kullanıcılarını hiç birşey umurumuzda değilmiş sedece hız yapıp yollarda serserılık yaptımızı sanan insanlara bizi böyle göztermek isnteyenlere cok güzel cevap (tüm motorcu arkadaşlarımı cok sevıyor saygılarmı sunuyorum hepınıze kazasız günler diliyorum)
    canım kardeşim.. zaten bizim hakkımızda böle düşünen kişilere önem vermeye değmez... onların gözünede soksan.... gene nato mermer nato kafa.. dert etme kendine hiç.. bizde seni çok seviyoruz..

Alıntı poyraz06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ogün çalışmazsam kahvaltıya gelmek isterim işallah bi aksilik olmaz
    listeye ekledim bile..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    şafak 10

Motosikleti
    jinlun 250cc
    küçükyalıdan gidicek varsa bırlıkte erken gidebiliriz ! delı poyraz abi ziyarete gidenler için bi şey lazımmı? ne gerekıyosa temın ede bılırım

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    küçükyalıdan gidicek varsa bırlıkte erken gidebiliriz ! delı poyraz abi ziyarete gidenler için bi şey lazımmı? ne gerekıyosa temın ede bılırım
    bostancıdan gecicem kucukyalı komsumuzdur bilirsin hehe selimiyeden gizemi alıp burhan felegin onunden cem abiyi alcaz istersen takılırsın bize

Motosikleti
    SKYGO 250 CC.
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kalabalık bir sabah kahvaltısı oalcağa benziyo ama sadece ebnziyo diyebilirim.
    anlamadığım şey topiclere isim yazdırıpta gelmeyen arkadaşlar sebebi ne olabilir anlamıyorum.
    şimdi bu sabah kahvaltısı bu kadar kalabalık olucak mı olucaksa tebrikler olmıycaksa gelemeynlere teessüflerimi iletiyorum kısmetse gelmeye çalışacagım ama belli de olmas garanti değil o yüzden adaımı yazdırmıyorum ama orda olursam mutlu olurum

umarım aç kalmayız ..... haa bunun için mi gelememiycen....hahahahaaa.....
    gel yaf sende gelmezsen senin sebebin ne olar ki...gelemezsen şayet bende teessüflerimi iletiyorum bir fenerbahçeliye yakışmaz diyorum ve nokta ))

arkadaşlar motorla gelemem sanırım ehliyet yok ya trf de dert olmim adamların başına en iisi arabayla gelim ben ataşehirdeyim gelen varsa götürebilirim... bostancı e-5 den de alabilirim...
    BİZ HERNEKADAR SOSYETENİN CİLALI TAŞLARINDA DANS ETMEYİ BİLMESEKDE SOĞUK DOLUNAYDA ŞEYTANLA AZRAİLLE DANS ETMEYİ İYİ BİLİRİZ.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler