Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18 eylül pazar riva gezisi iptali !!! kefkene kaydırılmıştır

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar kefkene doğru gezinin yönlendiğini ve camiayı bölememek adına riva gezisi iptal kararı alınmıştır bu doğrultuda eğer arzu ederseniz riva gezisini haftaya erteliyelim ne dersiniz ????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dostum yaa, keşke topic açmadan önce şurada biraz mevzuyu konuşsaydık...

http://www.motosiklet.net/modules.ph...c&t=6459#83558

neyse artık, deniz olayı varmı orda?

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Ben gelirim.
    Herkes hakettiğini yaşar.

deniz olayına malzemelerinizi getirir iseniz tabiki gireriz saati erkene de çekebiliriz

Katılanlar

Biscuit+1
    potenza
    erdoğan+1

evt yokmu arttıran...

bencede arkadas topic den once konusulsa iyi olurdu.. Kefken gezisi var aynı tarihde ayrı tarihlerdeki geziler az katılım oluyo cınarcıuk gezisi icin biz Bursa gezisini iptal etmek zorunda kaldı ayrı hareket etmeyelim lütfen.. Chatnoir kardeşime katılıyorum bu arada Chatnoir ne yaptın motorun olayını hallettin mi inşallah sorun yoktur.

chooperturk, güzel yazmışsında Biscuit kardeşimiz bizden önce açtı topic i, ama biz emre ile ayvalık gezisi yatınca alternatif gezi planı düşünmüştük daha önce. sadece burayada duyuralım dedik, gelen olursa diye duyurumun altına not düştüm ama yeterli değilse tekrar değiştirebilirim. (ayrı gayrıyı bizde sevmiyoruz)

ps: motor canavar akşama alcam, "turbo" hamdullah işi bitirmiş

chatnoir in dediği gibi ben önce açtım.. önce yada sonra açmak sorun değil amaç beraber olmak geçen hafta çınarcığa katılamadım onun burukluğu hala üstümde iki hafta ard arda kalmalı gezi ağır olabilir maddi ve manevi açıdan diye düşündüm havada güsel istanbul içinde takılabiliriz bence

Biscuit istanbul icinde takılmak simdi size göre uygun olabilir ancak ben ve bir kac arkadasımda gelecekler bi aksilik olmazsa ben garantiyim arkadaslarda ona göre hazırlanıyolar.. simdi istanbul olayı bize anormal derecede ters geliyo sebebini soylememe gerek yok heralde malum bursadan geliyoruz.. bu konuda bence ortak bulusma yerleri olsa iyi olur.. Ama yok istanbul ekibi ayrı takılacaksa bilelim bizde plan yapmayalım :

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Elli parçaya bölünmeyi hiç sevmiyorum ama hafta sonu world touring car champ. var ya.. Ayrıca restoran olayı bana cok sıcak gelmedi gibi sanki..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    hadi beyler ortak noktada buluşalım daha 4 gün var ayarlarız bi şeyler ayrılmak yok sevgiler bu arada motora sevindim umut geçmiş olsun

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bu hafta sonu için açılan bütün topiklere bakıyorumda nasıl olacak bu iş anlıyamıyorum bi türlü "helikoptermi" kullanıyoz geziler için kefgen+uludağ+f1 yarışı+vs vs nasıl olacak bu iş ben bile şaşırdım valla hangisine gideceğime, gideceğimize şaşırdık kaldık kardeşlerim arkadaşlarım ortak bir karar alında şu yaz günlerinin tatlı ılık havalarını topluca değerlendirelim siz ne dersiniz ayrı gayrı yapmıyalım şu gezileri

cenk kardeşim restaurant derken adresi verdim ve orası bahçe içinde senin bizi eski hisarda göturduğun gibi bi yer...erdoğan arkadaşımızında ablasının olduğu için istediğimiz gibi kullanma hakkına sahip olabiliriz..hem sadece restaurant olayı değil ilk rivada akşam üstne kadar gezi arzu eden olurda deniz daha sonrada mangal yada orda yemek oratak kararlara saygım sonsuz kalabalık olmak benimde hoşuma gidiyor camialar bu şekilde büyür ve aralarında bağlar oluşur benim yazdığım harizinde 3 gezi daha var netleştirelim hepimiz bir arada olalım o zaman

arkadaşlar cumaya kadar bekleyeceğim sayıya göre geziyi iptal edip diğer gezi yapan gruplara yönlendirme yapacağım...

son durum ;

Biscuit+1
    potenza
    erdoğan+1
    baron 985

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    bende geliyorum ! listeye benide ekleyin ... ama bişekilde son durumdan haberdar olmak istiyorum !

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    ben + 1 oldum arkadaşım çanakkaleden geliyo motorla

tuna_tour, okey ekliyorum eğer aksi bişey olursa ben seni haberdar ederim en geç cuma belli olacak teşekkürler ilgin için ...

son durum ;

Biscuit +1
    potenza
    erdoğan +1
    baron 985
    tuna_tour +1

lütfen komisyon forumuna yorumlarını yazın

arkadaşlar kefkene doğru gezinin yönlendiğini ve camiayı bölememek adına riva gezisi iptal kararı alınmıştır bu doğrultuda eğer arzu ederseniz riva gezisini haftaya erteliyelim ne dersiniz ????

Biscuit, cok iyi olur.zaten ehliyet sinavi dolayisiyla uzaklara gidemicez

ok önümüzdeki haftaya kaldı riva o zaman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler