Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

BU BAŞLIK İPTAL... :) KEFKENDEYİZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Sevgili dostlarım ve abilerim şu anda 17- 18 Eylül için Açılmış Olan 3 tane başlık var.. Bu Başlıklardan hangisi degerlendirmeli en fazla katılımla hangi organizasyonda eglenebiliriz bunun hakkında burada herkes fikrini beyan ederse cok sevinirim ben su anda arada kaldım acıkcası arada kalacak baska arkadaslarımızda vardır bu konuda fikir birliği ile bunu tartısmaya acılması gerektigini düşündüm kendimce bu konuda ortak hareket ederek bi karar alırsak çok iyi olur tabiki kendi fikrim düşüncelerinizi yansıtırsanız memnun olurum..

Lütfen şunuda unutmayalım bunlar son toplu gezilerimiz en kalabalık hangisi olacaksa ona göre hareket edersek cok hos olur cunki 6 ay daha olmayacak lütfen tüm arkadaslarımız Çınarcık gezisine gelenler özellikle bunun ne kadar önemli ve eglenceli oldugunu bildikleri icin dikkat ederlerse sevinirim..

sevgiler ve saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    4 oldu abi hafta sonu gezi planı olayı. Şahsi görüşümü yazıyorum;

1- Kefken : Güzel bir yer tabi. Normalde gitmeyi cok istediğim bir yer. Başka bi plan olmasa giderdim buraya.

2- Riva : Restorana gidip yemek yeme olayı bana cok cazip gelmedi. Daha ilginc seyler yapılabilir...

3- Uludağ : O kadar yolu günübirlik gitmek cok sarmIyo sanki beni. Motorturk'un organizasyonu imiş demişti Fatih bana. Tanımadığım bir grupla bir yere gitmeyi de cok tercih etmiyorum.

4- İstanbulpark Touring Car yarışı : Bunun topici ben actım zaten. WTCC senede bir kere Türkiye'ye gelecek birşey. F-1 yarışı aşırı pahalı diye gidememiştim. Touring car yarışı da en az F-1 kadar zevkli birşey bence. Bu yüzden kaçırmak istemiyorum. Gitmezsem 1 sene daha beklemem gerekicek dünya çapında bir otomobil yarışı için..

Yorumların bunlar... Sizinkileri de yazın da bilelim
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Ne diyim site aştı kendini, topicler aştı
    Dediğim gibi choppertürk kardeşim ben bu pazar Bursa'dayım uludağ'da...

Birde motorlar uludağ'a gidelim dimi, sonra motorla orayada gitmedik demiyelim

Senide bekleriz..

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bu hafta sonu için açılan bütün topiklere bakıyorumda nasıl olacak bu iş anlıyamıyorum bi türlü "helikoptermi" kullanıyoz geziler için kefgen+uludağ+f1 yarışı+vs vs nasıl olacak bu iş ben bile şaşırdım valla hangisine gideceğime, gideceğimize şaşırdık kaldık kardeşlerim arkadaşlarım ortak bir karar alında şu yaz günlerinin tatlı ılık havalarını topluca değerlendirelim siz ne dersiniz ayrı gayrı yapmıyalım şu gezileri

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    arkadaşlar çok dağılıyoruz ya ercüment abi haklı hadi eleyerek gidelim biraz.

1.ben lokantaya gitmek istemem aslolan motorla gezmek riva sarmaz

2.yarışlarda pek bana cazip gelmiyo en azından yol katetmek istiyorum

3kefken veya bursa bana uyar arkadaslar toparlanalım karar verelim

saygılar FUAT MELEK

Bu arada şu resimlere ulaşamıyorum nerdeler ya
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

Valla arkadaşlar motor geregi gezmek lazım abilerime katılıyorum bende kendi fikrimi yazayım Bursa olayı önemli degil kefkende olabilir ikisi hakkında karar alınsa abilerimizin dedigi gibi çok güzel bir gezi daha yapabiliriz... sevgilerle..

Fuat abi Adresi yazıyorum buraya ordan ulasırsın...

Baron un ekledigi Çınarcık resimleri Aşağıdaki adresdedir.

http://gezi.herbalium.net/cinarcik/

nunu, sana katılıyorum. valla ne zaman böyle çok bölünülse birçoğu iptal oluyor ve gelenlerin sayısı çok az oluyor. ama tek bir gezi olsa herkes orda oluyo ve çok keyifli olyor . yalnız ben uludağa gelemem hem çok uzak olur bana, hemde maddi açıdan bu ay göçmüş durumdayım. nasıl oldu bilmiyorum ama çınarçıktada benzinler dahil toplam 150 ytl ye yakın gitmiş. ben bide tek kişiydim. nasıl oldu bu kadar şaşırdım valla. kefken iyi gibi geliyo bana ama riva da olur yani. bi haftada uzun olmayan yere gidip yayılmak, muhabbet etmek te olur yani

abi olay kefkene dogru gidiyo hadi hayırlısı

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    valla arkadaşlar bencede kefken en uygunu ama bakalım herkesi dinleyelim daha 4 gün var bi liste yapalım isterseniz niyetler belli olsun başlat beni seni yaz altına eklesinlerchooperturk de gelir bak çogalıyoruz hasan ercüment abi derken adapazarından hasan abi bile gelebilir onada yakın değilmi hadi bakalım başlat
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

AYNI TARİHDEKİ GEZİLERİN RAPORU

kefken isteyenler

Chatnoir
    Emre
    chooperturk - Bursa + 1
    nunu -
    lubimaya54
    Costantine

ULUDAG isteyenler

conqueror

İSTANBULPARK İsteyenler

cenkmenderes

riva'ya doğa ve mola restaurant gezisi

Biscuit

Kararsızlar.

baron985
    e_erdun

bursa veya kefken derim. yol yapmaya üşenip de beraber olmak isteyenlere de istanbulpark derim. riva sarmadı o yüzden bahsetmedim.
    kefken ve bursa arasında kalanlar için 1-2 bilgi de ben vereyim ister okuyun ister okumayın karar sizin...

1-bursaya giden grup genç grup değildir daha çok orta yaşlı ve yaşlı insanların oluşturduğu bir gruptur bizden giden gençler onlara ayak uydurabilir mi bilmem.
    2- bursa grubu kalabalık olur tahminimce 50 motor civarı olur. ama korkmayın onların hepsi istanbuldan gelmez. çevre illerden gelen çok oluyo. yani istanbul-bursa arasını taş çatlasa 30-35 motor ile gidersiniz. bu grupta arabayla gelen insanlar da oluyo(bazılarının prensipleri olabilir).
    3-bursaya gidecekseniz muhabbet edeceğiniz birisiyle gitmenizi öneririm. o kadar kalablalık insanın içinde muhabbet etmeniz epey zor olur.
    4-yollarda biraz daha cezbedici motor görmek isteyen motor hastaları varsa bursa derim.
    5-Kefken gezisi site gibi genç ağırlıklı olur. kişi sayısı normal düzeyde olur(herkesin birbirini tanıyacağı kadar). herkes biribiriyle muhabbet edebilir.
    çadır olayı olabilir. bağımsız bir şekilde gezebilirsiniz...

herhalde benim yazdığım tam anlaşılmadı restaurantta yemek yeme kısmı sadece geziden sonra nasıl kartingde yorgunluğu atmak için yemek yendi biralar içildi sohbetler edil amaç bu yoksa gidelimde yemek yiyip eve dönelim demiyorum ilk gezi sonra sohbet muhabbet

ben 1 - 2 - 3 - 4 gibi rakamlarla sıralamaktansa yineliyorum ortak bir karara varmaktan yanayım

ben de ortak bir karara varmaktan yanayım ama ortak bir karar zor olur bu kadar çeşit gezi olunca...

kefken isteyenler

Chatnoir
    Emre
    chooperturk - Bursa + 1
    nunu -
    lubimaya54
    Costantine

ULUDAG isteyenler

Myurtsever
    conqueror
    cengizhankavak

İSTANBULPARK İsteyenler

cenkmenderes

Biscuit

Kararsızlar.

baron985
    e_erdun

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    çolakoğlu demişki
    1-bursaya giden grup genç grup değildir daha çok orta yaşlı ve yaşlı insanların oluşturduğu bir gruptur bizden giden gençler onlara ayak uydurabilir mi bilmem.
    2- bursa grubu kalabalık olur tahminimce 50 motor civarı olur. ama korkmayın onların hepsi istanbuldan gelmez. çevre illerden gelen çok oluyo. yani istanbul-bursa arasını taş çatlasa 30-35 motor ile gidersiniz. bu grupta arabayla gelen insanlar da oluyo(bazılarının prensipleri olabilir).
    3-bursaya gidecekseniz muhabbet edeceğiniz birisiyle gitmenizi öneririm. o kadar kalablalık insanın içinde muhabbet etmeniz epey zor olur.
    4-yollarda biraz daha cezbedici motor görmek isteyen motor hastaları varsa bursa derim.
    5-Kefken gezisi site gibi genç ağırlıklı olur. kişi sayısı normal düzeyde olur(herkesin birbirini tanıyacağı kadar). herkes biribiriyle muhabbet edebilir.
    çadır olayı olabilir. bağımsız bir şekilde gezebilirsiniz...
    4.şıkı es geçiyorum
    10x1000000000+++
    çolakoğlu kardeşim çok haklı çünkü ben kendimi genç hissediyorum
    onun için bursa grubunda olabileceğimi hiç tahmin etmiyorum olamamda zaten

kardeşim Katılanlar

Biscuit+1
    potenza
    erdoğan+1

iyi bakmadın galiba benim gezide şu an 5 kişiyiz

ben birazda riva taraftarıyım aslında. hem yaza veda buluşması gibi olur hemde fazla istanbul dışına çıkamayanlarda katılır. denize girer konuşur kaynaşır mangallarımızı yakıp döneriz. gezilere gelemeyenlerde gelir böylece.

kaç defa yaza veda edecez yahu

Colakoglu, daha iç veda etmedik ki. bence bu hafta denize girmek için son şans. ondan sonra daha girilmez denize falan. yani tam bir veda olur.

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kefken isteyenler

Chatnoir
    Emre
    chooperturk - Bursa + 1
    nunu -
    lubimaya54
    Omersado
    Papillion
    Sıah
    Costantine

ULUDAG isteyenler

conqueror

İSTANBULPARK İsteyenler

cenkmenderes

Biscuit

Kararsızlar.

baron985
    e_erdun

Şimdi arkadaşlar kefken konusunu hiç yazmayacaktık aslında.Fakat o tarafa bir arkadaş gidince fikir gelişti.Bizde istemezdik ekstra bi kalabalık yaratalım ama hbrdar edelim dedik.Çünki yaz mevsimibe abicim sizi bilmem ama ben bugünleri çok arayacağım.Şimdi sitede ben kar da yağmurda giderim diyenleride göreceğiz yarınlarda.Biz kefkendeyiz lütfen buyrun gelin

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler