Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT Adana] 08.02.2008 Cuma İstanbuldan CEZERYE yi ağırlıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaa cafe room a gidip rezervasyon yaptirmak lazım simdi. ben gidebilirim. kac kişiyis? ona gore. ziyapaşadaydı di mi? [bi de bulamazmışım:D]
    sen bırak hemSHo bilen biri gitsin
    hayır zahmet olmasın die

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    anaa cafe room a gidip rezervasyon yaptirmak lazım simdi. ben gidebilirim. kac kişiyis? ona gore. ziyapaşadaydı di mi? [bi de bulamazmışım:D]

bulursun bulursun biz isoyla ilk gittigimizde bulamamıştık da köşede bir bakalcı amca vardı iso sordu abi bu mhp il binası nerede diye adam yaklaştı cama egildi gayet gizemli ve kurtlar vadisi tadında tarif eti mekanı ve sona dediki bende aynı görüşteyim oldugumdan yardımcı oldum gençler dedii iso ve ben haliyle dumur vaziyetteyiz
    yeri bulamazsan sor o amcaya gösterir sana renk verme ama haa
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulursun bulursun biz isoyla ilk gittigimizde bulamamıştık da köşede bir bakalcı amca vardı iso sordu abi bu mhp il binası nerede diye adam yaklaştı cama egildi gayet gizemli ve kurtlar vadisi tadında tarif eti mekanı ve sona dediki bende aynı görüşteyim oldugumdan yardımcı oldum gençler dedii iso ve ben haliyle dumur vaziyetteyiz
    yeri bulamazsan sor o amcaya gösterir sana renk verme ama haa
    ya dun şehre indim, şu çakmak plazanın oralarda dolaştım. uzun basketbol şortum(dizde), içten giydigim, daha uzun bi taytım vardı(ayak bilegine yakın). yau pişman oldum.. Adana'nın bir tarafı çok modern bir tarafı cok yobaz.. Gazipaşa'da yururken Taksim tipleri goruyosun - igneli zıbmalı,morlu yeşilli, Adana'nın eski merkezine yurudun mu de birsuru eski kafalı goruyorsun.. şuu.. çakmak plazaya gelmeden once otobus durakları var, onun arkasında bi park var. kestirmeden gideyim diye parka girdim. kestirme falan yokmus, parkın içini dolanmak zorunda kaldım, laf yedim. ''cık cık cık cık cık'' etti adamın biri (8-9 kişi dizilmişlerdi guneşleniyolardı). ben de o tarafa dönüp yüzümü ekşiterek aazına ükendim adamın. ah şu dikbaşlılıgım, bi gun dayak yedirecek bana!!!... kara kara düşünmekteyim..

(TRnin bu gidişinden, babam da korkuyo artık bizim için:()
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    ya dun şehre indim, şu çakmak plazanın oralarda dolaştım. uzun basketbol şortum(dizde), içten giydigim, daha uzun bi taytım vardı(ayak bilegine yakın). yau pişman oldum.. Adana'nın bir tarafı çok modern bir tarafı cok yobaz.. Gazipaşa'da yururken Taksim tipleri goruyosun - igneli zıbmalı,morlu yeşilli, Adana'nın eski merkezine yurudun mu de birsuru eski kafalı goruyorsun.. şuu.. çakmak plazaya gelmeden once otobus durakları var, onun arkasında bi park var. kestirmeden gideyim diye parka girdim. kestirme falan yokmus, parkın içini dolanmak zorunda kaldım, laf yedim. ''cık cık cık cık cık'' etti adamın biri (8-9 kişi dizilmişlerdi guneşleniyolardı). ben de o tarafa dönüp yüzümü ekşiterek aazına ükendim adamın. ah şu dikbaşlılıgım, bi gun dayak yedirecek bana!!!... kara kara düşünmekteyim..

cakmak plazanın oraya mı gittin
    üstüne bi de inönü parkından gectiiiinnnn

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı ayshegül adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hıhı.. toefl ve gre kitaplarına bakmaya gittim. ist'teki gibi fotokopileri satılıyo mudur acep?? die. çakmak plaza'da kitapçılar var ya.. onnçin gittim. bir de cukurova uni'nin kapalı spor salonunda hentbol musabakaları vardı, serbest kullanıma kapalıydı o yuzden. o dumurun üstüne, napim napim?? derken, şehre inim, bari şu kitaplara bakim dedim... pişman oldum:D:D

hee, ni war? olayı mı var oranın? aboww?!?!?!

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    hıhı.. toefl ve gre kitaplarına bakmaya gittim. ist'teki gibi fotokopileri satılıyo mudur acep?? die. çakmak plaza'da kitapçılar var ya.. onnçin gittim. bir de cukurova uni'nin kapalı spor salonunda hentbol musabakaları vardı, serbest kullanıma kapalıydı o yuzden. o dumurun üstüne, napim napim?? derken, şehre inim, bari şu kitaplara bakim dedim... pişman oldum:D:D
    olursun tabii nese bi daha gitmezsin ben şahsen inönüden asağı tarafa adımımı atmıom iğrenç bi yer

hee, ni war? olayı mı var oranın? aboww?!?!?!
    olmamı var tabii yarın aksam anlatırım
    yaw adananın cono dedikleri tipler hep ordaa ondan ddiyorum yaa ben sevmiyorum oraları tekin bulmuyorum annem sende gitmee

Motosikleti

(TRnin bu gidişinden, babam da korkuyo artık bizim için:()
    yaw catladım gülmekten ne işin var oralarda bi başına ama tecrübe kasanmış oldun güneşlenen careta careta larıda görmüşsün buradan yerkililere sesleniyorum inönü parkını bir düzene soksunlar hertürlü dalavera dönüyo orada benden demesi tekin degil hele belli saatlerden sona belediye park yapmış millet rahatlasın yeşillik görsün diye ama bazı insanlar oraları başka amaclarla kullanıyolar benden demesi tek başınıza aaa park bir gezeyim demeyin sakın

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    kızım sen maynak mısın ne işin var adananın en kültürlü yerindeinönü parkına gitmişsin çakmak plazaya gitmişsin aklın başındamı senin adanaya gelmeden toplaşmadan adımızı kötüye çıkaracan cumaya kadar evden dışarı çıkma sağlığın açısından
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    bencede yoksam karşısına bir recep ivedik yada bir palaremzi kermes çıkabilir

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    bak görüyomusun cezerye herkes benle aynı fikirde
    neeeyyymiişşş bir daha gazipaşadan cıkılıp inönü tarafına cıkılmıyomuşş
    canım benim tikkat et kendine bak adanaya gitti de naaptılar kısımıza demesin istanbul mt

Motosikleti
    burası kurtlar vadisi ADANA adamı ham ederler yaf

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani listede camcı tekteker adem yokya onsuz olurmu
    onsuz olur mu abi

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -çok afedersiniz, bir sigarayla bir su alabilir miyim lütfen...
    -yalvarmasana kardeşim, delikanlı gibi iste verelim..
    süper yaaa

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şey Cumemi Pazar ertesi günü Perşembemi...

Böle organizasyon olmaz kardeşim...nerde bu devlet...

@cezerye
    akşam da 23:00'dan sonra atatürk parkının içinden geç de tam olsun
    adananın diğer bi yüzünü gör

adana madana ama bizim de yumuşaklarımız var

arkadaşlar bi önerim var

kazım büfede buluşup ziyapaşada room'a gidene kadar;
    pizza pizza,
    efendi,
    mum,
    mc,
    vs
    gibi alternatiflerden birini seçsek daha mantıklı olmaz mı?

tamam, room uzak bi mesafede deil ama, fuzuli gidiş bence (ha, oraya kadar gitcen, ilginç bi mekan beklion, o da yok)
    illa ki fuzuli gidiş isteniosa:
    üniversite yolundaki friends,
    beyazevlerdeki kaktüs,
    menderesteki salepçi
    daha mantıklı bi fuzuli gidiş olacağı kanısındayım
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    tırtmotorcu gördüm seni.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    tırt motorcu:D

he yav...

tamam.. bilmiyorum adana gecelerini... neresi tekin neresi degil, onu da bilmiyorum. ben yıllardır balcalı - turgut öaal - toros mah. - gazipaşa... başka yer gormedim ki

valla uni 2. 3. sınıftan sonra anca adana da dısarı cıktım... bilmiom canım.. zati adana da çıkılacak yer de yoktu o zamanlar. çok iyi hatırlıyorum, o zamanlar aksam 10 da sokaklar bomboş olurdu. gerçi hala çok farkı yok:((((

Adanam şoyle olmasa, missss gibi memleket. yemekleri harika... cross motorumu alıp dag bayır gexecegim yerler de yakın spor için, harika tesisleri var.. aslında aradıgın her şey var..... ben bayılıyorum.. burda o kadar saglıklı yaşanıyor ki...

neyyssse
    ben ijdm biras:D cafe mum dan geliom:D eheh

tırt motorcu:D

he yav...

tamam.. bilmiyorum adana gecelerini... neresi tekin neresi degil, onu da bilmiyorum. ben yıllardır balcalı - turgut öaal - toros mah. - gazipaşa... başka yer gormedim ki

valla uni 2. 3. sınıftan sonra anca adana da dısarı cıktım... bilmiom canım.. zati adana da çıkılacak yer de yoktu o zamanlar. çok iyi hatırlıyorum, o zamanlar aksam 10 da sokaklar bomboş olurdu. gerçi hala çok farkı yok:((((

Adanam şoyle olmasa, missss gibi memleket. yemekleri harika... cross motorumu alıp dag bayır gexecegim yerler de yakın spor için, harika tesisleri var.. aslında aradıgın her şey var..... ben bayılıyorum.. burda o kadar saglıklı yaşanıyor ki...

neyyssse
    ben ijdm biras:D cafe mum dan geliom:D eheh
    bende ordaydim senu nie gormedim
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba arkadaşlar

İstanbul'dan misafirimiz varmış ne güzel. Akşam programı sanırım belli oldu. Saat 20:00'de Rooms kafe di mi? Son durumu Cengiz abi yazsında ona göre hareket edelim.

Not: Haftasonu için bir gezi planı yapılmıştır. Akşam buluşmada herkesle paylaşılacaktır.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Not: Haftasonu için bir gezi planı yapılmıştır. Akşam buluşmada herkesle paylaşılacaktır.

Görüşmek üzere.
    hasan abii kar a gidiliyoo yaa bu race ler gelemez demek mi oluyoo

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hasan abii kar a gidiliyoo yaa bu race ler gelemez demek mi oluyoo
    hayır hayır,isteyen herkes gelebilir.yollar temizmiş.

akşam direk rooms'a mı gidiliyor?20:00'de.?

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır hayır,isteyen herkes gelebilir.yollar temizmiş.

akşam direk rooms'a mı gidiliyor?20:00'de.?
    yok abii gazipaşada kazım büfe de toplanıp bi muzlusüt içecez soora geçilecek

Motosikleti
    ben şşşşalgam içicem olmasmı

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)