Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

[ MT - istanbul ] 16 Şubat Cumartesi - Yer: Maltepe Sahil Hanedan Cafe

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bam Bam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kara kara 100. mesajımı acaba kime yazacam diye düşünüyodum..
    Kısmet sanaymış..
    Kara kara düşüneceğine Kaya Kaya düşünseydin duruma ve sana daha uygun olurdu bence

100.mesajın kutlu olsun Hasan,bu yüzüncü mesajının yüzlerce kaya gibi mesaj yazmana vesile olması dileğiyle 100.Mesajın sana yüzlerce kupa getirsin ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    giderken pek sıkıntı yoktu ama dönüşte bazı yerlerde buz tutmuş zemin,bende indim elimde götürdüm motoru zaman zaman ,iki üç kez indim motordan hareme kadar,ama karşıya geçince normaldi herşey,80-100 le seyrettim sefaköye kadar,yalnız o buzlarda inmeseydim kesinlikle düşerdim bende,tabi daha önceden başıma geldiği için unutmadım.ısrar etmekte fayda yok gerekiyorsa inmemiz lazım.
    Eee nede olsa tecrübe helal olsun Ümmet abime valla biz arabayla gidemedik Ümmet abi kaya kaya gitmişsin

Çağla duydum ki düşmüşsün dün akşam vahh vahh nasılda üzüldüm puhahhaa bana gülersin hee sen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Arkadaşlar En başta hepinize çok çok çok ama çok teşekkür ediyorum sizleri tanıma fırsatı bulduğum için böyle bi hawada kırmayıp geldiğiniz içinde ayrı bir teşekkür ediyorum... Havanın karlı soğuk ve buzlu olmasına rağmen gelmeye calısıpta gelemeyenlerden yada gelmek ısteyıpte gelemeyenlerdende tesekkur ediyorum... gerçekten cok güzel bi buluşma oldu benim için ve yolda kayıp düşen arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum... valla atilla abiye tavla oynayalım dedim oynadık oynamayı pek bılmem dedı ılk elde aldı oynamadım dahaaa=))=)) sonra erdinc abıde kaşındıı oda aldı tawlayı koltuk altınaa=)) ümmet abiyi de tanıma fırsatım oldu çok ii biri =)) valla resimlerde görüp ıcım gıdıodu sımdı cok mutlu oldum o resımlerde kendımıde görmek...=)) ve orda en küçük bendim ve ben ne zaman o cafeye kız arkadaşımla gitsem yada bi arkadaşımla gitsem nargile içerim ama hiç sigara kullanmadım kullanmamda eelim bile değmemiştir dün nası canım cektı ama nargile =))=)) hepiniz büyük diye içemedim şimdi bişey derler falan filan diyee yemediiii valla erdinç abi ben selim abi falanda bi ara konuştuk falan çok güzeldi yani sohbet falan erdiönç abiyle daha önceden bulusup bı takılmıştıık öle cafe ayarlaması zamanında falan ama selim abiyide bugün gördüm sevdim baya bi zaten sormuştum erdinç abiye... sonra emuuunnn abiyii çok merak edioduumm onudaa gördümm bi mutlu oldum muharrem abii ayrıca... cem abi falan =)) güzeldii bayaa =)) aye (murat abi) tugce ve dıgerlerının adını hatırlamıyorum ama bı kacıylada muabbetım oldu onlarda cok ıı ınsanlar valla hepinize tekrar çok teşekkür ederim artık bende motorsuzda olsa gelicem bulusmalara artçı olarak yada otobüs minübüs bişey gelicem ama =)) valla dicek daha başka bişeyim yokk HEPİNİZ SAOLUNNN... MT İSTANBUL SAYGILAR Ayrıca unutmuşum nursu ablayıda orda gördüm ve tanıdım oda cok ıı bırısı bıraz muabbetımız falan gectı öyle sanada cok tesekkur ederım nursu abla geldıgın ıcın tesekkur ederimm...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ben gelcektimde benzin bitti
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee nede olsa tecrübe helal olsun Ümmet abime valla biz arabayla gidemedik Ümmet abi kaya kaya gitmişsin

Çağla duydum ki düşmüşsün dün akşam vahh vahh nasılda üzüldüm puhahhaa bana gülersin hee sen
    zaten hep senin yüzünden oldu son gülen iyi güler demiş bilir kişi hatırlatıyım

Motosikleti
    SKYGO 250 CC.
    evet arkadaşlar güzel bir buluşmaydı çok güsel vakit geçirdim..benim için mt buluşması hele birde anadolu yakasında olması gayet güseldi ve önemliydi çünkü ilk kez katıldım aranıza. uzunca bir zamandır hep bakıyorum yazılanlara ara ara ama bir aksilik oluyordu gelemiyordum bu defa şeytanın bacağını kırdım galiba..gelenlerin ve gelmek isteyipde gelemeyenlerin ama gönülleri kalpleri bizimle olanların ama herkesin gönlüne yüregine saglık.sevgilerimle..
    BİZ HERNEKADAR SOSYETENİN CİLALI TAŞLARINDA DANS ETMEYİ BİLMESEKDE SOĞUK DOLUNAYDA ŞEYTANLA AZRAİLLE DANS ETMEYİ İYİ BİLİRİZ.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı nursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar güzel bir buluşmaydı çok güsel vakit geçirdim..benim için mt buluşması hele birde anadolu yakasında olması gayet güseldi ve önemliydi çünkü ilk kez katıldım aranıza. uzunca bir zamandır hep bakıyorum yazılanlara ara ara ama bir aksilik oluyordu gelemiyordum bu defa şeytanın bacağını kırdım galiba..gelenlerin ve gelmek isteyipde gelemeyenlerin ama gönülleri kalpleri bizimle olanların ama herkesin gönlüne yüregine saglık.sevgilerimle..
    Bunu saymıyoruz Nursu katılım biraz az gibiydi ama bir daha ki anadolu yakası buluşmasında sen
    gör bak katılımı gelemeyen arkadaşlar olarak bir daha ki buluşmada görüşürüz artıkın.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    M-ün, demek arkmdan cesiye konuşuyorsun...
    bende sabahtan beri motürle çıkıp bi yanliyim diodum bu karda ama karenajlara bişi olur die çıkmıodum
    kel in dükkanında bi cbf varmış depo full, gidim onunla cross yapim birasss
    hem nede olsa koruma demiride var
    GKN MOTORS

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla okudum okudum anlamadım abi, apti olmaya mı çalışıon?

Apti olmak için gerekli ön şartlardan biriside en az bir tane şöyle poza sahip olmandır;

Hadi bakiim dersine çalışta gel

o tarihte 97 de ben YKM Genel Muhasebe(4 Levent) departmanında muhasebe elemanı olarak çalışıyodum...paso irsaliye fatura kesiyorduk..çılgınlar gibi sabahlara kadar fatura kesiyorduk...Tarkanın son cd si çıkmıştı...sabaha kadar mesaide kalıyorduk...Buu geceee...diye başlayan bir parçası vardı onu dinleyip coşuyorduk ...nerden nereye..

Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşenler kalkanlar geçmiş olsun hepinize toptan olaraktan
    benim eve dönüş yolculuğum tam bir fiyasko oldu sanırım herkes gittikten sonra biraz daha takıldık muharrem ben selim burak cem bişler yedikten sonra çıktık yola beni bostancı köprüde bıraktılar ondan sonrasını gidebilirdim ama yarım saat bekledim minibüs yok neredeyse araba geçmez oldu saat 1:30 oldu yürümeye başladım e-5 in ortasında otostop çekiyorum kimse almıyo ( ah kız olsaydım varyyaaa....) neyse bi insan evladı durdu göztepeye kadar getirdi beni orda yavaş yavaş giderim derken oda ne gene bir insan evladı lastiğine zincir takmaya çalışıyo ona yardım ettim sağolsun benide evime yakın biyerlere kadar getirdi allah ondan da razı olsun amaaa
    daha bitmediii
    peşime takılan köpek yavrusu yüzünden mahallenin bekçiliğini yaptıklarını zanneden 3 5 tane köpekcik diycem benim yanımda diye sardılar etrafımı bana bakıp havlıyolar tırssstııımmmm korktum walla taş falan attım ama yok nafile hılı adımlarla koşar gibim o kadar da bide akşam sporu yhaptım eve geldim

bak bu işe üzüldüm...sakat işler...bende bi keresinde mahsur kaldım yolda...Kozyatağı civarıydı galiba...ekip arabasının önüne atladım beni eve bıraktılar...

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehandro teşkür ederim

:

pişi deel...

ben seni ilk gördüğümde demiştim...Konu dışında arada bir takılıyoduk birbirimize ilk zamanlar...dedim bu kız pek bi bıdık diye..hatta hiç unutmam bi kere ne isyiyonuz bu metehandrodan diye artık savunmaya bile geçmiştin geçmiş aylarda...ordan kanım kaynadıydı sana...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kara kara düşüneceğine Kaya Kaya düşünseydin duruma ve sana daha uygun olurdu bence

100.mesajın kutlu olsun Hasan,bu yüzüncü mesajının yüzlerce kaya gibi mesaj yazmana vesile olması dileğiyle 100.Mesajın sana yüzlerce kupa getirsin ..
    Tuncercim çok saol yaaa....Bu sene hep beraber kupaları toplayacağız, mehmetle beraber
    İzmir Mt ye hürmetler efenimm...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sabahtan beri motürle çıkıp bi yanliyim diodum bu karda ama karenajlara bişi olur die çıkmıodum
    bu motor siyahmı? sanki ben resimlerini gördüm gibi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    R1
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah siyah, ama bu günkü crosstan soora biraz çizilir, dağalır
    bende sahabı farketmesin ddie yeşil spreyle boyarım
    GKN MOTORS

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar En başta hepinize çok çok çok ama çok teşekkür ediyorum sizleri tanıma fırsatı bulduğum için böyle bi hawada kırmayıp geldiğiniz içinde ayrı bir teşekkür ediyorum... Havanın karlı soğuk ve buzlu olmasına rağmen gelmeye calısıpta gelemeyenlerden yada gelmek ısteyıpte gelemeyenlerdende tesekkur ediyorum... gerçekten cok güzel bi buluşma oldu benim için ve yolda kayıp düşen arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum... valla atilla abiye tavla oynayalım dedim oynadık oynamayı pek bılmem dedı ılk elde aldı oynamadım dahaaa=))=)) sonra erdinc abıde kaşındıı oda aldı tawlayı koltuk altınaa=)) ümmet abiyi de tanıma fırsatım oldu çok ii biri =)) valla resimlerde görüp ıcım gıdıodu sımdı cok mutlu oldum o resımlerde kendımıde görmek...=)) ve orda en küçük bendim ve ben ne zaman o cafeye kız arkadaşımla gitsem yada bi arkadaşımla gitsem nargile içerim ama hiç sigara kullanmadım kullanmamda eelim bile değmemiştir dün nası canım cektı ama nargile =))=)) hepiniz büyük diye içemedim şimdi bişey derler falan filan diyee yemediiii valla erdinç abi ben selim abi falanda bi ara konuştuk falan çok güzeldi yani sohbet falan erdiönç abiyle daha önceden bulusup bı takılmıştıık öle cafe ayarlaması zamanında falan ama selim abiyide bugün gördüm sevdim baya bi zaten sormuştum erdinç abiye... sonra emuuunnn abiyii çok merak edioduumm onudaa gördümm bi mutlu oldum muharrem abii ayrıca... cem abi falan =)) güzeldii bayaa =)) aye (murat abi) tugce ve dıgerlerının adını hatırlamıyorum ama bı kacıylada muabbetım oldu onlarda cok ıı ınsanlar valla hepinize tekrar çok teşekkür ederim artık bende motorsuzda olsa gelicem bulusmalara artçı olarak yada otobüs minübüs bişey gelicem ama =)) valla dicek daha başka bişeyim yokk HEPİNİZ SAOLUNNN... MT İSTANBUL SAYGILAR Ayrıca unutmuşum nursu ablayıda orda gördüm ve tanıdım oda cok ıı bırısı bıraz muabbetımız falan gectı öyle sanada cok tesekkur ederım nursu abla geldıgın ıcın tesekkur ederimm...
    cem abi falan derken ??? ((((:

Alıntı nursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldigin için teşekkürler .. daya havalar bi ısınsın .. meşhur tohanemizede bekleirz.. emini birde orda görün ...

kanka ben hazırım.. giiyindim sen daha çıkmadınmı yola..???? ayrıca koruma demirli makineyle asla cros drift neyin yapmam sok de oyle gel (((((((((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    R1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kanka ben hazırım.. giiyindim sen daha çıkmadınmı yola..???? ayrıca koruma demirli makineyle asla cros drift neyin yapmam sok de oyle gel (((((((((((:
    sökemedimi, jetle kestim
    benzin bol sen gelme ben seni almaya gelirim

bu arada ne ayak senin için falan filan diyolar, feysbukta minifid inimi silmeyi unuttun
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    cem abi falan derken senıde gordugume cok sewındım =)) valla dun baya bı mutluydum ben...

vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    Arkadaşlar siz ne yapmışsınız yaaa...
    Kayanlara düşenlere çok geçmiş olsun
    Motorla katılanlara cesaretlerinden ötürü tebrikler Ama böyle havalarda cesareti fazla abartmamak lazım.

Aslında ben de motorsuz olarak gelmeyi düşünüyordum, ama salı günü Pakistan'a gidiyorum, bu tebliğ edildikten sonra, oralarda bu havada hasta filan olsaydım, şirkete açıklama yapamazdım herhalde...

Böyle bir havada bile organizasyon yapmayı başaran MT ailesinin tüm üyelerini tek tek tebrik ediyorum

Bu arada Tuğçe, gerçekten hiç değişmemişsin, 80 yaşına kadar bu kadar sevimli kalırsın inşallah
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    sökemedimi, jetle kestim

bu arada ne ayak senin için falan filan diyolar, feysbukta minifid inimi silmeyi unuttun
    kanka yok ole bişey .. neden bahsettigin konusunda en ufak bi bilgim bile yok ama en ufak yanlışında kimler neler görür biliyon deelmi cicim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    R1
    kanka yok ole bişey .. neden bahsettigin konusunda en ufak bi bilgim bile yok ama en ufak yanlışında kimler neler görür biliyon deelmi cicim
    şş
    tamamdır, adamın içine doğmuş zati
    buryun msn konuşmamız

emin:
    abi kross tan sonra çizlir diyince aklıma ne geldi
    emin:
    biraz önce ihsan abi msn de diyoki senin depoya bi çalışma yapalımmı :D
    emin:
    yok abi biraz eskisin dedim bende :D
    gökhan :
    taam ben şimdi cesiyide alıp eskiticem:q
    emin:
    ahahahhahahhaa
    emin:
    o zaman ben hakan abiye söyliyim malzemelri hazırlasın :D

kuzen gözümsün
    GKN MOTORS

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    o motoru biliyorum ben boşver onu pejo yu al o daha iyi
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tarihte 97 de ben YKM Genel Muhasebe(4 Levent) departmanında muhasebe elemanı olarak çalışıyodum...paso irsaliye fatura kesiyorduk..çılgınlar gibi sabahlara kadar fatura kesiyorduk...Tarkanın son cd si çıkmıştı...sabaha kadar mesaide kalıyorduk...Buu geceee...diye başlayan bir parçası vardı onu dinleyip coşuyorduk ...nerden nereye..
    bende o zaman orta 3 deydim yatılı yurtda kalıyodum vay beee
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi siyah ta yaramaz boşverin onu
    siyah siyah, ama bu günkü crosstan soora biraz çizilir, dağalır
    bende sahabı farketmesin ddie yeşil spreyle boyarım
    hahaha yeşil spreyle boyarsan hiç anlamam valla
    falan filan derken yani şöyle böyle gibi mi acaba
    geldigin için teşekkürler .. daya havalar bi ısınsın .. meşhur tohanemizede bekleirz.. emini birde orda görün ...
    evet tophanede özüme dönüyorum ben hulk oluveriyorum
    kanka pejoyu alın ya orda duruyo o daha iyi
    sökemedimi, jetle kestim

evet bende gördüm feysbukta baya nam salmışsın bravo önümüzdeki ay ayın elemanına 1 numaralı adaysın ona göre ayrıca benzin bol değil depoya su koydum gösteriş olsun diye yolda kalırsınız benden söylemesi

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem abi falan derken senıde gordugume cok sewındım =)) valla dun baya bı mutluydum ben...
    evet gözlerinden rahatlıkla okunabiliyordu.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler