Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

[ MT - istanbul ] 16 Şubat Cumartesi - Yer: Maltepe Sahil Hanedan Cafe

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    abiler 18:30 da çıktığım altunizadeden arabayla ümraniyeye 1 saat 20 dakikada ulaştım 2 defa yol tıkandığı için güzergah değiştirdik.

inşallah maltepeye motorla gitmeye kalkan olmamıştır

allah yardımcısı olsun yerler cam gibi şu saatte ilerde daha beter olur gibi gözüküyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh olsun size beni ekermisiniz
    Keşke gelseydin de sende bir güzel stressss olsaydın.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len akıllı olun

daha ne buluşmalar ne geziler olur
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len akıllı olun

Yavf seni dinlemedim çıkma dedin sen emme hatun illlede gidelim deyince yolda meahsur kaldık allahtan
    geri döne bildik Çağla gül sen bizim halimize görüşeceğiz senleeee.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    len akıllı olun

reis gencler heyecanlı biraz...kapalı mekan ya ondan sevindirikler...halbukim dışarı kıyamet...sabahlamaya müsade etmezler ama orda...Tophaneye benzemez..

geçen nolmuş bilinmi...hani Ortaköy buluşmasında...biz erken kaçtık...sonra mekan sahabı bizimkileri inceden deh deh kış kış göndermiş...hem gürültü yapmışlar hemde yiyip içmeyince tabi arıza çıkarmışlar...bizim gariplerde tıpış tıpış Tophaneye akmışlar iyimi..

Tophane okul kantini gibi ya...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Comet
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reis gencler heyecanlı biraz...kapalı mekan ya ondan sevindirikler...halbukim dışarı kıyamet...sabahlamaya müsade etmezler ama orda...Tophaneye benzemez..

geçen nolmuş bilinmi...hani Ortaköy buluşmasında...biz erken kaçtık...sonra mekan sahabı bizimkileri inceden deh deh kış kış göndermiş...hem gürültü yapmışlar hemde yiyip içmeyince tabi arıza çıkarmışlar...bizim gariplerde tıpış tıpış Tophaneye akmışlar iyimi..

çamlicaya gittiğimizdede uyarılmıştık

gürültülü siteyiz vesselam

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    bana ne yaw arabayı kullanan düşünsün ben oturur kar'ı izlerdim arkada

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hasan abıcım gecmış olsun yolda kalmışınız...

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet

UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    len akıllı olun

ben küstüm gelmem artık
    Yavf seni dinlemedim çıkma dedin sen emme hatun illlede gidelim deyince yolda meahsur kaldık allahtan
    geri döne bildik Çağla gül sen bizim halimize görüşeceğiz senleeee.
    hay hayyyy görüşelim ama ben gene gülerim kusura bakma

yok be mete abi maksat buluşma kalabalık olsun

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol Selçuk biraz stres yaptı ama zorda olsa döndük eve düşündüğün için saol

Ahh Çağla sen var ya sen keyfinde de geçilmiyo valla

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı nirengi74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hava gerçektende kötü yaw
    dikkatli olun arabada olsa yinede riskli

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aflık bişey yok taylan nedemek,senin iyi niyetli olduğun zaten belli,iaka yaptığın belli ben sadece yanlış değerlendirme yapılır diye düşündüm.buyüzden banada alınma
    Abi bu çocuğun asabiyeti sizi korkutmuş anlaşılan

Ah ulen ahhh... Sakalım yokki sözüm geçsin
    Bi gün sonra yapsanız buluşmayı da insanlar gelebilmek için binbir zahmet çekmese, yollarda kalmasa, kendini riske atmasa olmaz dimi...
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    muzaffer abi ilk resim bunlar beden 34-32 ben mhrrmkpnr

Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Arkadaşlar katılan herkesden özür dilerim,bilhassa Taylan kardeşimden,söz verdiğim halde gelemedim.Bu gün iş dönüşü şirketin arkasına bıraktığım motoruma atlayıp yola çıktım,tam Elmadağ ışıklara geldiğimde önümdeki araç ani bir frenle sağa kırınca bende frene asıldım,tabi yer hem ıslak hemde karlı olunca fren hakgetire araca çakmamak için sola kırmamla motoru sağına yatırmam bir oldu,arka sağ sinyal yerinden çıktı ön siperlik çatlak olduğundan yapıştırıp üzerini folyo ile kaplamıştım artık yapıştırma imkanı kalmadı,yeni ön cam gerekecek,benimse sağ kalçamda o an hissetmediğim hafif bir ağrı var, şimdi acısı çıkmaya başladı.Ümmet kardeşimle msnde konuştuktan sonra motoru eve bırakmıştım o arada,Taksime çıkıp dolmuşla gitmeye karar verdim,fakat öyle bir sıra vardıki en az 45dakika sonra binebileceğimi görünce gitmekten vazgeçip eve döndüm.Artık kısmet bir sonraki buluşmaya,hernekadar katılamasamda geceyi tertipleyen ve giden tüm arkadaşlarıma teşekkürler ve lütfen dönüşte çok dikkatli olun bizleri üzmeyin
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

Motosikleti
    çamlicaya gittiğimizdede uyarılmıştık

gürültülü siteyiz vesselam
    gürültü iyi benim aşımı ağrıtıyo bazen...bide o gece sigara içmeyin diye reca ettimdi arkidişlere...baktım kimse içmiyo...ben gerildim valla...hemen kaçtım...saygılı insanlar sağolsunlar...ama istburak dayanamadı sardı yine cigarayı pencere önünde...eee yengenin esaretinden kurtulmak için çözümü sigarada buluyo garip napsın...onuda izinle içti...kılıboş..

bana ne yaw arabayı kullanan düşünsün ben oturur kar'ı izlerdim arkada
    abloş bir virgülle olayı yırttık..yanlış anlama olabilir aman dikkat...bunu ben yazsaydım 2'80 uzatırlardı valla...ne diyon lan aile var burda diye...Türkcede nereye çekersen oraya gidiyor valla...pek bi esnek yomışak..

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sağane lan adam yolda kaldıysa...kazamı yapmış geçmiş olsun diyosun...

heç beni arayıp sormuyon şerefsiz noldi...bugün sana gelcektim inanırmısın...motörü buzda 2 kere devirdim iyimi...yardım için...seyrantepede yattım yere 2.80...la arka bi kaydı abovvv...saniyede yerdeyim...bide evin önünde yatırdım ...motoru rampadan elimle eve götürüyordum...baktım ön frene bastım doğal olarak salak gibi...motör aşağıya doğru gidince...makinanın üstüne nasıl uçtum görücen...yani babama TEM de araba çarpsa kurtarmaya böyle uçmam herhalde...Maykıl Şumaher gibiydim...sen bilmezsin dünkü çocuksun daha...aboo makina gidiyo arabanın üzerine diye kkar kızağı misali motör üzerinde 5 metre gittim...iyi koruma demiri var..yoksa kafayı yerdim...

ben küstüm gelmem artık

hay hayyyy görüşelim ama ben gene gülerim kusura bakma

yok be mete abi maksat buluşma kalabalık olsun
    du sen bi gııı...bi İstanbıl dışına çıkalımda o zaman gör sen kalabalığ geziyi...sende egsoz kokusu aldın artık...bizdensin gari..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Motorla giden arkadaşların fazla geç saate kalmamalarını tavsiye ederim. Yollar iyi durumda değil ve saat ilerledikçe buzlanma oranı artacaktır.. Yolun durumunu gözünüz kesmez ise uygun bir yer bulup motorlarınızı bırakın, taksi ile eve dönün olmazsa..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abicim motorların üstüne birer battaniye atında üşümesinler benimki kapalı garajında üstünde brandalı uyuyor.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    [QUOTE=nirengi74;959046]muzaffer abi ilk resim bunlar beden 34-32 ben mhrrmkpnr

size sadece HELAL derim cevvaller
    Bu macera da umarım tatlı bir şekilde sonlanmıştır. Hepinize beşüzbir getirecem buradan, şahane çin malı, 5 pound
    MT her havada, her durumda temsil ediliyormuş demek ki. Yani elbette emniyet ilk başta, ama gelebilenlere teşekkürlerimi, en içten sevgilerimi yolluyorum Gelmek isteyip gözü kesmeyenleride kutlarım Motosiklet uzağa yapabilmek değil uzağı emniyetle yakın yapabilmenin yolu olmalıdır
    Tüm olumsuz koşullara rağmen bu işide kotrmışsınız yaaa, Helal size cevvaller
    Gelince görüşürüz

Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar katılan herkesden özür dilerim,bilhassa Taylan kardeşimden,söz verdiğim halde gelemedim.Bu gün iş dönüşü şirketin arkasına bıraktığım motoruma atlayıp yola çıktım,tam Elmadağ ışıklara geldiğimde önümdeki araç ani bir frenle sağa kırınca bende frene asıldım,tabi yer hem ıslak hemde karlı olunca fren hakgetire araca çakmamak için sola kırmamla motoru sağına yatırmam bir oldu,arka sağ sinyal yerinden çıktı ön siperlik çatlak olduğundan yapıştırıp üzerini folyo ile kaplamıştım artık yapıştırma imkanı kalmadı,yeni ön cam gerekecek,benimse sağ kalçamda o an hissetmediğim hafif bir ağrı var, şimdi acısı çıkmaya başladı.Ümmet kardeşimle msnde konuştuktan sonra motoru eve bırakmıştım o arada,Taksime çıkıp dolmuşla gitmeye karar verdim,fakat öyle bir sıra vardıki en az 45dakika sonra binebileceğimi görünce gitmekten vazgeçip eve döndüm.Artık kısmet bir sonraki buluşmaya,hernekadar katılamasamda geceyi tertipleyen ve giden tüm arkadaşlarıma teşekkürler ve lütfen dönüşte çok dikkatli olun bizleri üzmeyin
    Hakan Ağabey, lafımı balla kestin hee
    Tam ditodum tadında bir macera diye, Allah seni bizlere saklamış Geçmiş olsun abim, ne yapabilirim ne edebilirim bilmiyorum, birden çok endişelendik ne olur biraz daha yaz da sağlığından haberimiz olsun
    Kazanın küçüğü büyüğü olmaz abim, büyük geçmişler olsun
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı nirengi74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

her yerde bu pis herif Gürkanı görüyorum ne iş anlamadım...yoğsam sitede MOD mu olmak ister...

Mıro şahsiyeti bi triplerde siteyede yazmıyor...zopalık bi abimiz...

tanrının kırbacı_31...olm bi kerede efendi poz versen olmuyo...sende zopalıksın...

Gecenin Zopalıkları...

AYE...
    tanrının kırbacı_31

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    benim superköheylanla cebelleşme resmim bile war bee
    yamuk çekmişsiniz yahu. :D

bi de benim sıfatın göründüğü bi resim ): .D

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler