Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul MT] 12.01.2008.CUMARTESİ. SAAT:18:00'deTOPHANEDE BULUŞUYORUZ..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablam sana resımlerı anlatıyım üs resımde BIR erkeğin kalbi var... İcinde de yok yok hangı kızın ısmını arasan var ...

Alt kattada Bir Bayanın kalbı var İcnde de sadece buyuk bı kısmı alısverıs 2 cı buyuk kısmı kuafor 3 buyuk kısmı bakım 4 kısmı ıse kucucuk bır erkegyerı yanı resım sunu anlatmak ıstıo

Bır erkek onca kadına o kadar deger gosterıyor
    Bır bayan ıse Kalbınde erkege onem gostermemesı doqru anlattım umarım )))
    Hmm iyi anlatmış, doğru.. Kızmıyım o zaman
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm iyi anlatmış, doğru.. Kızmıyım o zaman
    Kızma o zmn ....... Daha demın aradımda galıba mesgulsundur dıe kapadım ......

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen varsan bende varım, figüranın oliym abi
    ben senaryo düşünüyorum...cbf ve 1000 RR da olsun...sen zengin burjuva olucan...bende gariban bi motorcu olcam oki...kılık kıyafet davranış replikleri tek tek yazarım...güzel bişey olacak yeğen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben senaryo düşünüyorum...cbf ve 1000 RR da olsun...sen zengin burjuva olucan...bende gariban bi motorcu olcam oki...kılık kıyafet davranış replikleri tek tek yazarım...güzel bişey olacak yeğen...
    O filmde mende oynuyummu ?? Fılmın serserı motoru olmayan motor sevdalısı olam mete abı bı tane motor var lınc gondercem sana bakarsın ne zmn msn acarsan .....

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    merhaba arkadaslar sizin bu yazdıklarınızı bu enerjınızı gorunce gelemedıgıme dahada uzuldum selcuk (crazyboyone) davette etmişti ama bu sefer olmadı ins bıdahaki sefere.
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi kolana hapta atıyım öyle bişilerde olsun, çekim ayana bize gideris taam mı
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar sizin bu yazdıklarınızı bu enerjınızı gorunce gelemedıgıme dahada uzuldum selcuk (crazyboyone) davette etmişti ama bu sefer olmadı ins bıdahaki sefere.
    Tansel abı bıdahkı kagıthanede olcak ınsallah ondan sonrakı haftada anadolu yakasında olcak yanı sana yakın olcak ınsallah o zmn yada kagıthaneye gelırsın Senı sevıyorum umarım dıger abılerım ve ablalarımlada tanısırsın saygılar...

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    bak anadolu yakasında oldumu süper )kagıthanedekinede gelmeye calısırım. ama ins hepimiz iyi sohbetler cıkartırız biraraya geldiğimizde.
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    hooop burası çoşuyor gene eğlenin bakalım

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa nooldu resim kötü bi resim mi kızmalımıyım çabuk söyle.. Şirkette resimleri açılmıyo

Yaa resim görünmüyo bende.. Dua et ki kötü bişiy olmasın..Eve gider gitmez açıp bakıcam neymiş ne deilmiş
    fotograf açılmıyormu efenim ben sizin için araştırıp bulıyım fotograf açılmasın :9tüh.Neyse eve gidince bakarsınız

api ben Canon ddicital fido kemırası aldım...çekelimmi uzun metrajlı bişey...yada 35 mm sinema şekli yaparız...ikimiz başrolde...motosiklet teması olsun...mizahi bişey olsun ne dersin...
    Abi nasıl aldın yahu. hemde canon makina aldın he 3 yıl öncede alıcam falan diye topik açmışdın şaşırdım neyse ne demişler geç olsunda güç olmadın yalnız o makinayı kötü amaçlar için kullanma. Artık Videolara doyarız herhalde dediydi dersiniz
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmmmm demek mecburuz artık boynumuzun borcu bi İst'de sizin için yapmak cicim...peqi anlaştık o zaman
    şart şart ......................
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablam sana resımlerı anlatıyım üs resımde BIR erkeğin kalbi var... İcinde de yok yok hangı kızın ısmını arasan var ...

Alt kattada Bir Bayanın kalbı var İcnde de sadece buyuk bı kısmı alısverıs 2 cı buyuk kısmı kuafor 3 buyuk kısmı bakım 4 kısmı ıse kucucuk bır erkegyerı yanı resım sunu anlatmak ıstıo

Bır erkek onca kadına o kadar deger gosterıyor
    Bır bayan ıse Kalbınde erkege onem gostermemesı doqru anlattım umarım )))
    vala süper anlatmışsın hehehe
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala süper anlatmışsın hehehe

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    !!!DİKKAT!!!
    Arkadaşlar bugun motorla kucukyalı karoyollarında patladım bende fazla bısey yok... sadece sol ayagımı ıncıttım agrı cok ama olsun gecer o... motorda bısey yok zor kurtuldum sadece karsıdan gelen kamyona karsı kendımı sag serıde attım wıtes takımına we ayagıma grdı motoru we kendmı toplayıp kurtuldum motoru cektım tamırhaneye bu 2 hafta toplantılara gelemıcem uzgunum we bu 3. kazaydı we ölümden son anda kurtuldum...

Motosikleti
    sym mio
    bunu taziye bölümüne yazabilirsin... geçmiş olsunnn
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    !!!DİKKAT!!!
    Arkadaşlar bugun motorla kucukyalı karoyollarında patladım bende fazla bısey yok... sadece sol ayagımı ıncıttım agrı cok ama olsun gecer o... motorda bısey yok zor kurtuldum sadece karsıdan gelen kamyona karsı kendımı sag serıde attım wıtes takımına we ayagıma grdı motoru we kendmı toplayıp kurtuldum motoru cektım tamırhaneye bu 2 hafta toplantılara gelemıcem uzgunum we bu 3. kazaydı we ölümden son anda kurtuldum...
    Çocuk ben sana dün demedim mi dikkat et anneni üzme diye, öyle ehliyetsiz buluşmalara motosikletle gelmekte yok, önce ehliyetini al biraz da bilinçlen ondan sonra motoruna bin, buluşmalarada minübüse binip gel hadi geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    hayır olmaz aye abi... motorumla gelıcem ama benım sucum degıl bu sefer fazlasıyla... ehlıyetten kaynaklanan bıısey degıl ehlıyet oluncada ölebilirdim ama Allah korudu :( teşekkür ederim ayrıca... we ztn karsıdakı toplantılara bu aralar gelemem ama anadolu yakasındakılere gelıcem... Allahın izniyle dikkatli olun sizde...

zaten bı sure motora bınmıcem kafam kaldırmaz hıc... ayagım ıglessınde bı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu sana has birşey değil, buluşmaların genel etiği canım kardeşim...

Sonuçta kanunen buluşma başlığını açanları bağlayıcı bir durum var.

Sen 18 yaşında olmadığından seni bağlamaz, ama buluşmaya gidiyorum diye ehliyetsiz gelirken kaza yaparsan bunca insan senden sorumlu olur.

Ehliyetin yoksa yaşın da tutmuyorsa senin sürmediğin her hangi bir araçla her zaman katılabilirsin.

Yok illede ben motorumla gelirim diyorsan apaçi sitelerine bakıcaksın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    apachi sitelerine gerek yok aye abi ben 17 yasındayım ama bılıncımdeyım;) heee eger o wakıt bız senı ıstemıyoruz gıt dıyosan tabiki giderim... ama ztn ben bı sure motora bınmıce we ehlıyet almak ıcın hazırlanıorum yazım nısanda tutuo o zmn gırıcem we alıcam... naapalım bende bı ara motorumsuz gelmeye calısırım... =)) tanıdıgım arkadslarm motorcular war ama ben bu grubu sewdım o yuzden burdaym we senı bı abı olarak gordugum ıcın dedıgını kabul edıyorum...

aye abi =) bnde kucukyalıda oturuyorum =)) o zaman toplantılardan bırıne sen benı gotururmusun arkan boş ise =))

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotograf açılmıyormu efenim ben sizin için araştırıp bulıyım fotograf açılmasın :9tüh.Neyse eve gidince bakarsınız
    Bana uymuyo resimdeki tarif..
    Başlıklar ; motosiklet alışverişi, motosiklet gezileri, motosiklet sitesi, kaska uygun fön şekline yorumlanabiliyor bende
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    !!!DİKKAT!!!
    Geçmiş olsun.. Bişey sorucam? Senin motor kimin üstüne.. Ruhsat sahibi kim??? Baban mı arkadaşın mı aldığın kişiden devrini almadın mı?

Bunu niye soruyorum? Çünkü senin yaptığın bu 3 kazadan birinde sana bişey olsaydı yaşı tutmayan, ehliyetsiz birine motoru verdiği için hapis bile yatabilirdi ruhsat sahibi.. Polis çevirse yakalansan yine ruhsat sahibinin başını yakarsın.. Reşit olmayan sana ölümden kelli hiç bişey olmaz.. Ama ölüm bile başkalarının başına bela eder seni.. Yani sadece kendine etmezsin.. Bunu niye söylüyorum, çünkü sen sorumluluk sahibi olduğunu anlatmaya çalışıyorsun.. Sorumluluk sahibi insan kendinden önce zarar vereceği insanları düşünür ve düşünmelidir...
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler