Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

27-Agustos Cumartesi Tuzlada Karting Yapmaya Gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI

baron985, 13,30 uygundur çok geçe kalmayalım hocammm...

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ********************I**********************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    benide yazın kurbişleeeeeerrrrr....
    aha yine gel(e)meyen olursa tahtaya isimlerini yazıcazzz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    AS 150 T
    metecım kartıng sende yapacaqkmısın soyle barı de bılelım.sana tavsıyem bınme.adamlar hasarı talep edıyorlar.kırarsın falan sonra papaz olmayalım.
    bir dost..
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

SON DURUM
    ========
    baron985
    cenkmenderes
    ccbbdd
    conqueror
    Biscuit +4
    CANGO (tuzlaya gelicek)
    kadirsoyyy
    CaBRioLeT ve CaBRioLeTiYe (kesin degil)
    scuba (kesin degil)
    skocyigi (tuzlaya gelicek)
    mete_han

Motosikleti
    Alıntı kadirsoyyy adlı üyeden alıntı
    metecım kartıng sende yapacaqkmısın soyle barı de bılelım.sana tavsıyem bınme.adamlar hasarı talep edıyorlar.kırarsın falan sonra papaz olmayalım.
    bir dost..
    kadirciğim haklısın....
    yanlış anlamayın ama 6 ytl bana biraz fazla be abicim...
    ben seyrederimmm...
    benzini bile gıdım gıdım alıyorum...
    geçim savaşlarıııı...
    kısmetse oralarda olucam...
    cenkmenderes dostum...demek daha iyi performans haaaaa...
    gözüm üstünde...sitenin diline dolayacağım seni...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Eee bu kadar kişi mi gelicek ? Yokmu daha katılım.. Hadi arkadaşlar hareketlenin biraz ya..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    13:30 da Maltepe sureyyapasa migrosun ilerindeki Hacıoğlunda buluşulup tuzlaya doğru E-5 üzerinden hakaret edilecek
    sevgili baron985 dostum E-5 üzerinden niye hakaret ediyoruz. lütfen ama...hepimiz aklıbaşında kültürlü insanlarız...hakaret yok tamammııııııııııııııııııı

cenk dostum biraz sabret...
    cumaya en az 15-20 olur...
    herkes atar tutar...
    7-8 kişi gelir...

Motosikleti
    mete_han.. 7-8 olsak yine iyi.. Bir yatmalı gezidir tutturmuşlar diğer topicte.. Bi karting'e adam bulunamıyo zaten, bide yatmalı kalkmalı gezi diye de ikiye bölünülüyo.. İkiside moka sarcak o olcak.. Şu listeye ismini yazdıran arkadaşlardan satış yapmamalarını rica ediyorum. Cumartesi günü temiz temiz karting'ê gideriz, karting çıkışı eskihisar veya bayramoğlu'na gider deniz kenarı takılırız. Yapacak birşeyler buluruz kimse merak etmesin, sadece kartingle sınırlı kalmayız. Pazar günü de körfez pistindeki yarışa gideriz. Allaalaa.. Bölücülük yapılmasın yaw.. Acil gezi başlığını kınıyorum gezimizi sabote ediyor..

Motosikleti
    dostumcum gezi planını biraz daha detaylandırıp açsan...

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    cenk dostum ne gezesi kendi etrafında tur atmak mı onu anlamadım ya ben motorla tuzlaya gelmek istemiyorumda gezmek istiyorum şu yaz gunleri sonunda bunun yargısını sen koymamalısın gelmek istemiyorum dersin olur biter ne bölücülügü onu anlamadım ben kartınge 20 milyon verip 4 yılım gecen gebzede takılmak istemiyorum (hayatımın en sıkıcı 4 yılı )ben deniz kıyısı ormanlık yere gitmek istiyorum hatta daha oncede yazdım bunu ne alaka karting die cevap verdiniz eywallah dedim bunu bu kadar buyutme bence
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    tuzladaki karting pistine gidecek arkadaşlara yere tarif edeyim ben tuzlada oturuyorum.

nereden gelirseniz gelin tuzlada içmeler köprüsünde ineceksiniz köprünün üstünden tepeören istikametine dogru giden halk otobüsleri var tuzla organize deri sanayi bölgesini geçtinizmi hemen yolun solunda.tahmini gidiş süresi içmeler köprüsünden 20 dk.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Motosikleti
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ********************I**********************
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Motosikleti
    kabir haklı olabilir geziyi renklendirebilirmiyiz acaba....alternatif program yaparız...

Motosikleti
    Tamam anasını satim.. Detaylı açıyorum arkadaşlar..

İstanbul'dan gelecek arkadaşlar, Maltepe Süreyyapaşa Migrosun ilerisindeki Hacıoğlunun Önü'ne geliyorlar 13.00 gibi.. Buradan hareket saati 13.30 olacaktır. Ona göre geç gelmemeye dikkat edilirse seviniriz. Saat 13.30'da hareket edildikten sonra E-5 üzerinden Tuzla girişinden 50 metre geride bulunan Benzin İstansyonu'nda Cenk MENDERES (ben oluyorum) ile buluşulacak. Burdan sizleri alarak karting pistine götüreceğim. Zaten benzin istasyonundan karting pisti arası 5 dakikalık bile bir mesafe degil. Burada arzu eden arkadaşlarımız karting arabaları ile yarışacaklar

Hep beraber ok verdiğimiz bir süre sonra Karting Pistinden ayrılacağız. Piste 5-10 km. kadar uzaklıkta bulunan Eskihisar isimli sahil köyüne ineceğiz. Eskihisar'da karnı acıkan arkadaşlar yemeklerini yiyecek, aç olmayanlar ise çay kola vs. ne istiyorlarsa onları içecekler. Yemek ve çay-kola faslını bitirdikten sonra köydeki büfeden çerez, yiyecek, içeceklerimizi alacağız ve Eskihisar kalesinin bulunduğu tepeye motorlarımızla çıkacak ve burada çayır-çimen üzerine yayılıp muhabbet edeceğiz. Ben mangal kasarım abi diyen mangal da getirebilir. Balık tutarım abi ben diyen yanında olta da getirebilir (balık tutmak için sahilde kalmamız gerekir, buna grup olarak karar veririz). İsteyenler top getirebilir top oynar ne bilim free yani, değişik aktiviteler yapabiliriz..

Motosikleti
    eskihisar nerde kalıyor ben tuzladayım ama bilemedim siz nereyi tarif ediyorsunuz

yalovaya kalkan arabalı vapurların oralarda bir yer herhalde

Motosikleti
    Evet arabalı vapurların kalktıgı yerin oralarda. Ama Yalova'ya değil topçulara. Şirin güzel bi yerdir. Kahraman bu arada o avatarın ne abicim yaw.. Leş bir görüntü.

cenkmenderes, gezi planı olarak verdiğin ayrıntılı açıklamayı ilk mesaja koydum. Güzel keyifli bir gün olacağa benziyor.

Arkadaşlar gereksiz tartışmalarada girmeyelim. isteyen istediği yere gider. mantıklı veya mantıksız olması ona göre değişir. Birbirimizi boşuna kırmayalım

SON DURUM
    ========
    baron985
    cenkmenderes
    ccbbdd
    conqueror
    Biscuit +4
    CANGO (tuzlaya gelicek)
    kadirsoyyy
    CaBRioLeT ve CaBRioLeTiYe (kesin degil)
    scuba (kesin degil)
    skocyigi (tuzlaya gelicek)
    mete_han
    kahraman34 (kesin değil)

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Ben sınava Üsküdar Burhan Felek'de giriyorum. Beni artçı olarak alacak biri bulunursa ben de gelebilirim kanaatindeyim sanıyorum... Ne yazıkki çok da masraflıyım. Kask neyin de yok ben de :(

Ben gelemesem de size iyi eğlenceler

gaffar, bende burhan felek de giriyorum. araba ile gelicem ben. donuste seni bulusma noktasina kadar goturebilirim ama artci olarak alma konusunda kendime guvenmiyorum. ben daha bu yaz motor kullanmaya basladim. ama mutlaka alan olur. olmadi bir sekilde gideriz. sen gel

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler