Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

7-8 Temmuz'da Kuşadası Turcu Kamping'e gidiyorum.Var mı gelen?

Motovento
    REKLAM ALANI
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya tuncerim moderatörüm ben inciraltı dönüşünde, gece duyuruları hevesle deşerken 7-8 temmuzdan 14-15 tammuza ertelenen bir çadır hadisesini gördüm sadece, bunun içinde bu hafta sonu evli evinde köylü köyünde modunda geçecek diye düşündüm, bu turu az önce gördüm ve manyak oldum, müsait olduğum bi haftasonu bu konuyu gözden kaçırmak insanın monitöre kafasını vurma isteğini depreştiriyo, walla bi selam verip dönmek için bile olsa uğrardım hiç yoktan... bana.. kontrpiyede kaldım , ters köşeye yatmışım. şu anda sigarayı yiyorum resmen tütünde acıymış sakinleşeyim vayaş yavaş
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 250
    Kuşadasına gelme fikri aslında bende yoktu.Cumartesi işim vardı ama iptal oldu ve evde oturmanın ne gibi bir mantığı var.Murat abi aradı biz gidiyoruz gelen elime mum diksin dedi.Dedim bende tulum yok.dedi Bizde var.Dedim çadır da yok.Buluruz.Abi benim motorda emanet dedim telefonu kapattı.Aradım abi dedim kaçta gelmiyim.Dedi 4 de migrosda olma.Tamam orda olmam dedim de gitmedim Migrosa.Sonra onlar gelmedi ve yola çıkmadık...

Turcu kampinge de atvler çok güzeldi.Arazi tam cross çular için.Teşekkür ediyoruz bu zevki bize yaşattığınız için.

Tavuklar da güzeldi(ekmek arası pişmiş tavuk)

Pazar günü Motosiklet Eğitimimiz vardı.Sokemon un yanına gitmek lazımdı erken kalkmak için erken yattım(sabah ayrılırken Ümmet abinin telefon alarmı sanırsam çalıyordu.7:30 gbin,zaten alarmlar hep yuvarlak rakamların üzerine kurulmaz mı.Hiç 8:43 gibi alengirli bir rakam üzerine alarm kuran görmedim dijital saatlerde) ama fotolardan da görüldüğü gibi mat olmadan uyunmuyormuş.Haa tulum emanet,çadır da saolsun gökalpin,yer bulduğuna şükret ...... dediğinizi duyar gibiyim.Beni yersiz yurtsuz bırakmadılar saolsunlar ama bileydim kazma kürrrrek alıp toprağı yumuşatırdım.Faydamız olsun.Halen iki omur diskim ve 3 kaburgam hasarlı.Sabaha karşı kulağımın açısı bile değişmişti yaaa.Demekki neymiş MAT sız olmaz.MAT sız uyunmaz,uyunsa da disklerinizin kayma oranı artar benden söylemesi.Test edildi ve onaylandı.

Ha bi de gecenin beşinde çadırın önünde neden fotoğraf çekiliyonuz yaaa,yağmur yağacak şimşek çakıyor diyorum ama yıldırım sesi yok.Uyku sersemliğinden jeton biraz geç düştü.Tam gidip kapılarının önünde oynamaları için çocuklara kızıyordum ki bir anda rüyada olmadığımı anladım.Uyudğumu zanediyordum da.Kendime gelince resmi açıklamayı yaptım ve yattım.Resimde yazmışlar zaten.Uyumadım çünkü su uyur MAT sız uyumaz,uyunmaz...

Tabi uyuyamamamızın bir sebebide içtiğimiz kişi başı 3 redbull da olabilir.Konuyu hiç açmıyorm.

Murat abi,Ayben apla,Umut,Gökalp,Volkan,kadir abi ve diğer arkadaşlara katıldıkları için teşekkür ediyorum.Güzel bir gündü.

Sizinle giremedim denize ama hırs edip Çağataylarla gittik girdik denize.Havlumu ve mayomu yastık haricinde girmek ve kurulanmak gibi işlevler için de kullandığım için mutluyum mesudum.

resimleri göndermek isterdim daha doğrusu çekmek isterdim resimleri ama Bursada unuttuğum için bunları size sadece yazıyla bildirdim.Söz uçar yazı kalır ammmma fotoğraf zihne kazır.Çok acayip yazdım saygılar.
    :pr::pr::pr:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflara ve yorumlara bayıldım Teşekkürler wallace fotolar ve yorumlar için,ve tabi dün için...Şu taş fırın olayına da bayıldım Eeee biz rahat adamlarızFerhat la beni alacak kızlar hazırlıklı olmalı buna Yeri gelecek hamakta sallayacaklar,yeri gelecek salıncakta

Mükemmel bir gündü
    Hepimiz çok eğlendik,herkes böyleydi
    Turcu kamping sahibine ve çalışanlarına,atv turu için yılmaz ve eşine,kısacası emeği geçen herkese teşekkürler.

Umutun değerli annesi,annemiz e çoooook teşekkürler.Bizi muazzam bir şekilde ağırladı.Bir ara kendimi saray da kral sandım

Şuşu ve Feryat a ayrıca teşekkürler... İyi ki varsınız...

karmacoma,bu MT İzmir olarak düzenlemedik gelen gelsin şeklindeydi çünkü haftaya asıl planlı programlı bir kamp var,yani daha doğrusu MT İzmir çadır kurma olayı haftaya olduğu için bunu gidiyoruz gelen varsa gelsin şeklinde yapmak zorundaydık.Kendi aramızda gitmek ya da onun gibi bir şey için değil yani.Buraya topic açtık gelen gelir şeklinde,başka şansımız yoktu.Bunun başına MT İzmir yazsaydık,haftaya yaptığımız çadır kampını iptal etmemiz gerekirdi(iki hafta üst üste gelen olmaz).Gidilip gidilmeyeceği bile kesin olmayan bir olaydı yani.Zaten haftalar öncesinden belli olan bir şey de değildi.Üzme kendini,haftaya gelirsin çadır kampımızaSöz bulduğum güzel deniz taşlarını ve kabuklarını vericem

syriana,gelirsen bu taraflara haber verİzmir de deniz,bizde enerji bitmez nasıl olsa...

volkancimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-5,Suzuki DR 650
    Gerçekten güzel vakit geçirdim herşey herkez çok güzeldi.Ama özellikle umutusun anneye çoook teşekkür ediyorum,ellerinden öpüyorum zahmetler verdik.Bende de bikaç foto var bi ara yollıycam...
    Z 750 birgün benim olcaksın!(Napıyım çıplak seviyorum:P)

I-BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Çokk güzel ve eğlenceli bir h.sonuydu.. Yine her zaman ki gibi çokk güldükk, çokk eğlendikk, C.tesi ayrı güzel geçti, pazar ayrı güzeldi.. Katılan herkese çookkk teşekkkürler..
    Wallace'm kankamm sana ayrıca teşkür ediyorumm senin kadrolu artçınn olarakk..
    Turgay Abi ne iyi etmişde açmış bu Turcu Kampingi.. Atv'ler içinde Yılmaz ve çok sevgili eşine de teşekkür etmeden geçemeyeceğimm..
    Pazar günü içinde Umutus'umm sana ve çok sevgili annene tekrar tekrar teşekkürlerr herşey içinn..
    Sonuç olarakk İyi ki varsınızz...

Motosikleti
    honda 1000 rr
    sevgili wallace peşine takılıp haftasonu kampına katılmış olmaktan çok mesut ve bahtiyar olduğumuzu belirtmek isterim. bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim.
    şaka bir yana gerçekten çok güzel bir haftasonu geçirdik yine hep birlikte. yanan orman manzarası dışında herşey mükemmeldi.
    biri bizi durdursuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun. ( sakın durdurmasın böylesi daha iyi )

muratcım güzel haftasonu gezisi için teşekkürler
    forrap ve selin sizinle olmak güzeldi.
    helal olsun özer abim ve anna marina eğlence ve gezmeye hemen adapte olabildiğiniz için.(sabah sabah uyandırdık sizi ama sizinle vakit çok keyifli geçiyor iyiki bizi kırmadınız geldiniz.)
    sevgili umutus hatırlat bir ara sana km ve uzaklık hesaplarını öğretelim şaka bir yana annene ve sana misafirperverliğiniz için çoooooooook teşekkürler. anneye selam ve saygılar.
    katılan bütün arkadaşlara teşekkürler ve selamlar

speedygirl şule & ıronlıne
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

.

herkese selammm

kuşlar fısıldadı haftasonu çok harika bir gezi yapılmıs diye

çok güzel gerçekten bravo ...görünüşe göre süper bi aktivite olmus

Ben çalıştıgım için aranızda bulunamadım hafta sonu bi aksilik çıkmassa urlada olucaz umutusumla!

görüşmek üzere MT ailesi
    [COLOR="Plum"][B]ACRESSİN FARKHANESİNE HOSGELDİNİZZZZ[/B][/COLOR]:rendeer:

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    evet ya cumartesi gecesi ne redbull içtik öyle. hoş redbull aktivitelerinde spikerlik bile yaptım sizde redbulları devirdiniz hakkımızdı o redbullar söke söke aldık zaten. iyiki o 10 tane redbulu da kazanmadık kazansak resmen bitmiştik. zaten barmen arkdaş(fırat)la kanka olduk bi dünya sarı arpa suyu içtik. neyse daha fazlasını yazmayayım artık.

umutusum o kadar yol götürdün bizi ama deydi. annene allah sağlık versin ne candan karşıladı bizi kendi evlatları gibi yedirdi içirdi. hoş ben sizin bahçedeki salatalığı izinsiz kopartıp yedim ama sanırım sorun değil. bir arada gelip domatesleri indireyim diyorum dalından mideye

Motosikleti
    CBF 250
    umut yaa o gün gelemedik ama borcun olsun artık(yüzsüzlük diz boyu),bi salatalık da ben yerim gelince hehehee

"Radyocuuuuu dikkatli git haaaa" (hahahhaaaa) anladın sen onu
    :pr::pr::pr:

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    ohh valla 1 hafta bursaya gittik super bi organizasyon yapmisiniz..

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Öncelikli olarak gerçekten çok güzel bi haftasonuydu uzun zamandır böylesini geçirmemiştim doğruyu söylemek gerekirse

Bu arada bi hayli ekşın geçirdik..Hatta pazar akşam eve döndüğümde birinin bagaj filesi koltuktan yere sarkıyordu (egzos bile tamamen eritmemiş) tekere bi dolansa ayvayı çekirdekleriyle bir yiyicektim.. (çok güzel bi ders oldu bundan sonra daha dikkatli davranmalıyım sanırım..)

Akşam eve döndüğümde inanın bana annem(MT Ana) herkesten daha mutluydu hepinizi gerçekten çok sevmiş...

Özellikle Şule abla, Ferhat abi ve Tuncerimiin mt ailesi adına yaptığı jesti görünce inanın bana gözlerim doldu..

Son olarak bir şeyi daha tekrar kanıtlamış olduk...

SÖZDE DEĞİL ÖZDE MT AİLESİ

Ayrıca;

Cumartesi gecesi bana cici annelik yapan I-BEN ablaya,
    Manevi olarak büyük destek aldığım ve güleryüzünü bizden esirgemeyen Wallace Murat abiye,
    Arabada stres atmama yardımcı olan Şule ablaya,
    Motorunu gözü kapalı veren ve çıdırını kırdığım Volkan abiye

ve

Beni kırmayıp 5dk lık yol diye 60 km sıcağın altında gitgel yapan güleryüzünü bizden esirgemeyen Tüm MT AİLESİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    yaw dosstlar harbiden çok güzel bir haftasonu olmuş ya...
    içim gitti içimmmmmmmmmmm....
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umutus,kardeşim şu jest dediğin olayı abartma,annemizin yaptığının yanında sözü dahi olamayacak bir şey o.İnan ne kadar sevdim anneni bilemezsin.Hatta dikkatli ol ikinci annem olması için annene musallat olabilirim
    Gerçekten mükemmel bir insan...Ellerini bizim için öp Umut um.Ve tekrar tekrar teşekkür et bizim için,ne kadar teşekkür etsek azdır.Yaptıkları bir yana,o kadar içten ve sıcak kanlıydı ki...

Senin annenin böyle bir insan olması aslında çok da şaşırtmadı,kardeşim benim

I-BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikli olarak gerçekten çok güzel bi haftasonuydu uzun zamandır böylesini geçirmemiştim doğruyu söylemek gerekirse

Bu arada bi hayli ekşın geçirdik..Hatta pazar akşam eve döndüğümde birinin bagaj filesi koltuktan yere sarkıyordu (egzos bile tamamen eritmemiş) tekere bi dolansa ayvayı çekirdekleriyle bir yiyicektim.. (çok güzel bi ders oldu bundan sonra daha dikkatli davranmalıyım sanırım..)

Akşam eve döndüğümde inanın bana annem(MT Ana) herkesten daha mutluydu hepinizi gerçekten çok sevmiş...

Özellikle Şule abla, Ferhat abi ve Tuncerimiin mt ailesi adına yaptığı jesti görünce inanın bana gözlerim doldu..

Ayrıca;

Manevi olarak büyük destek aldığım ve güleryüzünü bizden esirgemeyen Wallace Murat abiye,

ve

Beni kırmayıp 5dk lık yol diye 60 km sıcağın altında gitgel yapan güleryüzünü bizden esirgemeyen Tüm MT AİLESİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM
    Umutus'umm canımm benimm şımartıyorsunn yaww ablamm beni di me ölee..
    Yukarıda seninde yazdığın gibin biz bir aileyizz hemde sımsıkı kenetlenmiş vaziyettee.. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasınn..
    MT Anamızın yani çok sevgili annenin de tekrardan ellerinden öpüyorumm..

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca;

ve

güzel insanlar güzellikleri hakederler umutcum herşey için biz teşekkür ederiz
    jest forrapın fikriydi. evet tuncercim bu kadar ince düşünceli olduğun için ben ve ferhatta ayrıca teşekkür ediyoruz sana.
    hepinizi çok seviyorum gerçekten tam bir aile tadında güzel bir gezi oldu
    sevgiler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler