Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Şimdi Sıra Bizde! Aziz şehitlerimiz için 16 Haziran 2007 Cumartesi Toplanıyoruz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılan herkesi tebrik ediyorum ..katılamayıp gönüllerinde orda olanları ve şehitlerimize bir fatiha okuyanlarıda tebrik ediyorum ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Böyle anlamlı bir etkinlikte benim olmamam düşünülemezdi işlerim olmasına rağmen herşeyi erteleyip katıldım, bence hain PKK ya ve yandaşlarına güzel bir cevap oldu.
    BİR ÖLÜRÜZ BİN DOĞARIZ, BU ÜLKEYİ BÖLEBİLMENİZ İÇİN KUNDAKTAKİ SON TÜRKÜ DE ŞEHİT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Çok anlamlı ve bir o kadar da önemli bir etkinlik oldu. Gerek motosikletlilerin genel tavrını gerekse bu teröre karşı olan duyarlılığını en güzel şekilde göstermiş olduk. Türkiyenin Dünyada bir eşi daha yok inanın ve bu vatan toprağını canımızın son damlasına kadar koruyacağımıza and içtik hepimiz.

Suadiyeden başlayıp bağdat caddesi 1. köprü beşiktaş ve sonrasında dolmabahçede deiğer motor sevdalıları ile karşılanmamız çok çok harika idi. Yanlız bize eskortluk edecek yunusları ortada göremedim onlar da olsa kortejimiz çok daha güzel olacaktı. Hemen her kavşakta motorcu arkadaşlarımız yolu keserek geçiş üstünlüğünü bize sağladı (bende kestim 2-3 defa) kırmızı ışıklarda geçmek zorunda kaldık . Hele ki köprüye yaklaşırken ki o polisin bizleri durdurması canımı çok sıktı. (polis olsaydı bu anlamda işimiz kolay olurdu)

Bu arada yol üzerinde birçok dikkatsiz ve motorcuları öenmsemeyen sürücülere iyi bir ders verdik. Köprüye yaklaşırken unkapanı köprüsünü geçince ki otobüs ve diğer saygısız sürücüler hem birliğimizi hem de gücümüzü görmüş oldu. Bir anda 10 motor taksiyi ablukaya aldı adam en son içerde pıstı kaldı. Ancak tehlikede de atlatmadık değil hani arabalarla ufak sürtüşmeler oldu arada.

Bir dahaki etkinlikte görüşmek üzere. Kazasız sürüşler
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Şehitler için yola çıktılar

Terör kurbanı şehitleri anmak amacıyla konvoy oluşturan İstanbullu motosiklet tutkunları bayraklarla şehri turladı. Kentin farklı noktalarında toplanarak dün Dolmabahçe'de bir araya gelen motosiklet kullanıcıları, konvoy oluşturarak polis eskortları eşliğinde Taksim Meydanı'na hareket etti. Motosikletleri üzerinde Türk bayrakları taşıyan ve klakson çalan motosikletçiler, Taksim'den Edirnekapı Şehitliği'ne gitti. Grup, şehitliği ziyaret ettikten sonra dağıldı.

kaynak:milliyet

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Tüm dostlara, gelen -gelemeyip gönlü bizimle olan herkeze teşekkürler ,unutamayacağım bir gündü.

temhedal150REyalnız tek üzüldüğüm konu oralara kadar gittiğim halde tek bir MT ci ile bile tanışamadım.Kime sorduysam değişik sitelerden insanlardı. Onlarlada tanışmak güzeldi fakat topiklerine cevap yazdığım ve bilgiler aldığım insanlarla tanışsaydım dahada güzel olurdu kanımca anladınız siz onu.....[/QUOTE]

dostum hiç olmazsa benim gibi MT tişortu olan arkadaşlarla tanışsaydın artık başka sefere,sağlıcakla...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Birlik ve Beraberliğe güzel bir örnek oldu arkadaşlar. Harika bir kortejdi. Bu anlamlı günde beraber olduğumuz tüm arkadaşlara yürek dolusu selamlar

Birkaç Foto benden

Bostancıda toplanma alanı

Buraki77 ve denizcimuzaffergrup harekete geçiyor

Dolmabahçe'de diğer grup ile buluştuk. Harika bir kalabalık

ex-Biloo yeni Syriana kardeş medyaya günün anlam ve önemini belirten demecini veriyor

Şehitlikteyiz

En içten minnet, şükran ve saygımızı sunduk aziz şehitlerimize

Kısa bir anma konuşmasından sonra dua etmek üzere kabirlere dağıldık

Özellikle kortej emniyeti sağlayan arkadaşlarımızın özverili çalışmalarına teşekkür ediyorum
    Böyle büyük Grup Sürüşleri için biraz daha çalışmamız lazım hepberaber
    Tek bir motor olarak ''görmedim abi'' bahanesine sığınan sürücülere alışkınız hepimiz ama, dün bazı 4 teker sürücüleri koskoca grubu göremeyecek kadar hayret verici tavırlar gösterdiler.

Herkese kazasız belasız sürüşler. Anlamlı başka buluşmalarda görüşmek üzere
    Poturdak

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Denizcimuzaffer makinana kuvvet fotolar çok güzel çıkmış.
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Yamaha Fazer 1000 / 2006
    alnımızın akı ile Şehitlerimizin için SAYGI KORTEJ imizi tamamladık.
    Gelen, katılan tum motosiklet severlere teşekkurler.

Neymiş, demek ki isteynice bir şeyler yapılabiliyormuş. Öküz altında buzağı arayacağımıza, sorunlarımızın bir ucundan birilerii her zaman tutsa , elini uzatsa herşey daha güzel olacak.

Tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Bizleri en cok etkileyen. 3 gun once şehit olan askerin babasınında şehitlikte ki hali idi.

Sevgilerimle,
    Aşkın KAYMAZ

ShowTV Ana Haber Videosu : http://youtube.com/watch?v=8TX4i0S0ABc

sözlerin tükendiği, tesellinin kar etmediği anlar. cok uzgunumm

Diger fotograflar.

ShowTV nin Ana Haber Bulteni Videosu :
    http://www.showtvnet.com/haber/playe...btype=IEWMPobj

Alnımızın akı ile Şehitlerimizin için SAYGI KORTEJ imizi tamamladık.
    Gelen, katılan tum motosiklet severlere teşekkurler.

Neymiş, demek ki isteynice bir şeyler yapılabiliyormuş.

Tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Bizleri en cok etkileyen. 3 gun once şehit olan askerin babasınında şehitlikte ki hali idi.

Sevgilerimle,
    Aşkın KAYMAZ

sözlerin tükendiği, tesellinin kar etmediği anlar. cok uzgunumm

Diger fotograflar.

FAZER 1000 / 2006 MODEL / BEYAZ
    www.motolab.com.tr
    www.yamahaturkiye.org

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    çok güzel 'çok anlamlı söyleyecek kelime bulamıyorum motosiklet'ci olduğum için kendimle sizler'le sonsuz gurur duyuyorum 'vatan evladı olmak kardeşliği aynı bayrak altında kadeşliği yaşamak çok gurur verici.
    bir değil şu andöktüğüm bin gözyaşı ülkesine kardeşine sahip çıkan insanımız sevdasına' tutulduğum motosiklet kardeşliği'ne feda olsun' eğer uğrunda ölünecekse! ülkem' insanım için'de canım feda olsun' daha fazla yazamayacağım sizleri seviyorum .....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

cannibal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw DD250 E-9
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel 'çok anlamlı söyleyecek kelime bulamıyorum motosiklet'ci olduğum için kendimle sizler'le sonsuz gurur duyuyorum 'vatan evladı olmak kardeşliği aynı bayrak altında kadeşliği yaşamak çok gurur verici.
    bir değil şu andöktüğüm bin gözyaşı ülkesine kardeşine sahip çıkan insanımız sevdasına' tutulduğum motosiklet kardeşliği'ne feda olsun' eğer uğrunda ölünecekse! ülkem' insanım için'de canım feda olsun' daha fazla yazamayacağım sizleri seviyorum .....
    Sölenecek daha çok söz var ama gayet güzel özetlemişsin

Motosikleti
    Honda CBR 1100XX
    güzel bir organizasyondu katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

mabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 250 - Suzuki İntruder M800
    dolmabahçe'de beklerken yüzlerce motordan oluşan anadolu grubunu görünce tüylerim diken diken oldu. böyle bir bütünlük herkesin, her kesimin dikkatini çeker. dosta, düşmana armağan olsun.

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Güzel bir organizasyondu. Katılan herkese ve katılamayıpda desteklerini esirgemeyen, Şehitlerimiz ve askerlerimizden dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkürler...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    evt arkadaşlar güzel ve anlamlı bir etkinlikti hepimiz için
    katılamayan arkadaşlarımızıda temsil ettik
    umarım sesimizi duyurabilmişizdir
    bu vatan bizim bizi hiçbir kuvvet bölemiyecek herzaman birlik ve beraberlik içinde olalım
    ulusal birlik ve beraberliğimize yapılan saldırıları şiddetle kınıyorum
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılan tüm arkadaşları yürekten tebrik ederim

Motosikleti
    Artık araba var
    bende bi kaç resim ekliyeyim arkadaşlar

motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    alper resimler için teşekkürler kardeşim...onlarca resim arasından bi tane kendimin olduğu resimi bulabildim nihayet...

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bi kaç resim ekliyeyim arkadaşlar
    bu arada o gün CHA muhabirinin röportaj yapıcak organizasyon yetkilisini bulamamış olması nedeniyle röportajı benle yapmıştı...

CHA'nın kendi sitesinden haberi buldum ama malesef üyelik istediği için açamadım...sonradan farkettimki parayla satıyolarmış üyeliği.... bu da linki...http://www.cihan.com.tr/

linkden 16.06.2007 arşivine ordanda türkiyeye girerseniz haber orta sıralarda yer almakta...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Artık araba var
    rica ederim kardeş ne demek
    benim o günkü artçım moto-girl çekmiş arkada
    bana yolladı bende attım siteye

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Söylenecek söz yok...

Motosikleti
    Artık araba var
    bunlarda iki video arkadaşlar

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)