Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 17 HAZİRAN 2007 PAZAR- YAZA MERHABA GEZİSİ - Şile Ömerli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Arkadaşlar ben 9-10 haziran da yine de bir gezi yapalım diyorum yer ve aktivite öneren var mı?

1. Şile (deniz, mangal)(çadır kurulabilir)
    2. Ağva (deniz, mangal)(çadır kurulabilir)
    3. Riva (deniz, mangal)(çadır kurulabilir)
    4. Tekirdağ
    5. Maşukiye (Sapanca)
    6. Siz de ekleyin ilk 3 yeri gezdim güzel yerler konaklamalı da yapabiliriz 2 gün deniz tatili

Bu arada sevgili Denizcimuzaffer, Biloo ve Mete-han sizlerin katılması lazım en azından biz bir yerleri gezeriz. Mangal deniz eğlence...
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı eserkose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kız arkadaşı yada eşleriyle gelenler olacakmı, bende kız arkadaşımla katılmayı düşünüyordumda malum canı sıkılmasın diye.
    olurmu hiç dostum mesela bizim çılgın 3'lü hep eşleriyle katılır...buraki77 - denizcimuzaffer - bilooo onlarsız adım atamazlarda ondan... sende aynı dertten muzdaripsin sanırım...

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 9-10 haziran da yine de bir gezi yapalım diyorum yer ve aktivite öneren var mı?

1. Şile (deniz, mangal)(çadır kurulabilir)
    2. Ağva (deniz, mangal)(çadır kurulabilir)
    3. Riva (deniz, mangal)(çadır kurulabilir)
    4. Tekirdağ
    5. Maşukiye (Sapanca)
    6. Siz de ekleyin ilk 3 yeri gezdim güzel yerler konaklamalı da yapabiliriz 2 gün deniz tatili

Bu arada sevgili Denizcimuzaffer, Biloo ve Mete-han sizlerin katılması lazım en azından biz bir yerleri gezeriz. Mangal deniz eğlence...
    dostum planları senden bekliyoruz...benden küçük bi öneri anadolu kavağı olabilirmi mesela.... diğer alternatiflerde değerlendirilebilir...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Organizasyonun yapılacağı yere 8-10 km mesafede oturuyorum.. Gidiş için Şile otobanı kullanılıyor.. Ve Şile otobanın girişindeki Çamlık ve Taşdelen sapağı mevkilerinde genelde çevirme olur haftasonları.. Denize ve pikniğe gidenlere gıcıklık olsun diye.. Üstelik çevirmeyi yapanlar Polis değil Jandarma... Nuh derler ama Peygamber asla.. Rüşvet teklif etmek aklın ucundan bile geçirilmemesi gereken bi harekettir ayrıca.. Sakat durum olabilir ehliyetsiz arkadaşlar için..
    Valla ben Jandarma Asteğmen olarak yaptım askerliği Öğretmendim, bir sürü öğrencim oldu, belki onlardan birine rastlarım...
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

eserkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    Valla Biloo can malum bayanlar yalnız kalmak istemezler bari sohbet edeceği birileri olsunki rahat rahat gelelim değilmi....
    The Winner Takes It All

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olurmu hiç dostum mesela bizim çılgın 3'lü hep eşleriyle katılır...buraki77 - denizcimuzaffer - bilooo onlarsız adım atamazlarda ondan... sende aynı dertten muzdaripsin sanırım...

dostum planları senden bekliyoruz...benden küçük bi öneri anadolu kavağı olabilirmi mesela.... diğer alternatiflerde değerlendirilebilir...
    Ben biraz da yol yapalım diye demiştim herkesten bir öneri alıp oylayalım. deniz mangal ve eğlencesi olan bir yer olsun deniz sezonunu açalım derim. bu arada bizim eşler bazen bizden de fazla motor sevdalısı çıkıyor, benimki diyor şu motor olsa da binsek hız yapsak şu yoldan gitsek diye ayrıca o gelmedi mi çok yanlızlık çekiyorum bir yarım eksik kalıyor...
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ben biraz da yol yapalım diye demiştim herkesten bir öneri alıp oylayalım. deniz mangal ve eğlencesi olan bir yer olsun deniz sezonunu açalım derim. bu arada bizim eşler bazen bizden de fazla motor sevdalısı çıkıyor, benimki diyor şu motor olsa da binsek hız yapsak şu yoldan gitsek diye ayrıca o gelmedi mi çok yanlızlık çekiyorum bir yarım eksik kalıyor...
    aynı dediğin gibi dostum bende o olmadan gittiğim yoldan zevk almıyorum...fazla bi tadı olmuyo...onlarsız olmaz...benimkide artık yanımızdan hızla geçen motorların bile markasını tahmin eder oldu... yandıkki ne yandık...ilerde onada bi CBR125 alıcaz mecbur başka çare yok...

dediğin gibi deniz mangalda olabilir...siz planlayın bizde uyalım...metehan'da gelsin ama denize girmesin malum denizi falan taşırır sonra...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    DİKKAT ÖNEMLİ

arkadaşlar listemiz güncellenmiştir gelemiyecek olanların ve tarih değişmesi nedeniyle gelecek olanların bildirmesi önemle rica olunur
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DİKKAT ÖNEMLİ

arkadaşlar listemiz güncellenmiştir gelemiyecek olanların ve tarih değişmesi nedeniyle gelecek olanların bildirmesi önemle rica olunur
    Alper Tim kardeş, ben yanlış anlaşıldım herhalde. Gelmeyi planlamıyorum bu tura ben, lütfen listeden çıkartın. Daha uzun ve motor kullanımına yönelik turlara katılmayı planlıyorum. Mangal, gezinin sefası olsun, ana konusu değil

Teşekkürler.
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

aksi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kisa bir zaman sonra harley olucak
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende kimsin yeni üyemi
    ben daha yeni katıldım sitenize necdet bey sizi çok met ettilerde bende dayanamadım

Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses çıkmayınca gelmeyecek sanmıştım ama yanılmışım sanırım
    Bir de Aksi Bey,o menemenden ben de istiyorum
    kardeşim o menemen deyilki güveçte kuru fasulye yaptım odun ateşinde okadar güzel olduku varya nede olsa doğadayız her zaman cumartesi yine doğadayım yani şilede yarışta yarış pazar günü bu sefer menüde kuzu çevirme var cumartesinden
    Cihan Hoşgür

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar, imkansızlıklar içinde imkan yaratıp yarışan ben ve arkadaşlarıma destek vermek için hepinizi Pazar günü aramızda görmek isteriz. Motosiklet sporunun ne durumda olduğu ortada, yarışı izlemeye gelip değişik bir gün geçirmenizi öneririm.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı aksi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha yeni katıldım sitenize necdet bey sizi çok met ettilerde bende dayanamadım

kardeşim o menemen deyilki güveçte kuru fasulye yaptım odun ateşinde okadar güzel olduku varya nede olsa doğadayız her zaman cumartesi yine doğadayım yani şilede yarışta yarış pazar günü bu sefer menüde kuzu çevirme var cumartesinden
    nerdesin bakalım erik var 17haziranda gelcenmi

Sakarya motosiklet'ten katılım varmı acaba?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    selam 17 06 2007 bende geziye katılmak istiyorum honda deauville var birde silede avt gezisine katılmak istiyorum.

aksi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kisa bir zaman sonra harley olucak
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdesin bakalım erik var 17haziranda gelcenmi
    yapna necdet abicim ya bırakta artık gelelim gezilere dimi ama belki motorsuz gelirim satabilirim motoru satılığa çıkardım biliyorsun benim motoru 2650 km de daha hiç binmedin geçen yazdan sonra bu arada duyrulur 2006 model kırmızı arkadaşlar 3500 ytlye satılık bu arada ilanıda bedavaya verdik erhan duymasın
    Cihan Hoşgür

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı aksi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapna necdet abicim ya bırakta artık gelelim gezilere dimi ama belki motorsuz gelirim satabilirim motoru satılığa çıkardım biliyorsun benim motoru 2650 km de daha hiç binmedin geçen yazdan sonra bu arada duyrulur 2006 model kırmızı arkadaşlar 3500 ytlye satılık bu arada ilanıda bedavaya verdik erhan duymasın
    buralar reklam kokuyor erhan görmesin

Motosikleti
    REGAL RAPTOR

inşallah

İsmet abi sürekli konuyu okuduğuna göre kesin gelecek.. Zaten biz gaz açımlık mesafe.. Yalnız bırakmaz bizi.. Tamer Abi' de gelir kesin.. Onlarsız olmaz..
    bi aksilik çıkmazsa inşallah oradayız...keyiflet iyidir umarım..grşrz...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Burak reis ben biraz yollara vurayım kendimi...Abi ballıkkayalarda bi şaft kayar şaşarsın...bu yaştan sonra dağ taş kayamı...tövbee tövvbeee...beni motordan indirmeyinde neyaparsanız yapın...ama ben son dakkalarda karar veririm...siz yapın şeklinizi...

Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynıdediğin gibi deniz mangalda olabilir...siz planlayın bizde uyalım...metehan'da gelsin ama denize girmesin malum denizi falan taşırır sonra...
    abiler benim gelmeme ihtimalim yüksek siz takılın ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    iş durumuna göre katılım gösterebılırm kesın değil yani

selamlar
    tansel
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    annaşıldı
    Mete-Han bizden kaçmak için elinden geleni yapıyo demek ki. Bizde seni gaza getirip, tam bir gezide kavilleşip, buluşma noktasına motursuz gelip, senin bizi boşuna beklediğinin fotolarını çekipde siteye koymazmıyız, gör bakh, hemde başlığı Mete-Han ve Solo gezisi olaraktan açıp
    Poturdak

Motosikleti
    ASYA T-I

aklımda

teşekkür ederim bilgilerin için kardeşm o zaman ben bu geziye gelmiim yaa. Motor da zaten bakalım nası bişi çıkcak. Tipik çin malı T1 :S Neyse çevirmenin olmadığı başka zamana artık :(

Organizasyonun yapılacağı yere 8-10 km mesafede oturuyorum.. Gidiş için Şile otobanı kullanılıyor.. Ve Şile otobanın girişindeki Çamlık ve Taşdelen sapağı mevkilerinde genelde çevirme olur haftasonları.. Denize ve pikniğe gidenlere gıcıklık olsun diye.. Üstelik çevirmeyi yapanlar Polis değil Jandarma... Nuh derler ama Peygamber asla.. Rüşvet teklif etmek aklın ucundan bile geçirilmemesi gereken bi harekettir ayrıca.. Sakat durum olabilir ehliyetsiz arkadaşlar için..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)