Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Organ ve Kan bağışlamak...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Arkadaşlar daha erken olduğunu biliyorum ama ben yanlış anlaşılmaları önlemek açısından şunu belirtmekte fayda görüyorum.

Birincisi, düşündüğüm bu organizasyon sizlerinde mutabık olmanız halinde gerçekleşecektir.Bireysel bir girişim değildir.

İkincisi ve bence daha önemlisi, bu düşünülen etkinlik KESİNLİKLE BİR BAĞIŞ ETKİNLİĞİ DEĞİLDİR!!!
    Sadece ve sadece bu konular hakkında yanlış veya eksik bilgilerimizi tamamlayacağımız ehil kişilerden bilgi alışverişinde bulunacağımız bir etkinlik olacaktır.

Kimse kimseyi neden kan vermiyosun neden organlarını bağışlamıyorsun diye yargılayamaz ya da eleştiremez.Tabiki bunun akside geçerlidir.Bu konular gerçekten hassas konular farkındayım ama birilerini bunlar hakkında bilinçlendirmekle kimseye bir zarar getirmez diye düşünüyorum.

Forrap düzeltme için teşekkürler...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    keşke herkes bu organ bağışını dikkate alsa
    bu etkinlikten sonra eminim bircok kişinin yanlış düşüncesi değişecektir.bu organizasyon için teşekkür ederim

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar ayrıca bır organızasyon duzenleyıp topluca kan bagıslayabılıriz boyle organızasyonlar hep yapılıyor hem saglıgımıza faydalı hemde tum ıhtıyacı olanlara..
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu takip ediyoruz

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    rots(şener) kardeşim senin kafanın fazla çalıştığı ve zeki bi insan olduğun her halinden belli
    ilk toplantımızda gerek izmir gerekse manisa(pek ayrı gayrısıda kalmadı ya neyse )olarak bu konu ve organizasyon hakkında konuşup üye arkadaşlarımız düşüncelerini alalım.
    bu etkinliği en uygun nerde ve ne zaman yapabiliriz onuda konuşalım eyvallah biz bu tür etkinliklerin altından da kalkarız
    fikir üreten bir dostum olarak seni tebrik ediyorum
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    honda 1000 rr
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkıntılı günler yaşıyoruz ardı ardına gelen ölümler yaralanmalar...Bunlardan bazıları arkadaşımız,akrabamız ya da uzaktan tanıdığımız bazılarıda hiç tanımadığımız insanlar.

Geçmişte yaşadığım deneyimlerden dolayı özellikle hasta ve yaralı yakınlarının organ ve kan bulma konusunda ne kadar çok sıkıntı çektiklerini iyi bilirim.

Birçok konuda olduğu gibi bu konularda da yeterice bilinçlenmediğimizden bir şekilde çekiniyor çoğumuz.Kan ve trombosit bağışlamak gibi çok basit ve hiçbir tehlikesi olmayan konularda dahi bahaneler ileri sürerek bunları vermekten kaçınıyoruz.

Gelelim konuya;

Arkadaşlar organ ve kan bağışı konusunda önümüzdeki haftalarda programını ayarlayıp bir Dr. arkadaşım bizlere bu konularda aklımıza takılan konuların aydınlanmasında yardımcı olacak.Özellikle organ bağışı gibi artık sadece ilkel ülkelerde yaşanan bir sıkıntıyı ülkemizde de azaltmak ve hatta yok etmek adına bir tuğlada biz koyalım.
    Biliyorsunuz eğitim ve bilgi seviyemiz ne kadar artarsa o oranda rahat ve güvenceli bir hayat sürebiliriz.
    Açıkçası bu tür faaliyetlere katılım ve destek az olur ancak dün çocuk yuvasındaki arkadaşları gördükten sonra bu başlığı gönül rahatlığı ile ve başarıya ulaşacağını bilerek açtım.
    Fikirlerinizi ve katkılarınızı bekliyorum.Dr.arkadaşımın programı belli olduktan sonra tarih ve yer konusunu da tartışabilirz.

Sevgiyle kalın...
    Bende varım sadece yer ve zaman soylemen yeter bu arada valıde hanımın patlıcanlı boregının tadı damagımda kaldı gene getırırsen hanı organları bagıslıyıcaz ya saglıklı olsunlar dıye kendım ıcın bır sey ıstemıyorum yanı
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rots(şener) kardeşim senin kafanın fazla çalıştığı ve zeki bi insan olduğun her halinden belli
    ilk toplantımızda gerek izmir gerekse manisa(pek ayrı gayrısıda kalmadı ya neyse )olarak bu konu ve organizasyon hakkında konuşup üye arkadaşlarımız düşüncelerini alalım.
    bu etkinliği en uygun nerde ve ne zaman yapabiliriz onuda konuşalım eyvallah biz bu tür etkinliklerin altından da kalkarız
    fikir üreten bir dostum olarak seni tebrik ediyorum
    Lodos teşekkürler üstadım fikirlerime değer verip yorum yatığınız içinde ayrıca teşekür ederim.

Alıntı ıronlıne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende varım sadece yer ve zaman soylemen yeter bu arada valıde hanımın patlıcanlı boregının tadı damagımda kaldı gene getırırsen hanı organları bagıslıyıcaz ya saglıklı olsunlar dıye kendım ıcın bır sey ıstemıyorum yanı
    Destek verdiğin için teşekkürler ironline. (afiyet olsun bu arada herzaman isteyin yeter)
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)