Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

30.08.2005 Abant Gölü Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    Dostum ensonunda topic açmışsın hayırlısı bakalım motorunu aldınmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    oduncu demişki
    Şimdi Hocam, Ankara ve burası için sorun yok. Ama diger yerlerden gelecek arkadaşlar sanırım biraz zorlanır. Birde bu motorları alanların forumlardan okudugumuz kadarıyla büyük bir kısmı yeni kullanıcı. Daha önce dediklerimi tekrarlıyorum. Yer olarak daha ortalarda biryer bulunmalı yada digerler yerlerden gelecekler çok iyi organize olup guruplar halinde yolculuk etmeli. Tarih olarakta herkesin 30 Agustosta izin yapabilecegini sanmıyorum. 27-28 agustos bence daha iyi hem iki güne yayılmış olur. Hemde daha çok kişi iznli olur. Bunlar nacizane düşüncelerim.
    istanbuldan gidecekler için ızdırap olabilir

koraytras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    eyvallah jinlun saol. aldım ve hepimiz için bunu planladım umarım herkesin umduğu gibi güzel bişey çıkar ortaya...bunun için hepimizin desteği şart, en önemlisi sizlerin...
    Tanrının değirmeni ağırdır ama iyi öğütür.
    >>>koraytras<<<

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Bu Olayi gerceklestirmek sart bu yaz bi yerde bulusmazzsak bu yazi bos saytacam walla. Genclik kampi istiom,cad1r gormek istiom, bir suru motoru bir arada gormek istom gruplar halinde yolculuklar istiyorum unutamayacag1m bir yolculuk olucak eger katila bilirsem. Bunun icin Tarihi biraz one ceksek 8/12-16 gibi
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    koraytras, Hocam sen yalnızca Ankaralılar için özel birşey istiyorsun galiba bizim yazdıklarımızı ya görmüyorsun ya gülüp geçiyorsun. İstanbullu ve diger yerlerden arkadaşlar gelemezse yakın olmasına ragmen bende gitmem sizde Abantta Ankara tolantısı yaparsınız.

Motosikleti
    jinlun 250
    oduncu bu şekilde sitem dolu bir yazın üzdü beni, anlaşılmamışım galiba senin tarafından... uzun zamandır net'e giremiyorum iş gereği, yazılarının cevapsız kalması bu yüzdendir üzgünüm. diğer taraftan yer seçimine gelince, bu organizasyon başımızda profesyonel kişilerin olduğu ve motorlarımızı tecrübeli kişilerin kontrolünde uzun yollarda deneyebileceğimiz ve bunun asıl keyfini çıkaracağımız bir gezi olması münasebetiyle planlandı. tabi en önemlisi buradaki samimi muhabbetlerin bir adım daha üste taşıma gayesi. önemli olan hep birlikte olmak ve bu tecrübeyi eksiksiz bir şekilde paylaşmak. tarih seçimi yer seçimi hepsi bunlar gözönünde tutularak yapıldı. sizinde takipettiğiniz gibi sitede özellikle bu gezi duyurusu üzerine artarda geziler düzenlenmeye , planlanmaya başlandı, bu çok güzel bir şey. her açıdan baktığın zaman aslında bolu / abant gölü motor kullanıcıların yoğun olarak bulunduğu şehirlere yakın bir mekan. bunu tarih yaklaştığı ve net bir aksiyon planı yayınlandığında eminim hepimizin içi rahatlıyacak. zaten istanbuldan gelen arkadaşların başında, expert gibi deneyimli isimler ve sayın expert in kendisinin de söylediği üzere olası aksilikler için servis bakım aracıda bulundurulacak, emin ol bunlar son 1 hafta kala eksiksiz bir planla hepimizi rahatlatacak...
    teşekkürederim anlayışın için...
    sevgilerimle....
    saygılar....
    >>>koraytras<<<

Motosikleti
    KLR 650
    koraytras, Hocam kimseyi üzmek gibi bir niyetimiz yok. Çok katılım olsun gelenler problemsiz ve zorlanmadan gelsin istiyoruz.
    Ben yer ve zamanla ilgili düşüncelerimi söyledim. Artık söz diger arkadaşların.

Ha birde başlıga Jinlun buluşması yada buluşma filan gibi birşey eklersen bence daha iyi olur böyle normal bir gezi gibi duruyor.

Bende gelmek isterim ama motorla daha bu yaz tanistim ve arabayla bile tedirgin oldugum bolu dagi gibi bir engel var onumuzde. Bir kamyonun 5km/s ile giderken arkadan gelen tirin 6km/s hizla aniden onu sollamaya cikmasi beni korkutuyor.

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    Slm koray dostum ilk önce motorun hayırlı olsun arkadaşlarında dediği gibi istanbul ve cevre illerden gelecek arkadaşlar için bu yol biraz zorlu olabilir yeri iyi düşümmek lazım derim ok.

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    antalyadan ne kadar sürer sizce?
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Motosikleti
    jinlun 250
    Alıntı ODUNCU adlı üyeden alıntı
    koraytras, Hocam kimseyi üzmek gibi bir niyetimiz yok. Çok katılım olsun gelenler problemsiz ve zorlanmadan gelsin istiyoruz.
    Ben yer ve zamanla ilgili düşüncelerimi söyledim. Artık söz diger arkadaşların.

Ha birde başlıga Jinlun buluşması yada buluşma filan gibi birşey eklersen bence daha iyi olur böyle normal bir gezi gibi duruyor.

kesinlikle hepimiz bunu istiyoruz aslında. gezi hepimizin va tabiki buluşma yeri ve tarihide ortak bir karar sonucu netleşecek.bunun için düşündüğünüz yerleri ve zamanı belirtin ona göre fikirbirliği yapalım ama ben jinlun buluşması gibi bir kısıtlamaya gitmeyelim diye düşünüyorum...

sevgilerimle...
    saygılar...
    >>>koraytras<<<

Bence başlık Jinlun gezisi olmalı fakat herkese açık bir gezi olmalı.

Motosikleti
    jinlun 250
    Abant Doğa ve İzcilik Kampı

Adı: Abant Doğa ve İzcilik Kampı ve Sivil Kamp Alanı
    Rakım: 1332 Metre
    Merkeze uzaklığı: 32 km

Eşsiz bir doğa manzarasının olduğu bölge, çam,köknar ve kayın ağaçları ile kaplıdır. Kamp alanı gölden yaklaşık olarak 1,5 km uzaklıktadır ve 113 metre daha yüksek rakımdadır. Yaz aylarında bile akşam saatleri serin olduğundan, donanımlı gidilmelidir. Tırmanış yapılmaz, sadece dinlence, kamp ve izin almak koşulu ile piknik alanı olarak kullanılır. Bölge, yılın dört mevsiminde kamp yapılmaya elverişli olsa da, kış aylarında genellikle sadece profosyonel kampçılara rastlanır. Tepe, göle yakın olması nedeni ile kamp alanı olarak ayrılmıştır. Alan, Aladağlar jandarma komutanlığı tarafından kontrol altındadır

Yazan: Pegasus - 10/03/2005
    http://www.agaclar.net/index.php?id=649

sevgilerimle...
    saygılar...
    >>>koraytras<<<

Motosikleti
    KLR 650
    Hocam tabiiki herkes gelecek ama fikir jinlun buluşması bence ekli ( ben bu başlıgı görsem başka planım varsa ilgilenmem ama jinlun adı geçiyorsa jinlunumda varsa uzaktada olsam gelmeye çalişırım ).
    Bolu gecidinden cekinen arkadaşlar için AKYAZI-DOKUCUN-MUDURNU- alternatif bir güzegah var. Ben dokurcuna kadar gittim yol motorlar için mükemmeldi ama oradan ötesini bilemem.
    Tarih konusunda diycem yine problem yaratan insan olup çıkıcaz. Ben konuşmiyim.

Motosikleti
    KLR 650
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ********************I**********************

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    abi 11 saat uzun yol
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Motosikleti
    jinlun 250
    özgür eylül ayında antalya olympos ya da kemer yolu üzerindeki kındıllı çeşmeye bir gezi düşünüyoruz bunun için sende antalyada bir nabız yokla istersen. aslında fiyat ve çadırda konaklama açısında kındıllı çeşme daha iyi gibi antalya ve yakın çevrelerden de katılım olursa o çevredeki motor tutkunu arkadaşlarlada tanışmak istiyoruz.bunun üzer,nde konuşalım ne yapabiliriz ne zaman olur mekan seçimi vs...

sevgilerimle...
    saygılar...
    >>>koraytras<<<

ya ben anlamadım tam olarak ayın kaçında gidilicek bu geziye bide katılımcı kaç kişi yardımcı olursanız sevinirim

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ********************I**********************

Motosikleti
    KLR 650
    AKYAZI-DOKUCUN-MUDURNU- alternatif bir güzegah var.
    Arkadaşlar bu istikamette 11 km kadar stabilize bir yol varmış. Bilginize.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler