Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 15 Nisan Darıca Hayvanat Bahçesine gidiyoruzzz

Motovento
    REKLAM ALANI
    intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ümmet perkitan
    Ümmet abi, İsmail saygılı çocuktur, yapmaz öyle şeyler. Olayın detayı nedir? Kız arkadaşının başı ağrıyordu, yemeğin sonuna doğru pek keyifleri yoktu hatta.

Gittiğimiz yer hakkında da istemeyerek yorumda bulunacağım. Yemekler o kadar iyi değildi, üstelik hepsini birden getirecez diye buz gibi yemekleri koydular önümüze. Murat'ın esprisi tam yerindeydi, tabağın kenarındaki domates dilimi bile daha sıcaktı, etleri domatesin üstüne koyup ısıttık Ben karışık et (tek parça köfte, tek parça ufacık pirzola, iki parça tavuk şiş, bir parça kuzu şiş - yanlış anlamayın tek parça şiş derken çubuk olarak değil, bir çubukta beş parça oluyorsa onlardan bir tanesini çıkartıp koymuşlar tabağa) yedim ve kola içtim. Ödediğim fiyat 29 YTL! Öyle bir yer için inanılmaz yüksek bir fiyat. Üstelik toplu gidildi... Kısaca kötü geçirdiler!
    ha haaa... biri yine bulmuştur yolunu.
    bir toplantımızda, bu kac para diye sordum. genc ve acemi garsonun cevabı: aslında 7 abii, ama siz toplu gelmişinizdir diye 8 almamızı söylediler!
    delikanliya bi afferin cektim ve 10 ytl verdim
    all you need is love

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar gezi süperdi taki yemek yerine kadar. katılan herkese çok teşekkürler düzenleyen arkadaşada teşekkürler.yalnız aramzda biri vardı restoranın önünde şık olmayan bi hareket yaptı yadırgadım kendisini.hiç oturup konuşmadım kendisiyle bana olan tepkisini anlayamadım.neden rahatsızlık verdim kendisine bir türlü çözemedim.sanırım kendisi 25 yaşlarında kendisinden 25 yaş büyüğüne davranışını hiç beğenmedim.motor yeri için okadar tepki verilmez ukalalık hiç yapılmaz.hata yapabilirim ben istanbulda yaşamıyorum yani orda misafir konumundayım.oşekilde karşılanmayı hiç hakketmedim.aslında bana yakışmyan tek şey.o davranıştan sonra çıkıp yemeğe katılmamdı.bincektim motora geldiğim yere geri gitçektim.yemekte görkemin sağ tarafında oturan siyah hondanın sahibi sayın ismail bey sana hiç yakışmadı.
    Ümmet abim yazını daha yeni gördüm abi ve çok üzüldüm cidden..
    Öncelikle bahsettiğin şahsı tanımıyorum ama senin gibi dünya tatlısı bi insan bunu yazdıysa cidden çok zoruna gidecek bişey yapılmış. Saygı duyulacak bi insansın sen; yaşın itibariyle yada duayen diyenler olduğu için değil, insanlığın erdemlerini yaşattığın içindir bu. Biz seni seviyoruz Ümmet abi gerisini boşver. Kendini üzme, canını sıkma hiç. Bak sonra bizde üzülüyoruz

seyfo alperi sağsalim eve bıraktınmı
    resimler bu kadarmı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yoktum ümmet abi, siz hayvanatbahcesine girdiğinizde bende zincirimi gerdirmek icin bi usta aradım, sonrada rüzgara doyamadıgımdan bi 300 km yapıp eve geldim.

sen üzme canını, beliki olayı baya takmışın kafana.
    gençtir öğrenemiştir, delikanlıdır kavga arar,
    yenidir bilmez,
    belkide yalniş anlamıstır.
    sonucta kaya gibi yanımızda olan, selamını ve sevgini esirgemeyen sensin.
    büyüksün affedersin.

kendine iyi bak!
    senin motorun boyandığı ne kadar belli yav...yani motor direkt boyanın altına girmiş ve çıkmış...bornoz olmadan...

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezin bakalım allah lastiklerinize zeval vermesin, metehandro abi naber bu aralar görüşemiyoruz ayran içtik ayrı mı düştük
    haberin geldi donischılachi dayı....uyuyomuşun...bak ben bile uğurlamaya gittim...ayıp dimi hacı...

ama Necdet abi benle ilgilenmedi pek...doyamadı motoruna...

Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskihisar'da cok guzel yer ayarlarladım arkadaşlar.. Yarın çok güzel olacak merak etmeyin.. Rezervasyon tamam,

gelecek arkadaşlar pişman olmayacak

cenkin bildiği bişey vardır....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haberin geldi donischılachi dayı....uyuyomuşun...bak ben bile uğurlamaya gittim...ayıp dimi hacı...

ama Necdet abi benle ilgilenmedi pek...doyamadı motoruna...
    güzel gezi olmuş gelmek isterdim ama gece işten eve geç saatte gelebildim ve dolayısıyla da geç uyandın murat aradığında yeni uyanmıştım biz de buralarda dolaştık teselli olsun diye bu arada necdet abi bize de pas vermiyo ne iş anlamadım motorumuz küçük diye galiba

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş gelmek isterdim ama gece işten eve geç saatte gelebildim ve dolayısıyla da geç uyandın murat aradığında yeni uyanmıştım biz de buralarda dolaştık teselli olsun diye bu arada necdet abi bize de pas vermiyo ne iş anlamadım motorumuz küçük diye galiba

kanka Taksim İstiklal'de görmüşler seni gece yarısı...Mis Sokak'ta...perukcunun önünde elinde torba tombala çektiriyomuşun...doğrumudur...

Motosikleti: CBR 600F

höööstttttt....

ayuuu ne zaman aldın 600 f i...ayıp ya abicim...insan bi topik açar görgüsüzlük yapar bakın işte motorum der...şimdi farkettim...hayırlı olsun o zaman...ne diyim...sende tanımazsın artık bezgin bekir bizim tekir mete handro'yu...

boynuuuu büküükklerrr...garippp 150 cillererrrr

sana yakışır be abicim...)bak 600 lüğün olunca abi ayağı yapıyom..) ne zaman veriyon 2 tur bakem...Bolu gişelerden dönüp gelcem...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka Taksim İstiklal'de görmüşler seni gece yarısı...Mis Sokak'ta...perukcunun önünde elinde torba tombala çektiriyomuşun...doğrumudur...

Motosikleti: CBR 600F

höööstttttt....

ayuuu ne zaman aldın 600 f i...ayıp ya abicim...insan bi topik açar görgüsüzlük yapar bakın işte motorum der...şimdi farkettim...hayırlı olsun o zaman...ne diyim...sende tanımazsın artık bezgin bekir bizim tekir mete handro'yu...

boynuuuu büküükklerrr...garippp 150 cillererrrr

sana yakışır be abicim...)bak 600 lüğün olunca abi ayağı yapıyom..) ne zaman veriyon 2 tur bakem...Bolu gişelerden dönüp gelcem...
    saol mete abicim darısı başına diyelim daha yeni sayılır bir hafta filan oldu alalı iki tur da laf mı hacı ya motor senin istediğin kadar kullanabilirsin

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Arkadaşlar güzel bir gündü emeği geçenlere teşekkürler...
    Şempanzeler çok iyiydi yaa...

@donniedarko

Hasancım yeni makinen hayırlı olsun...
    Cüneyt Eralp

texasozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07 ZX-6R Ninja
    Uzun zamandan beri MT'ye biseyler yazmamistim. Masallah guzel gezilmis bugun. Hos resimler gercekten.
    >>> 34 EE 6971 / 0(RH)+ / 2007 ZX-6R Ninja

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ümmet perkitan

Abi kesin bir yalnış anlaşılma olmuştur... 2'niz de tanımadığım insanlar değilsiniz , yalnış anlaşılmalardan moraller bozulmasın...

muRRat

http://img73.imageshack.us/my.php?im...7customrj7.jpg

Çok güzel çıkmış abi bu ... Hahaha
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

texasozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07 ZX-6R Ninja
    Alıntı alonso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tanıdım gibi abi yalovaya giderken fazla gazlama bak biz yarın yavaş yavaş gidecez necdet abiyle
    Necdet abi yavas kalmistir bu gezide bence seyfo yas haliyle fazla hiz yapamiyo sanirim
    >>> 34 EE 6971 / 0(RH)+ / 2007 ZX-6R Ninja

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ boy,
    hem motorlarımızı çektik kenara diye bir karede 3 tane cbr125 fotosu koyuyorsun hem de profiline CBR1000RR6 yazıyorsun.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nemrut

Yine de biz evde uzanmışken siz istanbula yeni dönecektiniz
    ... ki motorum bozuldu sonra honda tarafından çekildi...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı texasozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necdet abi yavas kalmistir bu gezide bence seyfo yas haliyle fazla hiz yapamiyo sanirim
    anahtarımı hasana vercem pes ediyorum ama oda ne yapacağını bilmez o yüzden devam

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar gezi süperdi taki yemek yerine kadar. katılan herkese çok teşekkürler düzenleyen arkadaşada teşekkürler.yalnız aramzda biri vardı restoranın önünde şık olmayan bi hareket yaptı yadırgadım kendisini.hiç oturup konuşmadım kendisiyle bana olan tepkisini anlayamadım.neden rahatsızlık verdim kendisine bir türlü çözemedim.sanırım kendisi 25 yaşlarında kendisinden 25 yaş büyüğüne davranışını hiç beğenmedim.motor yeri için okadar tepki verilmez ukalalık hiç yapılmaz.hata yapabilirim ben istanbulda yaşamıyorum yani orda misafir konumundayım.oşekilde karşılanmayı hiç hakketmedim.aslında bana yakışmyan tek şey.o davranıştan sonra çıkıp yemeğe katılmamdı.bincektim motora geldiğim yere geri gitçektim.yemekte görkemin sağ tarafında oturan siyah hondanın sahibi sayın ismail bey sana hiç yakışmadı.
    bukadar kızma ümmet abi ama sendede hata yok değil seni nekadar saysamda sevsemde ikinizdede hata var ve diğer arkadaşı seni tanıdığım kadarda tanımıyom bile ama bunu buraya taşıman hiç doğru değil çünkü bu tür şeyler çekirdek kabuğunu doldurmuyor bile neyse fazla uzatmayada gerek yok

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Nemrut
    hem motorlarımızı çektik kenara diye bir karede 3 tane cbr125 fotosu koyuyorsun hem de profiline CBR1000RR6 yazıyorsun.
    Hahahahahaaaa, olm sen de profilinde motorum var diye yazmışsın ama elalemin emanet motoruyla geziyorsun
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hadi bu kadarcık mı resimler
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    günaydın arkadaşlar
    az sora resimler geliyor
    dün için herkese teşekkürler
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar yavv,
    Bu pazar gitmiyoz mu bir yere yani şindi Yengeniz tek katıldığım için hasetinden çatladı, bende gelecem diyo başka bişi demiyo
    Bu pazar artık gidecez bir yerlere Allah ın emri
    Poturdak

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Erhaaaaaan, olm fotoğrafta çok komik çıkmışsın. Ben de dayanamadım hemen editledimmmm

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    İlahi Mehmet ya
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)