Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zeytinli Rock Festivali (15-16-17 Temmuz - Edremit )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200

Zeytinli’de Rock Tatili

Edremit - Zeytinli de 15-16-17 Temmuz tarihlerinde Zeytinli Belediyesi ve

Poem Organizasyon işbirliği ile gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali ile Türkiye’nin önemli rock gruplarını ağırlamaya hazırlanıyor.

3 gün sürecek festivalde deniz, plaj, müzik ve alternatif sporlarla dolu, çok renkli aktiviteler iç içe olacak. Üstelik girişler ve kamp alanı ücretsiz…

Türkiye’ nin Önemli Rock Grupları Körfezde

Aralarında Moğollar, Bulutsuzluk Özlemi, Kesmeşeker, Pilli Bebek, Işığın Yansıması Barış Akarsu ve Almanya’dan Kitty Solaris gibi gruplarında bulunduğu toplam 17 Rock grubu Temmuz ayının en güzel günlerinde büyük bir hızla festival alanına dönüştürülen Zeytinli Altınkum plajında müzik tutkunlarıyla buluşacak. Festivale katılan grupların tam listesi şöyle;

Moğollar
    Bulutsuzluk Özlemi
    Kesmeşeker
    Işığın Yansıması
    Solaris – Almanya
    Barış Akarsu
    Zardanadam
    Pilli Bebek
    Pin Up
    Karakedi
    Yolgezer
    Deli
    Catafalque
    Çamur
    Repertuar Dogs
    ve bir sürpriz grup…

24saat x3gün= 72 Saat Eğlence, Müzik ve Plaj

Tırmanma duvarı, paint ball, insan langırtı, trambolin, salto, rodeo, su sporları, plaj voleybolu ve daha bir çok gündüz aktivitesi festivale katılan tüm misafirlere eğlenceli saatler yaşatacak. Güneşin, Zeytinli’ ye özgü hafif bir rüzgarla etkisini hissettirdiği anda bölgenin en güzel kumuna sahip plajından berrak Ege sularına girilebilecek. Kamp alanındaki dostluklar sabahlara kadar sürecek bir sohbet ortamını açacak.

Kamp Alanı düzenleme ve koordinasyonu ; kampçılık ve dağcılık çalışmaları ile Türkiye’nin en önemli doğa ve sporları kurumlarından olan ADRENALİN tarafından yapılacaktır.

Ayrıca festivale çeşitli sivil toplum kurumlarının da katılımı da gerçekleşecek.

İnşaatı Hızla Süren Festival Alanı ;

Yaklaşık 50 bin metrekare alan üzerine inşaat edilen festival alanı gerek altyapısı gerek çarşı-pazarı ile büyük bir tatil köyü gibi olacak. Festival alanı içerisinde yiyecek-içecekten sağlık ocağına, hediyelik eşyadan plaj malzemelerine kadar ihtiyacı duyulacak bir çok şey çarşı-pazar bölümünde yer alacak. Özel bir şekilde güvenliği sağlanacak alanda müzik ve eğlencenin dışında hiçbir şey yaşanmayacak.

BİLGİ İÇİN: 0212 245 96 06 – 0212 245 96 07

www.zeytinlirockfest.com bilgi@zeytinlirockfest.com

NASIL ULAŞILIR?

Zeytinli’ye İstanbul'dan Bursa-Balıkesir-Havran-Edremit üzerinden gidebileceğiniz gibi, Tekirdağ-Çanakkale yolunu da tercih edebilirsiniz. Bu yol manzarası güzel trafiği az ve 450 kilometre.

İstanbul-kınalı arası otoyolu kullananlar Tekirdağ'dan Keşan'a sonra da Gelibolu'ya gelecekler. Buradan Lapseki'ye veya Eceabat'tan Çanakkale'ye karşıya geçmek için Feribotlar saat başı kalkıyor. Truva'dan, Edremit Körfezi'ne inerken Zeytinli sizi karşılıyor.

Aynı yolu otobüsle almak isteyenler Pamukkale, Uludağ, Kamil Koç, Akçay veya Metro Turizm'in seferleriyle gelebilirler. Zeytinli’den Edremit'e Assos'a sefer yapan minibüsler var.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agamemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kardeşim bende edremit akçaylıyım.şu an nerdesin.hangi bölgede ikamet etmektesin?zeytinli?akçay?edremit?kızılkeçili?

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    agamemo, ben Gebze'de oturuyorum. Zaten profilimde de gorunuyor. Edremit civarLarInda oLan ve gidebiLecek arkadaşLarIn biLgisi oLmasI bakImIndan bu duyuruyu size aktardIm. Ben geLebiLecek miyim onu biLmiyorum şu anda. İş durumLarInI ayarLayabiLirsem çok istiyorum geLmeyi. Kendine iyi bak.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehee bi aksaklık olmazsa ordayım yıllık izine denk geliyor
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

he he heee bende aynen oradayım, zaten Edremit Memleketim oluyor....
    I´ am not an angel but I´ am not as dirty as an angel too...

yaw akçayda yazlığı sattık millet coştu rock konserleri başladı... ben ordayken kaydırık kuyduruk konserler oluyordu hep

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    Ben de Burhaniyeliyim Ama istanbul' da yaşıyorum
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler