Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Katılmayı düşünüyormusunuz ?

Katılımcı sayısı
2. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1 50.00%
  • Hayır

1 50.00%

YAZA MERHABA Motosiklet Partisi -11 Haziran-İZMİR

Motovento
    REKLAM ALANI

Sevgili Motosiklet.NET üyeleri dostlarımıza duyurulur..

Son zamanlarda forumlarımızdan( www.motordelisi.com ) duyurdugumuz YAZA MERHABA MOTOSİKLET partisi için İzmir MD olarak var gücümüzle bu organizasyon için çalışıyoruz..
    Daha öncede söylediğimiz gibi bu partiyi MD organize ediyor ancak tüm Motorseverler davetlidir..
    11 haziran günü 1200 kişilik bir mekanda yapmayı planladıgımız bu partiye İZMİR dışındaki şehirlerden bir çok Motosiklet tutkunu dostumuz katılacak..
    Ayrıca EMK,EMOK,Hitit,Supereva,Motosiklet.Net,İkiteker,Wo menRiders,Endurocu,Gamsız Seyyah,Mototürk,Vespa Club,HOG ... tüm topluluklara bu duyuru yaptık ve yapıyoruz...
    Bu parti için İZMİR e gelecek olan dostlarımız aynı zamanda 1 gün sonra yani PAZAR günü yapılacak olan Türkiye Motosiklet PİST ŞAMPİYONASI 'nıda seyretme fırsatını yakalayacaklar..
    Burda oluşturdugumuz organizasyon ekibimiz Şehir dışından gelecek olan arkadaşlarımızın Otel rezervasyonları ve diğer sorunlarını çözmek için gönüllü olarak çalışacaklar...

Son olarak bir kaç kardeşim Motosikletleri olmadıgını partiye gelip gelemiyeceklerini sordular...
    Arkadaşlar bunları çoktan aştık,Motosikletiniz olmayabilir ama içinizdeki Motosiklet tutkusu sizin Motorcu Kimliğinizin en büyük ispatıdır..İsterseniz bisikletle,patenle gelin..Eglenecegiz.. :o
    Herhangi bir konuda sormak istediğiniz bişey olursa GSM: 0537 678 26 66

İşte buda gece için hazırladıgımız afişimiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ORADA OLACAĞIM...

ACAYİP ZEVKLİ GEÇECEĞİNDEN EMİNİM...

HAYDİ MİLLETTT GİDİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı yapamadım onun için direk arkadaşın yazdığı satırı gönderiyorum.

"Son olarak bir kaç kardeşim Motosikletleri olmadıgını partiye gelip gelemiyeceklerini sordular...
    Arkadaşlar bunları çoktan aştık,Motosikletiniz olmayabilir ama içinizdeki Motosiklet tutkusu sizin Motorcu Kimliğinizin en büyük ispatıdır..İsterseniz bisikletle,patenle gelin..Eglenecegiz.. :o "

Ben derim ki +1

Ya gelmeyi çok isterdim ama işlerim dolayısıyla gelmem neredeyse imkansız.Vakit ayırıp gidebileceğim en uzak nokta Afyonla sınırlı.Belki yıllık iznimde birşeyler düzenlerizde Antalyada veya Antalyalı motorcularında katılımıyla güzel birşeyler daha yapabiliriz...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler