Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT -KOCAELİ ] Şelale - Baraj Ve Doğa

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Merhaba ArakdaşLar..

Kocaelimizin Şirin BeldeSi Yuvacık Köyünde BarajLarın Ve Şelalerin Olduğu Çok Şirin Bir Tam bir doĞa harikası Yer...

Gezi + Piknik Çok Eğlenceli Ve güzel Olcağına İnanıyoruz..

Yuvacık Barajı

İstanbul

Anadolu Yakasına 70 Km

Yalova 50 Km Uzaklıkta.

İsteyen Arkadaşlar Cumartesi Akşamında Gelebilirler,, Kamp Alanı bulunmaktadırr.

Kamp Alanında İsteyenLer Çadır İsteyenLer Kiralıyabilecekleri Odalar Bulunmakda. Bu Odalarda Duş, Tv Her türlü Konfor bulunmakda..

Oda Fiyatları : Kişi Başı 25 YtLdir.
    Odalar Bu Şekildedir :

Ayrıca : Alabalık 7,5 Ytl
    Köfte 5ytldir.. Bunları tamamen Kremite yapılamakdadır.. Ve diğer Tüm yiyecekler mevvcuttur. Pideler Vs. Tüm gıda ihtiyaçlarımızıda ayrıca ordan karşılayabiliriz.

Tüm Mtci Arakdaşlar

İstanbuldan : Yola çıkan arkadaşlar : Anadolu Yakası Gişelerden Çıkdııkdan sonra : Gebze , Hereke , Körfez ve Ordan Batı İzmit Girişinden Sonra Yalova İstikametinden Yola devam ediceklerdir. Yalova Yolu Üzerinde Sahil yoluna girilip 5 Km ileride Shell Petrolde Buluşulacaktır. Bu yol Otaban güzergahından gelmenizi tavsiye ederim.. yol yapı bakımından pürüzsüz bir yol ve rahat gelinebilecek bir yoldur.

Yalova Burda Vs Diğer illerden gelicek ArakdaşarLar İçin : Yalova İstakemitinde Gölcük - Adapzarı Talebaları Takip Edip İlk Yuvacık Talebasının Yanındaki Yoncalı Kavşakda Buluşulacaktır.

KONAKLAMA

YÖREDEKİ en büyük konaklama yeri Eraslan Tatil Köyü (0262 344 4077). 6 bungalovu bulunur. Karaaslan Alabalık Tesisleri (0262 345 0101) yeni bungalovlarıyla ikinci sırayı alır. Üçüncü sıradaki Gölbaşı (0535 480 9930) . Buradaki 2 odalı 2 katlı ahşap konaklama evinde odaların büyüklüğü 4 metrekareyi geçmez.

Dere boyundakiler
    BARAJI geçip ilerlerseniz, dere boyundaki restoranlara ulaşırsınız. Burada yemeğinizi su şırıltıları arasında yiyebilirsiniz. Karaaslan Alabalık Tesisleri (0262 345 0101), Doğal Alabalık Restoran (0262 345 0055), Şelale Alabalık (0262 345 0040). Telefonlarına dikkat edecek olursanız, buradakilerin Telekom'dan torpilli olduklarını görürsünüz.

Köy içindekiler
    DERE boyundaki restoranları geçip, yukarı doğru devam ederseniz (Yolun devamı sizi İznik'e kadar götürür) Servetiye Camii köyüne ulaşırsınız. Buradaki köy bahçesinde, doğayla başbaşa bir yandan çayınızı yudumlar, diğer yandan gölün panoramik manzarasını izleyebilirsiniz. Üstelik, elmalar ve cevizler dalındandır. Star piknik alanı da (0532 500 7253) köye çıkan yol üzerindedir.
    DERE olan yerlerin yakınlarında bir de şelale bulunması genelde adettendir. Demem o ki ilgimi, buranın sembolik şelalesinden çok Kirazdere'nin iri kayalardan oluşan yatağı çeker.

Karadenizliler
    Yöredeki köylerde yaşayanların kökeni çoğunlukla Karadeniz'dir. Bu, yolda rastlayacağınız tabelalara da yansır. "Ayle piknik yeri. Gelin görün daa..."

daha geniş bir bilgi için :
    http://www.yuvacik.bel.tr
    0262 344 20 61 - 20 62 Numaralı telefonlaradan bilgi alabilirsiniz.

katılımLar için bana msj atmanız ve

0543 498 05 33 Numaralı telefonda uLaşabilirsiniz..

Şimdiden İlginiz İçin tŞk ederim.

gaLiba herkez korkuyor geLmekden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    thewall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 A DragStar
    Ben Korkmuyorum işte.Yaz beni en birinci sıraya Yanlız Loft geziyi az öne al bence Bursa Yenişehir Festivaliyle çakışıyor eğer çakışırsa beni sil birinci sıradan festivaldeyim çünkü
    [B]Laylon Mandal ve Ecosystem...[/B]

Motosikleti
    bws50
    güzel yer güzel mekan

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abijim harika yerler ya.. resimlere bittim.. değerini bilin..
    CBR 600F Honda,

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz geçen hafta early riders olarak orada idik.Çok güzel yerler Yuvacık barajını görmemiş olan arkadaşlar muhakkak gidip görün derim.Burnumuzun dibinde doğal güzelliği olan ve çok eğlenebileceğiniz bir yer yuvacık barajı.

Yuvacık Baraj Gezi Resimleri

http://www.motosiklet.net/forum/show...=17056&page=27
    http://www.motosiklet.net/forum/show...=17056&page=28

Saygılarımla...
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    bws50
    Pardon Ama 17 Eylül Pazar Nasıl

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    tarih yok, diecektim son msj. ı gordum. Falla o tarih bi yaklaşsın hele bakarıs.
    Soda Ayran Cool

bende varım.belki 50. gidişim olur ama yine de giderim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler