Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

cbr 125'liler, sonbaharın güzel havalarını değerlendirelim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Hasan'a geç kalacağımı arayıp söylemiştim buluşmaya gelecek diğer arkadaşların telefonları bende mevcut olmadığı için diğer arkadaşları arayamadım.Hasan ordan ayrıldığını ama Ulus parkında oturduğunuzu söyledi.Ben de kalktım bostancıdan hemen ulus parkına geldim ama motorları göremedim.Yine hasan'ı aradım sizlerden birini aradı ama sürüş esnasındaydınız galiba ki telefon açılmadı.Neyse sağlık olsun bir daha ki sefer umarım.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Dostum ben yazmıştım numaramı tüh bak gelseydin keşke.

Gerçi cbr buluşması deilde normal bir mt buluşmasına dönüştü olay, cunku herkes gelmişti, cbr sayısından fazla farklı motorlar vardı. Neyse artık birdahakini kapalı zarf usulü yapacağız.

Hadi resim bekliyorum
    Soda Ayran Cool

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben yazmıştım numaramı tüh bak gelseydin keşke.

Gerçi cbr buluşması deilde normal bir mt buluşmasına dönüştü olay, cunku herkes gelmişti, cbr sayısından fazla farklı motorlar vardı. Neyse artık birdahakini kapalı zarf usulü yapacağız.

Hadi resim bekliyorum
    Bence de gizli yapalım .

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    selam arkadaşlar öncelikle davetimizi kırmayıp geldiğiniz için (davetsiz gelenler de dahil ) teşekkür ediyor ve iş nedeniyle aranızdan erkenden ayrılmak zorunda kaldığım için de hepinizden teker teker özür diliyorum. sizden ayrıldıktan sonra eve dönüp üstüme değiştim ve tekrar işe döndüm. kabus gibi bir gecenin ardından eve az önce geldim (saat 01.00) benden sonra naptınız bakalım? umarım güzel geçmiştir bendeki fotoğrafları artık yarın ekleyebilirim ancak çünkü beyin fonksiyonlarım gerçekten işlemez hale geldi

Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan'a geç kalacağımı arayıp söylemiştim buluşmaya gelecek diğer arkadaşların telefonları bende mevcut olmadığı için diğer arkadaşları arayamadım.Hasan ordan ayrıldığını ama Ulus parkında oturduğunuzu söyledi.Ben de kalktım bostancıdan hemen ulus parkına geldim ama motorları göremedim.Yine hasan'ı aradım sizlerden birini aradı ama sürüş esnasındaydınız galiba ki telefon açılmadı.Neyse sağlık olsun bir daha ki sefer umarım.
    uğur senin için de üzüldüm gerçekten o kadar yol geldin ama sağlık olsun bir daha sefere artık hem bu biraz acemiliğimize geldi ve iş azizliğine uğradı bir dahakine daha organize olup tam istediğimiz gibi bir gezi yapacağız inş.

aynen katılıyorum

bu arada sonradan bize katılan arkadaşların grup sürüşünde gösterdikleri dikkat takdire şayandı, barbaros bulvarında sağ cenahımdan fırlayan bir kardeşimizin önümdeki taksiciyle kapışması süperdi daha çooook yolumuz var

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar öncelikle davetimizi kırmayıp geldiğiniz için (davetsiz gelenler de dahil ) teşekkür ediyor ve iş nedeniyle aranızdan erkenden ayrılmak zorunda kaldığım için de hepinizden teker teker özür diliyorum. sizden ayrıldıktan sonra eve dönüp üstüme değiştim ve tekrar işe döndüm. kabus gibi bir gecenin ardından eve az önce geldim (saat 01.00) benden sonra naptınız bakalım? umarım güzel geçmiştir bendeki fotoğrafları artık yarın ekleyebilirim ancak çünkü beyin fonksiyonlarım gerçekten işlemez hale geldi

uğur senin için de üzüldüm gerçekten o kadar yol geldin ama sağlık olsun bir daha sefere artık hem bu biraz acemiliğimize geldi ve iş azizliğine uğradı bir dahakine daha organize olup tam istediğimiz gibi bir gezi yapacağız inş.

aynen katılıyorum

bu arada sonradan bize katılan arkadaşların grup sürüşünde gösterdikleri dikkat takdire şayandı, barbaros bulvarında sağ cenahımdan fırlayan bir kardeşimizin önümdeki taksiciyle kapışması süperdi daha çooook yolumuz var
    Sağlık olsun Hasan'cım , dostlar sağolsun
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Barbaros bulvarında ben bi taxi ile olay yaşadım acaba onumu kasdettin?

kelsinus, ın üstüne çıkacaktı herif bende atladım onune yawaşlasın diye, olay bundan ibaret.
    Soda Ayran Cool

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar günaydın dün merterde starsailor ve destinofraock ile karşılaştık cıbır buluşması war ona gidiyoruz dediler ben masum masum baktım ama sen gelemezsin dediler bastılar gittiler
    şaka bi yana benim bakım km si geldiği için gelemedim selamlarımı iletmelerini söledim ve uğurladım dostları
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Barbaros bulvarında ben bi taxi ile olay yaşadım acaba onumu kasdettin?

kelsinus, ın üstüne çıkacaktı herif bende atladım onune yawaşlasın diye, olay bundan ibaret.
    yok senden önce olan oldu, kim olduğunu bilmiyorum yanımdan geçti ve taksiyle burun buruna geldi sonra taksici de gaza gelip aranıza daldı

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar günaydın dün merterde starsailor ve destinofraock ile karşılaştık cıbır buluşması war ona gidiyoruz dediler ben masum masum baktım ama sen gelemezsin dediler bastılar gittiler
    şaka bi yana benim bakım km si geldiği için gelemedim selamlarımı iletmelerini söledim ve uğurladım dostları
    keşke sen de gelseydin alper zaten olay cıbır buluşmasından çıktı

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper sen bizim şeref konuğumuz olurdun yav gelseydin
    zaten bi ton şeref konuğu vardı dün
    ya bu arada RESİMLER nerdeeeee
    hasaaaaaaaaaaaaaan
    Ducatista:)

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    cıbırların toplantısına bende eski bir cıbırlı olarak hatta defalarca üyeligimin sonlandırılmasına (cbr ye moped diyen modlara savundugum için) ragmen katıldım .
    verdigimiz rahatsızlıktan dolayı özürdileriz.
    imza.
    cıbırların haricindeki motosiklet tutkunları...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper sen bizim şeref konuğumuz olurdun yav gelseydin
    zaten bi ton şeref konuğu vardı dün
    ya bu arada RESİMLER nerdeeeee
    hasaaaaaaaaaaaaaan
    birazdan geliyo ama ben fazla çekmedim sadece dolmabahçede çektiğim bir iki kare var. siz neler yaptınız benden sonra

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    birazdan geliyo ama ben fazla çekmedim sadece dolmabahçede çektiğim bir iki kare var. siz neler yaptınız benden sonra
    Ulus tan sonra Arnavutköy e inerek sahil yolundan Sarıyer üzerinden Garipçe Köyü ne gittik ..
    sahil kenarı şirin bir yer..
    balık ,köfte salata ve içecek mönüsüyle aç olan karınlarımızı doyurarak geri döndük sahil yoluna ve herkes evlerinin yolunu tuttu..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulus tan sonra Arnavutköy e inerek sahil yolundan Sarıyer üzerinden Garipçe Köyü ne gittik ..
    sahil kenarı şirin bir yer..
    balık ,köfte salata ve içecek mönüsüyle aç olan karınlarımızı doyurarak geri döndük sahil yoluna ve herkes evlerinin yolunu tuttu..
    süper olmuş desene çok şey kaçırmışım aksilikler bir türlü yakamı bırakmıyorki ama önümüzdeki günler için süper planlarım var du bakalım

bendeki resimleri ekliyorum

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Canlarım iYiki plansız bazı şeyler yaptık süperdi ama bacak ve adelelerim hala ağrımaktalar çok yorulmuşum ama süperdi resimlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı destinyofrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canlarım iYiki plansız bazı şeyler yaptık süperdi ama bacak ve adelelerim hala ağrımaktalar çok yorulmuşum ama süperdi resimlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    mustafa beni arayıp durdu gece boyunca niye çocuğa haber vermedin merak etmiş seni haklı olarak

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Aytt abicim bu kadarda güsel çıkılmazki, anlamıyorum benmi çok yakışıklıyım, motorummu gıcır gıcır, yoksa makinemi çok iyi çekiyor.
    Soda Ayran Cool

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    mustafa beni arayıp durdu gece boyunca niye çocuğa haber vermedin merak etmiş seni haklı olarak
    Sürüden ayrıldım kurtlar kapmadan evde oldum merak etme hasan

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    CBR 600F
    ee hani başka fotoğraf yok mu?

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı destinyofrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben sabah zor uyandım
    ve şuan klavyeyi bile zor kullanıyorum
    heryerim ağrıyo yaaaaaa
    destiny senin çektiğin fotolar nerdeeeeeeeee?

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    vay be moblyetciler buluşacağız dediler buluştular helal osunnn
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler