Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

[MT - İstanbul] 06 Agustos / Riva Öğümce Köyü MT Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    motorsuzummm ..işte gelemeyeceğim bir gezi daha.. şu mt grubu 20 bine dayandı diyeler, herkes 50 kuruş verse(500 000tl) bana bi motor çıkar bende böle gezilerde iç geçirmem demi ama..

herkese iyi eğlenceler ..benim için de eğlenin. özellikle ATV safari kaçmaz dı ..off of.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Merhaba ark.lar

Butun msj.ları okudum, baktımki herkes birbirini tanıyor. Genelde yeni olmama rağmen ortama iyi ayak uydurmaya çok kişi ile tanışmaya çalışırım.

3 ay once cbr 125 alıp motor dunyasına giriş yaptım ve gecen cumartesi ise direksiyon sınavından geçtim yani ehliyet almama 1-2 hafta kaldı. Aslında olayın şu; ehliyet alana kadar hiçbir geziye buluşmaya katılmayacaktım ama baktımki rivaya paintball oynamaya gidiyorsunuz, paintball diyince beni derinden vurdunuz. Bende gelmek istiyorum uzun yol pek yapmadım motorla ehliyetim olmadıgı için hep mahalle arasında kullandım siteyi yakından takip ediyorum ama hiç msj. atmıyorum.

Sonuç olarak bende katılmak istiyorum aranıza olurmu?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    SKULLHUNTER VE GEZİYE KATILACAK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE...

BİR SÜREDİR İSTANBULDA ASKERLİK YAPAN SİTEMİZİN MODLARINDAN POWERBYAYDIN KARDEŞİMİZDE BU GEZİYE KATILMAK İSTİYOR...AMA KENDİSİ BİRAZ SIKILGAN VE UTANGAÇ YAPISINDAN DOLAYI "KİMSEYE YÜK OLMAYAYIM ABİ" FORMATINDADIR...KENDİSİYLE BUGÜN GÖRÜŞTÜM VE SANA BİR MOTOR AYARLARIZ KANKA DİYE SİZLERE GÜVENEREK GARANTİ VERDİM...YANİ BİR ASLAN PARÇASI BİR CENGAVER ARANIYOR...KENDİSİ HAFİF YAPIDA BİRİ ARTÇI TECRÜBELİDİR...

MOTORUNA KABUL EDECEK ASLAN PARÇASINDAN RİCAMIZ ŞUDUR...

1.KENDİSİNİ ULAŞIM PROBLEMİ OLDUĞUNDAN SAAT 10 DA BULUŞMA YERİNE GELEMEZ...BU NEDENLE SAAT 09.00 DA BİRLİKTEN ÇIKIŞ İTİBARİYLE ANADOLUKAVAĞI DOĞU KAPISINDAN ALINMASI GEREKECEKTİR...

2.KASKI YOKTUR....

3.AKŞAM SAAT 18.00 DE BİRLİĞİNE TESLİM OLMASI GEREKMEKTEDİR...BU DETAY ÇOK ÖNEMLİ...YANİ AYDIN'I ALACAK ARKADAŞ FEDAKARLIK YAPACAK VE ERKEN DÖNECEKTİR BİR ŞEKİLDE....

ARTIK VATAN MİLLET SAKARYA DİYOR VE PAMUK MOTORLARINIZA MÜSAİTSE KIYIP ASKERİMİZE SAHİP ÇIKMANIZI RİCA EDİYORUM...

ÇOK EFENDİ DÜZGÜN KALİTELİ BİR ARKADAŞTIR...VUKUATI YOKTUR...ÖNÜNE NE KOYSANIZ YER...USLUDUR...AŞILARI YENİ TAMAMLANDI...SİZİ ÜZMEZ...

HADİ BE KOÇLAR YÜRÜYÜN BE...KİM TUTAR SİZİ...

YOKMU ARAMIZDA BİR KAHRAMAN....

YAPALIM Bİ AMBİANS TE BE KIZANCIKLAR BEE...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı

BİR SÜREDİR İSTANBULDA ASKERLİK YAPAN SİTEMİZİN MODLARINDAN POWERBYAYDIN KARDEŞİMİZDE BU GEZİYE KATILMAK İSTİYOR...AMA KENDİSİ BİRAZ SIKILGAN VE UTANGAÇ YAPISINDAN DOLAYI "KİMSEYE YÜK OLMAYAYIM ABİ" FORMATINDADIR...KENDİSİYLE BUGÜN GÖRÜŞTÜM VE SANA BİR MOTOR AYARLARIZ KANKA DİYE SİZLERE GÜVENEREK GARANTİ VERDİM...YANİ BİR ASLAN PARÇASI BİR CENGAVER ARANIYOR...KENDİSİ HAFİF YAPIDA BİRİ ARTÇI TECRÜBELİDİR...

1.KENDİSİNİ ULAŞIM PROBLEMİ OLDUĞUNDAN SAAT 10 DA BULUŞMA YERİNE GELEMEZ...BU NEDENLE SAAT 09.00 DA BİRLİKTEN ÇIKIŞ İTİBARİYLE ANADOLUKAVAĞI DOĞU KAPISINDAN ALINMASI GEREKECEKTİR...

2.KASKI YOKTUR....

3.AKŞAM SAAT 18.00 DE BİRLİĞİNE TESLİM OLMASI GEREKMEKTEDİR...BU DETAY ÇOK ÖNEMLİ...YANİ AYDIN'I ALACAK ARKADAŞ FEDAKARLIK YAPACAK VE ERKEN DÖNECEKTİR BİR ŞEKİLDE....

ARTIK VATAN MİLLET SAKARYA DİYOR VE PAMUK MOTORLARINIZA MÜSAİTSE KIYIP ASKERİMİZE SAHİP ÇIKMANIZI RİCA EDİYORUM...

ÇOK EFENDİ DÜZGÜN KALİTELİ BİR ARKADAŞTIR...VUKUATI YOKTUR...ÖNÜNE NE KOYSANIZ YER...USLUDUR...AŞILARI YENİ TAMAMLANDI...SİZİ ÜZMEZ...

Mete Aabicim,

eğer acemi sürücü kabul ederse ben aliim sevgili modumuzu, zaten erken kaçmayı düşünüyorum. fakat Anadolu Kavağı nere ki ayrıca Riva nere onu da bilmiyorum

ordan riva'ya yol varsa güzergahımızı anadolu kavağı'ndan geçirelim. karadeniz kıyılarındaysa bura kavak'a yakın olmalı diye düşünüyorum.

sürücülüğüm konusunda göksel referansımdır, TV Makinesi çıkartmasında gidişte artçım olmak zorunda kalmıştı. sonra nedense çıkışta görünmedi
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    BENDE ALABILIRIM...AMA GUZERGAH BENIM ICINDE PROBLEM. YOL TARIFI GEREK. BANA YAZIN BEN ALIYIM.AMA GUN ICINDE COK YOGUN OLUYOM VE OKUYAMIYOM MESAJLARI VE EKRAN KAYMIS OLUYOR.EEEE TUM MT COK YOGUN YAZIYOR VE SABAH 5 SAYFA OLAN TOPIC AKSAM 15 SAYFA OLUYOR .OZELE YAZARSAN YADA 0542 484 22 93 PBX ARARSAN DURUMU AYARLARIZ..

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Olmaz kardeşim koskoca aydın artçı olamaz şimdi arıyorum komutanını ona bi araç bi şöför bi posta ayarlasınlar.....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    kayıt yaptırmak gerekiyor mu ?
    bu sefer gelicem !

ben bir bayan arkadaşımla gelmek istiyorum fakat , 1 ay önce yaptıgım kazadan sonra artık artçı alamıyorum..
    yardımcı olabilir misiniz ?

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı
    kayıt yaptırmak gerekiyor mu ?
    bu sefer gelicem !
    gelicem demen yeter..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Herkeze Günaydın

Bugün fazla gweyik yapmayın işlerim youn olucak kaçırmak istemiyorum muhabbeti

Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    ben bir bayan arkadaşımla gelmek istiyorum fakat , 1 ay önce yaptıgım kazadan sonra artık artçı alamıyorum..

Motosikleti
    RR 250 e-9
    arkadaşlar geziye bende katılmak istiyorum yazarımız hangi değerli arkadaşımızsa benide kadroya dahil ederse sevinirin vehbi karakaya 34 V 2886

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı
    Arkadasın buluşma noktasına geldiğinde acıkta kalmaz merak etme..
    S&S

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    babo bızıde ekle dedık ama eklememıssın :( istemiyonuzmu bızı ben ve esım katılıcaz gezıye

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    babo bızıde ekle dedık ama eklememıssın :( istemiyonuzmu bızı ben ve esım katılıcaz gezıye
    erhan uyuyo.. siteyi bana sattı ya.. dun aksm aldıgı paralarla fazla ucmuşda..
    S&S

Motosikleti
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    gelicem demen yeter..

aybiketa senin işin hallolmuş...vedat kaya kardeş sağolsun....hızır gibi mübarek...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı

2.KASKI YOKTUR....

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Arkadasın buluşma noktasına geldiğinde acıkta kalmaz merak etme..
    S&S
    teşekkür ederim..
    yalnız, buluşma anından önce belli olursa çok daha iyi olur..
    kimseyi zor durumda bırakmak istemem

Motosikleti
    Alıntı fevkalbesher adlı üyeden alıntı
    Mete Aabicim,

eğer acemi sürücü kabul ederse ben aliim sevgili modumuzu, zaten erken kaçmayı düşünüyorum. fakat Anadolu Kavağı nere ki ayrıca Riva nere onu da bilmiyorum

ordan riva'ya yol varsa güzergahımızı anadolu kavağı'ndan geçirelim. karadeniz kıyılarındaysa bura kavak'a yakın olmalı diye düşünüyorum.

sürücülüğüm konusunda göksel referansımdır, TV Makinesi çıkartmasında gidişte artçım olmak zorunda kalmıştı. sonra nedense çıkışta görünmedi

bodybody fevkalbesher bende bilmiyorum inanın...daha doğrusu biliyorum ama nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum....geçenlerde gittiğimde Kavacaıktan 15 A ya bindim öyle gittim...Anadolu kavağı rahat bulursun...umuryeri denen yer...

ama ormanlık alan içinde akan yollar...kaybolabilirsiniz...

adresi şu KURTARMA GRUP KOMUTANLIĞI
    UMURYERİ BEYKOZ...
    ANADOLU KAVAĞI...

İSTERSENİZ BEYKOZ MERKEZE GELSİN VEYA siz bir alternatif düşünün....

yada o civarı bilen tarif etsin...

aydın cep 0543 951 98 94...bazen açık bazen kapalı...

benimki 537 335 22 33...pazara kadar irtibatı koparmayalım ....sevgiler...

Alıntı BODYBODY adlı üyeden alıntı
    BENDE ALABILIRIM...AMA GUZERGAH BENIM ICINDE PROBLEM. YOL TARIFI GEREK. BANA YAZIN BEN ALIYIM.AMA GUN ICINDE COK YOGUN OLUYOM VE OKUYAMIYOM MESAJLARI VE EKRAN KAYMIS OLUYOR.EEEE TUM MT COK YOGUN YAZIYOR VE SABAH 5 SAYFA OLAN TOPIC AKSAM 15 SAYFA OLUYOR .OZELE YAZARSAN YADA 0542 484 22 93 PBX ARARSAN DURUMU AYARLARIZ.....

okey pazar gününe kadar halledelim bu ambiansı sen veya fevkalbesher...sevgiler...

ben aydına Merkezi bir yere gelip saat 10:00 daki toplu çıkışa katılabilirmi diye sorayım...yetişemem diyordu ama en azından Üsküdara gelip oradan birileri alır...zamanlamayı ayarlarız artık...

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Arkadasini Getir Mutlaka Goturen Bulunur......birde Asker Olan Arkadasimiz Var Bak Kapidan Alinip Kapisina Birakilacak......)))))

Ben Alirim...herkes Alir
    Ok???

Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    tamamdır
    çook teşekkürler
    o zaman görüşmek üzere.. içerenköy carrefour otoparkında
    saatlerimizi ayarlıyor muyuz ?

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    bu cuma itibari ile 1 hafta ist. dışında olacagım için dolayısyıla muhteşem geçecegini düşündügüm geziye katılamayacagım

erhancım listeden atabilirsin beni yer işgal etmiyim

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler