Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

05,08,2006 Dere Tepe Türkkiye Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    05,08,2006 DERE TEPE TÜRKKİYE TURU
    • sevgili arkadaşlarım ve beraber yol katettiğim değerli dostlarım sonunda yıllarca hayalını kurduğum Türkiye turuna çıkacağımın ertesinde heyecanım ve keyfımı artıyor . sizlerden bu topiği açarken gayem sizlerle yapmak istediğim ve uzun zamandır planlarını yaptığım Büyük Türkiye gezisinin gerekli kritiklerini sizlerle paylaşmak ve sizlerin fikir ve önerileri ile hareket etmektir değişik rota alternatifleri sizlerinde fikrini almak istedim (özellikle buraya kadar geldin şu yaylayı görmeden gitme gibi) .sizlerden bir dileğim var. gittiğim yerlerde ki tüm motosiklet kullanan tanıyan tanımıyan tüm dostlar la tanışmak isterim arkadaşlar kamp yeri konusunda bana güvenli yer konusunda yardımcı olmalarını Kamp noktaları nerede ne yenir neresi görülmeli nerede kalınmalı. şimdiden teşşekür erdim .
    • ROTAM
    • karasu,Zonguldak,amsra,Bartın,cide,abana,ayancık,S inop,Bafra,samsun,ünye,ordu,Giresun,
    Trabzon,rize,Erzurum,Erzincan,sivas,kayseri,Nevşeh ir,Konya,karaman,Alanya,Antalya,fetiye,mugla,aydın ,
    kuş adsı,İzmir,balikesir,bigaManyas,bursa,
    bursada motosiklet şenliklerine katılacam burada tüm dostları yanimda görmek isterim çok macaralarım olacak
    istanbulmotoclub

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    hayırlı yolculuk dilerim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

a.c.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    economical obstacles,you know...
    iyi yolculuklar

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bafrada altınkaya barajını görmeni tavsiye ederiz beni bulursanız size yardımcı olabiliriz. salim ayraler

Motosikleti
    Alıntı BJK adlı üyeden alıntı
    bafrada altınkaya barajını görmeni tavsiye ederiz beni bulursanız size yardımcı olabiliriz. salim ayraler
    öncelikle misafir perverligin için teşekür edrim baraja ugrayacam zamanım kalırsa mutlaka tanişmak içinde size ugrayacam tel veya adres verirsen geldigimde ararım saygılarımla bafralı motosıklet sürücüsü bjk niklı arkadaşima

Alıntı a.c.t adlı üyeden alıntı
    iyi yolculuklar
    arkadaşim teşekür eredrim inşallah dönüşte resimlerimle bu zevkide sizlere tatırmak isterim

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    hayırlı yolculuk dilerim
    sevgili burka teşkür edrim salıcakla kalın
    istanbulmotoclub

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    iyi yolculuklar dostum fethiye'ye uğramışken saklıkent'e gitmeni tavsiye ederim.Fotoğraflarını da burdan yayınlarsan biz de gitmiş kadar oluruz artık.

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    iyi yolculuklar dostum fethiye'ye uğramışken saklıkent'e gitmeni tavsiye ederim.Fotoğraflarını da burdan yayınlarsan biz de gitmiş kadar oluruz artık.

Motosikleti
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı
    illakı feyhyede saklı kente her nereye ugrarsam dönüşte bol bol foto ile sizlere ziyafet verecem
    istanbulmotoclub

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Hocam zonguldaktan ne zaman geciceksin beklerim bi çayımı içmeye ?

Motosikleti
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı
    Hocam zonguldaktan ne zaman geciceksin beklerim bi çayımı içmeye ?
    öncelikle misafir perverligin için teşkür edrim bende tanişmak isterim candan dostlarla tel veya adress verirsen mutlaka ugrarım latif_korkmaz@hotmail.com 7 sinde ordayım mutlaka
    istanbulmotoclub

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    kazasız belasız,mümükün olan en zevkli şekilde zaman geçirerek turunu tamamlaman dileğiyle.hayırlı yolculuklar

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Giresuna gelince mutlaka haberim olsun misafirim olun msn adrsim var bana ordan ulaşabilirsin..
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlı yolculuklar kardeşim...yolun açık olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle misafir perverligin için teşekür edrim baraja ugrayacam zamanım kalırsa mutlaka tanişmak içinde size ugrayacam tel veya adres verirsen geldigimde ararım saygılarımla bafralı motosıklet sürücüsü bjk niklı arkadaşima

barajda ismimi söylerseniz beni bulabilirsiniz

Motosikleti
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    kazasız belasız,mümükün olan en zevkli şekilde zaman geçirerek turunu tamamlaman dileğiyle.hayırlı yolculuklar
    arkadaşim teşkür edrim darısı tğm motorlu ve motorsuz arkadaşlarımın başina inşallah gezi sonrası resimler sizleri menmun edr sizde gezmiş kadar olusunuz saygılarımla
    istanbulmotoclub

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    ünyeden gecıyosun sivastan gecıyosdun alt ve ust komsumdan yanı hocam ugra nıksrada ünyeden 1 saat cıvarı suruyor yolunun uzerınde hem cok saglam karadenız manzaraları olur hemde çamiçi yaylasını (tatil koyu) gormus olursun. hemde senı mısafır etmıs olurum msni ekle dusunursen
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    Alıntı Cyberm adlı üyeden alıntı
    Giresuna gelince mutlaka haberim olsun misafirim olun msn adrsim var bana ordan ulaşabilirsin..
    usta teklifin için candan teşkür edrim fakat orduda arkadaşlarıma sözüm var onlarda bir gece kalam ama oraya kadar gelmişken sizlerlede tanişmak isterim akşam bir çay içier hoş sohbet yaparız saygılarımla 05372322623 latif_korkmaz@hotmail.com
    seninde telini alirsam oraya geldigimde görüşelim

[QUOTE=Cyberm]Giresuna gelince mutlaka haberim olsun misafirim olun msn adrsim var bana ordan ulaşabilirsin..[/QUOTE
    öncelikle misafir perver yaklaşimin için teşekür ederim msn nime kaydettim inşallak kalmasamda sizlerle tanişmak isterim orda gidilp görülecek güzel mekanlar hakkinda bilgi verirsen menmun oluruz giresunda görüşmek dilegiyle salicakla kalın

[QUOTE=mete_han]hayırlı yolculuklar kardeşim...yolun açık olsun...[/QUOTE
    mete kardeşim yol dostum sa olsın bayadir görüşemiyorduk inşallah dönüşte bir çay içeriz hoş sohbet yapariz canim kardeşim kendine iyi bak kal salıcakla

Alıntı a.c.t adlı üyeden alıntı
    iyi yolculuklar
    teşkür ederim gittigim yer ve mekanların resimlerini mutlaka yükleyecem inşallah sizlerde nasıp olur böyle bir gezi
    istanbulmotoclub

Motosikleti
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı
    ünyeden gecıyosun sivastan gecıyosdun alt ve ust komsumdan yanı hocam ugra nıksrada ünyeden 1 saat cıvarı suruyor yolunun uzerınde hem cok saglam karadenız manzaraları olur hemde çamiçi yaylasını (tatil koyu) gormus olursun. hemde senı mısafır etmıs olurum msni ekle dusunursen
    inşallah hocam zamanım yeterli kalırsa tabiki ugrarım ugrayamassamda hakını helel et
    arkadaşlar yogun ilginizden ve yardımdan dolayi teşkür edrim allaha ismarladık hakınızı helal edin görüşmek dilegiyle
    istanbulmotoclub

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezi Bursa'da bitiyo sanirim.. Ama donerken YaLova uzerinden gelirseniz buradaki motor tutkunu dostLarimLa sizi aramizda gormek isteriz
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    sevgili mt motosiklet kulanıcı tüm dostlarım samsunda mt den gresundan adil kardeşlimizin samsundakı kardeşi emre bizi agırladı güzel bir akşam geçirdik burdan kendisine teşekür edrerim samsundan slamlar
    istanbulmotoclub

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler