Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara-Fethiye/Muğla-Antalya Kamp + Yol Arkadaşı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    FALCON FREEEDOM 250
    Merhaba arkadaşlar...26 Ağustos itibariyle Ankara'dan yola çıkarak bayram tatili boyunca çeşitli yerlerde kamp yaparak tatilimi geçirmek istiyorum. Geçen sene Fethiye Ölüdeniz-Doğa Kamp'ta kamp kurmuştuk yine orada 4-5 gün kalmak istiyorum. Ankara_Fethiye arası yaklaşık 8 saat molalarla birlikte 12 saati geçeceğini düşündüğümden Burdur-Salda gölünde 1 gün kamp yapmaya karar verdim. Fethiye'de kamp yaptıktan sonra Antalya tarafına geçerek bir kaç gün de orada kamp yapmayı planlıyorum. Şimdilik 26 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında kamp yapmayı planlıyorum gerek görürsem tatilimi 10 Eylül'e kadar uzatabilirim. Bu süre zarfında bana eşlik edecek yol ve kamp arkadaşı arıyorum. Yola çıkacağım gün, dönüş tarihi, kamp süresi esneyebilir. Erken veya geç dönmek isteyen olursa uyum sağlamaya çalışırım. Birlikte gitmeyi düşündüğüm arkadaş motosiklet almaktan vazgeçti, son dk. fikir değiştirirse 2 kişi yola çıkacaz. Salda Gölü günlük kamp ücreti 30TL. Doğa kamp günlük kamp ücreti 40TL (kahvaltı dahil).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FALCON FREEEDOM 250
    [IMG][/IMG]

Nihai rotamı ve tarihleri belirledim. Güzergah üzerinde kamp yapmak, dinlenmek, yemek yemek, gezmek vb. şeyler için tavsiyeleriniz varsa merakla bekliyorum...Ayrıntılı tatil planım şöyle:

1. 25 Ağustos 2017 Cuma Saat 14:00 Ankara - Salda Gölü (1 gün)
    2. 27 Ağustos 2017 Pazar Saat 07:00 Salda Gölü – Antalya Kaş Camping (3 gün)
    3. 31 Ağustos 2017 Perşembe Saat 07:00 Antalya Kaş Camping – Ölüdeniz Doğa Kamp (3 gün)
    4. 4 Eylül 2017 Pazartesi Saat 07:00 Ölüdeniz Doğa Kamp – İnbükü Marmaris (1 gün)
    5. 5 Eylül 2017 Salı Saat 07:00 İnbükü Marmaris - Tavşanburnu Kamp Alanı Didim (1 gün)
    6. 6 Eylül 2017 Çarşamba Saat 07:00 Tavşanburnu Kamp Alanı Didim – İzmir (1 gün)
    7. 7 Eylül 2017 Perşembe Saat 07:00 İzmir – Hızır Camping Balıkesir (1 gün)
    8. 8 Eylül 2017 Cuma Saat 07:00 Hızır Camping Balıkesir - Bursa Sarıalan Kampı (1 gün)
    9. 9 Eylül 2017 Cumartesi Saat 07:00 Bursa Sarıalan Kampı – Abant Bolu (1 gün)
    10. 10 Eylül Pazar Saat 07:00 Abant Bolu – Nallıhan Gürleyik Şelalesi (1 gün)
    11. 10 Eylül Pazar gece ya da 11 Eylül Pazartesi sabah Nallıhan Gürleyik Şelalesi – Ankara

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Dostum kaş camping ve inbükü camping de kalacaksan 1 2 gün öncesinden arayıp yerini ayır derim. Otel gibi erken rezervasyon gerekiyor artık camping lerde aynı gün gittiğinde yer bulamıyorsun. Ben 1 hafta antalya-datça arası gezdim geçen hafta. Bu iki kamp alanı için önerim önceden araman. Kaşta kaş camping olmazsa alternatifleri var yer bulabiliyorsun ama marmaris baya dolu oluyor. Ölüdenizdeki doğa camping e gidecektim ben de. Akşam oradaydım boktan bi yolu var orman içi zifiri karanlık karşıma domuz falan çıktı korkup geri döndüm :D ama güzelmiş orası yorumlar öyle sonradan gördüm yorumları. Benim gittiğim rotada öneri isteyecek olursan bana özelden ulaşabilirsin
    flawless423 bunu beğendi.

Motosikleti
    FALCON FREEEDOM 250
    teşekkürler tavsiyen için, yarın sırayla aramak lazım o zaman son dk. golü yememek için. Doğa kampı biz çok beğendik Vahap abi saolsun her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. O yolu 2 kere yürüyerek geçtik biri geceydi karşımıza hiç hayvan çıkmadı, seninki talihsizlik olmuş biraz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler