Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Gezi Hangi Tarihte olsun

Katılımcı sayısı
19. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 22-23 Temmuz 2006

8 42.11%
  • 29-30 Temmuz 2006

11 57.89%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

[MT- İzmir] Ayvalık Altınoluk Assos Gezisi Daveti

Motovento
    REKLAM ALANI
    rüzgarınoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 250(Küçük Canavar)
    Sevgili MT izmir Üyeleri 17 temmuzda izine çıkıyorum ve motoruma kavuşuyorum
    Sevgili NevZAT150 arkadaşımın fikriyle altınoluk gezisi yapalım dedik cuma günü toplantıda konuştuk ve uygun tarihler 22-23 temmuz ya da 29-30 temmuz olabilir gezi konaklamalı olacak ben sizleri ayvalıkta ekbir dinlenme tesislerinde karşılayacağım ancak o yörede gezilecek yer çok fazla iki güne sığdırabilirmiyiz bilmiyorum ama muhtemel gezi programını yazıyorum izmirden hareket saaatini siz ayarladığınızda bende programa eklemele ya da eksiltme yaparım ne de olsa yola çıkanın halini allah biliyor muhtemel program şöyle:
    (seçilen uygun tarihe göre cumartesi hareketten varsayıyorum)
    Ayvalık (Buluşma)
    Ayvalık Şeytan Sofrası Sarımsaklı Plajları Gezisi
    Ayvalık'tan Gömeç' e Hareket Gömeç'te Atatürk Kayaları İzleme Noktasında Mola Yaklşık 20 Km
    Gömeçten Hareket
    Edremit Hasan Boğuldu Şelalesi Ziyareti
    Edermit'ten Güre'ye Hareket
    Güre Pınarbaşı Mesireliği
    Mesirelikten Hareket Tahtakuşlar Etnografya müzesi ziyareti
    Güre'den hareket
    Altınoluk varış ve Altınoluk Köyü ziyareti (İstenirse akşam yemeği olarak gözleme yenilebilir nefis gözleme yapıyolar ben hiç bi yerde ööle gözleme yemedim )
    Altınoluk Konaklama
    Pazar Günkü Program
    Altınoluk Hareket
    Küçükkuyu zeus altarı ziyareti (çetin ve zorlu bi yoldur keşif yapıp yol bize uygunsa programa mutlaka dahil edeceğim edremit körfezini ayaklarınızın altına sermek istiyorum )
    Küçükkuyu dan Kadırga Koyunda yüzme molası
    Kadırga Koyundan Assos'a hareket
    Assosta çay molası çay içilmez o sıcakta ama
    (burdan sonraki program opsiyonel ve zamana bağlı olarak devam edecek ya da etmeyecek)
    Assostan Ayazma mesireliğine hareket (Assos izmir'e yaklaşık 250 km uzaklıkta ayazmaya gidersek yaklaşık 350 km gibi bi mesafeden açılmış olacağız)
    Son noktadan izmir'e dönüş.
    Arkadaşlar uygun tarihlerle ilgili bir anket düzenledim bana kesin sayı olması gerekiyor ona göre konaklamalı olmasını istediğim bir program olması gerekiyor ama malum sezon ve pansiyonlarda yer bulma sorunumuz olabilir bana kesin sayı gerekli lütfen 16 Temmuz Pazar gününe kadar bana kesin sayıyı bildirin cep telefonumu akrep nevZAT150 ve parvez den alabilirsiniz ben sizleri altınoluktan bilgilendireceğim
    Kazasız Belasız Sürüşler Sevgiler... Hayat Bir Mücadeledir
    Motosiklet Kullanmak Bir Mücadeledir O halde Motosiklet Kullanmak Hayattır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    bakalım oralara gelebiliriz inş.. güzel bir organizasyon olucağa benziyor...

yorumları alalım, nezaman uygun anket sonuçlarını merakla bekliyorum...

tabi bukadar uzun yola bütün ekip gitmek isteriz ama inş herkezin vakti ve maddi gücü yerinde olur... tüm dileğim çoğunluğu kaybetmeden gitmek olucak... ben şimdiden söyleyeyim bende gitmeyi çok istiyorum ama sponsorlarımlan konuşmam gerek ilk önce... ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dostum sen buişi biliyon.rehbermisin yoksa bak ben bu geziye gelebilirim.gezi dediğin 50-60 km olmayacak açılacaksın.beni bu geziye ekle dostum......

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Way demek Rüzgarınoğlu İzmir şubesi de açıldı hayırlı uğurlu olsun...
    Her şehre bi tane bizden lazım zaten.
    Dostum keşke vaktimiz olsada bizde istanbuldan çıkıp gelebilsek o rotaya doğru orda buluşsak ancak işlerden dolayı zor.
    Bizim içinde gezin oraları lütfen.Çok sevdiğim topraklardır oralar...
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Alıntı Rüzgarınoğlu adlı üyeden alıntı
    Dostum keşke vaktimiz olsada bizde istanbuldan çıkıp gelebilsek o rotaya doğru orda buluşsak ancak işlerden dolayı zor.
    bende topiği görünce sen zannettim hemen oyumu da kullandım çünkü 25 temmuz dan itibaren izin kullanıcam ve böyle bir gezi düşünüyorum haydi bizde istanbuldan katılalım izmirli arkadaşlarımıza istanbuldan bikaç kişi katılım olursa benide gelmiş bilin izmirli arkadaşlar ne dersiniz gelelim mi? istanbul mt ye yer varmı
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Alıntı jasmine adlı üyeden alıntı
    bende topiği görünce sen zannettim hemen oyumu da kullandım çünkü 25 temmuz dan itibaren izin kullanıcam ve böyle bir gezi düşünüyorum haydi bizde istanbuldan katılalım izmirli arkadaşlarımıza istanbuldan bikaç kişi katılım olursa benide gelmiş bilin izmirli arkadaşlar ne dersiniz gelelim mi? istanbul mt ye yer varmı
    Valla herkese yer var biliyosunuz yollar boş bence herkes katılabilir amaç birlikte kültürel keşifler yapmak stres atmak ancak ortak bi noktada buluşmak gerekiyor bu konuyu grup toplantısında gündeme taşıyacağım kalın sağlıcakla

Alıntı Rüzgarınoğlu adlı üyeden alıntı
    Rüzgarın oğlu her yere lazım
    katılım için bi çalışma yürütülecektir şüpheniz olmasın ama ordan çıkarken oraları bilen bir arkadaşla gelinki buluşmamız sorun olmasın

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    bende 22 - 23 arasına oy kullandım eğer yaparsanız ki bende varım

şey eşimle bizde varız.

gene unuttum
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Arkadaşlar gelecek olan arkadaşlar ankete katılsın ankete katılıma göre kesin sayıyı belirleyeceğim için oradaki yerlerle pazarlık yapmam ve yer bulmam açısından bu çok önemli ne de olsa grup indirimlerinden yararlanmak lazım dimi gelecek arkadaşlar yine bu sayfada kesin tarihi öğrenecekler hepinize sevgiler

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    ıstanbuldakı arkadaslar beklıyoruz sızıde nasıp kısmet se ben gelecem bı sey olmazsa..hadı bakalım beklıyoruz herkesı
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    tarih için daha net bişey söyleyemeyeceğim ama kafama bişey takıldı. o kadar yol gidecez de AYVALIK TOSTU yemeyecez mi? listede onu göremedim

Motosikleti

tost yicez tabiiki

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı
    tarih için daha net bişey söyleyemeyeceğim ama kafama bişey takıldı. o kadar yol gidecez de AYVALIK TOSTU yemeyecez mi? listede onu göremedim
    Oraya kadar gitmişiz ayvalık tostu yemezsek günah olur zaten programda ayvalık gezisi var zaten yoldan gelmişsiniz aç aç dolaşılmaz tabiikide yicez

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı
    bende bu noktaya barmak bamak istedim ağzına sağlık wallace işlerden bi sorun çıkmasza bende aranızdayım işallah
    Ride your way

Motosikleti
    Alıntı gordon adlı üyeden alıntı
    dostum sen buişi biliyon.rehbermisin yoksa bak ben bu geziye gelebilirim.gezi dediğin 50-60 km olmayacak açılacaksın.beni bu geziye ekle dostum......
    dostum rehber değilim ama oraları benim topraklarım oralarda büyüdm ben o yüzden iyi bilirim

İstanbul'lu dostlarımıza geziye katılmayı planlayan arkadaşlarımız hangi güzergahtan gelecekler Bursa güzergahımı yoksa Çanakkale güzergahımı onu bildirirlerse bizimde işimiz kolaylaşır

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herşey çok güzel, ayvalık tostu olmadan olmaz birde altınoluk'un kokoreçi güzeldir. 5 sene üst üste altınoluk'ta yaz geçirdim akrabalarım var orda havası çok güzel zaman olsa kaz dağlarına bile süreriz motorları ama napalım olsun. 29-30 a kullandım aksi halde 22-23 dede aranızda olabilirim.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çalışıyorum ama belki ay sonunda olursa izin alabilirim hem sizi karşılarım hemde güzel tost yiyecek yere götürürüm. Tostu Sarımsaklı da değil Ayvalık içinde yiyin, Tansaş yanı Mesut büfe tavsiyemdir. Cunda da ise Taipan büfe bir numaradır. Ayrıca Şeytan daki muhteşem manzara ama iç karartıcı yeni yangın kalıntılarından sonra sahilden devam ederseniz hemen Devlet hastanesini geçtikten Marinaya gelmeden evvel sağa bir dik çıkış göreceksiniz mezarlıklara gider dümdüz gidin ilk soldan girin Cennet Tepesine bir çıkın başka bir yönden Ayvalık ayağınızın altındadır. Bunları anlatıyorum çünkü yeni işe başladım izin alma ihtimalim düşük. Görüşümezsek hepinize sevgiler arkadaşlar.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    ayvalık tansaş yanında hülya avşarın tostçusu vardı geçen gittiğimde en güzel yapan yer orasıydı çünkü bi günde 4 değişik yerde ayvalık yedim ayvalığa gittik ya sabah akşam yemeğimiz tost oldu...

hadi bakalım oylar için son 3 gün... saygılar..

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    güzel bir etkinlik işallah zaman olarak 22-23 aralığı olur

o aralıkta olur ise bende sizlere katılabilirim
    [B][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]HayaT ÇemberiN KadaR VaR OlabilirsiN[/FONT][/SIZE][/B]

Motosikleti

Gezelim Görelim :P

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı
    Çalışıyorum ama belki ay sonunda olursa izin alabilirim hem sizi karşılarım hemde güzel tost yiyecek yere götürürüm. Tostu Sarımsaklı da değil Ayvalık içinde yiyin, Tansaş yanı Mesut büfe tavsiyemdir. Cunda da ise Taipan büfe bir numaradır. Ayrıca Şeytan daki muhteşem manzara ama iç karartıcı yeni yangın kalıntılarından sonra sahilden devam ederseniz hemen Devlet hastanesini geçtikten Marinaya gelmeden evvel sağa bir dik çıkış göreceksiniz mezarlıklara gider dümdüz gidin ilk soldan girin Cennet Tepesine bir çıkın başka bir yönden Ayvalık ayağınızın altındadır. Bunları anlatıyorum çünkü yeni işe başladım izin alma ihtimalim düşük. Görüşümezsek hepinize sevgiler arkadaşlar.
    Ohoo biz kalkacazzz taaa izmirlerden gelecez oralara senin işin olcak olmaz kabul edilmez bi izin al bi kaçamak yap ööle tatiline denk getirelim sende katıl bize biliyosun demokrasilerde çare tükenmez iş yerini tarif edersen o zaman seni bulabiliriz
    Bu arada anketi takip ediyorumda 29-30 cular aldı kafayı gidiyo sanırım son tarihi fotofinişte görecez Hadi arkadaşlar kalkındıralım şu geziyide bakın daha ilaveler yapacam pestiliniz çıkıcak körfezde gezmediğiniz yeri bıraktırmıcam size taa baba burnuna kadar (ilçe adı olarak BABAKALE ülkemizin en uç noktasıdır kendileri midilli adasına yüzerek geçersiniz )yolumuz var demedi demeyin

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    valla ben ezine de askerlik yapmıştım oradaları çok severim. bababurnu süper bir yer acayip yakın biyer bi yüzüp gideyim diyorsun midilliye
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    valla ben ezine de askerlik yapmıştım oradaları çok severim. bababurnu süper bir yer acayip yakın biyer bi yüzüp gideyim diyorsun midilliye
    Sizleride bekleriz bababurnu'nda gün batımını izlemek süperdir

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler