Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Toplatıyı Hangi Tarihte Yapalım

Katılımcı sayısı
24. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 23 Temmuz Pazar

11 45.83%
  • 30 Temmuz Pazar

4 16.67%
  • 06 Ağustos Pazar

5 20.83%
  • 13 Ağustos Pazar

2 8.33%
  • 20 Ağustos Pazar

0 0%
  • 27 Ağustos Pazar

2 8.33%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

[mt-istanbul] Regal Raptor Kullanicilari Toplanalim

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Regal Raptorcular olarak bir toplantı yapalım. toplantı tarihi ile ilgili anket açıyorum çoğunluk hangi tarihte isterse o gün bir araya gelelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    hemen hemen butun tarihler bana uyar,katılmayı da cok isterim acıkcası
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    15-30 temmuz arası iznili ve de il dışında olacağım içi ağustos ayı ancak uygun olabiliyor bana,bir de bu ankette birden fazla tarih işaretleme imkanı olabiliyor mu?ben 6 ağustosu işaretledim ama başka bir günü de olabilir

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Erdem abi iyi düşünmüşsün valla toplanalım bakalım regalci kardeşlerimizle
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Erdem kardeşim bu organizasyonu ancak sen becerirsin, sen ne zaman istersen ben hazırım, hangi tarih senin için uygunsa bana bildir istersen özelden tarihi at bana, kolay gelsin kardeşim.

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05
    KAHVALTI + KARTİNG TURNUVASI + BARBEKÜ

Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz biz Elleri görelim ....
    http://www.motosiklet.net/forum/show...8&page=1&pp=15

Lütfen aşağıdaki formata göre isimlerinizi yazdırın ki organizasyonumuz sorunsuz olsun.
    MT nick / İsim Soyisim / Karting Tecrübesi ( yok - orta -iyi )
    [B]34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F [/B]

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Erdem hocam eyvala çok güzel etmişsinde bence tarih çok uzun bir süreden sonra başlıyor belkide daha kısa bir tarihe de bir seçenek koyabilirsin.

Mesela 07/09/2006 da olabilir niyemi çünkü benim doğum günüm pasta falan keserdik diyorum

Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı
    15-30 temmuz arası iznili ve de il dışında olacağım içi ağustos ayı ancak uygun olabiliyor bana,bir de bu ankette birden fazla tarih işaretleme imkanı olabiliyor mu?ben 6 ağustosu işaretledim ama başka bir günü de olabilir

tek tarih işaretleme seçeneği koydum, değiştirelimmi dersiniz

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    [QUOTE=MACGYVER]Erdem hocam eyvala çok güzel etmişsinde bence tarih çok uzun bir süreden sonra başlıyor belkide daha kısa bir tarihe de bir seçenek koyabilirsin.

Mesela 07/09/2006 da olabilir niyemi çünkü benim doğum günüm pasta falan keserdik diyorum [/QUOTE
    bu pazar olmasını bende çok isterim ..biran önce görüşelim gidelim biyerlere bu arada macgyver d.günün kutlu olsun

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    organizasyona iştirak edecek tüm regal raptor kardeşliği üyeleri,kardeşlerim;
    yaz sezonu boyunca tüm haftasonları (cumartesi-pazar) yönetim kurulu başkanı'nın mutfak bölümünde fritöz önünde patates ve sosis kızarttığı,genel koordinatörün grill başında ızgara yaptığı,yiyecek içecek departman müdürü'nün masalara servis yapar halde olduğu (garsonluk yapıyor koskoca müdür yahu) 5 yıldızlı bir otelde çalışmaktayım...(o derece yoğunluk oluyor,normal personel kadrosu+extra için gelen personel dahi yetersiz kalıyor,siz düşünün nasıl bir tımarhanede çalışıyorum,iğne atsanız yere düşmez deyimi az kalır...)dolayısıyla "hafta sonu izin kullanmak" olarak adlandırılan eylem,hele hele de benim işimde (private security) imkansız ötesi bir şey,adeta bir tabu...1 tek kişi için buluşmanın hafta içi olmasını dilemek de yüzsüzlüğün daniskası olacağı için fazlasıyla üzülerek de olsa benim yerime de çokça eğlenmenizi arzu etmek dışında bir şey gelmiyor elimden... :(

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    teşekkürler Erdem arkadaşım.
    sanırım bir çoğumuzun katılacagı ve tanışacağı bir organizasyon...bende varım.

hiç deilse bu sefer bir araya gelelim ne dersiniz arkadaşlar.......
    herşey gönlünüzce olsun................

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    çılgın kassap

Alıntı Unicorn Knight adlı üyeden alıntı
    genel koordinatörün grill başında ızgara yaptığı,yiyecek içecek departman müdürü'nün masalara servis yapar halde olduğu (garsonluk yapıyor koskoca müdür yahu) 5 yıldızlı bir otelde çalışmaktayım...(o derece yoğunluk oluyor,normal personel kadrosu+extra için gelen personel dahi yetersiz kalıyor,siz düşünün nasıl bir tımarhanede çalışıyorum,... :(
    sıkma canını kardeş ben sana yadıma gelirim. Bu arada grilldeki etleri nereden alıyorsunuz.muhahaha

Motosikleti
    Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı
    çılgın kassap

sıkma canını kardeş ben sana yadıma gelirim. Bu arada grilldeki etleri nereden alıyorsunuz.muhahaha
    Ulem eğinli olduğun nerden belli erzincanın kayserilisi seni nihaha

Motosikleti

şeytanın hikayesi

halil sen meşhur hikayeyi bilirmisin. Şeytan selanikte doğmuş işi öğrenmiş kalkmış kayseriye gelmiş millete öğretmiş. Birde demişler eğinliler var çok uyanıklar tabii şeytanın zoruna gitmiş gidelim bakalım demiş kim daha uyanık. Seninki gelmiş eğinli ile aşık atmaya zavallı kahrından bizim memlekette ölmüş.

başka hikaye öğrenmek isteyen varsa sonyakuza ya sorabilir. eminim seve seve anlatır.

hade yokmu kıyma alaaaaaaan.Kıyalım şöyle parça pinçik edelim.

Motosikleti

Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı
    Ayrıca, Sevgili adminimiz SKULLHUNTER'ın pazar günü doğum günü olması sebebiyle, Beylikdüzü'nde yapacağımız kahvaltıdan sonra Anadolu Yakasına geçerek aşağıdaki konu başlığında buluşma yeri duyurulacaktır.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17383

Mekan henüz belli olmamakla birlikte, Skullhunter ve birkaç arkadaşımız tarafından araştırılmaktadır. En kısa zamanda sizlere duyuracağız.
    Pazar gününüzü sakın ama sakın doldurmayın. Skullhunter'a şimdiden nice mutlu seneler diliyoruz
    Allah başımızdan eksik etmesin

Arkadaşlar aynı gün MCGYVER' ın da doğum günü. böylece aynı gün ikisinide kutlarız. Haydi Regal Raptorcular bizim için de bir araya gelmek için bahane olsun

http://www.motosiklet.net/forum/show...d=1#post334181
    http://www.motosiklet.net/forum/show...d=1#post334175
    http://www.motosiklet.net/forum/show...191#post334191

================================================== ================================================== ================================================== ================================================== ======

Regalci Arkadaşlar 1,5 günde hangi tarihte toplanalım sorusuna 10 kişiden oy verildiyse ayıp bize valla.

bu toplanalım sözümü geri alıyorum, vazgeçtim organizasyon yapmaktan.

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    vaz gecme arkadaşım 10 kişide olsa bir oluşumdur...
    ama inanıyorum regal sahibi bir çok arkadaşımız benim gibi motor duygusunu ilk motorları olan regallerle tattı...ben katılımın artacagını düşünüyorum.....yeterki herkese uyacak bir yer ve ortam olsun.........

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    valla herkes kendi keyfinde herhalde baksanıza topu topu 10 kisiyiz
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

Toplantı tarihi

Erdem Gündüz arkadaşım
    Gayretin için teşekkür ederim. Ben 23 temmuz tarihini işaretledim ama bir dakika sonra farkettim ki ist.dışında olacağım. Benim gibi diğer arkadaşlarda bir hafta sonu var iseler diğer hafta yoklar. Dolayısıyla her hafta olmazda 15 günde bir hafta sonu her iki yakada ve hatta ist.dışından bile gelebilecek arkadaşları bir araya toplayabilmek tanışabilmek iyi olur. Birinci buluşmaya gelemeyen ikinciye, ikinciye gelemeyen üçüncüye muhakkak gelecektir. Bu toplantı süreklilik arzederse herkes bilirki şu gün şu saatte şurada diye.Benim şahsi fikrim bu, tüm arkadaşlara sağlıklı kazasız sürüşler

Motosikleti
    Alıntı Aksu adlı üyeden alıntı
    Erdem Gündüz arkadaşım
    Gayretin için teşekkür ederim. Ben 23 temmuz tarihini işaretledim ama bir dakika sonra farkettim ki ist.dışında olacağım. Benim gibi diğer arkadaşlarda bir hafta sonu var iseler diğer hafta yoklar. Dolayısıyla her hafta olmazda 15 günde bir hafta sonu her iki yakada ve hatta ist.dışından bile gelebilecek arkadaşları bir araya toplayabilmek tanışabilmek iyi olur. Birinci buluşmaya gelemeyen ikinciye, ikinciye gelemeyen üçüncüye muhakkak gelecektir. Bu toplantı süreklilik arzederse herkes bilirki şu gün şu saatte şurada diye.Benim şahsi fikrim bu, tüm arkadaşlara sağlıklı kazasız sürüşler
    süper bir fikir katılıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler