Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

16 temmuz hezarfen drag yarışları ve 2006 artçılık kupası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    Kaza geçiren arkadaş için acil şifalar diliyorum
    Umarım en kısa zamanda iyileşir

Bu arada fotolar güzel görünüyor Alonso abi ellerine sağlık
    İnşallah bi ara benide aranıza alırsınız bilemiyorum yani ( artçın olayım abi)
    [CENTER][B]Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o´dur.[/B][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    walla artçılık zor zanaat herkes yapamaz
    önce alper tim den eğitim alman lazım o okey derse hay hay

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    Tamam yaws Alper tims abiyle ben anlaşırım neyse öderiz
    Gerisi kolay iş merak etme sen
    [CENTER][B]Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o´dur.[/B][/CENTER]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Haydaaa.Daha yeni kaza geçirmişti,tekrarmı?Çok geçmiş olsun.En az 6-7 hafta alçıda ve istirahat etmesi lazım.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı alonso adlı üyeden alıntı
    walla artçılık zor zanaat herkes yapamaz
    önce alper tim den eğitim alman lazım o okey derse hay hay
    alperrrr.... arkadasların yardımına ıhtıyacı var...

Alıntı alonso adlı üyeden alıntı
    evet gerçekten bu kızın hiç şansı yok ama bundan sonra tek başına hiç bir yere göndermiyecez
    inşallah en yakın zamanda aramıza döner

daha dıkkatlı olmalıyız..
    ____it's my life_1982____

ivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Suzuki
    alonsoDostum Resim ve Paylaşım için TEŞEKKÜR ederim gidemedik ama resimlerden dolayı gitmiş kadar olduk saol
    Tekerleğimi Yakarım Ama Ruhu'mu Asla
    İVAN ( serh@t )

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    seyfiii çok eğlenmişsiniz baaaa
    ne güzel ama berkle seni aradık pazar günü
    japondan şaşma,çine bulaşma........

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @donniedarko
    çok dikkatli olmak lazım ya bide artçısı vardı galiba bende de aynı motor var ama ben kesinlikle arkaya kimseyi almıyorum çünkü güvenemiyorum motora dengesiz bir alet lastikler ince filan
    Ne alakası var arkadaşım? Ben bu motorla iki günde 1000 km yaptım artçı ile. Ne düştüm, ne de lastiklerin inceliği nedeniyle dengesizlik yaşadım. Dengesiz bir motor olsaydı CBR125R Cup yarışı düzenlemezlerdi. Bütün olay sürücüde! Destinyofrock arkadaşımız daha önce de birkaç kez kaza geçirmişti, bir gezide de başka bir arkadaşın 600F'ini kullanmayı denerken düşmüştü. Bütün olay sürücüde... Yeterli deneyim kazanmadan bazı şeylere soyunmak hayatınıza malolabilir. O yüzden şu an hayattaysa, bu çok şanslı olduğundandır!

Bu arada artçılık kupası ne demek anlamadım?
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    @donniedarko

Ne alakası var arkadaşım? Ben bu motorla iki günde 1000 km yaptım artçı ile. Ne düştüm, ne de lastiklerin inceliği nedeniyle dengesizlik yaşadım. Dengesiz bir motor olsaydı CBR125R Cup yarışı düzenlemezlerdi. Bütün olay sürücüde! Destinyofrock arkadaşımız daha önce de birkaç kez kaza geçirmişti, bir gezide de başka bir arkadaşın 600F'ini kullanmayı denerken düşmüştü. Bütün olay sürücüde... Yeterli deneyim kazanmadan bazı şeylere soyunmak hayatınıza malolabilir. O yüzden şu an hayattaysa, bu çok şanslı olduğundandır!

Bu arada artçılık kupası ne demek anlamadım?
    hey sakin ol dostum ya ben de aslında tam olarak senin söylediklerini anlatmak istemiştim ama doğrudan arkadaşı hatalı bulmak yanlış olur diye suçu biraz da motora attım yoksa honda'ya hele hele CBR'a laf etmek ne kelime

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşım ben sakinim. Doğrudan arkadaşı hatalı bulmanın nesi yanlış? Hele daha önce birkaç kez kazası olan birini? Bence motosiklet kullanmayı herkes çok hafife alıyor. Birinci viteste motoru kaldırabilen motor kullandığını sanıyor. Ama hangimiz motora çok iyi şekilde hakim? Bence sık sık kaza yapanlar, motora tekrar binmeden önce iyi bir eğitim almalılar. Yoksa birgün geri dönüşü olmayan şeyler yaşanabilir.

Motosikleti
    sym fiddle
    arkadaşlar olan olmuş yapacak birşey yok kızın suçu yokki araba sıkıştırmış
    kaza olmuş şuan ayağı alçıda yatıyor diyebileceğimiz tek şey var allah acil şifalarversin

turgut abi sizinle gelmeyi çok isterdim ama benim motosiklette yarışa girdi arkadaş o yüzden gelemedim umarım iyi eylenmişsiniz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Kendisine geçmiş olsun..

Sanırım daha önce de bir Mt gezisi dönüşünde kırmızı ışıkta duramamış ve ışığı bi hayli geçerek ileride ancak durabilmiş diye boyla aralarında bir konuşma geçmişti.

Yanlış mı hatırlıyorum ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    sym fiddle
    tam olarak bilemiyorum ama daha öncede kaza yapmıştı

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kader'e büyük geçmiş olsun ! İnşallah en yakın zamanda yeniden aramıza döner...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    kader arkadaşımıza çok geçmiş olsun inş. en kısa zamanda aramıza döner
    ama artık kader arkadaşımızı yalnız başına bi, yere yollamıyacağız biz olmayınca başına bişiler geliyo
    bu arada bende bi kaç foto çekmiştim dün alın bakın resimdeki motor özel yapım olup isteyene bu özel boyama ve motor yapşılan yerin tellerini verebilirim
    dün beni artçı alan alonso (seyfo) kardeşime burdan sonsuz teşekkürler iki gün beni taşıyıp kahrımı çekti çok saol dostum

alonso kardeşimiz günün 3. motorunu hazırlayan hakan arkadaşımızla

seyfo arkadaşımız arazide kendi işini göreceği yer bakarken ne işi olduğunu sölemedi walla bi ara gözden kaybettik

motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Ertuğrul_Öz
    Sanırım daha önce de bir Mt gezisi dönüşünde kırmızı ışıkta duramamış ve ışığı bi hayli geçerek ileride ancak durabilmiş diye boyla aralarında bir konuşma geçmişti.

Yanlış mı hatırlıyorum ?
    O bahsettiğin Kader (destinyofrock) değil, Çiğdem (Peril) idi. Çiğdem de CBR125R kullanıyor ve 600cc makina alacam diye tutturuyor. Aynı şey onun için de geçerli. Makinaya hakim olmak gerekir. O gün biz ışıklarda durduk, Çiğdem metrelerce ileride durabildi. O anda soldaki yoldan araç çıksa girmişti. Herkes kapasitesini bilmeli ve ona göre araç kullanmalı. Artçı taşımak kolay birşey değil, motorda çok iyi denge sağlayabileceksiniz, arkadaki insanın sizin dengenizi bozduğu durumda motora olan hakimiyetinizi kaybetmeyecek durumda olmanız gerekiyor. Kimse mükemmel değil, MotoGP yarışçıları bile neredeyse her yarışta düşüyorlar. Ama unutmayın, biz bu motorları trafikte sürüyoruz ve hayatımızı riske atmamalıyız.

fatoşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 RT
    paylaşım için teşk..

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    @Ertuğrul_Öz

O bahsettiğin Kader (destinyofrock) değil, Çiğdem (Peril) idi. Çiğdem de CBR125R kullanıyor ve 600cc makina alacam diye tutturuyor. Aynı şey onun için de geçerli. Makinaya hakim olmak gerekir. O gün biz ışıklarda durduk, Çiğdem metrelerce ileride durabildi. O anda soldaki yoldan araç çıksa girmişti. Herkes kapasitesini bilmeli ve ona göre araç kullanmalı. Artçı taşımak kolay birşey değil, motorda çok iyi denge sağlayabileceksiniz, arkadaki insanın sizin dengenizi bozduğu durumda motora olan hakimiyetinizi kaybetmeyecek durumda olmanız gerekiyor. Kimse mükemmel değil, MotoGP yarışçıları bile neredeyse her yarışta düşüyorlar. Ama unutmayın, biz bu motorları trafikte sürüyoruz ve hayatımızı riske atmamalıyız.
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    sym fiddle
    arkadaşlar birkaç karede motosikletleri yakalıyamamıştım onlarıda paylaşayım dedim

buda derby marka motosiklet dediklerine göre yakında ali de stero abimiz reklamını yapacakmış sabırsızlıkla bekliyoruz

yaw kardeş sende boş ne bulursan üzerine oturup resim çektiriyorsun bak sahibi görürse kızar

şışşt hop kardeş ne yapıyon öyle rüzgara karşı millet yanlış anlar

Motosikleti
    O ne yaws içilirmi? =)
    Wayyyy be son resimlere bayıldım. Tam Ghost Drag olmuş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler