Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmirli sürücü arkadaşlar dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Altınyol Eski DGM binası önünden Kahramanlar girişine dek(köprü üzeri) Yeşildere istikametine doğru yol çalışması için asfaltı kazımışlar yol üzerinde derin ve aniden kıvrılan eski asfaltta kazınmadan dolayı kanallar oluşmuş az önce motosikletle Ramzeyli bir arkadaş düştü üstelik yavaştı iyi bir problem yok bende zor toparladım yola giren motosiklet yalpalamaya gezinmeye başlıyor yapı itibarı ile köprü inişi süratli bir yol güvenlik nedeniyle sizde yüksek süratle girmek zorunda kalıyorsunuz iki haftadır burada çalışma var ama daha önce yarıklar düz olduğundan sorun çıkmıyordu şu an yamuk kazınmış buda ön tekerleğin kanalın kenarlarına takılıp yön değiştirmesine yalpa yapmasına neden oluyor dikkat!
    Unutmadan benim tekerlekler kalın sanki suda kayıyor gibi oluyor scotterları düşünmek bile istemiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    evet dostum teşekkürler bilgi için ben de girdim o kanallara en sağdan ve 30 km süratin üzerine çıkmadım çünkü motor geziyor sizlerde en sağdan gidin bu yolda çok tehlikeli kalın lastikler için problem yok ince lastikler dikkat
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke bir tek orası olsa daha bir sürü yer var durumun aynı olduğu.1 ayı geçgin süredir o şekilde bekleyen o kadar çok yol var ki...Kazıyıp bırakıyorlar,yapmak içinde illaki birilerinin ölmesini,sakat kalıp dava açmasını bekliyorlar sanırım Arabalar hadi neyse ama o yollardan bizimde geçtiğimizi düşünmeye sanırım gerek duymuyorlar...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    teşekkürler
    Ride your way

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    evet bende sımdı o yoldan gelıyorum gercekten cok bozuk yol buca yolundada var aynısından
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    haklısın forrap yeşildere yolunda da aynı kazılar var ve çok tehlikeli bilmeyenler hızlı dalıyor allah hepimizi korusun
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı
    haklısın forrap yeşildere yolunda da aynı kazılar var ve çok tehlikeli bilmeyenler hızlı dalıyor allah hepimizi korusun
    Yeşildereyi dün asfalt döktüler 80 90 km ile girersen hiç şansın yok ben çocuk düşünce durdum malesef durmasam büyük ihtimal aynen yerdeydim çünkü sert rüzgarda var.

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Çok haklısın kardeş. O yola geçen gün bende girdim. Motoru kontrol etmek çok zor oluyor. Kenardan yavaş yavaş giderek durumu idare ettim ama motor kullanıcıları için tam bir tuzak. Lütfen dikkat.

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    dün akşam aynı yolda benim iki aracım zincirleme kazaya karıştı.
    asfalttan inen bayan sürücülü araç,yola girince ve araba yalpa yapınca lastik patladı diye ani fren yapıyor ve arkasındaki iki servis aracı haşat;masraf en az 6 milyar...
    Sadece motorlara değil;o yolda ve onun gibi değişken yol şartlarına girişte bütün araçlara maxımum dikkat diyorum.
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Bilgi için teşekkürler...
    Everything goes the way it should...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yol girişlerinde uyarıda yok çoğunun Dava açsan kazanırsın,ama kaç yıl sürer orası var...Benzin pahalı,elektrik pahalı dünyanın en pahalı fiyatları bizde tabi en ucuz şeyide yani insan canı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler