Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

[MT - İstanbul] 28.06.2006 - Avrupa Yakası Ortak Buluşma Noktası (Fotolar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    İşteee.Avrupa Yakası MT'cilerinin sabit mekandaki ilk buluşmaları.Mekan şahane.Ortamdaki yeşilin kokusu baştan çıkarıcı. Manzara müthiş.Minderler rahat. Hamaklar çok eğlenceli. Katılanlar güzel. Sohbet, arkadaşlık 1 numero İstanbul'da böyle harika bir yer olduğunu bilmiyordum valla.Şehrin içinde ama sanki kilometrelerce uzaktaymış gibi huzurlu.Burayı bizim için bulan, organizasyonu yapan, emek harcayan 007 (Cüneyt) kardeşime çok teşekkür ederim.
    Kardeşlerim sohbet ederken ben de 3-5 fotoğraf çekmiştim.Paylaşmak isterim.Necdet abinin fotoları gelinceye kadar idare ediverin.

Hep beraber yuvarlak masayı kurmuşuz.Bir ortada ateş eksik.

Kardeşlerim blacat (Cihan) ve Erkin rahat minderlerin tadını çıkarıyorlar.Along'un (Göksel) (soldaki kırmızı tişörtlü) yüzündeki munis gülümsemeye dikkat çekerim.Mülayim adam benim bu kardeşim.

Baktım minder rahat, ben de katıldım kardeşlerime."Kayın biraz da!" dedum uşaklara.Yerleştum yanlaruna.Haçan bastım deklanşöre da!

Benim mekanlardan tek istediğim bir yemek bir de yatacak yer.Onu da bulduk Allah'ımıza çok şükür

Cihan (blacat) tek başına uyuyamıyormuş.Ben de onu sallıyorum hemencecik uyusun diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    ben saat 01:00 da ordayım kaçmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla arkadaşlar gelemeyen veya imkanı olup da yaw boşver gitmeyeyim bu seferkine de diyenler çok şey kaçırdı.
    Bir kere mükemmel organizasyon için 007 arkadaşımı kutluyorum. Herşey dört dörtlüktü, seçilen mekan, üyelerin toplanma biçimi, kaynaşma, fıkralar, dostluk vs......
    Hiç bitmesin istedim.
    Hele gecenin sonundaki grup sürüşü "derslik" diyebilirim.

Gelen tüm dostların, motoruna, ayağına, ağzına sağlık.
    İyiki varsınız.....

SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Allahım yaaa benim hatun yaktı beni kandıramadım onu... Nasıl üzülüyorum varyaaa...

Bi dahaki sefer tutcam kolundan getircem...

Gelmiyo muuu... Bağlarım saçından arka çamurluğa sürüklerim vallaa
    Motorsiklet Dostun,Rüzgar Arkadaşın Olsun...

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    geç de olsa katılmak mutluluk vericiydi. gece hiç bitmesin diyenlerdim billah.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Valla arkadaşlar gelemeyen veya imkanı olup da yaw boşver gitmeyeyim bu seferkine de diyenler çok şey kaçırdı.
    Bir kere mükemmel organizasyon için 007 arkadaşımı kutluyorum. Herşey dört dörtlüktü, seçilen mekan, üyelerin toplanma biçimi, kaynaşma, fıkralar, dostluk vs......
    Hiç bitmesin istedim.
    Hele gecenin sonundaki grup sürüşü "derslik" diyebilirim.

Gelen tüm dostların, motoruna, ayağına, ağzına sağlık.
    İyiki varsınız.....

Grup sürüşü gerçekten en güzeli idi...
    Cüneyt Eralp

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Gecenin bitmesini istemeyen biride bendim.İnanılmaz güzel bir mekan güzel organizasyon güzel insanlar güzel gurup sürüşü herşey çok güzeldi kısacası özelllikle son dakika sohbetleri hele karpuzu kurdelalama varya koptum ya.......
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    umarım bidahaki hafta aranıza katılabılırım(z)..bu hafta cok yogun calısıoruz 8den assaga cıkılmadık hıc:(
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    maşallah maşallah iyi eğlenmişsiniz neşeniz bol olsun.. bende onlarca değişik isimle üye olupta cumartesiye oy kullanmazsam

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gerçekten çok güzel bir geceydi, hele gecenin sonuna doğru kalan grup ve muhabbete diyecek laf bulamıyorum, hala karnım ağrıyor, umarım tekrar alırlar bizi oraya

007 yi ayrıca kutlamak lazım, mekan süperdi, yiyecek içecekler ve görevlilerin hizmeti kaliteliydi, emeğine sağlık..........burası tutar bence

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    CÜNEYT CİM BU SEFERKİNE ÖZÜR DİLEYEREK KATILAMADIM, RAHATSIZLANDIĞIMDAN DOLAYI DÜN BÜTÜNGÜN EVDEN ÇIKAMADIM ZATEN, AMA HAFTAYA MUHAKKAK ORADAYIZ
    let it be

$eBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

herkese günaydın

günaydın arkadaşlar
    çoookkk güzel bi organizasyon olmuş 007 Cüneyt arkadaşımızın emeğine sağlık . aranıza cumartesi katılma fırsatım olmuştu ve secret garden ı çok beğenmiştim kelsinus arkadaşımızın da dediği gibi gerçekten harika huzur verici bir mekandı. Resimler de çok güzel eline sağlık kelsinus .çok isterdim aranıza katılmayı ama along (göksel)(kırmızı t-shirt lü mülayim adam yani benim biricik sevgilim )' a sormak lasım acaba neden ben de orada olup da sizlerle bu güsel geceyi paylaşamadımmm neyyysseee bi bildiği vardır diyoruz ve diliyoruz ki 2. avrupa yakası secret garden buluşmasında hep beraber oluruz

ayrıca Bakırköy grubunun yapmayı düzenlediği DARÜLACEZE ORGANİZASYONUNA ilk desteği verdiğinizi öğrendim çok mutlu oldum , ben de bu anlamlı organizasyonda elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

hepinize iyi çalışmalar
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][I]birşeyi nekadar çok isterseniz o kadar olmuyomuş [/I][/FONT][/COLOR]

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Arkadaşlar aranızdan erken ayrıldığım için kusura bakmayın.Sizlerele olmak herzaman çok güzel.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar aranızdan erken ayrıldığım için kusura bakmayın.Sizlerele olmak herzaman çok güzel.

Ne demek Tuncel abi.Yalnız biz kahvaltıdan o kadar erken ayrılmayacağızzzzz.
    Beslenen canavarları fotolamak çok zevkli olacak zuhahaha.

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    güzel bi akşamdı yapımda ve yayında emegi geçen herkese teşekkürler DARÜLACEZE ZİYARETİMİZE vereceginiz destekten dolayı tekrar teşekkürler
    gene fırça yedim zaten

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    güzel bi akşamdı yapımda ve yayında emegi geçen herkese teşekkürler DARÜLACEZE ZİYARETİMİZE vereceginiz destekten dolayı tekrar teşekkürler
    gene fırça yedim zaten
    Yersin tabi üstat.Bu kaçıncı?$ebo kardeşim gayet sabırlı bence.

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Dostlarla bir arada olmak ne kadar hoş, yine söylüyorum bu kadar kaliteli ve değerli insanı, herhalde birtek motosiklet tutkusu bir araya getirebilirdi.

Bizim gençken kız arkadaşlarımızı getirdiğimiz kalendertepe ne kadar güzel ve seçkin bir yer olmuş, düzenliyen kardeşimize çok teşekkür ederim, inşallah her salı gelebilirim, topikte merak ettiğim şahsiyetlerin hepsiyle tanışma fırsatı oldu, tabi bunların başında regal ci kardeşlerim geliyor, ençok topikte onlarla muhabbet ettiğimden merak ediyordum.

İnşallah düşündüğümüz sosyal etkinlikleri gerçekleştirebiliriz de sesimizi kamuoyuna duyurabiliriz, bu sosyal etkinlikler sayesinde basının dikkatini çekebiliriz, BASINA ARTIK İLK KONUŞMAYI dinazorlar çetesinden birisi yapar herhalde

Alıntı along adlı üyeden alıntı
    gene fırça yedim zaten
    Üzülme be Göksel bende çok fırça yedim ama sonunda iş tatlıya bağlandı fakat pahalıya mal oldu

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Güzel düşünceleriniz bende hepinize teşekkür ederim. Maksat motorcu kardeşliğini bir araya getirmekti.

Hoşça Rüzgarlanın...
    Cüneyt Eralp

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    çok güzel bi gece olmuş umarım bende hafta ya aranızda olucam keyifli bir akşam geçirmenize sevindim resimler, dolayısıyle sizler süpersiniiiiizzzzz
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird

YAW KİME BUKADAR KIZDIN ANLAMIŞ DEĞİLİM NE BU BAKIŞ

PAŞAM BAKIYORUMDA İYİ ACIKMIŞIN PATATESE İYİCE ASRILMIŞIN

OH GEL KEYFİM GEL TUNCEL ABİ İYİSİN

bendende bukadar arkadaşlar herkese saygılar sevgiler

bu arada 1-2resim yayınlayamadım rtürk izin vermedi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler