Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Istanbul Motosiklet Derneği DUYURUSU

Motovento
    REKLAM ALANI
    VSTORM02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD 883 XL
    Sevgili dernek üyelerimiz,web sayfası kullancıları ve tüm motosiklet dostlarımız...

24 -27 Mart Lütfi Kırdar-Rumeli Exhibition Center ‘da yapılacak olan 12. İstanbul Uluslararası Motosiklet Fuarında her yıl olduğu gibi bu yılda yerimizi alıyoruz.

Dünyadaki en son yenilikler... 2004 yılında 142 yerli ve yabancı kuruluş, 30,010 nitelikli ziyaretçi ve alıcı potansiyeli... Sektöre dünya çapında egemen dev kuruluşlara ait markaların en yeni modelleri... Her türlü modern alt yapı ve klimatizasyona sahip dünya standartlarındaki en yeni fuar merkezinde... Lütfi Kırdar - Rumeli Exhibition Center... İstanbul'un merkezinde toplam 8.000 metrekare kapalı alanda, tüm oteller ve restaurantlar ile iş merkezlerine yürüme mesafesinde... Hedef kitleyi kapsamına alan ziyaretçi profili ile 24-27 Mart 2005 tarihleri arasında profesyonellere ve tüm ilgilenenlere açık sektörün "gerçek anlamda uluslararası" nitelikte tek ihtisas fuarındayız.

Motosiklet’in en renkli dört gününde tüm üyelerimiz ve motosiklete gönül vermiş dostlarımızı fuar standımıza bekliyoruz.

Dernek Yönetimi Adına
    Murat Cengizalp
    Başkan

Fuar Biletlerinizi derneğimizin adını vererek temin edebilirsiniz ücretsiz olarak alabileceginiz yerler.

Olcay TEKAY
    Gezi ve Aktivite Sorumlusu

Profilo Alışveriş Merkezi 2.kat W Mağazasından

0.212.248 40 50
    0.542.433 44 63

Ecüment GÜLTEKİN
    Gezi ve Aktivite Sorumlusu

Atatürk Oto sanayi sitesi 2.Kısım ERCÜ LASTİK

0.212.285 42 21
    0.552.321 74 52

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Bu haberi henüz duyan yok sanırım. Fuar biletlerini ücretsiz alabilecek kaç kişi olacak acaba?
    Bilgilendirme için çok teşekkürler. Fuarda görüşmek üzere!
    DBTYSG

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Cidden güzel haber, Ankara'da olmam ve sınavlarımın yoğun olması nedeniyle gelemeyeceğim ancak yine de çok teşekkür ederim kendi adıma
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Degerli dernegimizin fuar davetiyesi dagıtmaktan daha ziyade ;
    İstanbul trafiginde hayatta kalabilmemız ve trafikteki tehlikelerimizi aza indirmek
    icin kamoyunu bilgilendirici ,uyarıcı haberler uretmesini bekliyoruz.
    Bu gun genc bir is adamı arkadasımızı kaybettik.
    Ne acıdırki bir cok motosiklet sitelerine haber bile olmadı..
    Motosiklet sayısı devamlı artıyor ve artacak, bu konu acil cozum bekliyor..
    Motosikletimden her gecen gun daha fazla uzaklasıyorum ister istemez..
    Bu gibi kaza haberlerini esimden,ailemden saklayarak kendimi kandırıyorum..
    Arkadaslar ozellikle cip ve panel van gibi araclardan uzak durun...
    HEPİMİZİN BASI SAGOLSUN...

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı speedlight_omer adlı üyeden alıntı
    Ne acıdırki bir cok motosiklet sitelerine haber bile olmadı..
    sevgili omer,
    sitemizdeki haberler bolumunde "Ali Kerem Dorter" baslikli yazimi okur musun.. ayrica motordelisinde de duyurular kisminda "bir kotu haber daha" basliginda bu konu sayfalardir konuşuluyor ve herkes cok uzgun..
    duydugum kadariyla ikiteker'de de cok konusulmus ve ben sahsim adina birebir takipcisiyim.. elimizden takipcisi olmak, duyurmak, ve dikkatli olmaktan baska ne gelecekse soyle lutfen yapalim paylasalim...

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı speedlight_omer adlı üyeden alıntı
    Degerli dernegimizin fuar davetiyesi dagıtmaktan daha ziyade ;
    İstanbul trafiginde hayatta kalabilmemız ve trafikteki tehlikelerimizi aza indirmek
    icin kamoyunu bilgilendirici ,uyarıcı haberler uretmesini bekliyoruz.
    Bu gibi kaza haberlerini esimden,ailemden saklayarak kendimi kandırıyorum..
    Arkadaslar ozellikle cip ve panel van gibi araclardan uzak durun...
    Öncelikle başın sağolsun ve başımız sağolsun. Ben motosikletler konusunda birbirimizi kollamak ve göz kulak olmanın devletten beklemekten iyi olduğunu düşünüyorum.
    Mesela köprü ücretlerine eylem yapa yapa motosikletler için ücretin kaldırılması ya da azaltılması yerine vergi kondu. Yani siz ne kadar dikkat çekerseniz o kadar iyi değil kötü yönde etkileniyor motosiklet camiası gibi geliyor bana. Elbette sayı arttıkça artık görmemezlikten gelemeyecekler. Küçük araba kazaları motorlar işin içine girince ölümle sonuçlanabiliyor. Bahsettiğin panel van ve cip olayına katılmıyorum. Yayalara bile dikkat edin.
    Motosiklet kullanacak kişi bunu başarabilmek için bir arabadaki dikkatin en az 4 katına sahip olmalı. AKsi taktirde hayatta kalması çok zor. Para ile herşeyi çözen insanlar oldukça, emniyet şeridine giren insanların polislere umursamadan hatta arkalarından emniyet şeridine girmesine ses çıkarılmadıkça bu olaylar devam eder.
    DBTYSG

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Derneğe bu katkılarından dolayı teşekkür ederim
    Gerçekten de Motosikletle trafikte her gün ölümden dönüyoruz
    Araç sürücüleri bizlere hiç dikkat etmiyorlar. Adamlar bizi nerdeyse ezecekler, bir özür dilemeyi bırakın kornaya bastığımızda nerdeyse bizi devecekler. Bukadar saygısızlık ve vurdumduymazlık olurmu arkadaşlar.
    İnşallah yeni çıkacak yasalarla biraz daha rahatbir nefes alabilir.
    Herkeze selamlar saygılar. Kazasız belasız yolculuklar. Hoşçakalın

Scuban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siteye bugün üye oldum ve özellikle tüm yazışmaları okumaya gayret ettim.Motor sporuna ciddi ciddi başlamayı düşünen biri olarak haberler ve yazılardan sonra açıkçası hevesim kırıldı.Siteyi takip etmeyi devam edeceğim, umarım genelinde daha mutlu olan bir site karşıma çıkacaktır.
    Hoşçakalın.

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    Ben yaşamanın bir risk olduğunu düşünüyorum helede istanbul gibi bir şehirde yaşamak gerçekten büyük risk. motosikleti bırakın yolda yürümek bile büyük bir tehlike oldu artık. bu nedenle eğitim şart arkadaşlar. eğitimle birlikte insanlara,yeni nesle özellikle insan sevgisi aşılanmalı. bu sevgi ile birlikte saygıda gelicektir mutlaka.

motosiklet kazasında kaybettiğimiz kişiye de Allahtan Rahmet yakınlarına da baş sağlığı diliyorum . inşallah bir daha böyle üzücü haberler ile motor camiası karşılaşmaz.

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kutahyada motosiklet festivali varmış galiba
    her yaz yapıyolarmış..
    onun tam yeri ve tarihi nerde olcak ?
    bileniniz varmı?
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler