Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]15-16 Tem 2006/DOSTDARK kamp2(Sayfa 25'ten itibaren fotoğraflar eklendi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    evet arkadaşlar tatlı bir yorgunluk var üzerimde ama süper eğlendim
    umarım başka bir kamp da buluşuruz
    vedat tekrar geçmiş olsun
    KAMP ADAMLARI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    herşey için herkese teşekkür ederim

şükrü öncelikle oraya bizi bir önceki gece davet eden :D

sonrasında ahmet abi ye herşey için teşekkürler

cem abimiz ve eşine teşekkürler hoş sohbetiniz ve cem abinin biyoloji bilgileri için :D size iyi tatiller diliyorum

istanbullu fizik öğretmenimiz comet 250 sahibi abimize ve yamaha ybr 125 li abilerimize çok teşekkür bursa merkeze kadar gelip bizi kırmayıp hış sohbet ve güzel gölge altında içeceklerimizi yudumladık (alkolsüz :D)

intercom abimiz ve yengeye bize almanca -ingilizce karışımını gramer etmemizi kolaylaştırdı. nice to meet you

siyah dragstar 650 kullanıcısı abimiz her ne kadar akşam yemeğinde biraz geç yemeğine kavuşmuş olması üzdü ama genede kendisine hoş sohbetinden dolayı teşekkür ediyorum

erdemin gitarı ile ortamın havasını değiştirmesinden dolayı kendisine
    bass çı arkadaşının benimle bass gitar hakkında tecrübelerini paylaşmasından dolayı kendisine

ya orada olan herkese teşekkürler bu böle uzar gider çünkü :D
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    bu gezi bana yaradı
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    arkadaşlarrrrrbendeki fotolarıda yüklüyorummm
    arabalı vapura binişimizz

motor fulll yüklenmişdurumda tabi vapurda soluklanıyor

erkenciler erkenden yola çıkarken yolculadık
    ardından bende hazırlandım

yolda harika bir dere

dere başı durum değerlendirmesi

zorda olsa çadırımızı kurdukkk ve molamızı verdik

kalanlar birazdan arkadaşlar

erdeminde sonerden bi farkı yokkkk işte kanıtıııı

kovboylar keyifte

berk aç gözlü be açım açım dedi balığı bitiremedii

gece ateşi yaktıkkk

sabah kahvaltısııı kek ve börekkkk

berk kızlarla mesajlaşıyor.

dönüş yolundayız

ha bu arada arkadaşların alkol almadan önceki hali

içtikten sonraki hali
    japondan şaşma,çine bulaşma........

Motosikleti
    bu gezi hepimize yaradı nice gezilere

tweety.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar.
    güzel bir hafta sonuydu ben eğlendim...Tabi vedat ve ferninin kaza yaması daha bizi yoldayken üzdü.Neyseki hafif atlatılmış...Cumartesi gecesi beklenen nerderyse herkez gelmişti,en azından benim beklediklerim...Çarşamba Der Saadetciler oradaydılar Özellikle Barışa-gitarına ve cici kız arkadaşına,Vedat Abiye peline.Sevgili chomcohkcuğuma ve eşi ceme (tatilde çoook eğlenin..)
    O ağayı ile bize kıyamayıp eşik eden Vedat,gürcan,ferni,ümit,muzo,cukoya....N olliciğime ve interkom (sohbet etmeyi özlemişim be)Abimiz Bruce 'a Ve Ele başımı SONER 'e
    bizi gaza getirdiği için ....Ama en çok Tmrbaykala(aşkıma)beni götüdüğü için...
    "KARŞILIK BEKLEMEDEN SADECE VARLIĞI İLE HAYATIMIZA EŞİK EDEN TÜM DOSTARIMIZA" Teşekkürler...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Keyif adamları klasiği bir gezi olmuş sanırım, sefanız olsun Ben h.sonu Edremit'te olduğum için çok istememe rağmen bu geziye katılamadım, inşallah bir sonrakine...
    Vedat ve Ceren'e büyük geçmiş olsun, ucuz atlatmışlar...Vedat, moralinin bir an önce düzelmesi dileğimle
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    resimler için çoook teşekkürler
    cem abi ve rahmi abiyle vedalaşamadık ama olsun bizler dostuz darılmayız
    bu arada bursadan kampımıza gelen dostlarımızada çokk taşekkürler
    KAMP ADAMLARI

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı
    güzel bir aksamdi, zahmeti gecen, gitar calan, ates yakan, ve orda katilan herkeze tesekkürler.
    dönerken Karabük yolundan döndük ve inanilmaz bir manzaranin, keyifli ve vaistasiz bir yollculugun zevkine vardik.
    bendeki santaj icin uygun olan resimleri ne yazikki yarindan evvel yayinlayamam (bazilari icin izin almak lazim )
    hemen düzelteyim,karabük değil levent'cim Karamürsel yolu
    [B]ASLOLAN HAYATDIR...HAYAT DA BEŞİKTAŞ[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    : gelemedim gelemedim gelemedim gelemedim gelemedim gelemedim
    aha monitor patladı bu kadar kafaya dayanamadı sinir oldum ya gelemeeeeeeeddddddddiiiiiiiiiiimmmmmmm.
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: teror **************

Motosikleti
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı
    gelemedim gelemedim gelemedim gelemedim gelemedim : gelemedim gelemedim
    aha monitor patladı bu kadar kafaya dayanamadı sinir oldum ya gelemeeeeeeeddddddddiiiiiiiiiiimmmmmmm
    evet ya cenk gözlerim hep seni aradı neyse başka geziye artık
    KAMP ADAMLARI

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    günaydın arkadaşlar...

geçmiş olsun dileklerimde bulunan herkeze teşekkürler..
    umarım birdaha böyle bir tecrübe yaşamam...

olayı şöyle özetlersem..
    feribot kuyrugunda tampon tampona bekleyen arabaların en solundan (yani ters çıkış şeridinde 60 la ilerlerken ) sagda iki şerit arabalar aşagı agır agır inmeye çalışıyor..
    iki şeridin en sagındaki arac soldaki araca u dönüş yapacagını söyleyip onun önüne geliyor ben arabanın burnunu gördüm de arada 4 metre anca vardı ben cıkarken bi saga sola bakar diye düşünüyorum adamında gözünün içine bakıyorum dur diye ama adam karşı şeridi ortaladıgnda(yanı ön teker sol cizgide arka teker sag kesik kesik çizgillerdeydi) motoru yatırıp yanından gececek zamanım kalmadı düşünecek zamanımda kalmadı saniyeler oynuyordu yani.aklıma gelen daha önce kaza yapanlar ''kaza anında motoru bırak'' sözü geldi aklıma motoru sola yatırım ellerimi bıraktım ve yerde sürüklenip arabanın sag teker le tanpon arasına kaskı vurup durdum..
    motorun ön teker yerde arka teker arabanın kelebek camına sıkıştı kaldı yani amuda kalkmış gibi durdu istesen binkere denesen bunu yapamazsın..yani arabaya göbekten girseydık bende fernide ciddi sorun yaşardık motorda arabadakilere zarar verirdi adamın ailesi içerde.. ama arabada bir çizik bile yok sadece arka kelebek çamı kırıldı..
    cok şükür bende de ferni dede bişi yoktu (ful koruma yada bir melek taşıdım için) sadece dizimde bi incime ver ama kırılan duygularım daha acı verdi.

özetle kaza böyle oldu sonrasında yaşananlar ilginçti dost dediğimiz bazı inasanları iyi tanıdım..
    o sırada bize yardımcı olan yanlız bırakmayan özellikle Ümit kardeşim (ki beni pek sevmez) hayat boyu unutmicam sagol iyki varsın..
    zafer abi nedeiim hızır gibi adamsın dilerim hayat boyu sıkıntı yaşamaz hayatın huzur ve mutlu gecer senin için hep dua edicem..

burada isim vermicem '' bunlar iyi hadi biz devam edelim yola'' diyen arkadaşlar sizleride tanıdık...

ertesi gün bana moral veren arabasıyla götüren gürcan kardeşim ve kankası sizleri seviyorum....
    ama yaşadıklarımdanmı yoksa bazı şeylerın cılkımı cıktı bilmiyorum ama bu kampı hiç sevmedim..
    insanlar birbirleriye tartışması benim yaşadıgım bazı olaylar yüzünden bir süre nete girmicem..
    kendimi coook kötü hissediyorum...
    bana geçmiş olsun dileklerinde bulunan ve bulanacak olanlara sagolun allah sizleri korusun hoşca kalın..
    Arkadaşım çok geçmiş olsun... Bizde sizin gezi güzergahınıza yakın yerlerdeydik (yalova,çınarcık,esenköy,armutlu) Görebilseydik keşke sizi, elimizden geleni yapardık. Sende kötü birşey olmadığına sevindim, boşver mala gelsin ne gelecekse.. Ben ist. kadıköydeyim, bu taraflarda yardımcı olmamı istediğin birşey olursa mutlaka söyle, elimizden geldiğince destek olalım... tekrar geçmiş olsun.

Görüşmek üzere
    [B]34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F [/B]

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    günaydın arkadaşlar...

geçmiş olsun dileklerimde bulunan herkeze teşekkürler..
    umarım birdaha böyle bir tecrübe yaşamam...

olayı şöyle özetlersem..
    feribot kuyrugunda tampon tampona bekleyen arabaların en solundan (yani ters çıkış şeridinde 60 la ilerlerken ) sagda iki şerit arabalar aşagı agır agır inmeye çalışıyor..
    iki şeridin en sagındaki arac soldaki araca u dönüş yapacagını söyleyip onun önüne geliyor ben arabanın burnunu gördüm de arada 4 metre anca vardı ben cıkarken bi saga sola bakar diye düşünüyorum adamında gözünün içine bakıyorum dur diye ama adam karşı şeridi ortaladıgnda(yanı ön teker sol cizgide arka teker sag kesik kesik çizgillerdeydi) motoru yatırıp yanından gececek zamanım kalmadı düşünecek zamanımda kalmadı saniyeler oynuyordu yani.aklıma gelen daha önce kaza yapanlar ''kaza anında motoru bırak'' sözü geldi aklıma motoru sola yatırım ellerimi bıraktım ve yerde sürüklenip arabanın sag teker le tanpon arasına kaskı vurup durdum..
    motorun ön teker yerde arka teker arabanın kelebek camına sıkıştı kaldı yani amuda kalkmış gibi durdu istesen binkere denesen bunu yapamazsın..yani arabaya göbekten girseydık bende fernide ciddi sorun yaşardık motorda arabadakilere zarar verirdi adamın ailesi içerde.. ama arabada bir çizik bile yok sadece arka kelebek çamı kırıldı..
    cok şükür bende de ferni dede bişi yoktu (ful koruma yada bir melek taşıdım için) sadece dizimde bi incime ver ama kırılan duygularım daha acı verdi.

özetle kaza böyle oldu sonrasında yaşananlar ilginçti dost dediğimiz bazı inasanları iyi tanıdım..
    o sırada bize yardımcı olan yanlız bırakmayan özellikle Ümit kardeşim (ki beni pek sevmez) hayat boyu unutmicam sagol iyki varsın..
    zafer abi nedeiim hızır gibi adamsın dilerim hayat boyu sıkıntı yaşamaz hayatın huzur ve mutlu gecer senin için hep dua edicem..

burada isim vermicem '' bunlar iyi hadi biz devam edelim yola'' diyen arkadaşlar sizleride tanıdık...

ertesi gün bana moral veren arabasıyla götüren gürcan kardeşim ve kankası sizleri seviyorum....
    ama yaşadıklarımdanmı yoksa bazı şeylerın cılkımı cıktı bilmiyorum ama bu kampı hiç sevmedim..
    insanlar birbirleriye tartışması benim yaşadıgım bazı olaylar yüzünden bir süre nete girmicem..
    kendimi coook kötü hissediyorum...
    bana geçmiş olsun dileklerinde bulunan ve bulanacak olanlara sagolun allah sizleri korusun hoşca kalın..
    vedat hocam çok gecmiş olsun elimden gelirse her konuda yardıma hazırım
    selamlar
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS

Biz kamptan ayrıldıktan sonra Armutlu'ya gelmeden evvel Berk'in mıcırlara saplanarak düşmesi, Armutlu'dan sonra da Erdem'in motorunun arıza yapıp yolda kalması, sonradan öğrendiğimiz Vedat'ın kaza yapması gezinin üzücü olaylarıydı. Dönerken aynı grupta olduğumuz Erdem'in motorunun arıza yapması ve bizim eve erken dönmemiz gerektiğinden onları öylece bırakmamız beni en derin yaralayanlardandır.
    Hayatonda

Motosikleti
    herkes motor sürmek özgürlik ve hiç bi karşılık beklemeden dostluğu paylaşmak değilmi sonucunda ve bu dostluğu isteyen paylaşır bizimle gelir istemeyen paylaşmaz geziye gelmez
    gelenlere çok teşekkürler kaza geçiren arkadaşımıza da geçmiş olsun daha yeni haberim oluyor kusura bakmasın orda iken haberim olsa idi tabiki görüş belirtirdim özür dilerim
    nice gezilere kazasız belasız inşallah

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    oltayı alıp gelmedım olta ateşın ordaydı mısıne yanmasın insanlarla başımız belaya girmesın dıye oltayı ateşten uzaklaştırdım keşke iyi baksaydın dostum akşam göle yemli olta atmış orda kamp yapanlar
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    Benim nickim albatros ucarım abi acelem vardı gittim,ya üstadım acık arıyodunuz alın size acık ne yapacaksınız, bıraktık ne olacak, siteden atın, sen ordamıydın yoksa gazetedenmi okudun konuyu, yoksa yazmak icinmi yazdın bilmediğin şeyleri yazma, yazacaksan araştır öyle yazkimse kimseyi bırakmadı
    Arkadaşım, bu tarz yaklaşım doğru mu sence ? Yoksa bu sitede herkes birbirinin açığını kolluyor da bizim mi haberimiz yok

Ne demişki ATAPER arkadaşım, sadece geçmiş olsun demiş ve yardım etmeyenleri kınamış... Siz yardım ettiyseniz, öteki yardım ettiyse neden bu sinir stres !!!

Ortamı germenin hiç gereği yok... Tamam görüşmüyor olabiliriz ama insan tanımadığı insana artniyet neden beslesin ki ??? Hepimiz arkadaşız, farklı hobilerimiz olsada, farklı şekillerde takılsakta arkadaşız...

Bu kadar iğneli ve sert konuşmanın kimseye faydası olmaz !!!

Ayrıca ben Vedat'ıda tanımıyorum, sadece bir iki kere çok kısa muhabbetimiz oldu o kadar..
    [B]34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F [/B]

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    oltayı alıp gelmedım olta ateşın ordaydı mısıne yanmasın insanlarla başımız belaya girmesın dıye oltayı ateşten uzaklaştırdım keşke iyi baksaydın dostum akşam göle yemli olta atmış orda kamp yapanlar
    Abicim şaka bee resimlere yazarken ateşin yanında elinde oltayla görünce espiri olsun diye yazdım..
    Hayatonda

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    sen bana dostlugu arkadaşlıgı ögretemezsin birader beni seven sever
    Evet ; mesela ben mucukssss
    hişşşş tartışmayın bakim.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Konuyu Toplam 35 üye okuyor. (25 Kayıtlı üye ve 10 Misafir) şu 10 misafiri alalım içeri dışarda kalmasınlar

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler