Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardım kampanyası lütfen okuyun

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemo_brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxx
    Sevgili motosiklet.net ailesi
    Ben cemo_brs.Sizden isteyebileceğim en büyük yardımı ve fedakarlığı istiyorum
    Uludağ Ünv. Kütüphane Dokümantasyon Daire Bşk’da çalışmaktayım.
    Yanımızda çalışan part time öğrencilerden bir arkadaşın babası hakkında yardım istiyorum sizden

Arkadaşın babası kanamalı bir hastaya kan vermek için hastaneye gittiğinde kan testinde karaciğer kanseri olduğu anlaşılıyor.tedavisine başlanıyor,ilk ameliyatı ssk karşılamış ama ikinci ameliyatı karşılamıyor.
    İkinci ameliyatı ellerinde olan 45.000ytl lik arsayı 35.000ytl ye satarak ameliyat masrafını karşılamış.
    Tümör ün büyümesini engellemek için bir tedavi daha gerekiyor.seansları 18,000ytl civarında ve bizim tahminiz 2 seans sürmesi.bu tahminin sebebi yapılacak tedavi tekel durumda, sadece gebze’de bir merkez tarafından uygulanıyor.

Amaç şu skullhunter’ın izniyle bir kereliğine böyle bir şey yapılmasına izin aldım.
    illaki hepimizin bankalarda işi oluyor yada internet bankacılığını kullanıyoruz
    yada yolumuz bir bankanın önünden geçerse bu arkadaş için yardımlarınızı bekliyorum.
    Üstelik ünviversite öğrencisi bu arkadaş ailenin büyük çocuğu olması sebebiyle tüm yük altına girmiştir yaşı daha 21 ve okuluna gelemiyor ve sınavlarına giremiyor.hiç olmazsa bir taşta biz koyalım bir nebzede olsa acısını hafifletelim ve motosiklet kullanıcılarının hassas insanlar olduğunu gösterelim.sadece biz değil ulaşabildiğiz duyarlı insanlardan motosiklet.net ailesi adına sizde yardım isteyin.

Ben bugün hesap ziraat bankası’ndan bir vadesiz ytl hesabı açtım.
    Her türlü bilgiye ve ispata hazırım.
    bursa da olan arkadaşlar konuşmak ve güven kazanmak için beni bulabilir

Hesap no:37225088-5002
    Şube kodu:1799 Uludağ üniversitesi /BURSA
    Hesap sahibi:Cemal Çakmak

Benim telefon numaralarım
    Cep:0543 803 43 63
    İş : (0224)442 85 36 dahili 160 saat13:00 / 21:30 arası

Uludağ üniversitesi Kütüphane Dokümantasyon Daire Başkanlığı
    Görüke/BURSA 16384

Duyarlı olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum skullhunter’a hassasiyetinden dolayı binlerce teşekür
    Allah hepinizden razı olsun rüzgarınız bol,ömrünüz uzun olsun inşallah
    gözünüzden gelen yaşlar ömür boyu rüzgar kaynaklı olsun inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    xxx
    tam bir hafta geçmesine ragmen bugün itibariyle hesaptaki para miktarı koskoca bir O

hesabı açarken bankadaki ablayla muhabbet ettik ve miktarı söyledim 18000 ytl diye.nasıl toplanır dedi o para, bende üyesi olduğum bi site var motosiklet.net ordaki arkadaşlarıma güveniyorum 20 bine yakın üyesi var dedim illaki bişeyler olur dedim ama sonuç sıfır .

kimseye sitem etmiyorum ama üzülmekten başka bi çarem yok

Motosikleti
    xxx

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    cemo.
    ben soruma cevap alamadım hala..
    bu arkadaşın ssk sı var mı?
    varsa neden 2. ameliyat karşılanmıo?
    yeşil kartı da mı yok
    Ducatista:)

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı
    cemo.
    ben soruma cevap alamadım hala..
    bu arkadaşın ssk sı var mı?
    varsa neden 2. ameliyat karşılanmıo?
    yeşil kartı da mı yok

biraz önce cemo ile konuştum. bu kişinin ssk sı varmış ama gebzedeki merkezin ssk ile anlaşması yokmuş. sanırım hepimiz haftasonu düzenlenen pikniğe odaklandık ve bu konuyu atladık. eminin hepimiz 5 ytl bile göndersek büyük rakamlara ulaşabiliriz.

not: cemo yarın bankaya tekrar bak. eminim orada azda olsa birşeyler göreceksin. kendi payıma söz veriyorum

Motosikleti
    xxx
    vınvın inan duygulandım ne diyeyim sana , telefonda bi ara kitlendim farkındasındır belkide.iki damla geldi ama kütüphane bilirsin ,vize zamanı olduğu için kalabalık ağlayamadım inan senin için evde ağlıcam

cemo şimdi duygulanma, ağlama zamanı değil. arkadaşın babası için birşeyler yapma zamanı. ben sitedeki herkese güveniyorum. ve biliyorum ki en kısa zamanda istenen rakamlara ulaşacağız.

sevgiyle kal...

Motosikleti
    xxx
    bende senin söylediklerine inanıyorum inşallah olucak bi şeyler sayende ve sayemizde .çünkü motosiklet.net bir aile bence

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    arkadaşlar ,herkes ssk yla anlaşması olmayan biryerde tedavi olmak zorunda değilki..sağlık güvencesi varsa başvursun bi ssk hastanesine,tüm tedavileri karşılanır o zaman..ben pek anlamadım bu işi açıkçası

Motosikleti
    xxx
    bu tedavi türkiyede sadece bir merkezde yapılıyor ve onunda ssk ile anlaşması yok

Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ,herkes ssk yla anlaşması olmayan biryerde tedavi olmak zorunda değilki..sağlık güvencesi varsa başvursun bi ssk hastanesine,tüm tedavileri karşılanır o zaman..ben pek anlamadım bu işi açıkçası

doğru söylüyorsun arkadaşım ancak bu tedavi anladığım kadarıyla sadece o merkezde yapılıyormuş. konunun detayını bilmiyorum ama sanırım hasta yakınları burayı tek çare olarak görüyor. eğer yardım etmek istiyorsak sadece maddi yardım yapmak zorunda değiliz. belki arkadaşlarla dialoga girerek tedavinin tam olarak ne olduğunu öğrenebiliriz ve ssk ile anlaşmalı bir yer bulmaları konusunda yardımcı olabiliriz.
    cemo bu konu hakkında bizi bilgilendirirsen iyi olur. yani tam olarak ne tedavisi uygulanacağını. aramızda bu konuda destek olacak ( ssk ile anlaşması olan bir kuruluşu bilen ) arkadaşlar olabilir

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    karaciğer kanseri yazmışsın..ilginç..teşhisin adını(latince mümkünse)özelden bana mesajla gönderebilir misin??

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    cemo_brs , starsailor yengem anlar bu işlerden. Kendisi sağlık sektöründedir, yardımcı olabileceğine inanıyorum. Ama bizide habersiz bırakmayın lütfen...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    xxx
    arkadaşlar olay karacigerdeki bir tümör.
    ilk ameliyatı ssk karşılıyor bu gibi durularda ve ameliyat sonucunda hasta taburcu ediliyor ve herşey yolunda deniyor.
    hasta kontrole gidince tümörün büyümesinin durmadığı anlaşılıyor ve ikinci bir ameliyat gerekiyor.bu durumlarda ssk ikinci ameliyatı karşılamıyor.35.000 ytl karşılığında ikinci bir ameliyat yapılıyor.sonuç yine aynı.
    tümötün büyümesini engellemek için bir merkezin imkanları var ve bu merkez kürler halinde çalışıyor.ayda 4 kür bir seans oluyor ve maliyeti seans başına 18000 ytl.

tedavinin adı ışın tedavisi tümörün büyümesini ve engelleyip küçültüyomuş

Motosikleti
    xxx
    seans esnasında kemo terapi,ilaç tedaviside cabası

cemo eğer yapılacak tedavi radyoterapi yani ışın tedavisi ve kemoterapi ise bunu başka yerlerde de yaptırma imkanları var. bence sizin orada staj yapan çocukla tekrar görüş. biz buradan yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız ama eğer ssk ile anlaşmalı bir kuruluştan yaptırma imkanı varsa bunu da değerlendirmek gerekir. bu konu ile ilgili bizi bilgilendirirsen seviniriz ve daha çok yardımcı olabiliriz

Motosikleti
    xxx
    yapılan işlemi bana ışın tedavisi olarak söyledi ,biraz önce aradım ve konuşdum şuan gebzedelermiş

yapılan tedavinin yanında ilaç tedavisi de yapılıyomuş

Motosikleti
    xxx
    siberknife denilen bi tedaviymiş

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Bende yaşadım kanser illetini...Bana da Kanser Vakfı yardımcı olmuştu... Şimdi tamaiyle iyiyim. Deme motora binecek günler varmış daha...Çok üzüldüm elimden fazla bir şey gelmez ama maaşımı alınca küçük bir katkı da ben sunabilirim. Bu arada Rotary ve lionsları dene okula binaya para buluyorlarsa bir insan hayatına da bulabilirler... Arkadaşlar İnsan Hayatı ile ilgili köşe yazarlarına mail bombardımanı yapalım. "Duyarlı toplum doğru toplumdur." Görelim bakalım ne kadar duyarlı bu türkiye toplumu...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler