Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

3 yunusu vurmuşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Basının yer alması reklam amaçlı falan değil bunu bu şekilde düşünmek çok ayıp olur basını motorculara olan bakışı deişmek amacı ile istiyoruz bizler serseri değiliz bizlerde sizin gibi bu milletin birer ferdiyiz demek için
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    birde arkadaşlar benim bildiğim oralar tekin yerler değil(yanlış da biliyor olabilirim)
    türk bayraklarınla giderken üzerimize molotof atılabilir
    Gazi osmanpaşaya gideceksek bunu emniyete haber vermeliyiz
    40 senedir bu fotorafla burda yaşıyorum abartmaya gerek yok isteyen istediği şekilde gelsin sorun çıkmaz.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Hurricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs150-19 Cruiser
    Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ne basını karıştırıyosunuz ki şimdi şu olaya, sitenin reklamı olsun diye yapmıyoruz bu işi , motorcu bir arkadaşımızın zor gününü paylaşmaya çalışıyoruz.

Ben katılırsam ki katılıcam her ne yapılacaksa, böyle bişey aklımın ucundan geçmez
    Böyle bir organizasyonu ve her türlü terörün kınandığını bütün türkiyenin görmesi gerektiğini düşünüyorum. Basın her zaman reklam için kullanılmıyor.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, nasıl gittiğindir...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    40 senedir bu fotorafla burda yaşıyorum abartmaya gerek yok isteyen istediği şekilde gelsin sorun çıkmaz.
    mesaj alınmıştır.ama yinede oyunu kuralına gore oynayalım.izinse izin.fetvaysa fetva.kas yaaprken goz cıkarmayalım aman.

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Sevgili arkadaşlarım;
    Her ne yapacaksanız yapın gönlüm her zaman sizlerle olacaktır.

Zaten böyle bir olay karşısında tepkisiz kalmak doğru olmaz. Memur arkadaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Rabbim şifalarını esirgemez inşallah.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    birde arkadaşlar benim bildiğim oralar tekin yerler değil(yanlış da biliyor olabilirim)
    türk bayraklarınla giderken üzerimize molotof atılabilir
    Gazi osmanpaşaya gideceksek bunu emniyete haber vermeliyiz
    Ne demekmiş ? Ben Türkiyede, İstanbulda Türk Bayrağı ile gezecem, onlar bana molotof atacak....

Bak bak, sokarım o molotofları onların lavabolarına
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gaziosmanpaşa'da yine çatışma: 1 ölü

Dün iki kişinin öldüğü İstanbul Gaziosmanpaşa’da bugün yine silah sesleri vardı..

İlçede dün de hırsızlık ve cinayet olaylarına karıştıkları ortaya çıkan şüphelilerle polis arasında silahlı çatışma çıkmış, üçü polis beş kişi yaralanmıştı.

Gaziosmanpaşa'da bu sabah saat 05.30'da bir işyerine giden 4 kişi, işyerinin kilidini kırmaya başladı.

İşyerinin kapılarının zorlandığını farkeden gece bekçisi, polisi arayarak yardım istedi. Çevreyi kuşatan polis ekiplerini farkeden şüpheliler, kaçmak istedi.

Polislerin dur uyarısına ateşle karşılık veren hırsızlardan üçü kaçtı. İşyerinde kalan 28 yaşındaki Hakan Yılmaz ise ateş ederek, TEM Otoyolu'na doğru koşmaya başladı.

Polis, kaçmaya çalışan şüpheliyi boş bir alanda vurdu. Hakan Yılmaz, olay yerinde öldü.

Olaydan sonra, Gazi ve Sultançiftliği mahallelerinde geniş çaplı araştırma yapan polis, kaçan şüphelilerden ikisini yakaladı. Bir kişi ise hala aranıyor.

CNN Türk

Valla biz nasıl burda bi motor aşkına toplanıyosak ve birbirimizin başına gelen kazalara nasıl üzülüyosak Tüm yunuslarda arkadaşlarından iyi bir haber bekliyolar şu anda ...hepsine geçmiş olsun diyorum...gastede resimleri vardı eller arkadan kelepçeli yerde yatıyorlardı saldırganlar ..yakalayan arkadaşların gözlerinden öperim ...İşallah adalette bu itlere gereken cezayı keser...

Polis, kaçmaya çalışan şüpheliyi boş bir alanda vurdu. Hakan Yılmaz, olay yerinde öldü
    Hiç içinizden rahmet okumak geçtimi buna valla ne yalan atıyim başkasının emeğini çalan birde yakalanınca polisle çatışan kişiye rahmet okumak geçmiyo içten ...su testisi su yolunda kırılmış
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bu iti vurup öldüren (ellerine sağlık) memura soruşturma açılacak şimdi birde, işte memleketin hali
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İşallah adalette bu itlere gereken cezayı keser...
    Bu iti vurup öldüren (ellerine sağlık) memura soruşturma açılacak şimdi birde, işte memleketin hali
    O herife gereken cezanın binde birinin bile verileceğini düşünmüyorum ama görevini yapan memurun hakettiğinden çok daha kötü yaptırımlarla karşılaşacağından eminim.

Canım Türkiye'm...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Ne demekmiş ? Ben Türkiyede, İstanbulda Türk Bayrağı ile gezecem, onlar bana molotof atacak....

Bak bak, sokarım o molotofları onların lavabolarına
    Doğrudur,atabilirler! Bizim görevimiz onlara meydanın boş olmadığını göstermek.Gerektiğinde bizde yanıcaz.Sadece askerin,polisin görevi değil memleketi korumak,Hepimizin görevidir.Sonuna kadar destekliyorum ledo abicim!Ben mümkün olursa birinizin artçısı olarak gelmek istiyorum.Arabayla gelirsem atmosfer dışında kalıcam.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    Doğrudur,atabilirler! Bizim görevimiz onlara meydanın boş olmadığını göstermek.Gerektiğinde bizde yanıcaz.Sadece askerin,polisin görevi değil memleketi korumak,Hepimizin görevidir.Sonuna kadar destekliyorum ledo abicim!Ben mümkün olursa birinizin artçısı olarak gelmek istiyorum.Arabayla gelirsem atmosfer dışında kalıcam.
    +1000000000000000000000000
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul bu konuda gene elinden geleni yapar,bu toprakları babasının tarlası sanan şerefsizlere karşı...Bu topraklar hepimizin,onu koruma görevide...Yunuslarımıza geçmiş olsun,onlara bizdende sevgiler götürün

ya bi slogan vardır hani daha önce alıştık manzaralar vardı memur -işçi ve öğrenci yürüyüşlerinde SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK diye bişeydi ...
    sıra bize gelmesin ...adamlar gemi azıya aldı sokak ortasında hamile kadın bıçaklamaktan...arabanın altında herkesin gözü önünde insan sürümekten sokak ortasında polisle çatışmaya kadar vardı iş...bi gün sıranın bize gelmesinimi beklesek acaba...ve o zaman toplum bu ölü uykusunda iken canımız ne çok acır dimi ...hadi arkadaşlar destek verelim meydan itlere kalmasın...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    ya bi slogan verdır hani daha önce alıştık manzaralar vardı memur -işçi ve öğrenci yürüyüşlerinde SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK diye bişeydi ...
    sıra bize gelmesin ...adamlar gemi azıya aldı sokak ortasında hamile kadın bıçaklamaktan...arabanın altında herkesin gözü önünde insan sürümekten sokak ortasında polisle çatışmaya kadar vardı iş...bi gün sıranın bize gelmesinimi beklesek acaba...ve o zaman toplum bu ölü uykusunda iken canımız ne çok acır dimi ...hadi arkadaşlar destek verelim meydan itlere kalmasın...

+1907

walla bunlara it diyerek güzelim köpeciklere hakaret etmiş oluyoruz. bunlar insan görünümlü ........

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu geçit konusunda hemfikirim arkadaşlar bencede gerekli izni alıp protesto geçişi düzenleyebiliriz benim motor kırmızı beyaz bide bayrak asiim sırtıma
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Konu yine kayıyor gibi.

Planınız nedir ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    ya bi slogan verdır hani daha önce alıştık manzaralar vardı memur -işçi ve öğrenci yürüyüşlerinde SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK diye bişeydi ...
    haklısın bu yuzden basını devreye sokmak lazım.kim varsa.avrupada burunları kanasa sokaga dokuluyorlar.akıllı uslu bisiler yapalım ama yapalım

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Rabbim güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun..Bağdat caddesinde bir Taxide şöförle birlikte 3 kişiyi diri diri yakmaya çalışan ve arabayı parça parça eden arabanın içerisine molotof kokteyli atan o şerefsizlere ses çıkartmayanlar yarın aynısı bizlerede olabilir..Adam taxinin kırılan camından çıkmış formasını gösteriyor ben Fenerliyim diye bağırıyor yanındaki bayan panik halinde araba yanıyor şoför zaten yanmış..Polis orada ,,,herkes elini kolunu sallaya sallaya gidiyor..Suçun karşılığı olmazsa bu olaylar dahada artar..

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu arada yaralı memurdan haberi olan var mı ? konuyla ilgili edindiğiniz bilgileri paylaşırsanız sevinirim...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler