Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

3 yunusu vurmuşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o şerefsizler dua etsin türkiyede yaşıyolar insan hakları cumuk guguk gibi iti salan ama tüm taşları bağlayan yasalar tarafından korunuyolar...amerikada bir polise ateş açıcan sora seni yaralı ele geçirecekler yok böle bişi doğuda askere kurşun sıkan itlerle bu itler arasında hiç bir fark yok ...

yazdıklarınıza dikkat edin ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    arkadaşlar neyin tartışmasını yapıyorsunuz ki .aserde polisde bu vatan için çalışan kurumlar ve asla vazgeçilemezler.iyi kötü tartışması yapılamaz ancak eleştrilebilirler..eleştirmeye açığız ama bu bütün polislr iyidir yok bütün askerler kötüdür gibi olamaz.olursa yanlış olur. evet bende çoğu zman özellikle bşk.ta yunusları simit evinde demlenirken yada gözlükleri takıp havayla ordan oraya bmw leri ile gezerken görüyorum.bikeresinde de gece otobüsü kaçırıp sokakta bi başıma kaldığımda arabalı polislerden yardım istemiştim "3 saat sona dolmuşlar başlicak bekle" deyip yolları üzerindeki yere bırakmamışlardı beni(sona bi insan evladı şöför otostopla almıştı),uyuşturucu satan kötü polislik yapan insnalarıda duyup okuyoruz tvde..kısacası bu gibi örnekler çogaltılabilir ancak böylece bi kurumu kötülemek yapılacak en kötü şeydir bence. yunusu geçtim kim vurulduysa insan bunlar.ailesi arkasında bekleyeni var. ayrıcada vuranlarda zaten vurularak yakalandılar. tvden takib edenler bilir.ve bunların kaçı tv ye yansıyor bilmiyorum ancak bunlar tıpkı doğuda askerlerimizin başına gelen gibi hergün olan şeyler.desteklemek bi yürüyüşle olabilir ama asıl destek herkes üzerine düşeni yapacak yani vatandaş olarak vergisini verip vatanını sevecek, insanca yaşayacak düşeni kaldıracak. ayrılıkçı değil birleştirici olacak. işte asıl destek böyle olur. herkese onurlu ve sevgi dolu bi ömür dilerim.(mesela itüde pkk yandaşları, destek gösterisi yapıp arkadaşımızı linç ederek kavga çıkarmaya çalışmışlardı ,biz ertesi günü yürüyüş yaparak ve istiklalmarşı söyleyerek karşı çıktık,kavga ise onların ekmeğine yağ sürmek oluyor.kısacası taksiciler gibi yunuslarda yürürse mesela onlara takılıp grupca destek olunabilr)
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Evet konuyu dağıtmamak gerekli.

Motosiklet camiasının üyeleri olarak ne yapmayı planlıyorsunuz? Buna yoğunlaşmalısınız.

Konuyu daha fazla saçmalatmanın manasıda yok zaten. CBR eğer bu tip atışmalar devam edecekse lütfen özelden yazışalım. Yardım amaçlı açılmış topiği şişirmeye hiçbirimizin hakkı yok.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Oooh ellerinize sağlık şöle topic hakettiği şekilde devam etsin..

Bu devletin polisine, askerine her türlü vatan hizmeti verenine uzanan her türlü el kırılır her türlü dil koparılır...

Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Oooh ellerinize sağlık şöle topic hakettiği şekilde devam etsin..

Bu devletin polisine, askerine her türlü vatan hizmeti verenine uzanan her türlü el kırılır her türlü dil koparılır...
    Budur .......... eee öle kolay kolay paşa olunmuyo...
    duyurulara açınbi başlık....yanılmıyosam en az 4-5 gün hastanede yatarlar o yunus arkadaşlar motorlu arkadaşlar şöle türk bayrakları ile bi ziyerete gider itoğlu itleri de kınayan bi konuşma yapar bundan güzel faliyet olurmu
    toplumun motorcuya bakışını değiştirelim diyoruz işte altın fırsat....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Insallah yunusların müdürüne ulaşmaya calısıorum.. Yapıcaz bi organizasyon..

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    AllAh acil şifalar versin yunuslara yunusların işide zorr yine polis aracındaki gibi değil cok zorrr bu şerefsizler cezasız kalıyo ya benimde kafam onlara bozuluyo...
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

paşam ellerinden öper şöle bayraklı çiçekli bi ziyaret yakışır mt ye

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    paşam ellerinden öper şöle bayraklı çiçekli bi ziyaret yakışır mt ye

yaw hallederiz çiçek böcek horoz filende bu ara basına çok çıkıoz site olarak zaten.. şimdi bu fikride araklayıp birileri dökülmesin sokağa..
    S&S

dökülseler ne olur abi yaaa dökülecek taş çatlasın 5-6 motor olur kim görmüş 60 motoru bi arada

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapacağınız organizasyonu elimden geldiğince duyurmaya çalışacağım siz org.u hazırlayın kameralar benden yanlız bu organizasyonu gecikmeden olay halk tarafından unutulmadan yapmak lazım. ayrıca bu tarz gösteri ve yürüyüşlerin yasal sorumlulukları oluyor bu tar organizasyonlarda izin alınması gerekiyor.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Zühtüpaşa,

Bu harika bir organizasyon olur. Ancak burada önemli olan mümkün olduğu kadar büyük bir organizasyon yapmak.

Eğer siteye üye olmayan başka motorcular da katılırsa, daha da iyi olur.

Gerekirse tüm siteler ve klüpler birarada bu organizasyonu yapalım.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Şu an telefonla konusuorum yunusların patronuyla..

Alıntı teror adlı üyeden alıntı
    yapacağınız organizasyonu elimden geldiğince duyurmaya çalışacağım siz org.u hazırlayın kameralar benden yanlız bu organizasyonu gecikmeden olay halk tarafından unutulmadan yapmak lazım. ayrıca bu tarz gösteri ve yürüyüşlerin yasal sorumlulukları oluyor bu tar organizasyonlarda izin alınması gerekiyor.
    polis arkadaşları ziyarete gitmeye kimsenin hayır diyeceğini zannetmiyorum toplu halde bayrakları motorlara şöle gelin süsler gibi süsleyip gidilir orda bi konuşma ile itlerre iki laf sokulur...
    Paşam şöle ağdalı bi, başlık açsana duyurulara ben sabitlerim

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    ben diorumki oplantı falan duzenleyelim.paşa ne diorsun? geyik için 100 motor toplamaya ugrasıyoruz.bence guzel olur.jest olur polislere.zaten bu aralar ehliyet için üstümüze geliyorlardı.anlarlar bari bizi de
    Abi locco ya katılıyorum.. yapalım bir şeyler. sonuçta motorcu adamlar görevleri gereği her ne kadar diğer motorcuların canını yaksalar da en azından locconun dedii gibi tatlı bi jest olur. motorcu çevirirlerken utanırlar belki
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Arakadaşlar böyle bir aktivitede doğal evsahibi konumuna düşeceğimden olay yeri ve polisimizin yattığı hastahane burada olduğu için her türlü yardıma hazırım saygılarımla
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Arkadaslar,
    Yunus lar la temaslarımız sürüyor.. İnşallah en kısa sürede topic acılacak..

S&S

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    tüm görevi başındaki motorlu polis arkadaşlara çok geçmiş olsun...bende adanadan desteklerimi esirgemiyorum ..arkanızdayımmm...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Evet arkadaşlar. Ne planlıyorsanız yarın uygulamalısınız, bu olay unutulmadan kendimizi göstermemiz gerekli (Kusura bakmayın, sizi Samsunlardan gaza getiyor gibi oluyorum. Bekara karı boşamak kolay gelir demişler. Ama inanın oralarda olabilsem kesinlikle birşeyler yapardım )

Ah BBRR abi
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    polis arkadaşları ziyarete gitmeye kimsenin hayır diyeceğini zannetmiyorum toplu halde bayrakları motorlara şöle gelin süsler gibi süsleyip gidilir orda bi konuşma ile itlerre iki laf sokulur...
    Paşam şöle ağdalı bi, başlık açsana duyurulara ben sabitlerim
    tabiki kimse bişey diyemez bu bizim en doğal anayasal hakkımız ama toplu sürüş ve devleti alakadan eden bir konu olduğu için izin alınması gerekebilir bu konu hakkında bilgi almak için araştırmaya başladım en kısa zamanda izin gerekip gerekmediğini açıklarım böylece bir sorun çıkmamış olur
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler