Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tekirdağ MT Edirne'ye sahura gidiyor - 12 Temmuz gecesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Merhaba arkadaşlar .

12 temmuzu 13 temmuza bağlayan gece sahuru Edirne'de 5 yıldızdı "Margi otel"de yapıyoruz. Ertesi gün Pazar ve çoğumuzun tatil olması sebebi ile sorun olacağını düşünmüyorum.

Menüde Zengin kahvaltı tabağı var. ( Domates, salatalık, beyaz peynir, kaşar peyniri , bal, reçel, yumurta, salam, zeytin ve günün çorbası )

Kişi başı fiyat 18 TL

Çorlu, Çerkezköy, Silivri vs grupları olarak Cumartesi 23:45 de Kırklareli Büyükkarıştıran beldesinde buluşup, yola çıkmayı planlıyoruz.

Edirne'den de katılımları bekliyoruz

Katılımlar için lütfen bilgi veriniz.
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Normalde Pazar günü nöbetçiydim gelemiyordum ama gelebilmek için zor olan nöbet değişikliğini hallettim. Mont ve pantolonda hazır. İnşallah bende geliyorum...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    İstanbul'dan var mı giden?
    cbr1100 xx bunu beğendi.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Polo34 Bekleriz buyrun gelin. Şuanlık bize istanbuldan gelecekler haber vermedi fakat çorludan gelecek bir grup var. İsterseniz onlarla irtibat kurdurabilirim. Burada ayrıntıları bulabilirsiniz.
    https://www.facebook.com/groups/trakyamotosiklet/

Motosikleti
    PCX 125

Bu da geçen seneki Silivri sahur etkinliğimizden

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polo34 Bekleriz buyrun gelin. Şuanlık bize istanbuldan gelecekler haber vermedi fakat çorludan gelecek bir grup var. İsterseniz onlarla irtibat kurdurabilirim. Burada ayrıntıları bulabilirsiniz.
    https://www.facebook.com/groups/trakyamotosiklet/
    istanbuldan gelecekler şurada şu saatte buluşup, çorlu grubuna şu saatte şurada eklenecekler, onlar da diğer grupla vs diye yazarsanız daha açıklayıcı olur, her gruptan birinin telefon numarası da eklenirse iyi olurdu ...

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    ben çorludan katılıyorum istanbuldan gelecek arkadaslar benimle irtibara geçebilirler.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    İstanbuldan geleceğini söyleyen şuan maalesef yok. Fakat siz ve arkadaşlarınız gelmeye karar verirseniz çok seviniriz. Çorlu grubu Saat 10:30 gibi toplanır. Çorludan 2-3 kişi gelecek. Onlara katılıp gelebilirsiniz. Sorularınız için 0542 445 98 98. Şuan katılım 50 kişi civarında.
    Sırrını herkezden sakla ve daima kuşkulu ol , çünkü akıllı olmak demek kuşkulu olmak demekten başka birşey değildir..

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Peki sahurdan sonra geri dönüş mü var ? etkinlik içeriğinden programdan işleyişten tam olarak bilgi verir misiniz? Malkara'dan katılabilirim Teşekkürler.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki sahurdan sonra geri dönüş mü var ? etkinlik içeriğinden programdan işleyişten tam olarak bilgi verir misiniz? Malkara'dan katılabilirim Teşekkürler.

Evet sahur vaktinden sonra dönüş yoluna çıkacağız. Edirne'ye yola çıkmadan buluşma yerlerinde ayaküstü sohbet ederiz. Yola çıkıp, Yol üzerinde bekleyen gruplarla buluşup Edirne'ye otelin yerine varırız. Orda sahur vaktine kadar zaman geçiririz ve sahurumuzu yapar döneriz
    birGarip..

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Anlaşıldı teşekkür ederim inşallah bir sorun olmasa cumartesi iftarı edip yola çıkarım Babaeski'den konvoya katılırım.
    Garip ve kralaslan_21 bunu beğendiler.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    PCX 125
    bekleriz mutlaka.

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Valla açık konuşmak gerekirse ekipmanım falan herşeyim var sadece dizlik alacağım onu da babaeski de satan yer var oraya gidip alıp oradan da konvoya katılırım diye düşünüyorum.

Tabi en büyük sıkıntı ehliyet sınavı kazandık herşey tamam ama sürücü kursu halen daha dosya hazır değilmiş sertifika falan imzalanmadı dedi bugün sordum. Bakalım yarın perşembe olmadı cuma kesin almam lazım ve ilk yolculuğum için tekeri döndermem lazım benim için de iyi olur eğer bu etkinlik olmasaydı motosiklet bu haftasonu istanbul'a gidecektim neyse hayırlısı bakalım nasipte varsa olur biner gelirim neden olmasın.

Zaten ilerleyen günlerde kamp, gezi vs gibi şeyleri yapmayı planlıyorum tek tabancada takılbilme özelliğimi var ama tabi nacizhane dostlar edinirsek neden birlikte birşeyler yapmak olmasın ki..

Selametle.

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    PCX 125
    kesinlikle ehliyetinizi alın öyle katılın..aksi taktirde kötü sonuçlar olabilir. Ehliyet şart diyelim

tanışmayı bizde isteriz. daima böyle bilinçli motosiklet kullanmanız dileği ile..

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Yok zaten ehliyet olmadan asla diyorum motorum bir aylık kapının önünde yatıyor arada bir şehir içinde kullanıyorum tabi malkara ufacık yer ama genelde iş güç derken kullanamıyorum sabırsızlıkla ehliyeti bekliyorum ve daha sonra ver elini Çanakkale şehitlik.. ver elini İstanbul.. ver elini Edirne.. ve tabi ki imkan ve fırsat oldukça gezilere turlara katılarak tecrübe kazanmak ve zevkli bir motosiklet keyfi sürmektir.

Umarım ehliyeti alınca hayırlı haberi perşembe yada cuma yazarım buradan hadi sağlıcakla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Motoruma çok iyi bakıyorum yeri geldikçe vakit buldukça forumda ki konuları yorumları okuyorum.

Bir söz vardır emek olmadan yemek olmaz. Ellerimle söküp heryerini yıkıyorum temizliyorum pas sökücü sprey kullanıyorum daha sonra bakımlı tutan cila kullanıyorum. Ne kadar da kapının önünde dursa da göz alıcı bir sade güzelliği var motorumun ve tozlanmasına kıyamıyorum ellerimle siliyorum zaman ve sabır diyorum herşey zamanla sabırla yeri gelince olacağına varır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Bu nasil sey yahu ehliyet dosyam daha bugun onaya gidecekmis haftaya ancak alabilecekmisim. Tam da heveslendik geziye katilmak icin ama olmadi neyse baska zaman artik :(
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok zaten ehliyet olmadan asla diyorum motorum bir aylık kapının önünde yatıyor arada bir şehir içinde kullanıyorum tabi malkara ufacık yer ama genelde iş güç derken kullanamıyorum sabırsızlıkla ehliyeti bekliyorum ve daha sonra ver elini Çanakkale şehitlik.. ver elini İstanbul.. ver elini Edirne.. ve tabi ki imkan ve fırsat oldukça gezilere turlara katılarak tecrübe kazanmak ve zevkli bir motosiklet keyfi sürmektir.

Umarım ehliyeti alınca hayırlı haberi perşembe yada cuma yazarım buradan hadi sağlıcakla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Motoruma çok iyi bakıyorum yeri geldikçe vakit buldukça forumda ki konuları yorumları okuyorum.

Bir söz vardır emek olmadan yemek olmaz. Ellerimle söküp heryerini yıkıyorum temizliyorum pas sökücü sprey kullanıyorum daha sonra bakımlı tutan cila kullanıyorum. Ne kadar da kapının önünde dursa da göz alıcı bir sade güzelliği var motorumun ve tozlanmasına kıyamıyorum ellerimle siliyorum zaman ve sabır diyorum herşey zamanla sabırla yeri gelince olacağına varır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Bu nasil sey yahu ehliyet dosyam daha bugun onaya gidecekmis haftaya ancak alabilecekmisim. Tam da heveslendik geziye katilmak icin ama olmadi neyse baska zaman artik :(

kısmet değilmiş.birdahakine diyelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Tahmini hareket saatlerimiz :
    11:30 büyükkarıştıran da ana toplanma
    12:30 Lüleburgaz ekibi ile buluşma
    02:00 Edirne varış, edirne ekibi ile buluşma
    04:00 Selimiye camii ziyareti ve akabinde ufak bir mola
    05:00 Dönüş

50 kişi olduk.. katılımlar artabilir

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    abiler böyle tur için fazla arkada kalmamak için motorun en az kaç cc olması gerekir ?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyükkarıştıran'a varınca bizim valideye, Edirne'ye varınca da abime selam söyleyin
    Sülale orada ama ben uzağım. Hayırlı yolculuklar tüm katılacak olanlara
    Garip, ExTReMa ve cbr1100 xx bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı bbatuhann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler böyle tur için fazla arkada kalmamak için motorun en az kaç cc olması gerekir ?
    hızımız 90 km olacak ortalama.. benim motor da 125CC zaten.. gruptan kopma kesinlikle olmayacak.

Büyükkarıştıran'a varınca bizim valideye, Edirne'ye varınca da abime selam söyleyin
    Sülale orada ama ben uzağım. Hayırlı yolculuklar tüm katılacak olanlara
    teşekkürler. Aleykümselam iletiriz
    ExTReMa bunu beğendi.

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    O zaman sabah namazını kılmak isteyenlerde Selimiye camisinde kılsın. Bir sorun olmaz herhalde. Artı gece uykusuz olan mutlaka olacak 90 km hız çok değil mi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)