Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ramazan bayramında canakkele

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    merhaba arkadaşlar ben ankarda oturuyorum ramazan bayramının 2 gününde canakkaleye gitmeyi planlıyorum yol arkadaşı arıyorum yanıma.
    motorum 2014 cbr 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O gün bir gelsin de bakarız.

Bende son gittiğimde 57 nci Alay şehitliğini gezememiştim.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    ben hiç gidemedim ya bu yaşıma kadar :-(

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arife günü gidebilirim

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arife giden yok mu 6 gibi bayrampaşadan çıkacağım yola

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    dostum bekle bayramın 2. günü beraber gidelim

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    arkadaşlar merhaba , bende bayramın 2. günü fethiye'den çıkmayı planlıyorum. ilk gece izmir de kalıp ertesi gün balıkesir ve çanakkaleye gececeğim. Çanakkale'de uygun fiyatlı nerede kalabilirim acaba , eşimde olacak şuan öğretmenevleri tavsiye ediliyor ama daha önce hiç otel yada benzeri yerde konaklamadım. o yüzden bilgim yok , zaman yaklaştıkça hepimizin rotaları ve kalma yerleri netleşir daha iyi olur.

hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba , bende bayramın 2. günü fethiye'den çıkmayı planlıyorum. ilk gece izmir de kalıp ertesi gün balıkesir ve çanakkaleye gececeğim. Çanakkale'de uygun fiyatlı nerede kalabilirim acaba , eşimde olacak şuan öğretmenevleri tavsiye ediliyor ama daha önce hiç otel yada benzeri yerde konaklamadım. o yüzden bilgim yok , zaman yaklaştıkça hepimizin rotaları ve kalma yerleri netleşir daha iyi olur.
    http://dardanos.comu.edu.tr/index veya öğretmen evleri hesaplı olur. Otel fiyatlarını inan hiç bilmiyorum ama sıkı pazarlık yapmanı tavsiye ederim.
    teknoali bunu beğendi.

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Bende çanakkale turu yapmak istiyorum düşünebilirim (ama her bayram oldugu gibi kan gövdeyi götürdügünden acayip derecede trafik kazaları ve çılgın psikopat şöförlerle karşı karşıya kalmak istemedigimden dolayı bayramdan sonraki haftalar butür gezileri yapmayı planlıyorum)

supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bodrumdan katılabılırım bende uygun olursam gelırım canakkaleyıde bayac bılıyorum ıyı olabılır.
    Kasksız gezen babam olsa yüzüne bakmam !
    Bizim evde son lafı ben söylerim ' Peki Hanım'

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    3. Günü işte olmam lazım o bakımdan arife gideceğim

cagdas08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    enduro peşinde.
    herkese selam arkadaşlar bayramdan sonra tanışma ve bir grup oluşturma amaçlı kısa bir tur planlıyorum istanbul kısa mesafe şimdilik.Kilyos veya riva ben kamp yapmayı düşünüyorum 1 veya 2 gece daha önce böyle bir organizasyon yaptık çok eğlendik.Birkaç arkadaş hariç diğerlerinden allah razı olsun...katılmak isteyen varsa buradan yazsın arkadaşlar.daha sonra detayları yazacağım..yanlız daha önceki gezimizde iki arkadaş madde kullanıp olay çıkardılar rezil ettiler bizi.kendilerine gereken ders verildi..Böyle arkadaşlar varsa hiç teşebbüs etmesinler...uyuşturucuya hayır...amacımız tanışmak kaynaşmak gülüp eğlenmek.saygı kuralları çerçevesinde......HERKESE SAYGILAR....

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arife giden yok mu 6 gibi bayrampaşadan çıkacağım yola
    Biz 3 kişi 2 Bayrampaşa ben Gaziosmanpaşa bayram tatilinde Çanakkale yada Balıkesir e gidecez Kamp malzemelerimizi hazırlamaya başladık b,le

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Güzeldir memleketim
    arife mi bayramda mı çıkacaksınız yola

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Gelin bayramdan sonra ilk haftasonu gidelim yani 2-3 ağustos bende Tekirdağ/Malkara'dan katılırım zaten aklımda vardı çanakkale gezisi falan. Hatta bir günlükte kamp yapabiliriz çadırı matı atın motora çıkıp gidelim
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

doğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uguret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben ankarda oturuyorum ramazan bayramının 2 gününde canakkaleye gitmeyi planlıyorum yol arkadaşı arıyorum yanıma.
    motorum 2014 cbr 250
    Merhaba;
    Ben Ankara Kucuk CC Gurubundan Hürkan , hiç okadar uzun bir yola kucuk bir makine ile cıkmadım ama çanakkalede gitmek istediğimyerlerden biri... Şuan tam net değilim ama guruptaki diğer arkadaşlarımın da görüşlerini alarak belki onlarında katılımları olur Çanakkale'ye gelebilirim.. Hem ikimizde Ankaradayız beraber hazırlıgımızı yapar yola cıkarız.
    Cep numaramı özelden yollarım , haberleşelim , olmadı bugun yarın nezaman musait olursan hem tanısır hemde konusuruz..
    Hayatta zenginlik nekadar çok şeyin olduğuyla ölçülmez , nekadar az şeye ihtiyaç duyduğunla ölçülür... Yani ben varlıklı bir adamım..

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı uguret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum 2014 cbr 250
    Selam Bayramda İş durumunu Ayarlarsam bende Bir Çanakkale Turu yapmayı istiyorum Bakalım Kısmet eğer olursa İstanbuldan sana katılabilirim Motorumda 2014 Model Hyosung 250r

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayramdan sonra 2 günlüğüne bi saros sonra şehitlik truva vs. yapıp gelmeyi düşünenlerdenim
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

Motosikleti
    tvs apache
    Konaklamak için Turizm Uygulama Oteli ni deneyebilirsiniz. Temiz ve makul fiyatlıdır genelde.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Doğada konaklamak varken kapalı alan otel falan gerek yok bence çadır mat uyku tulumu alacaksın tamamdır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)