Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30 NİSAN PAZAR MOTO GP!ye GITTIK!! FOTOGRAFLAR!! VIDEOLAR!! YORUMLAR!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    akira ben sana sorsam o kadar resim içinde sen hangisisin diye, tarif edebilcek misin?
    nası anlatiyim ben sana kim olduğumu
    Beyaz mont mavi kot ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Delizia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Grand Dink
    Herşey süperdi Kusura bakma Kadercim biraz sattım seni ama ;)
    [B]Gerçek İzmirlinin Takımı [/B][COLOR="Red"]'[B]'[COLOR="Yellow"]Göz[/COLOR] Göz Göztepe''[/B][/COLOR]

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    evet akira, o benim. doğru bildin
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    dostdark abicim saolasın bende sizleri seviyorum yoksa çekilirmi her seferinde o kadar yol
    alper_timSaolasın hocam
    serkan79 saolasın abi adımı bıraktın manyak ya neyse dicek lafım yok alışmaya başladım buna

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı
    dostdark abicim saolasın bende sizleri seviyorum yoksa çekilirmi her seferinde o kadar yol
    alper_timSaolasın hocam
    serkan79 saolasın abi adımı bıraktın manyak ya neyse dicek lafım yok alışmaya başladım buna
    senin nici afyon manyağı olarak değiştireceğz zaten
    KAMP ADAMLARI

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    4 günlük istanbul park macerasından sonra sonunda işime dönebildim arkadaşlar günde 2 saatlik uykuyla orda 4 gün boyunca günde 13 saat ayakta durur vaziyette görev yaptık diğer hakem arkadaşlarımla beraber . ama o yorgunluğa değdi büyük keyif aldım.hala motorların sesi kulağımda uyurken bile rüyamda hala onları görüyorum belli ki sizlerde izlemekten keyif almışsınız.ben resimlerimi koyamadım ama lacivertsarı arkadaşımızın çektiği fotoda şov yapan yarışçıda arka dönük vaziyette yeşil bayrak sallayanda benim 6-7 nisan izmit körfez pist yarışı var sonraki hafta da şile de enduro yarışları var hatırlatayım dedim.onlarda keyifli olacak moto gp kadar olmasa da

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=13038&page=3
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba Arkadaşlar....
    Son günlerde biraz yoğundum tam anlamıyla topiğe bakamadım...Şimdi baktımda Olcan O resim neya bide yoğun istek var diyosun çok ayıp lem...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı jasmine adlı üyeden alıntı
    4 günlük istanbul park macerasından sonra sonunda işime dönebildim arkadaşlar günde 2 saatlik uykuyla orda 4 gün boyunca günde 13 saat ayakta durur vaziyette görev yaptık diğer hakem arkadaşlarımla beraber . ama o yorgunluğa değdi büyük keyif aldım.hala motorların sesi kulağımda uyurken bile rüyamda hala onları görüyorum belli ki sizlerde izlemekten keyif almışsınız.ben resimlerimi koyamadım ama lacivertsarı arkadaşımızın çektiği fotoda şov yapan yarışçıda arka dönük vaziyette yeşil bayrak sallayanda benim 6-7 nisan izmit körfez pist yarışı var sonraki hafta da şile de enduro yarışları var hatırlatayım dedim.onlarda keyifli olacak moto gp kadar olmasa da

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=13038&page=3
    Canısı ben sana hakem olma demiştim
    ama bu site sağolsun resimleri yayınlıyor 28 mayıs gezimizi takip et
    KAMP ADAMLARI

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GreatWhiteSharkın çektiği resimlere koptum Avrupa grubunun polis çevirdiği zaman çekmeye başladığı resimler var ya onlar.Adamlar hah bi grup çevirelim kontrol edelim demişler sizler olayı karnavala çevirmişsiniz .Alemsiniz ya. Biri adamın kolundan çekmiş adamda şaşkın walla helal süpersiniz.....

İşte bu resimler helal çocuklar size...

[I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

Pist 36 Noktasında Hakemdim.

Merhaba arkadaşlar, Motosiklet merakım MotoGP'den sonra daha farklı bir hal aldı.
    Bu ilk mesajım ve sizlerle Moto GP 2006 İstanbul yarışında çektiğim fotoğrafları paylaşmak istiyorum.

Pist üzerinde Start-Finih düzlüğünden hemen önceki shigandaki ilk viraj içinde görev aldım. Açıkçası sadece yarışı izlediğimiz ve sadece telsizden müdahele ettiğimiz bir noktaydı. O yüzden bol bol fotoğraf çekme imkanım oldu.

Resimlerin orjinal hali çok yüksek çözünürlükte olduğu için foruma daha küçük boyutlarda ekliyorum.

İstanbulPark'ta ilk günümüz, saat 04:15de uyanıp otelden 05:30da ayrılıyoruz ve 06:00'yı geçirmeden İstanbul park2ta oluyoruz.

bizi Bulut ve Güneşin muhteşem manzarası karşılıyor.

Görev noktam..

Shigandan önceki uzun düzlük, yarış günü 310km hıza çıkıldığı bildirildi.

Shigan

İlk gün 125 CC'lerden bir yarışcı pist yüzeyinde bulunan bir yarıktan dolayı kaza yaptı. Ve kendini run off alanında buldu.

İkinci gün, yağmur vardı. Bulunduğumuz virajda 8 kaza meydana geldi. yaklaşık 4 tanede Run Off alanına kaçış vardı.

Yarış günü, öğleye doğru hafif yağmur çiselesede yağmursuz ve ılık bir hava kendini gösterdi. Yarış oldukça keyifliydi.

Sinan Sofuoğlu, 8turluk TMF yarışında, bizim virajdan her geçişinde mutlaka kıvılcım çıkartarak geçti. Bende bu pozu kaçırmak istemedim doğrusu.

Moto GP..

Umarım beğenirsiniz..

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı
    Merhaba Arkadaşlar....
    Son günlerde biraz yoğundum tam anlamıyla topiğe bakamadım...Şimdi baktımda Olcan O resim neya bide yoğun istek var diyosun çok ayıp lem...
    Valla ben bilmem...
    Yerim kapılmışken tek manzaram oydu.Sen de arkadan çektin mi falan deyince lazımdır herhalde dedim...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    BASHAKEM-BASHAKEM, PİST 6....
    Arkadaslaaar ben de hakemdim cok guzel bir yarıstı demek isterdim ama yorgunluktan diyemiyorum! Hergun saat 4 de kalkıp 5bucukta pistteydik.. Gece de 2 de yattıgımızı varsayarsak epey sarsıldık... İste bi kac foto..
    İlk foto Pist6 dan...

Aynı benim gibi alıyor virajları...

Aman yavasss, yerler yasss

Bi yarıscıyı bitirdigim an!

Tam karsımda yakalıycam diye gobegim catlatı..

71 numarayla Avustralya adına yarısan Chris Vermeulen bizim bolgede motorundan dumanlar cıkınca ucuk ucuk olmus ve yanımızda bitmistir. Bi rivayete gore yokusun yukarsından beni gormus ve bir anda hararet yapan Chris ozellikle bizim orda durmus... Sonradan Turkiye yi cok sevdigini ve bir Turk kızıyla evlenmek istedigini soolemistir.

Bende kalbi kırılmasın diye tuttum motorun ucundan hadi Chris yolcu yolunda gerek bizim buralarda motorcuya kız vermezler dedim...

Pist gercekten cok guzel..

Yaa bir tur at diye cok ısrar ettiler kıramadım ben de...

Ve sampiyonumuz...
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

tsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Ya bendede kısa bir video ve resimler var ama bir türlü ekleyemedim.Biri bana yardımcı olurmu?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    @tsahin;
    Resimler için http://imageshack.us , videolar içinse http://rapidshare.de adreslerini kullanabilirsin.
    Aratırsan forumda ayrıntılı bilgiler var.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    bendede resım var ama womanriderın hatta bıde fılm i var verımmı buraya woo ne dersin
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Buda Benim Fotolarım...
    buda pist dışına şöyle bir baktı yok yok gidemem dedi ve geri piste girdi... ve gözü hep seyircilerdeydi... Ahada bittiiii.... Haydi iyi seyirler...

yaw polis tarafında çevrildiğinde bu kadar sevinen sürücüler nereden bulunur diye bakmayın onlar çevrenizde... fotolar apaçık ortada...
    polisin koluna girenler... gülenler... allaaaaahhh polis bile neye uğradığını şaşırdı..
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    evet arkadaşlar günlük yaşantıma anca geri dönebildim, bütün hakem arkadaşların söylediği gibi yorucu ve çok eğlenceliydi özellikle benim bulunduğum görev noktasından bir çok resim çektim sizlerlen paylaşmak istiyorum

gün gün hakemlerin kamera arkası görüntüleriylen birlikte motogp resimlerini atmaya çalışacağım..

perşembe günü istanbul parka gittik, bizi gezdirdiler parkta, sonra ilk eğitimlerimizi ve önemli bilgileri burada aldık.

son uyarılar ve önemli kurallar tekrarlanıyor

Bu minibüsün içinde bir yarış motoru uyuyor, gün gelsede gazlasam dercesine hemde

Tulumlarımız dağıtılıyor,

İzmirden İstanbula kadar gitmişiz, daha güneş batmamış hemen Tuzladan elektrikli trene biniyoruz ve Haydarpaşaya kadar gidiyoruz, gezelim dedik kafadar arkadaşlarımlan... (şu elektrikli tren insanın sinir sistemini baya zorluyoo, allahtan böyle bir treni sürekli kullanmıyorum. elektrik çarptı yaf ama küçük bir ısırık yaptı sadece allahtan )

istanbulun her yerinde reklam yapmışlar bizde reklamı çekelim dedik düşen motoru kaldırıyoo arkadaşlar (pist hakemleri hemen görev başı yaptılar)

vapurlan beşiktaşa geçiş yaptık.. muhteşem boğaz manzarası büyüledi beni

(gerçi siz istanbullular için bu doğal olabilir ama bir izmirli olarak acayip bi durumdu benim için eğer burada bu fotolardan şikayetçi olursanız hemen kaldıra bilirim..)

Ve gün geldi çattı, Perşembe sabahı görev alanımıza gitmek için sabah erkenden yani güneş çıkmadan hazırlandık otelimizde ve kahvaltı yaptık, hakem arkadaşlar olayın heyecanı içinde tabi,

güneş doğarken pistin içinde yerlerimizi alıyoruz..

görev alanımdan birkaç resim koyayım, start düzlüğünün başlanğıcı benden soruluyordu

görev kulubem,

öğlen yemekleri için kumanyalarımız ve telsizimiz, yarış anında telsiz dinlemek çok muhteşem bir şeydi çünkü sürekli lider ve son 3 sayılıyor ve bize hızları hakkında bilgiler geliyordu ayrıca kaza anında yapılan anosslları bütün hakem arkadaşlar dinliyordu, yani bütün hakemler aynı heyecanla olup bitenleri takip ediyordu....

hakemlik yaparken kullanılacak olan bayraklar...

Görev yaptığım yere giriş yaptıran viraj hızlanma virajıydı ve bütün yabancı fotocular kulubemin yanına gelip motorların viraj çıkışlarını karelemeye çalıştılar, çünkü bu viraj çıkışlarında öyle hızlanıyorlardı ki motor yan kayarak virajdan çıkıyordu ve tam önümde vitesleri sıralamaya başlıyorlardı....

Birazda pit stop alanında gezineyim dedim ve girdim pitline alanına, başladım karelemeye

Safety Car lara bukadar yakın olmak beni mutlu etti çünkü bu arabaların sesleride küçümsenecek gibi değil, çünkü ilk tur atılırken bu arabalar yarışçıların hemen arkalarından takip ediyorlar.. bu arabalardan birini günlük aracım olarak kullandığımda artık ölmeye hazırım demektir, çünkü böyle bi arabayla gezmeden ve kullanmadan ölürsem gözüm acık gider vallahaaa.

Kartpostallık bir manzara yakaladım hemen

Akşam oldu ve Telsizlerimizi teslim etmeye çalışıyoruz

cumartesi günü yağmurluydu ve yinede motorlar hızlıydı,

evet artık pazar günü geldi çattı, ve son kez sabah saat 4 civarı kalktım, ve 3 gün boyunca kanki olduğunuz elemanlarlan son kez sabah kahvaltısı yapmaya indik, yanımdaki eleman viper1

pazar sabahı erkenden yine PARKtayız ben hemen ana tribünün giriş alanında yapılan show stantlarına dalıyorum. Ve önüme hangi stand çıktıysa hemen atlıyorum motorların üzerine... (Gerçi görevlileri halen daha gelmemiş fakat ben bütün standları gezdim ve kataloglarını da aldım )

tribün misafirlerine hazır pazar sabahı sessizliği hakim, artık 3 saat sonra burası gürültüye boğulacak, otobüs son kez hakemlerini dağıtıyor.. ... ....

görev alanıma yukarıdan bakış... ..

Ve pazar günü öğleden önce ısınma turları atılmaya başlandı....

Havada bir uçak göründü, bunu beklemiyorduk sonra pistin üzerinde riskli hareketler yapmaya başlayınca hemen pistten uzaklaştırmak için bayraklarla göreve geçtik ve ona kırmızı bayrak sallayıp kovaladık
    tozu dumanı havalandırdı ondan sevmedik onu şaka bir yana eleman gerçekten çok harika viraj alıyordu vallaa....

işte ben bu fotoya bittim dikkat edin seyircilerin olduğu yere bakın dumanını bıraktı gitti, millet birbirini göremedi vallaha,

ve saat pazar günü 15 i göstermeye başladı, işte MOTOGP

yarış bitti ve artık pit e giriyorlar

işte ilginç karelerden biri
    bizim yamaha, sıralama turu birincisi elemana yolda kaldığından pite kadar ayağınla itekliyooo güzel manzara, yani bu adamlar her şeye rağmen yarışcı değil birbirleriylen dostlar. bunlar akraba gibi olmuş, nere gitseler aynı adamlar birlikte yarışıyooo.

evet artık ilk 3 belli hemen görev alanımdan çıkıp koşa koşa kutlamayı izlemeye gidiyorum.. bütün herkes nefes nefese gelmiş alkışlayıp tezahurat yapmaya, bu arada ilk 3 e giren makinalara yaklaştırtmıyorlar çünkü eğer itiraz gelirse motorlarda inceleme yapılacak, yani yarış standartları dışına çıkıp doping almışlarsa elenecekler, o yüzden millet uzaktan bakıyor ve özel odaya alınıyorlar...

Makinalarda egzost die bişe yohhh gardeşim yaaa, manyak ses çıkartıyorlar baksanıza

125 lik derbiler işte karşınızda (diolar ya 125 likle 100 geçen varmı diee alın size makinalar, hehehe 5 km kusuru 2 daahkada atıyorlar vallah, insanın motoru yakından görünce inanası gelmiyo gercekten.... )

bir avuç motor üzerinde manyak hız yapıyorlar.....

motorları hemen parçalayıp yine kargo için kolay taşınabilen kutulara yerleştirdiler, grenajlar, lastikler, hep motorun üzerinden söküldü, sanki yap boz makinalar..

KAZANIN OLDUĞU PİST, hem aşağı doğru yamuk hem viraj, buraya hızla gelirken freni geç basarsan tekerleklerin yerden kesileceği garanti baksanıza, birde dönmeye çalışacanız burda, allah böyle viraj vermesin hiçkimseye aman diiim, adamın dıçından ter attırır böle viraj vallaha.....

İşte hedefimdeki motorlardan biri VFR800 bu makinanın arkasına birde orjinal topcase ve yan çantalarınıda taktınmı allah neyollar yapılır bunlan... her gördüğüm yerde hemen üzerine oturuyorum vallaha...

Bir yenilik daha, el yapımı ve İtalyan markası olan BİMOTA Türkiyede satılmaya başlamış, görevlisiylen konuştum daha izmirde servisi yokmuş, ve 30.000 euro dedi fiyatına, sesi gerçekten güzeldi... dikkati çeken bi motor ama servisi olmayan hiçbir motor satılmaz gibime geliyooo

arkadaşlar, güzel görünen fotolarımı koydum eğer bi kusur varsa lütfen bana msj atın hemen düzeltirim..
    inş seneye görüşebiliriz...

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600

2 resimde benden

herkese selam uzun zamandır siteyi takip ediyorum hemen hemen bir çoğunuzu tanıyorum diyebilirim fakat şu an bir motorum olmadığı için ne teknik konularda nede gezi ve buluşmalarda sizlerle ortak paylaşımımız olamadı bu yaz inşallah bende aktif olarak aranızda yerimi alırım hazır gp yarışları topici açılmışken bende orda çekmiş olduğum oğlumun fotoğrafını koymak istedim kendisi 3 yaşında kandan geçti herhalde benden daha sevdalı motorlara
    ben kendime henüz motor edinemedim ama onda 2 tane var biri akülü diğeri pedallı 50 cc lik bir enduro istiyor fuarda görmüştük taktı kafayı bakalım artık beraber alırız bu sefer inşallah sizlerede kazasız belasız sürüşler diler herkeze selam ederim
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

yanımdaki eleman viper_1

benim yanımdaki eleman da nevZAT150

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı NeTMaViSi adlı üyeden alıntı
    bendede resım var ama womanriderın hatta bıde fılm i var verımmı buraya woo ne dersin
    netmavisiiiiiiiii severim seni o videoyu imha edersin sen dimi arkadaşım bak nötrüm sana biliyosun
    bende hakem olmak istiyoruuuummmmm help me pls
    ...............

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler