Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

30 NİSAN PAZAR MOTO GP!ye GITTIK!! FOTOGRAFLAR!! VIDEOLAR!! YORUMLAR!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hissedenler etmiştir bu bana yeter...
    evett nerde videolarımızzz yaa..ayrıca resimlerde az kişi gözükmüşüz ,daha fazlaydık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı
    saol ferni ama harbiden çok üzüldüm nasıl eve geldim bilmiyorum moto gp den bir gece önce uyumadım sabaha kadar sizle tanışcam diye

bu sadece bu yarış için yazılan bi yazı değil benim 100 ü geçik msjım olmuş ama bir yada iki kez cvp yazıldı yazılarıma..abi ben motosiklet için herşeyi yaparım tek dileğim ölümüm motosikletin üzerinde olsun demişimdir hep..sizde benim en yakın abilerimsiniz ben 18 yaşındayım sizlerle olmak istiyorum nolursunuz beni artık farkedin lütfen..

alper abinin msn si varmı ya forumda nicide alpermi?
    alper_timsss@hotmail.com
    bul bu alper abiyi kaybolunca alo de o sana tarif eder
    KAMP ADAMLARI

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    koray biraderim üzülme bak bende milleti tuzlaya götürcem diye artçı oldum ama yolda tuzlaya nasıl gidilir burdan diye mert e sordum başladı gülmeye doğaçladık
    ama senin tanışman için bi gezi buluşma çay kahve çorba yaparız gelirsin planlarız hepimizle görüşür tanışırsın üzülme bak bizide üzdün

Motosikleti
    Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı
    ya kardeşim biraz daha duyarlı ol atlanmış işte hem bu kdr içten yazma istersen

alper abi mt nin kadrolu artçısıdır nick alper_tim dir.

cenkkeskin vardır oda afyondan geldi onu nası aldılar getirdiler pikniğe sonrada merkeze yakın yere bırakıldı. fark ettir kendini
    Bu arada Afyon manyağı arkadaşımızı da unutmuyalım ayağına sağlık
    Afondan katılıyor ama istanul gezilerinin en aktif üyesi
    KAMP ADAMLARI

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ashes çok saol ortak olduğun için ayarlayalım abi ist haftaya geliyim buluşalım ızgara benden bak biraazz olsun toparlıyorum kendimi..çok saol

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Peril,
    videoları bilgisayara indirdim, İstanbul Park'a gidişimizde 2 adet video var elimde, biri 68MB, öbürü 99MB. Nete atıp buraya link koymam biraz vakit alacak.
    Hala elimde geziden fotolar var, resimleri çözünürlük belasına kırpmak istemiyom, ama tanesi 1,8MB filan ne derseniz ufaltıpmı atiym, orjinal haliylemi?

tüm dostlara tşkrler. Arabaalan geldim, inşallah seneye ehliyeti almış olacam, motorlan gelirim. Arabaylan sizlerle yolculuk keyfi biraz eksik oldu sanki...
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    ashes çok saol ortak olduğun için ayarlayalım abi ist haftaya geliyim buluşalım ızgara benden bak biraazz olsun toparlıyorum kendimi..çok saol
    Yaa koray kardeşim sabah sabah sayende rakı içiyoruz
    KAMP ADAMLARI

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar biz de levent bpye geldik-serkan79 cok sagol tekrar cok teşekkurler!- ama gruptan orada ayrılmak durumunda kaldık, daha sonrasında da gold tribünde olduğumuz için beraber izleyemedik! bir ara acık alana kadar gelip uzaktan sizlere şöyle bri baktım ama yanınıza gelemedim. neyse bir dahaki sefere...
    bu arada bir çok foto cektik ana tribünden ama fotolar cok buyuk ve bu yuzden buraya yukleyemiyorum, paylaşmayı cok isterdim ama nasıl kucultulur onu da beceremedim, eger yapabilirsem sizlerle paylasacagım...-valenin her yarış verdiği klasik goruntulerden bile bir iki yakalayabildik (bir taraflarını duzletirken hani )-

yarışların üçü de çok güzeldi, mücadeleler lastik lastiğeydi.
    125cc de gecen yılda olduğu gibi kallio yarısı bedavadan verdi. gecen sene de birinci goturduğu yarışta son turda kaza yapmıştı şimdide motoru bozuldu. o kadar da kallioyu tutyordum ben
    özellikle 250cc her zaman olduğu gibi müthiş heyacanlı basladı- daha startta ilk viraja girmeden 6 motor yarış dışı kaldı ki bunlardan birir pilotlarda en yüksek puana sahip olan fovorilerden lorenzo idi- ve aynı heyecanla bitti. sinan sofuoğlu kazaya karışmamayı basarıp yarışı tamamlayabildi bu da bir basırıdır diyelim. son turlarada deangelis ile barberanın teması da yarısa damgasını vuran sahnelerden biriydi.-de angelis motorunun kontrolunu kaybederek pist dısına cıktı!-
    motogp gelince o da sanki 250cc yarısı gibi gecişlere sahne oldu-stoner ve pedrosanın katkısı mıdır acaba?- izlemeye deger, heyecanın her an dorukta olduğu, sıralamanın sürekli değiştiği bir yarış oldu...yine melandri kazanmayı bildi. 14. sırada start aldığı yarışta pek cok kez liderliği stoner ve pedrosa ile degişerek sürdürdü ama son şikanda tecrubesini konuşturup damalı bayragı ilk gördü!-sanıyorum istanbul parkı en cok o sevdi, bu arada 2. stoner da gecen yılın 250cc şampiyonuydu(galiba pisti sevenler belli)-

bu arada acık alanda gecen yıl sizin bulundugunuz mevkide bir adet barkovizyon vardı ve bu sayede yarısın her asaması gorulebiliyordu, onu kaldırmış olduklarını buyuk bir saskınlıkla gordum ve cok uzuldum.

dostdark yapma ben getirme bana şimdi şirkete rakı falan kovarlar valla

Motosikleti
    dostdark yapma ben getirme bana şimdi şirkete rakı falan kovarlar valla
    Yani koray sende sabah sabah çok kötü dertli ettin bizi
    KAMP ADAMLARI

abi dert değil yaw ne yapim abi motosiklewt için heerşey sizinle tanışıp heerşeye varım demek için..

Motosikleti
    abi dert değil yaw ne yapim abi motosiklewt için heerşey sizinle tanışıp heerşeye varım demek için..
    Ok dostum 28 mayısta tanışırız o zaman
    KAMP ADAMLARI

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Aradığını bilmeyen Bulduğunu anlayamaz VIP
    VIP kısmıyla ne demek istediğini anlamayan arkadaşlar vardır
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13094
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    28 Mayıs Sapanca?

İşten kalan vaktimi mi motosiklete ayırıyorum yoksa motosikletten kalan vaktimi mi işe ayırıyorum bilmiyorum. 28 Mayıs Sapanca mı? Yürüyün arkadaşlar!

Not: O kalkışdaki ses hala kulağımda çınlıyor! İstanbul'da herkes kadar kazılan asfalt seslerini duydum, en önden Dio'yu, Manowar'ı en beteri de Slayer'ı dinledim, ama böyle bir gürültü duymadım...

Motosikleti
    1000RR06
    ya hani fotolar bu kdrmı
    Acımadıki, acımadıki

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Not: O kalkışdaki ses hala kulağımda çınlıyor! İstanbul'da herkes kadar kazılan asfalt seslerini duydum, en önden Dio'yu, Manowar'ı en beteri de Slayer'ı dinledim, ama böyle bir gürültü duymadım...

demonisdreams, lütfen gürültü deme süper birşeydi o...
    ben bir daha bir daha ve bir daha istiyorum... tribünlerde karşılıklı yankılanan o müthiş ses hayatın sesiydi sanki!-çok mu abarttım ne? -

pardan c-s karışması olmuş demonicdreams

CBR1000RR ben de daha koyacagım ama küçültemedim ki şu lanet fotoları bir türlü!!!

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı ferni adlı üyeden alıntı

CBR1000RR ben de daha koyacagım ama küçültemedim ki şu lanet fotoları bir türlü!!!

sende varya madem küçütmeyi bilmion nie çekion

şaka bi yana keşke megapixeli düşük çekseydin ozmn sorun olmazdı
    Acımadıki, acımadıki

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı ferni adlı üyeden alıntı

demonisdreams, lütfen gürültü deme süper birşeydi o...
    ben bir daha bir daha ve bir daha istiyorum... tribünlerde karşılıklı yankılanan o müthiş ses hayatın sesiydi sanki!-çok mu abarttım ne? -
    En sevdiğim grupların, en sevdiğim şarkılarından bile gürültü diye söz ediyorum. Amaç kötülemek değildi. O ses motosiklet sesi!.. Ninni diye uyurum ben onunla

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mkmemory adlı üyeden alıntı
    Peril,
    videoları bilgisayara indirdim, İstanbul Park'a gidişimizde 2 adet video var elimde, biri 68MB, öbürü 99MB. Nete atıp buraya link koymam biraz vakit alacak.
    Hala elimde geziden fotolar var, resimleri çözünürlük belasına kırpmak istemiyom, ama tanesi 1,8MB filan ne derseniz ufaltıpmı atiym, orjinal haliylemi?

tüm dostlara tşkrler. Arabaalan geldim, inşallah seneye ehliyeti almış olacam, motorlan gelirim. Arabaylan sizlerle yolculuk keyfi biraz eksik oldu sanki...
    koy ne olursa olsun resimleri görelim yahuuu yada videoları

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    http://imageshack.us/

resimleri bu adrese atarsanız, upload ederken boyutunu otomatik olarak ayarlama seçeneği var. kendisi 800 pixel e getiriyo
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler