Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İstanbul-Bursa gezisi için rotamızı şimdiden çiziyoruz :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    takipteyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanisma toplantısı
    Mantıklı geldi
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız bırakmam seni

Yolda sık mola vermezsek,sabah erken çıkarsak bence baya bir yer gezilebilir akşam saat 5-6 gibi de geri dönmüş oluruz
    Bu yol şile gibi değil aslında,kısa zamanda bayağı yol gideriz biz. ben bilecik e 2 saatte girmiştim birde benim kullandığım yol dağ yoluydu düşün, full toprak çukur + 2 kişiydik motorda. bu yol vız gelir tırıs gider

Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yol şile gibi değil aslında,kısa zamanda bayağı yol gideriz biz. ben bilecik e 2 saatte girmiştim birde benim kullandığım yol dağ yoluydu düşün, full toprak çukur + 2 kişiydik motorda. bu yol vız gelir tırıs gider
    Sıkıntı yok , sen öncü ol arkadan yetişirim :D hem keşif ekibi olmuş oluruz her cumartesi öğleden sonra ve her pazar tüm gün boşum
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Yalova MT ile yalovada buluşalım. Bursa MT de ile de ortak bir yerde buluşalım. Bursalılar çıkıp bir yere gelsin. Mesela İznik...

Not: Acelemiz yok. Pazar günü rivaya giden harley grubu son derece sakin ve düzenli gidiyordu... Geziyoruz sonuçta. Motorları zorlamayalım çin malları dökülüyor
    Başgan şimdiden 8 kişi olduk.rotayı ikimiz ayarlayalım haritada yazalım çizelim en önemlisi kasksız ve aynasız olanları şimdiden uyaralım yolda epey bir trafik olacağı için düzen meselesi hakkında gelen arkadaşlarla muhakkak konuşmak gerek.Bu yüzden de geziden birkaç gün önce toplanma alanında buluşup herşeyi tekrar gözden geçirmek gerek.gücenme darılma olmaz!sonuçta gelecek arkadaşların (yaşça büyük küçük farketmez) sorumluluğunu üzerimize alıyoruz... Ben lastik için fitil getiririm,bagajında yer olan arkadaşlardan biri de pompa getirirse kafamız rahat olur
    Diğer illerin mt gruplarıyla da yol üstünde yada önceden belirlediğimiz mola yerlerinin birinde buluşabiliriz
    hasanrs bunu beğendi.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Arkadaşlar nacizane birşeyler söylemek istiyorum.
    Madem hızınız Max 60-70 olacak istanbul-izmir ana yolundan gitmek yerine çok güzel yerler var onları kullanabilirsiniz.
    Yalova topçulardan direk iznik'e inilebilir. Köftesi güzeldir.
    Madem ziyaret seviyorsunuz Abdulvahhap Hz. leri vardır iznikk'te tepede. Müthiş manzarası ile iyi bir hedef olabilir.
    Oradan iznik gölünün güneyinden Bursa yoluna çıkılabilir. Kuzeyi daha rahat dümdüz yol. Güneyi daha dar ama keyifli yoldur.
    Gemliğe kadar gidilip, oradan Kumla yönüne dönülüp Haydariye köyü ne gidilir. Orada sudüşen şelalesi nefisdir. Arka yoldan baraj yönüne yavaş bir yol vardır. Tatlı virajlarla sakin bir yoldur.
    Yalova'ya kadar arkadan giderseniz doğa size güzel manzaralar sunacaktır. Gene Yalovadan topçulara geri dönersiniz.
    Size rotayı atacaktım ama google maps haydariye yalova arasını bulamıyor. En son 1 seneyi geçti herhalde o yoldan geçmeyeli. İznik güney yolu ise daha da çok oldu.
    Forumda oraları benden iyi bilen mutlaka vardır. Yalovalı Bursa'lı arkadaşlar el atarsa güzel bir yol çıkabilir size.
    Osırıs ve hasanrs bunu beğendiler.

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nacizane birşeyler söylemek istiyorum.
    Madem hızınız Max 60-70 olacak istanbul-izmir ana yolundan gitmek yerine çok güzel yerler var onları kullanabilirsiniz.
    Yalova topçulardan direk iznik'e inilebilir. Köftesi güzeldir.
    Madem ziyaret seviyorsunuz Abdulvahhap Hz. leri vardır iznikk'te tepede. Müthiş manzarası ile iyi bir hedef olabilir.
    Oradan iznik gölünün güneyinden Bursa yoluna çıkılabilir. Kuzeyi daha rahat dümdüz yol. Güneyi daha dar ama keyifli yoldur.
    Gemliğe kadar gidilip, oradan Kumla yönüne dönülüp Haydariye köyü ne gidilir. Orada sudüşen şelalesi nefisdir. Arka yoldan baraj yönüne yavaş bir yol vardır. Tatlı virajlarla sakin bir yoldur.
    Yalova'ya kadar arkadan giderseniz doğa size güzel manzaralar sunacaktır. Gene Yalovadan topçulara geri dönersiniz.
    Size rotayı atacaktım ama google maps haydariye yalova arasını bulamıyor. En son 1 seneyi geçti herhalde o yoldan geçmeyeli. İznik güney yolu ise daha da çok oldu.
    Forumda oraları benden iyi bilen mutlaka vardır. Yalovalı Bursa'lı arkadaşlar el atarsa güzel bir yol çıkabilir size.
    Tavsiyen için teşekkür ederim,konudaki haritayı öylesine paylaştım önümüzdeki günlerde daha fazla detaylandırıp tekrar paylaşıcam şimdilik tavsiyeleri alıyorum kendi haritamda yol durumuna göre tekrar rota belirleyeceğim. Seninde iştirakını bekliyoruz

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Cumartesi günü İznik - Orhangazi arası 80 KM Ultra maraton koşuyor olacağım. yaklaşık 10 saat sürecek. Yolda koşarken sizi görürsem selam çakarım Şimdiden iyi geziler. Dikkatli sürün..
    hasanrs ve Osırıs bunu beğendiler.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Pendik sahil pazar yeri toplanmak için nasıl? Bir de 8:30 ben zor orda olurum yaa... O saatte gelirsek kahvaltı olayını ne yapacağız?
    Osırıs bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Pendik sahil pazar yeri toplanmak için nasıl? Bir de 8:30 ben zor orda olurum yaa... O saatte gelirsek kahvaltı olayını ne yapacağız?
    Nevaleyi alıp feribota öyle bineriz başgan, zaten 20 25 dk sürüyor yolculuk çayları da feribotta içeriz denize karşı,simitleri de martılara atarız oh ne alaa aç bırakmayız seni korkma yaw

Buluşma yeri özellikle itfaiye yazdım ki e5 in hemen yanında bulunması basit bilmeyen arkadaşlar için büyük kolaylık

Mesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APAHCE ---KUBA KH150 12D
    Ben namaz kilmadan donem o kadar yol gidip hacı kardeşler beni ekleyin bi aksilik olmazsa durmak yola devam
    Yapistirrrrrrr
    D.a dinler
    05357430008
    İstanbul bahcesehir
    Osırıs ve blackarca bunu beğendiler.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    [QUOTE=Osırıs;3318834]Nevaleyi alıp feribota öyle bineriz başgan, zaten 20 25 dk sürüyor yolculuk çayları da feribotta içeriz denize karşı,simitleri de martılara atarız oh ne alaa aç bırakmayız seni korkma yaw

Kardeş lütfen başgan yazıp durma geziden soğuttun beni
    Osırıs bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

[QUOTE=Hedef_Turan;3318838]
    Nevaleyi alıp feribota öyle bineriz başgan, zaten 20 25 dk sürüyor yolculuk çayları da feribotta içeriz denize karşı,simitleri de martılara atarız oh ne alaa aç bırakmayız seni korkma yaw

Kardeş lütfen başgan yazıp durma geziden soğuttun beni
    Tamam tamam yazmıyorum bundan sonra, avrupai moda geçiyorum

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Lütfen rütbem ile dalga geçilmesin :/ ben başganım saksı deyil :(

Arkadaş ben keyfime düşkünüm öyle idareten olmaz. Arabalı vapurda tost var mı? Ayrıca itfaiye dediğiniz yer nerede? Olayı netleyelim.
    Osırıs bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    size bahsettiğim güzargahı yapabildiğim kadar yaptım. Bir bakın hoşunuza gidecek mi?

işaretli yer earth de neyaz gözüküyor. kırmızı çizdim yanını:

Tavsiyem sabah yalova tarafından başlayın Feribotun tostu güzeldir, çayı tazedir. Kahvaltı faslı biter vakit kaybetmeden. Çay molası haydariye köyü yakınlarında sudüşen şalelesinde yapılabilir. Nefisdir.
    Yemeği iznik de yusuf köftede yerseniz ucuz ve lezzetlidir.
    iyi geziler.

Sudüşenden resimler linkte:

http://www.yalova.gov.tr/default_B0.aspx?content=1053
    hasanrs ve Osırıs bunu beğendiler.

Lütfen rütbem ile dalga geçilmesin :/ ben başganım saksı deyil :(

Arkadaş ben keyfime düşkünüm öyle idareten olmaz. Arabalı vapurda tost var mı? Ayrıca itfaiye dediğiniz yer nerede? Olayı netleyelim.
    Burası pendik kavşağı,hemen sağdaki yola giriyorsun,hiç bozmadan 200 metre kadar ilerde sağda itfaiye var
    http://imgim.com/as23232424.jpg

Görmemek imkansız yani Hemen orada da PO var
    http://imgim.com/1401incia1626307.jpg

O vapurda da bi ben yokum abi kocaman kantin var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size bahsettiğim güzargahı yapabildiğim kadar yaptım. Bir bakın hoşunuza gidecek mi?

http://i.hizliresim.com/XWyld7.jpg

işaretli yer earth de neyaz gözüküyor. kırmızı çizdim yanını:

http://i.hizliresim.com/b8j9y8.jpg

Tavsiyem sabah yalova tarafından başlayın Feribotun tostu güzeldir, çayı tazedir. Kahvaltı faslı biter vakit kaybetmeden. Çay molası haydariye köyü yakınlarında sudüşen şalelesinde yapılabilir. Nefisdir.
    Yemeği iznik de yusuf köftede yerseniz ucuz ve lezzetlidir.
    iyi geziler.

Sudüşenden resimler linkte:

http://www.yalova.gov.tr/default_B0.aspx?content=1053
    Bilecik e giderken fevziye tevfikiye içinden geçip boyalıca ya inmiş ordan devam etmiştim. o yol asvalttı, fena virajlı yer yer mıcırdı şuan ne durumda acaba? bu rota çok güzel

Motosikleti
    Apache *11
    Burası pendik kavşağı,hemen sağdaki yola giriyorsun,hiç bozmadan 200 metre kadar ilerde sağda itfaiye var
    http://imgim.com/as23232424.jpg

Görmemek imkansız yani Hemen orada da PO var
    http://imgim.com/1401incia1626307.jpg

O vapurda da bi ben yokum abi kocaman kantin var
    Hazarozanla birlik biz e-5e girerken gördüm sanki ben burayı ?

Sallıyor da olabilirim o yorgunlukla
    Osırıs bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba arkadaşlar bende bu akşam teslim alacağım motoru, önceki geziyi kaçırdım ama bu gezi bana uyar dört gözle bekliyorum, tabi bir aksilik olmazsa daha önce bursa ya motorla gittim ama uludağa çıkmak nasip olmadı, uludağa'da gitme şansımız olursa oraya da gitmek isterim.
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazarozanla birlik biz e-5e girerken gördüm sanki ben burayı ?

Sallıyor da olabilirim o yorgunlukla
    Burdan indin zaten e5'e Solda dumankaya var, son dik yokuştan (denizi gördüğün yokuş) sonra onun önünden geçtin.

Ahanda buluşma yerimiz,daha ne yapayım

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    feribot girişinde buluşalım fark eden bir şey varmı, belki istanbuldan gelicek olupta ters yönden gelenlerde olabilir.
    Osırıs bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)