Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]13 Mayıs Beer’s Haydi Buluşalım Yorumlar ve Fotoğraflar

Motovento
    REKLAM ALANI
    fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Dost Dark ortalarda görünmediğinden affına sığınarak fotoğraflar için bu topiği açtım...
    Haydi arkadaşlar fotoları görelim...
    En yakın zamanda bu organizasyonun yenisini bekliyoruz...
    Ellerine sağlık Soner'cim...

[

[COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    çok güzel bir buluşma olmuş. son anda gelicem dedim ben de ama bugün anneler günü olduğu için akşam babaannemi ziyarete gitmek durumunda kaldık. bir başka sefere ben de aranızdayım inşallah.
    bu vesileyle tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

arelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125 T
    Jasmine, çiçeğin ve sen çok tatlı çıkmışsın
    would I still see suspicions in your eyes?

Selam arkadaşlar,
    qeleceimi söylemiştim, hem de tam burnumun dibi denecek bir noktadaydınız fekat ewdeki hesap çarşıya uymadı, umarım bi daa bu kadar yakınlara qelirsiniz we umarım o sefer ben de aranızda olurum : ) hepinizle tanışmak dileğimle..
    Bir yok bir warmış, Geride kalan bir ben bir yalnızlığımmış, İnsan kaderini kendi yazar, Sonra rolünü hem oynar, Hem uzaktan bakarmış, Gel zaman qit zaman, Geriye dönüp bakınca elinde kalan, Silinmiş, örselenmiş, yıpranmış, Sadece bir awuç anıymış...

hakomzitr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    truva 150t-18
    süper bir akşamdı arkadaşlar umarım daha böyle çok günler olur ve kaynaşırız

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    çok güzeldiii bende ordaydımmm diyemicem ama varlığımı hisettirdim dimi )
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Güzelmiş aranızda olamasam da aşığınızım size dokunamasamda aşığınımmmmmm aşığınım cimbommmmmmmmm sarıııııııııııııııııııııı kırmızıııııııııııııııııı en büyük cimbommmmmmmmmmmmmmmmm rararrarararrrararrrrrrrrrrrraa aaaaaaaaa cimbombommmmmmmmmmmmmm sen bizim herşeyimizsin zıpla zıpla zıplamayan fenerli seism kısıldı kornamın sesi bitti ellerim acıdı ama kalbim hala senle cimbom

Motosikleti
    1000RR06
    Arkadaşlar gece süperdi n kadarda erken ayrılsam güzeldi.Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim güzel bir gece yaşattınız

tabi bu gecenin bendeki anlam ve değeri çok farklıydı sizlerle mt üyeleri ile geçirdiğim son geceydi askerlik nedeniyle aranızdan 15 ay gibi bir süre ayrı kalacağım aynı anda yaş günümdü ayrıca bu nedenle gelen abilerime teşekkür ederim ve tabiki yasemin ablama çadır kamp ortamına benim veda geemi tercih ettiği için ayrıca sevgilerimi iletiyorum

geceye gelemeyen ve vedalaşamadığım değerli dostlarımda vardı onlarlada artık geldiğimde görüşeceğim

ayrıca bu güne kadar aldığım en çok manevi değeri olan hediyemi aldım çok mutlu oldum kelimelerle ifade edemem ama onlar gözlerimden anlar benim ne demek istediğimi sizlerin yeri her zaman başka olucak ayrıca burdanda tekrar belirtmek istedim (kırmızıvınvın sizleri hep sevdim )

emrah olm verdiğin hediyeyi sakın yazma siteye bak çok kötü yaparım dokunamassında tek düğme altı aydan başlıyor ona göre
    Acımadıki, acımadıki

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    güzelmiş. zamanım yoktu yoksa aranızda olmayı çok isterdim...

Slwer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE300 & Honda CRF250

Beers ta sanat yaptık...

m € c l ü q

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    abi duvarda bitki mi var nereyi suluyorsunuz...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    1000RR06
    erman olm siz n yaptını terbiyesizler bu siteyi aile lerde takip ediyor hem -18 de takip ediyor ayıptr yaw

bişi sorcam kim çekti bu fotoları bide fazla kalmaz gibi

caner abi seninde olmanı çok isterdim abi gitmeden telefonlaşıcaz senle
    Acımadıki, acımadıki

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    gercek dğil rol icabı karşıyız duvara
    Sadobey

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar manyakkk güzel bir geceydi valla..
    o kadar çoookk şey varki hepsini şu anda buraya sığdıramayacağım...herşeyin bu kadar güzle gitmesini dilerim.umarım böyle organizasyonu 28 mayıs ta sapanca gezisinde de kuracağız.sakın kaçırmayın.

Geceden estantedeler;

* nurullah canım arkadaşım senin için en başta ordaydık.çok eğlendirdin gene bizi...hep böyle neşeli,hareketli ve sevimli kal olurmu..askerden de haber etmeyi unutma..bi de gideceğin yeri söyleseydin iyi olurdu bee..bu arada gitmeden ilhan ile de tanıştın ve böyle birinin efsane olmadığını görmüş olduk(zx12r olayı hanii

* sitemize yeni üye yaptığım arkadaşım Özgürcem ve arkadaşı Ümit'e geldiklerinde direk enişte diye bi de her ikisine de atlamanız baya ilginçti yaniiiiiiiiii,çocuklar hönk diye kaldı ayolllneyse durumu sona anlatabildim de size çözüldü yaniii)baya koptuk ynai orada
    * siteden tanıdığım ancak yüzyüze ilk tnaıştığım arkadaşlarla muhabbet ettik dha yakından tanıdık birbirimizi falan ,psikopatlığım biraz yayılmış ama yok abi ben masumum dedim yanii
    * kara listemdekiadaylarla tek tek görüşme yaptımm omlar kendilerinib iliyor bi daha ona göre bakim,alırım anahtarlarınızı valla
    hadi bakimmm resimlerin devamını bekliyoruzzzzzzzzzzzzzz

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı Peril adlı üyeden alıntı
    * nurullah canım arkadaşım senin için en başta ordaydık.çok eğlendirdin gene bizi...hep böyle neşeli,hareketli ve sevimli kal olurmu..askerden de haber etmeyi unutma..bi de gideceğin yeri söyleseydin iyi olurdu bee..bu arada gitmeden ilhan ile de tanıştın ve böyle birinin efsane olmadığını görmüş olduk(zx12r olayı hanii
    saol canım arkadaşım gördüklerin senin güzelliğindir seninde benden eksik kalır yanın yok yani farkındaysan hep derim sen benim sitedeki bayan versiyonum
    Acımadıki, acımadıki

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    çok güzel eglenmişsiniz bu arada çiğdem beni yakalayamadınız
    artık başka bir org.buluşmak üzere kusura bakma v.i.p biraderim
    yakaladınızmı gizli gelen aşkları merak ettim

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    çok güzel eglenmişsiniz bu arada çiğdem beni yakalayamadınız
    artık başka bir org.buluşmak üzere kusura bakma v.i.p biraderim
    yakaladınızmı gizli gelen aşkları merak ettim
    abi ben kaçmadım hatta bütün gece kovaladım bile

ayrıca uğurlamaya gelmedin abi yazdım bi kenara
    Acımadıki, acımadıki

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ashes sen rahat ol ben seni nasıl yakalayacağımı biliyorum
    o yüzden bende rahatım hani..
    gizli aşklar yoktu ki gelsinler ,sadece benim aşkımı görecektin kaçırdın,artık sen bilirsin gerisini..bu arada cenk sen barış kayıptınız hani,hatunlar izin vermedi gene dimi..iykidevermemişler bak bilemicem yanii,elimden çekeceğiniz vardı

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    evet izin vermediler gitmeyincede sevindiler bu arada ccbbdd,cenk,cango,spyle,bruce,ledo,teror yani benim bildigim gelemeyenlerden ama olsun başka sefere buluşuruz bu sefer böyle oldu
    peril valla bak gelmedim ama ayaktayım hala ona göre koyarım resimleri buraya manitanın görürsün seninde resimlerin var elimde

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar hepinize günaydın GALATASARAY'ımızın şampiyonluğunu kutluyorum önce
    o akşam aranıza geç katılmak zorunda olduğum için hepinizden özür diliyorum
    ama edirne'den gelirken yol boyunca beklemeniz için dualar ettim gelşdiğimde bazı dostlar gitmişti ama diğer dostlarım hepsi ordaydı saolun walla
    ordan fenere gittiğimizde gene az kişi aldık anlamadım diğer dostlar nereye kayboldu fenerde güzeldi ama soğuktu üşüdük yazın daha güzel olabilir
    28 Mayıs Sapanca gezimizde daha çok kaynaşırız inş.
    herşey için saolun teşekkür ederim paşam fenerde bi yanlış anlama oldu sanırım fazla üsütünde durma
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler