Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yüzmeye gidiyoruz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Şubat Pazar günü yani yarın Yalova MT olarak İznik yolu üzerinde Keramet Ilıcasına yüzmeye gidiyoruz. Planlanan bir gezi olmadığından önceden haber verebilme şansımız yoktu maalesef. Yarın 11:00'de Yalova girişindeki Migros'dan marşa basıp yola çıkmayı planlıyoruz. Katılmayı düşünen tüm MT üyelerini bekleriz.

Havuz giriş ücreti : 3 TL
    Arda_Karaca, CEM. ve polo34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Harika bir yermiş yalnız. Belki istanbuldakiler de toplanır da bişiler yaparız. Buraya istanbuldan nasıl gidebilir üstad ücretlendirmeai falan nesir?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yer güzelmiş gittikten sonra bi kaç resim ve ücretlendirmeden bahsederseniz iyi olurdu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yer güzelmiş gittikten sonra bi kaç resim ve ücretlendirmeden bahsederseniz iyi olurdu
    Giriş ücreti 3 TL arkadaşlar.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giriş ücreti 3 TL arkadaşlar.
    Bedava gibi birşeymiş peki tesiste konaklama mevcutmu, cumartesi akşamı kalma imkanımız varmıdır? yada yakın otel fiyatları nedir acaba ortalama

Birde kışın soğuk olmazmı yaw

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bedava gibi birşeymiş peki tesiste konaklama mevcutmu, cumartesi akşamı kalma imkanımız varmıdır? yada yakın otel fiyatları nedir acaba ortalama

Birde kışın soğuk olmazmı yaw
    Su sıcak, gerisini ben bilmem Konaklamak için Yalova yada İznik'e gitmeniz lazım. Zaten yarın pazar Bu geceden geleyim derseniz, buluruz size kalacak bir yerler elbet.
    Felon bunu beğendi.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su sıcak, gerisini ben bilmem Konaklamak için Yalova yada İznik'e gitmeniz lazım. Zaten yarın pazar Bu geceden geleyim derseniz, buluruz size kalacak bir yerler elbet.
    Teklif için çok teşekkür ederim fakat bu pazar başka sözüm var daha sonra bi ara gelirim diye sorayım dedim

Al işte şimdi diyecezki; Ülkenin tanıtım eksikliği var böyle yerler neden tanıtılmaz, "egoist tarafım" ise haklı olarak diyorki; "sakın resim dahi yollama, tanıtma, bırak lokal kullanıcılara kalsın, sonra maazallah, mavi donu kapan, donu yıkamak isteyen, ıvırı zıvırı, serserisi akın edip mok edecek ortalığı", ve hak veriyorum egoist tarafıma.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bu pazar izmir Mt'nin şansına hava yagmurlu.

Fakat ılıca işi güzel oldu bizde listemize ekleyelim

Fotoların devamını bekliyoruz

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    2 hafta önce ordaydım su kaynar değil bilginiz olsun birde motorsıkletle gidilicekse dikkat edin ben hasta oldum suyun sıcaklıgı maksimum 20 derece ben kaplıca suyu gıbı zannedip gittim umdugumu bulamadım hsta oldum ama nisan mayıs aylarında gidilmesi daha makbul olur diye düşünüyorm .

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    son güncellemeyi yapak..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)