Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yunanistan Gezi. Soru ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Arkadaşlar merhaba,

Önümüzde ki yaz Yunanistan planı yaptık fakat sıkıntımız Ehliyet konusu kimi diyor ki bu ehliyet ile gidebilirsin bizim arkadaşlar gitti sıkıntı olmamış, kimi diyor ki uluslararası ehliyet çıkartman gerek, kimi de diyor ki alsancakta bir kurum var gidip oradan geçici bir belge alacaksın öyle sorun olmaz.

Trafikçi tanıdığımız var o da bir şey bilmiyor ona da sordum

Tecrübesi ve net bilgisi olan arkadaşlar şu ehliyet konusunda bir yol gösterirlerse çok sevinirim.

İyi Forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Merhaba ,
    Ehliyet 380 TL civarı tutuyor ve 1 yıllık veriliyor . Yunanistan girişinde soruluyor istisnalar hariç olabilir . Bu sene bizde bir kaç kez çıkış yapacağız ne yazıkki turingden yolumuz geçecek .
    gokocan92 bunu beğendi.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Alo alo Hayirli yolculuklar bu arada kapida polis gicik kapar sa ki yapabilir bence cikar uluslar arasi cikar

Sakiz dan giris yap
    Herkes ipsala alexsandira dan giris yapiyor ne varsa orda

Heryere gemi var bi ya rodos uzeri kos hatta sisam dan yap daha macera olur sana ....yunanca birkac da kelime kur ogren kapida polis bunu ankarsa hoslarina gider inan onlar turkce bilienleri var be cok karsilastim ....bende sakir sakur konusunca onlarda sok olmuslardi

Transalp in olsaydi

www hellas transalp.com gr
    gokocan92 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.transalpforum.gr/index.php

bu sitenin sahibi sizmisiniz? vay be diyesim geldi

Bu parayı ödemekten kurtulmanın en basit yolu İpsala sınır kapısı yerine Kapıkule sınır kapsısından bulgaristana geçip,Haskova,Kırçali Mestanlı Güzergahını izleyip Cebeli geçtikten sonra Rodopların üzerindeki küçük bir sınır kapısından Yunanistana girmek.Geçen sene biz öyle yaptık Mestanlıda bir gece kalınabilir otel ve yemek yunanistana nispetle çok ucuz güzergah da tam motorculara göre.

Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.transalpforum.gr/index.php

bu sitenin sahibi sizmisiniz? vay be diyesim geldi
    Ha ha ha ha nerde gulum ..... hellas elada greece yunanistan demak ........ komik wolsvagen polo 1.4 benzinlimisin dizelmi

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tahtaboat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu parayı ödemekten kurtulmanın en basit yolu İpsala sınır kapısı yerine Kapıkule sınır kapsısından bulgaristana geçip,Haskova,Kırçali Mestanlı Güzergahını izleyip Cebeli geçtikten sonra Rodopların üzerindeki küçük bir sınır kapısından Yunanistana girmek.Geçen sene biz öyle yaptık Mestanlıda bir gece kalınabilir otel ve yemek yunanistana nispetle çok ucuz güzergah da tam motorculara göre.
    Bu şekilde bile bazen istendiği oluyormuş. Şans içi biraz sanırım.

373,33 TL fiyatı var ehliyetin. Yanında bir de trafik sigortası yaptırmanız gerekiyor. (green card)
    Onun fiyatları da;
    15 günlük (63,30 Euro)
    1 aylık (79,13 Euro)
    3 aylık (142,42 Euro)
    5 aylık (205,73 Euro)
    6 aylık (237,38 Euro)
    1 yıllık (316,50 Euro)

Selam

Geçen yıl 3 arkadaş Bulgaristan,Yunanistan,İgeometsia feribotla Anconaya oradan Almanyaya kadar gittik.Dönüşü slovenya hırvatistan karadağ kosova makedonya ve yunanistan üzerinden yaptık.Gümülcineye yakın Yunanca adı saırım İasos Türkçe adı yassıköy olan yere yakın otoyolda benim motor ktlendi.Allahtan Yassıköyün imamı olan zatı muhterem bize yardım etti pickubıyla benim motoru Gümilcineye kadar getirdi orada Ahmet Ustayı buldu .Ahmet usta da sagolsun parça olmadığı halde başka motorlardan uydurup motoru tamir etti.Tanıyorsanız Ahmet ustaya selamımızı iletirseniz memlun olurum.Yassıköyün imamına ise bu yıl bizat gidip teşekkür edeceğim .Selamlar
    Palakadir bunu beğendi.

Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    yassıkoyde bulundunmu burlara gelmıssınız ozaman benım koy asıl ıskece

ama esım yassından keske daha oncden tanıssaydık
    ben ızmırdeyım gercı bu sıralar

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Herkese cevapları için teşekkür ederim.
    Konuyu normalde açalı 2 hafta falan oldu ama onayı geç geldi sanırım yeni düşmüş. Sitemizde nc700x'i ile neredeyse Türkiyenin 4/3'ünü gezen bir arkadaşımız var görmüşssünüzdür belki o fotoğrafları gördükten sonra önce güzel Türkiyem diyip gezimizi yunanistandan Karadeniz Turuna çevirdik belki daha da ilerleyebiliriz ama kısmet orası Yaz gelsin bir an önce diyorum başka da bir şey demiyorum güzel olacak inşallah

İyi forumlar

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha ha ha ha nerde gulum ..... hellas elada greece yunanistan demak ........ komik wolsvagen polo 1.4 benzinlimisin dizelmi
    ben nerden bileyim Yunancayı birader
    HELLAS bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)