Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

30 NİSAN PAZAR MOTO GP!ye GIDIYORUZ!! MOTO GP!ye GIDIYORUZ!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    demonicdreams
    dostum ne demek bir faydam olduysa ne mutlu bana...

fakat söylemeden geçemeyeceğim... benden önce bir amca vardı müş.tems. yanında... kadıncığaz tam 4 kere K.G.S olayını amcaya anlattı fakat amca durdu durdu yaw kızım ben gene anlamadım demez mii... hayydaaaaa...
    kadının bunaldığını anlayan yan bankodaki arkadaşları amcayı ikna etmeye geldiler... bu seferde amca K.G.S. yi almayı istemedi......
    bu sefer amcayı ikna turları başladı bankacılar arasında...müşteri kaybetmemek için neredeyse bedava vereceklerdii... amcanın başında 4 tane müş.tems.olunca amca ikna oldu... sandalyeden kalktı ve müş.tems. dediki kafa kalın olunca anlamak zor oluyooo kusura bakmayın... dedi ve gittiii....
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    serkan79 abi kesin bişi demiyorum cuma günü belli olucak gelip gelmiyeceğim ama malum kadrolu artcı ben

alper_tim yine düştük yollara bea alacaz alacaz askldı MT bize birer Motosiklet hediye edecek olmadı buluşmalarda yardım kutusu filan oluşturalım

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

hadi arkadaşlar...

hem piknik hem moto gp ikisi bi arada başka zaman bulamazsınız hee....
    içecekler yiyecekler heleki dürbün hazırmıııııı
    ogs-kgs vede hiç tasvip etmiyoruz ama KGS (kacak gecme sistemi) hazırmı arkadaşlar..

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    tabi tabi....
    bu zamana kadar beklemek hataydı... yardım kutusunu motoGP ye götürelim bayağı bir para birikir... sağlam motor alırsınız...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    hem piknik hem moto gp ikisi bi arada başka zaman bulamazsınız hee....
    içecekler yiyecekler heleki dürbün hazırmıııııı
    ogs-kgs vede hiç tasvip etmiyoruz ama KGS (kacak gecme sistemi) hazırmı arkadaşlar..
    Yav bu Kaçak.G.S olayını nasıl yapıyoruz.Ben bi şileye giderken köprüden geçtim o da ikinci köprüydü zaten.Nasıl kaçarız bi söyleyin rica etsem

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Yav bu Kaçak.G.S olayını nasıl yapıyoruz.Ben bi şileye giderken köprüden geçtim o da ikinci köprüydü zaten.Nasıl kaçarız bi söyleyin rica etsem
    Motora atlıyıp birde siyah gözlük kolunada 3 noktalı bandajı takıyorsun kör numarası yapıp ogs den yardırıyorsun

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    alper_tim yine düştük yollara bea alacaz alacaz askldı MT bize birer Motosiklet hediye edecek olmadı buluşmalarda yardım kutusu filan oluşturalım [/QUOTE]
    ben hediye için bankada hesap açtırmaya gidiyorum yardım edicekler bize el kaldırsın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı
    alper_tim yine düştük yollara bea alacaz alacaz askldı MT bize birer Motosiklet hediye edecek olmadı buluşmalarda yardım kutusu filan oluşturalım
    ben hediye için bankada hesap açtırmaya gidiyorum yardım edicekler bize el kaldırsın[/QUOTE]
    Bedava kask verdiler ya daha ne istiyorsun artcıya aca kask verilir

sertan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Sertan22 +1
    "34 UG 3337 " + "34 FSF 59"

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    valla bağış için hesap numarası benim hazır bağış yapcak kimse arıyom
    alper_tim bak dostdark el kaldırdı motoru alınca depoları ilk o dolduruyomuş

Motosikleti
    Motorumu Sattım

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi motorun camurluğu öncelikle sökülecek ve bir kenera atılacak, eger egzoz alttaysa onun altına plaka takılacak degilse yine alt kısma yere bakar sekilde takılacak, boylece hiç bir kamera vs plakayı okuyamayacak. soran polislere de abi bunları camurluksuz yapmişlar napiiim denilecek

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Basta Skullhunter olmak uzere, MotoGP Turkiye organizasyonu ile ilgili bilgilendirici mesajlar icin herkese tesekkurler.

Ben Istanbul Kozyatagi'nda oturuyorum fakat daha once Istanbul Park'a hic gitmedim. Biletim cebimde, ama ne motosiketim var ne de otomobilim.

Goruyorum ki benim gibi, o gun Istanbul Park'a gitmek icin herhangibir araci olmayanlar ya da olupta ehliyet vs. gibi durumlardan dolayi kullanamayacak olanlar var.

Bu durumda sizlerden oraya nasil gidip gelebilecegim konusunda tavsiyeler bekliyorum. Istanbul Park pek sapa bir yerde, oraya yaris ile ilgili organizasyon icin IETT gecici otobus hatlari olusturacak diye birseyler duydum. Internette arastirdim ama vaktim kisitli oldugu icin acikcasi kaydadeger bir bilgi bulamadim. Bu konuda bilgisi olan arkadaslar, bilgi verirlerse cok sevinirim.

Ayrica acik alanda yaris izleme keyfi nasil? Daha once giden arkadaslara soruyorum. Tedarikli gelmek acisindan yanimizda getirmemiz gereken birseyler var mi acaba?

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Erhan benide yaz ltfn....
    zincirlikuyu buluşma noktasında hazır olacağım

Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulaşım için iett otobüs kaldırıyor. saatlerini iettden öğrenebilirsiniz. genelde taxim,levent, kadıkoy, bostancı gibi belirli merkezlerden kalkıyordu. bunları da herangi bir iett noktasında sorsanız soyleyebilirler heralde.
    serkan79 arac sorunu yasayanlar için minibüs vs gibi bir şey kiralayalım diyordu yanılmıyorsam, bir baglantıya gecin.
    MT olarak gidilecek mevki gercekten cok guzel ve yarış heyecanının en canlı olduğu yerlerden. tabiki giderken yanınıza su, sandwich, dürbün, oturmak için minder ya da poset gibi şeyler almanız yararınıza olacaktır. bunun yanında orada seyyar su ve kurabiye satısı yapanlar bulunuyor. ana tribünün orada(bes dk yuruyus mesafesinde) normal yiyecek, motosiklet, aksesuar gibi şeylerin satıldığı cadırlar var ama genel olarak tuzlu olduğunu eklemeyi isterim.
    hava durumuna gore yagmurluk ve guneş gözlüğü de önemli ayrıntılar olacaktır...
    aracsız gelecek arkadaslar için bir ek daha yapacagım, gecen yıl gelen alman amcalar koyden ya da benzinciden aldıkları biralarıyla yarış boyunca keyif yapmışlardı. sabah 11'den 17'ye kadar aralıksız içtiler, bir adet sogutucuları vardı ve cıkarıp cıkarıp keyifle yudumluyorlardı içkilerini-tabi yarış bitimi hiç bir şey olmamış gibi(ki olmadı da, gayet saglamlardı) touring motosikletlerini hazırlamaya koyuldular-

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    benimle beraber bir araba gelicek.
    her türlü yük eşya taşınır alkol taşınır.
    Şu arabaya bağlanan soğutuculardan olan varsa getirsin hertürlü içkiyi soğuturuz.
    ama soğuturken bi kısmı buharlaşabilir
    böyle yani durumlar.
    Her şey çok güzel olucak

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ferni, verdigin bilgiler icin tesekkurler.

Hava o gun umarim acik olur.

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    arkadaslar 150 euro ya vw transporter minübüs kiralıyorum yolcu adedi 10+1 250 euro depozit isteniyo onu ben vercem minübüsü teslim ettikten sonra geri alcam 10 kişi alabilirim adam başı 13 ytl alırım kalanı ve yakıt parasınıda ben karşılarım ilgilenen varsa bana haber versin

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    arkadaşlar bu viraj 8.virajmı en iyi yer 8. viraj diyo herkes ben resimleri büyütmeyi beceremedimde..
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    kaçak geçiş vb gibi yasal olmayan yazıları forumlara taşımazsanız hepimiz açısından iyi olur.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler