Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24 Ağustos Tek Gecelik Kesikköprü Kamp Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Tamam umut abi cuma 7 de ankamall onundeyim ..
    Bizim yine.bir aksilik olmazsa seçkin abiyle buluSup geliriz. Tabi onada uyarsa ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R
    arkadaşlar merhaba
    ikidir etkinliklere katılmaya çalışıyorum bi türlü olmadı, bayramdı şuydu buydu...
    buna katılacam fakat cumartesi mesaim var. 13:00 da çıkıyorum, yanlız gelecem
    ama gelecem yani

aslında cuma akşamı bi işim var ama etkinlik öncesi toplantısına da gelmeye çalışacam

bir de şöyle bi sorun var, meteoroloji cumartesiyi yağmurlu gösteriyo, pazar iyi
    gece yağmur falan yağarsa sıkıntı olur mu ki?

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Gece yağmur yağsa da bir çözümünü buluruz çift tenteli çadırlar zaten su almıyor. Oturduğumuz masanın üstüne tente yatığımızda bir sorun kalmaz. Yalnız ben pek güvenmiyorum meteroloji haberlerine ankarada tutturduklarını pek görmedim şahsen gezilerde

Motosikleti
    CBR250R
    doğru diyosun, yarın değişir yine tahminler

yemek işini nasıl halledicez peki?
    bir de telefon şarjı meselesi var...

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece yağmur yağsa da bir çözümünü buluruz çift tenteli çadırlar zaten su almıyor. Oturduğumuz masanın üstüne tente yatığımızda bir sorun kalmaz. Yalnız ben pek güvenmiyorum meteroloji haberlerine ankarada tutturduklarını pek görmedim şahsen gezilerde
    Meteoroloji raporu tutsa bile macera katar, daha renkli olur kampımız. Tabi ki bu söylediklerim yaz yağmuru için geçerli. Eğer hava b.kunu çıkarırsa zçtığımızın resmidir .
    selim1996 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı effacia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru diyosun, yarın değişir yine tahminler

yemek işini nasıl halledicez peki?
    bir de telefon şarjı meselesi var...
    Valla telefon şarj olayın apek güvenmeyin akıllı telefonunuz varsa kesin bitiyor İlla ulaşılmanız gerekiyorsa şarjı uzun giden eski tip bir telefonu yanınıza almanızda yarar var. Gittiğimiz bazı kamp yerlerinde şarj imkanı yani elektrik varken çoğunda yoktu.

Yemek olayını cuma akşam toplantıda konuşacağız. Bakalım varırız bir karara o işin en kolay tarafı

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meteoroloji raporu tutsa bile macera katar, daha renkli olur kampımız. Tabi ki bu söylediklerim yaz yağmuru için geçerli. Eğer hava b.kunu çıkarırsa zçtığımızın resmidir .
    Valla başkan yağmurda ayrı bir keyifli oluyor aslında. Çadırın fermuarını açacaksın önünde de tente varsa oh izle yağmuru Islanmak iyidir. Hatta göl beklediğim gibiyse ben yüzmeyi de düşünüyorum.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Biz bunu yaşadık :D

Motosikleti
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz bi de o sağanakta Ankara'ya döndük Hakan Yağmurluk yoktu çöp poşetinden yağmurluk yaptım, çok çileler çok zorluklar çektim çok. Acı beni olgunlaştırdı :D

Motosikleti
    DL1000A
    Öldürmeyen acı güçlendirir.

Şakasız harbi alışverişe gittiğimizde biz de iyi ıslandıydık.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    kazasız yolculuklar... bol fotoğraf istiyoruz ona göre gezin

Motosikleti

Hakan sende durum nedir gelebiliyor musun?

Motosikleti
    DL1000A
    Hakan sende durum nedir gelebiliyor musun?
    Abi memleketten kuzenim yengemi getirdi, rahatsızlandı. Bilkent'te yatıyor. Bir süre yatacak gibi de, eve gelen giden, hastaneye gitme gelme durumları var. O yüzden kesin konuşmadım. Aslında yapacağımız bir şey yok her gün yanında birileri var, gidip geliyoruz, geliniliyor ve hastane de istemiyor kalabalığı ama aile efradı gidip geldiğinden gece de bizim oğlan motora bindi gitti kamp yaptısı hoş olmaz işin aslı, o bakımdan pek gelesim ve kalasım yok. Cuma akşamına bi aksilik çıkmazsa Ankamall ve takiben Gölbaşı buluşmasına gelip bırakmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Abi memleketten kuzenim yengemi getirdi, rahatsızlandı. Bilkent'te yatıyor. Bir süre yatacak gibi de, eve gelen giden, hastaneye gitme gelme durumları var. O yüzden kesin konuşmadım. Aslında yapacağımız bir şey yok her gün yanında birileri var, gidip geliyoruz, geliniliyor ve hastane de istemiyor kalabalığı ama aile efradı gidip geldiğinden gece de bizim oğlan motora bindi gitti kamp yaptısı hoş olmaz işin aslı, o bakımdan pek gelesim ve kalasım yok. Cuma akşamına bi aksilik çıkmazsa Ankamall ve takiben Gölbaşı buluşmasına gelip bırakmayı düşünüyorum.
    Evet haklısın bu konuda dostum hoş karşılanmayabilir. Bilirim o durumlar. Geçmiş olsun şimdiden.
    Cuma haberleşiriz. Gelebilirsen iyi olur. Görüşmeyeli çok oldu
    hakanerdogan bunu beğendi.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Ozan (Wozy), Helin ve calimero da gelmek istiyordu. Belki onlar da Ankamall önüne gelir. Sonuçta daha merkezi bir yer.
    seçkin bu kampa demek istememiştim, biz tatilden geçen hafta döndüğümüz için daha yorgunluğumuzu atamadık, ilk fırsatta inşallah katılmak isterim demiştim.

Gidecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler : )
    fabrisio bunu beğendi.
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Valla telefon şarj olayın apek güvenmeyin akıllı telefonunuz varsa kesin bitiyor İlla ulaşılmanız gerekiyorsa şarjı uzun giden eski tip bir telefonu yanınıza almanızda yarar var. Gittiğimiz bazı kamp yerlerinde şarj imkanı yani elektrik varken çoğunda yoktu.

Yemek olayını cuma akşam toplantıda konuşacağız. Bakalım varırız bir karara o işin en kolay tarafı

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Valla başkan yağmurda ayrı bir keyifli oluyor aslında. Çadırın fermuarını açacaksın önünde de tente varsa oh izle yağmuru Islanmak iyidir. Hatta göl beklediğim gibiyse ben yüzmeyi de düşünüyorum.
    Biz bi de o sağanakta Ankara'ya döndük Hakan Yağmurluk yoktu çöp poşetinden yağmurluk yaptım, çok çileler çok zorluklar çektim çok. Acı beni olgunlaştırdı :D

Hakanım hoşgeldin tekrardan ekibe, özledik seni ve SurvivalBERKAY kardeşimii Bu arada hastan varmış Allah acil şifalarversin kardeşim,yapacağımız bişey olursa bi telefonuna bakar bilesin.Yamur olayı dedinizde sabah sabah bi güldüm,oduntoplarken totoma kadar ıslanmış en sevdiğimyağmurluğumu da odun toplamakiçin feda etmiştim , hepsi güzeldi fakat ıslandığı için odunları yakamadıgımızdan tutduğumuz balıkları size yediremeden gitmiştik ya o koydu işte bana. İş fotoğraflarda görmüştürsün Seçkin gille acısını cıkardıksonradan Göleti kuruttum inan
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    Mondial MCT-250
    Decathlondan linkler veriyorum incelemen açısından ;

ÇADIR

MAT

UYKU TULUMU

Yukarısı toplam 110 -115 lira civarı tutuyor. Kafa lambası en ucuz metroda 8 lira onu da aldın mı 125 liraya piller dahil bu işi çözmüş oluyorsun
    Forevermore Hocam,

Zahmetlerin için binlerce kez teşekkürler. Linklerini verdiğin malzemeler çok güzel, tek sıkıntısı stokta gözükmemesi. O yüzden alamıyorum Bugün akşam metroya gidip bi şeyler bakacağım artık Tekrar tekrar teşekkürler.
    Selim Ozkan
    Mondial MCT-250
    Ankara

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seçkin bu kampa demek istememiştim, biz tatilden geçen hafta döndüğümüz için daha yorgunluğumuzu atamadık, ilk fırsatta inşallah katılmak isterim demiştim.

Peki. Ama bir daha ki kampa sorgusuz sualsiz ismini ilk sıraya yazıyoruz. Biz karışmayız
    C@LiMeRO bunu beğendi.

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Görende tatile maden ocaklarında kömür taşımaya gittilersanır. Bir hafta süren ne yorgunluğuysa dur ben forumdan çıkayım sen onu aşağıdaki külahıma anlat olurmu

[IMG][/IMG]
    fabrisio ve C@LiMeRO bunu beğendiler.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı OzkiSoft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forevermore Hocam,

Zahmetlerin için binlerce kez teşekkürler. Linklerini verdiğin malzemeler çok güzel, tek sıkıntısı stokta gözükmemesi. O yüzden alamıyorum Bugün akşam metroya gidip bi şeyler bakacağım artık Tekrar tekrar teşekkürler.
    Selim, bugün akşam ben de alıcam çadır, uyku tulumu vs. Kaliteli birşey bulduğunda haber verirsen sağa sola gidip vakit kaybetmeden senin alacağın yerden alırım.

Motosikleti
    honda CB125e
    Selim, bugün akşam ben de alıcam çadır, uyku tulumu vs. Kaliteli birşey bulduğunda haber verirsen sağa sola gidip vakit kaybetmeden senin alacağın yerden alırım.
    Dostum metroda kaliteli çadır da var idare edecek çadırda var.Sen direk metro ya git tek ve kesin çözüm.Birde yolunun üzerinde bir av bayii varsa ordanda beklenmedik güzel şeyler cıkabiliyor.Hem birtane de portatif güzel olta olabilirsin kendine Turna cıkıyor kesikköprüde ve baya büyük balıklardır.Av bayiine turna tutucam de o sana mazemeleri verir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)