Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

16 Nisan Pazarmiş... Haydi Pikniğe... Gezi Yorumları ve Tüm Fotoğraflar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    Arkadaşlar fotoğrafın birinde birayla poz verenler olmuş.Umarım bu arkadaşlar oraya artçı ya da otomobille giden arkadaşlardır.Eğer öyle değilse çok katılmak istediğim bu organizasyonlara katılmayacağım.
    Çünkü ben sorumlu insanlar içinde bulunmak isterim.Sonunu düşünmeden hareket eden insanlar zaten ülkemizde yeterince var ve bunlar kendilerine,etrafa zarar veriyorlar.Ama ben onlarla beraber olmak istemiyorum.
    Uyarım sadece bu arkadaşalara ve bilimin ışındadır.
    Üzüldüm...............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Zühtüpaşa yüreğine sağlık güzel geziydi ancak şu restoran kısmındaki amca beni gıcık etti ben sipariş verdim benden sonra gelen herkes aldı bende verdim parasının üstünü aldım paramı ama onun sayesinde Şile'de çok güzel bir yemek yemiş olduk. Bu arada çıkarken motorumun debriyaj sisteminin yeni olsından ve çimen olmasından dolayı biraz artislik bir düşüş tehlikesi yaşadık ama 2 tekerleğin üstünde durmayı başardık. Bu arada krem Keeway'i olan arkadaşımız ufak bir kaza geçirdi adını bilmiyorum ama sorun yok motoruda kendi de iyi.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    valla sahaneydi ve en dusuk derecede olaysiz gecti .katilan ve organize eden her motorcu basariliydi bence. bir an cimlerdeki motorlari gorunce kendimi festival yerinde hissettim. eminim uzaktan gelen arkadaslarda cok memnun kalmislardir. sagolun sagol skull
    erhan
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    süpeeeeeeeeer bir organizasyon oldu herkeze teşekkürler. birdahaki sefere güneş kremi götüreceğim şu anda burnum ve alnım sızlıyor.

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650

yazdım ya csunlu kaza yapmış diye...

Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı
    Zühtüpaşa yüreğine sağlık güzel geziydi ancak şu restoran kısmındaki amca beni gıcık etti ben sipariş verdim benden sonra gelen herkes aldı bende verdim parasının üstünü aldım paramı ama onun sayesinde Şile'de çok güzel bir yemek yemiş olduk. Bu arada çıkarken motorumun debriyaj sisteminin yeni olsından ve çimen olmasından dolayı biraz artislik bir düşüş tehlikesi yaşadık ama 2 tekerleğin üstünde durmayı başardık. Bu arada krem Keeway'i olan arkadaşımız ufak bir kaza geçirdi adını bilmiyorum ama sorun yok motoruda kendi de iyi.
    bakan kör
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Motosikleti
    1000RR06
    oooooooooooooooooooo süperdi süpeeeeeeer arkadaşlar accayip eğlendim eğlencemi doruklara ulaştıran aşık olduğum CBR1000RR la gazlamakta süperdi tabi bu RR boy (mehmet) abimin abi bir kez daha teşekkürler

Ayrıca org süperdi emeği geçen herkeze teşekkürler

Arabasına misafir eden vınvın (hande) ve kırmızı (özge) ablalarıma ayrıca minnetlerimi burdanda ileteyim istedim
    Acımadıki, acımadıki

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı
    bakan kör
    Bu bakan kör ben değilim değilmi amca yı kastediyorsan olabilir bir gün dükkanın birinin önünde ayakta duruyorum adam beni gördü kardeş!! dükkanın önünü kapatıyorsun dedi yani pek ufak sayılmıyorum sanırım
    Zaten kıl olmaya kasada başladım pos makinesini gördüm kredi kartı geçiyormu dedim evet dedi aldı denedi yanındaki birine söyledi o denedi (dener gibi yaptı) hiç sevmediğim numara bunlar bana bedava ver demiyorum ama bari pos makinesini kaldırsaydı da daha baştan gıcık etmeseydi.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650

.))))))))

Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı
    makinan arabada kalmış arama
    saol canım yaaa.sabah kırmızıyı aradım zaten,uyuyormuş şimdi döndü bana.1 saat sonra kavuşucam makineme
    akabinde fotoğrafları pc'ye aktarıp hemen yollarım.
    yaşasın makinem,yaşasın şans
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    öncelikle zühtüpaşaya ve diğer tüm motor sever arkadaşlara hayatımın en güzel gezisi için teşekkür ederim cbr1000rr kardeşimi de taktir ederim her organizasyona katılarak rekor kırdı maşallah
    görüntünüz yolda muhteşemdi benimle ilgilenen tüm dostlara teşekkür ederim özellikle ragalci dostlar çok ilgilendiler sağolsunlar
    ben yüzsüzlük yapıp kimsenin arkasına artçı olamadım ve arbayla takip ettim sizi ama arabadan tüm dostların görüntüsü muhteşemdi, cep telin arıza yapması sonucu ancak iki resim çekebildim herkezden özür diliyom
    fragrance_chaplin kardeşim benim resimleri burda görmek istemiyorum yetirnce rezil olduk sayende
    en kısa zamanda yeni gezileri bekliyorum ve inş. o zaman bende motorumla katılırım yada para toplayıp bana alırsınız mesajım dostdark'a
    resim ekleme olayını beceremedim arkadaşlar
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    alalım kardeş sana bi motor hemen camiye yardım kutusu gibi kutu yapsaydın piknikte toplardın valla
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @CBR1000RR
    oooooooooooooooooooo süperdi süpeeeeeeer arkadaşlar accayip eğlendim eğlencemi doruklara ulaştıran aşık olduğum CBR1000RR la gazlamakta süperdi tabi bu RR boy (mehmet) abimin abi bir kez daha teşekkürler
    Eyvallah... Yol bozuk olmasa 200+ da yapardık da 200 kesmiştir seni herhalde o yolda
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    @CBR1000RR

Eyvallah... Yol bozuk olmasa 200+ da yapardık da 200 kesmiştir seni herhalde o yolda
    abi tekrar saol bu arada şöferliğinide görmüş oldum

abi anayolda kesmedide tali yolda 160 gördüğümüz anda önümüze atlayan tavuk horoz gibi hayvanlar tavuklar ezilmesin die korktum ama virajlara yatmak ve sonrasında gazlamak süperdi tabi yol güzel olsa dahada zevk alırdık bundan eminim çok zıpladık be abi
    Acımadıki, acımadıki

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı
    abi tekrar saol bu arada şöferliğinide görmüş oldum

abi anayolda kesmedide tali yolda 160 gördüğümüz anda önümüze atlayan tavuk horoz gibi hayvanlar tavuklar ezilmesin die korktum ama virajlara yatmak ve sonrasında gazlamak süperdi tabi yol güzel olsa dahada zevk alırdık bundan eminim çok zıpladık be abi

Len Allah seni bildiği gibi yapsın aylardır ağlıyodun 1000RR diye yok neymiş tavuk çıkmış yok çok zıplamış...

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    motosiklet kültürünün yerleşmesi açısından bu tür yapılan organizasyonların hepsi güzel oluyor.ben zühtüpaşamla beraber olmak için gelmek isterdim fakat taraklıdan gidilen rota 300 km den fazla.inşallah kamplı bir gezi olurda katılırım.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı
    Len Allah seni bildiği gibi yapsın aylardır ağlıyodun 1000RR diye yok neymiş tavuk çıkmış yok çok zıplamış...
    ya abi ben ağlamaya devam ediorum zaten abi tam açılacaz zart die tavuklar bir anda çıktı zor durduk tabi sen alışkın değilsin hıza ki o tavuklardan birini altımıza alsak n olurdu tahmin edemezsin sen şimdi.

Yol bozuktu çok zıpladık ve yapılan hız tatmin etmedi çünki yol resmen yama ile dolu tabi süratli giderken zıplamanın tehlikesinide sen bilemessin
    Acımadıki, acımadıki

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    O kadar motor + ersen + siz + ben çıldırırdımmm
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    resimleri bekliyoruz bu arada bi gezi planı patlatan yokmu hafta sonuna
    yoksa dinlenmecemi

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    bu arada bi gezi planı patlatan yokmu hafta sonuna
    yoksa dinlenmecemi
    bnce sen dinlen biraz
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Alıntı alestevardiya adlı üyeden alıntı
    biz sizler iyi bir GP izleyin diye bugunumuzu ona verdik...
    Bi daha kine biz de eeglenicez..
    Alllah icinize sindirsiiiin..
    bu seferlik bu muhteşem organizasyona moto gp semineri nedeni ile katılamadık ama yaz yeni geliyor daha çok pikniğe gideceğimizi düşünüyorum.ayrıca moto gp ye geldiğinizde fedakarlığımızın nedenini zaten anlayacağınızdan eminim Bu arada, seminerden sonraki küçük gezimiz ve çayır çimen muhabbetimiz çok güzeldi büyük keyif aldım.bugüne dek bira sevmeyen ben artık biraları deviricem sanırım.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    Gerçekten harika bir gündü,bu benim ilk gezimdi ama ben kendime inanamadım.Geziye katılmadan önce motorumla en fazla yaptığım km. 40 veya 45'dir.Dün eve dönünce baktımki tam 220 km.yol yapmışım gün boyunca.Bizim çocuklar(ashes,cenk,ccbbdd) bana inanmadı...ağbi sen eski motorcusun bizle kafa yapıyosun diye ama yok öyle bişey.Neyse sizleri tanıdığıma çok sevindim,sanada çok teşekkürler zühtüpaşam.......

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler