Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

16 Nisan Pazarmiş... Haydi Pikniğe... Gezi Yorumları ve Tüm Fotoğraflar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı deamon adlı üyeden alıntı
    tek bi foto yok mu yahu ??
    Uğur abi fotolar için ayrı topic açmışlar. http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12053

Daha herkes koymadı fotoları ama action var yine motor üstünde amuda kalkmış foto. İnek kovalarken foto. Kamera kaydı. Bekliyoruz hepsini şu an.
    Sadobey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    biz sizler iyi bir GP izleyin diye bugunumuzu ona verdik...
    Bi daha kine biz de eeglenicez..
    Alllah icinize sindirsiiiin..
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Biz biraz geciktik gelmekte ama sanırım mekandan en son ayrılan da biz olduk

Birkaç foto da benden...

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

polygram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de yüzüm yanmış yaa ben diom nie acıyo eheh

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    Evet abi çok haklısın bende gördüm o deli yürek arkdaşlardan bir kaçını. İçip içip yamuldular sonrada motora binip deli gibi gazladır.
    [/QUOTE]

Balık baştan kokar

Şaka bi yana pikniğe geç katılsamda bende (yolda) cok eğlendim.

Yavaş gitme yarışını kaybettim kazananları alkışlıyorum

Mert benzin yetti mi? Motoru itmeye çağırmadın
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @boy:
    Biz biraz geciktik gelmekte ama sanırım mekandan en son ayrılan da biz olduk

Birkaç foto da benden...
    Saat 1 de aradığımda Kadıköy deydin...Ne ara gittin anlamadım bile ...
    Fotolar güzel olmuş...

Motosikleti
    motorumu sattım.Honda NT 700 alacağım...
    öncelikle tüm katılımcı arkadaslarımıza teşekkür ederim.Ben arkadasımla birlikte, onun motoru olan Honda -Bali ile aranıza katıldım.Yokuşlarda 60 km/h hıza düştüğümde bizi geçmeyip saygı gösteren arkadaşlarımıza da sinir krizleri yaşattırdığım için özür dilerim.Zühtü paşamız - Alican abimiz iyiki var değil mi???
    Gezilerde yine buluşmak dileği ile....

yeni üyemiz de Mümine Topçu olacak!!!

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    En sonunda evime ben de gelebildim. Bizim yolculuk biraz uzun oldu .. Zaten biz Ashes, ben, ccbdd, BPY, BRUCE olarak Gebze'den ayrı bir rotadan geldik ki sormayın. 92 km köy yolu.. Viraj ve çukurlar derken canımız çıktı. 2 saatte alabildik o yolu. Bu arada BRUCE abimin daha 3. kez ciddi motor binişinde bu geziye katılarak acaip bir performans gösterdiğini eklemek isterim. Kolay kolay herkesin harcı bir iş değil.. Yeşilvadi pikniğinden sonra SHEMOTO hanımın balık grubu ile ve sanırım simdi fark ediyorum RR grubu olan arkadaşlarla Şile'de teknede balık yedik. Sonra hep beraber İstanbul'a döndük.. Daha sonra biz uzun yolumuz olan Gebze'ye yola çıktık ve 22.30 gibi vardık evimize. Daha sonra Ashes arkadaşımın evinde ben ve BRUCE abim ile beraber günün değerlendirmesini hafiften mey eşliğinde yaptık. Şimdi de evimdeyim.. Baya bir fotoğraf var bende. Özellikle RR grubu ile beraber dönerken hareketli yol fotolarımız mevcut. Az sonra yayınlacağım bir aksilik olmaz ise.. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu kadar motorun (90'a yakın belki daha fazla) bir arada olduğu başka bir organizasyon kolay yapılacak birşey değil. Zaten resimleri gördüğünüzde acaba burası fuar mı diyebilirsiniz sayı nedeni ile

Resimleri http://www.motosiklet.net/forum/show...687#post206687 den yayinlamaya basliyorum..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arkadaşlar elimdeki resimler daha fazla ama ilk düzenleme ile ki bu 2 saatimi aldı onların bir kısmını yayınlıyorum.. Her resim kendi içerisinde hikayesini barındırıyor..

Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben arabayla gelenlerdenim.Eşimle birlikte katıldık pikniğe.Yüzüm gözüm yanmış.Artçılarla ilgili serzenişler varda,"ledo" ve "zühtüpaşa"'yı Benimle birlikte 206'lı ve Fiesta'lı arkadaşlarım gayet iyi takip ettiğimizi sanıyordum.TAbi sonradan düşündüm aceleci abiler zırt pırt aralara girmeye çalışıyorlardı.İnşallah bidahakine motorla katılmak dileğiyle.Çok güzel görüntünüz vardi.

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    Pişmanım, çok pişmanım!!
    Gelmediğime çok pişmanım. N'olur yakın zamanda bir tane daha yapalım. Biz de gelelim
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    vay vay vay ne güzel bir gündü herkeze teşekkürler
    resimler cenk te bugün koy resimleri cenkkkkkkkk

Motosikleti
    1000RR06
    Herkeze sevgi saygı süper bir gündü benim tabiki en fazla keyif aldığım boy (mehmet) abinin simsiyah CBR1000RR ile yaptığımız kaçamaktı süperdi burdan ayrıca teşekkür ederim...

Tabi eve dönerken şahsi problemlerim yüzünden tadım kaçtı tüm gün (CBR1000RR la geçirdiğimi saymıyorum) zehir oldu.

Birde niceman (tümer) abinin makinası kanuni racer200 yaptığım performance testi güzeldi makina ii gidiyor o güce o kaliteye nazaran abi tekrar teşekkürler
    Acımadıki, acımadıki

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Piknik süperdi,piknik dönüşü bir grup gittiğimiz Yeditepe'de fotoğraf makinemi unutmuşum Eğer hala oradaysa/çalınmadıysa makinemi alır almaz fotoğrafları yollayacağım.O kadar paparazzilik yaptım umarım boşa gitmez...
    Organizatörlere ve vınvınla kırmızıya beni arabalarına aldıkları ve bu güzel günden mahrum bırakmadıkları için çok teşekkür ederim...
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere

bütün motorlar toplandık toplandık toplandık

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    Ben arabayla gelenlerdenim.Eşimle birlikte katıldık pikniğe.Yüzüm gözüm yanmış.Artçılarla ilgili serzenişler varda,"ledo" ve "zühtüpaşa"'yı Benimle birlikte 206'lı ve Fiesta'lı arkadaşlarım gayet iyi takip ettiğimizi sanıyordum.TAbi sonradan düşündüm aceleci abiler zırt pırt aralara girmeye çalışıyorlardı.İnşallah bidahakine motorla katılmak dileğiyle.Çok güzel görüntünüz vardi.

füme renkli fiestalı arkadaş ben idim sayın darkdaimond yengeyi ikna edebildinmi? Valla bizim hatun motorları bu şekilde görünce çok daha da hoşuna gitti benim motor almam hızlanacak galiba. Hepinize tek tek teşekkür ederim bukadar güzel bi organizasyondu. Kusuruma bakmayın sizleri böyle görünce çıldırdım heyecanlandım ve ikeanın otoparkında küçükbi terbiyesizlik yaptım güzel oldu mu olmadımı bilemiyorum. ama Affedin beni

ha bu arada resimler evde akşam ekliyeceğim sayın paşamın gurupları çekerken çekilmiş resmide var onuda yayınlıyacağım

ya bu arada bişey unuttum giderken insanların bizim guruplar giderken ki izlemeleri çok hoştu çok enteresan görüntüler vardı

herkese kazasız bol gezmeli günler
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti

dogmanın ailesi mi :)

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    aslında düşünecek olursak, bolvadinden afyona otostopla geliyor.afyondan eskişehire yine aynı şekilde.eskişehirden haydarpaşa ya trenle. üşütük müşütük ama değer vermiş önemsemiş kalkıp gelmiş..helal olsun ona....biz onu haremden alıp ikea ya kadar getirdik,gyazıcının artcısı olarak.ama yedek kask olmadığı için ikeadan sonra dogmanın ailesinin aracıyla devam etti.
    biz seni unutmayacaz cenkkeskin..
    aracın benimle ve babamla alakası yoktu.vınvın'ın arabasıydı o.beni arabasına kabul ettiği gibi "manyak" arkadaşımızı da ediverdi valla.allah ondan razı olsun

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Çooook güzel bi gezi olmuş...

Süper...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    Arkadaşlar csunlu piknik dönüşünde kaza yapmış!
    (Keeway Superlight 150 topic'inden öğrendim)
    Alıntı csunlu adlı üyeden alıntı
    Piknik harikaydı.. HErşey için teşekkürler arkadaşlar.. Dönüşte ufak bir kaza yaptım neyse ki sağlığım yerinde.. Vites pedalı tarafındaki ayaklığı yamulttuk biraz ve camı kırdık.. eh napalım kaşınan ben oldum aldım dersimi neyse ölmeden ulaşabildik evimize.. tekrar teşekkürler çok iyi vakit geçirdim.. bir daha ki buluşmada görüşmek üzere..
    Çok geçmiş olsun csunlu...

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    Alıntı NeTMaViSi adlı üyeden alıntı
    işte bunun onune gecılır artcı yı cogaltarak yanı atıyorum arkadakı 10 kısı artcı gorevı ustlense ve arabaları kesse guzel olur ben bu gun cok arabanın yolunu kestım cok kufur yemişimdir bende onları sevıorum ama

sevgili net mavisi artçılık konusundaki yardımlarından dolayı sana çok teşekkür ederim

kırmızı mondi 250
    ...tın tın giderim abi....

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı
    Piknik süperdi,piknik dönüşü bir grup gittiğimiz Yeditepe'de fotoğraf makinemi unutmuşum Eğer hala oradaysa/çalınmadıysa makinemi alır almaz fotoğrafları yollayacağım.O kadar paparazzilik yaptım umarım boşa gitmez...
    Organizatörlere ve vınvınla kırmızıya beni arabalarına aldıkları ve bu güzel günden mahrum bırakmadıkları için çok teşekkür ederim...
    makinan arabada kalmış arama
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler