Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

27 temmuz cumartesi ,karamürsel iftar etkinliğine Davetlisiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Tüm gönül dostlarına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Umuyorum iyisinizdir arkadaşlar. Mübarek ramazan ayınızın öncelikle sizlere ,sevdiklerinize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini, temenni ederek konunun derinliklerine dalıyorum

ilkini 13 ağustos 2011 cumartesi akşamı, gerçekleştirdiğimiz ve artık geleneksele bağladığımız pideli, iftar etkinliğinin bu yıl 3. sünü Allah izin verirse , eş dost arkadaşlarla bir araya gelmek, tanımadığımız arkadaş , ağabey ve kardeşlerimizle tanışmak vesilesi ile, daha önceden katılım göstermiş arkadaşların isteği ve benimde zaman ve imkan olarak eksiklerimi tamamladığım sizlerinde katılımıyla hep birlikte 27 temmuz cumartesi akşamı gerçekleştirmek istiyorum.

2011 yılından .
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...si-nesesi.html

2012 yılından .

http://www.motosiklet.net/forum/etki...etkinligi.html

öncelikle katılım gösterecek arkadaşlarımızın kesin bir liste oluşturması önemli bir husustur ki gelecek kişi sayısına göre hazırlık yapılacaktır , zira hiçbirimiz yapılan yemeklerin ve pidelerin zayi ziyan olmasını istemeyiz

uzun zamandır aslında benimde pek sesim soluğum çıkmıyor farkındayım , bende bir çok arkadaşımı uzun zamandır görmedim , ve tabiki tanıyıp tanışmak istediğim arkadaşlarda var onlarda kısmet olup gelebilirlerse , iftar vesilesi ile çok güzel bir akşam geçireceğimizi düşünmekteyim .

geçen yıllarda bu organizeyi hep tek başıma yapmaya kalkmış ve bir haylide tatlı bir telaşa düşmüş neredeyse eşle dostla oturup 2 kelam edemeyecek seviyeye geldiğim için bu yıl bu telaşı iş yerimin hemen yanında bulunan (çıtır ev yemekleri) lokantasının üzerine yıkmış bulunmaktayım
    şaka bir yana iftar saatine kadar tam gaz çalıştığımız için ekstra koşturacak zamanım olmuyor , ama pidelerde sorun olmayacak tabiki bunun garantisini şimdiden verebilirim

sözü çokta fazla uzatmadan resimlerle konuyu şenlendirmeden önce yol, ulaşım ve yemek menüsü hakkında gerekli, bilgileri verip konuyu sonlandıracağım

öncelikle daha önce gelen arkadaşların bildiği gibi istanbuldan gelen arkadaşlarımız zamanları varsa körfezi dolaşarak ,izmit,gölcük, Değirmendere,ulaşlı ereğli, ve son olarak Karamürsel merkez ışıklarından sahile inip balık adasını sorabilirler , zaten balık adasında dev bir bayrak göreceksiniz ve sadece 1 tane yüksek bayrak direği vardır

anahtar kelime ilk defa gelecek arkadaşlar için ( KARAMÜRSEL BALIK ADASIDIR) balık adasını sorun küçük bir marina liman ve dev bir bayrak göreceksiniz
    Oraya geldiğinizde yakanıza kırmızı bir karanfil takın ben sizi bulurum

eskihisar topçular istikametini kullanan arkadaşlar , feribottan çıkar çıkmaz doğruca sol (doğu) yöne dönerek Karamürsel istikametini takip ediyorlar ve onlar içinde aynı anahtar kelime geçerlidir (KARAMÜRSEL BALIK ADASI )NI sorunuz olmadı 0 532 683 2087 cep numaramdan bana ulaşıp yol güzergah bilgisi alabilirler , tabi istanbulun Avrupa yakası için pek bir şey bildiğim söylenemez

yemek menüsüne gelince 1 adet pide normal şartlarda 1 kişiye (aç) vaziyette yeterli gelmektedir (mezit ve Metehan bu tanımın dışındadır)!!!! menü şöyle olacak ,

ÇORBA
    KIYMALI+KUŞBAŞILI+SUCUKLU,KAŞARLI PİDE
    SALATA
    TATLI
    İÇECEK

Temel menü bu şekildedir ve kişi başı ücret 20 liradır .

not: öncelikle sizlerden ricam kesin bir liste oluşturmanızdır ki ona göre hazırlık yapacağım , mekan 100 kişiye hizmet verecek şekilde dizayn edilecektir , normal şartlarda 50-60 kişi hizmet alabiliyor.

notun dip notu:
    isteyen eşini, dostunu akrabasını, artçısını, sütçüsünü, tüpçüsünü getirebilir hiç bir sıkıntı yoktur duyanlar duymayanlara söylerse daha iyi olur

dip notun, dip notunun eeeen dip notu :

tarih: 27 TEMMUZ CUMARTESİ
    YER :KARAMÜRSEL BALIK ADASI
    SAAT: İFTARA 30 DAKİKA KALA ORADA OLMANIZ YETERLİDİR

HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZANLAR DİLERKEN, KAZASIZ KEDERSİZ GÖRÜŞMEK ÜZERE DİYORUM GÖRÜŞMEK ÜZERE.

2011 yılından seçmeler

2012 yılından seçmeler.......... zaman öyle çabuk akıp gidiyorki şaka maka derken 3 yılı birlikte geçirdik arkadaşlar , arkaya baktığımızda aslında zaman denen kavramın ne kadar da çabucak akıp gittiğini , dün ve hatta yıl denen kavramın anılar arşivinde ne kadarda çabuk yer aldığını görüyoruz .

2012 yılında aramızdan ayrılan , arkadaşlarımız oldu , şu mübarek ramazan ayında motosiklet kazası geçirerek şu an aramızda olmayan vmax nicli üyemiz olan, çok sevdiğim (emrah Kurtoğlu) kardeşimi rahmetle anıyorum zira bendeki tek canlı videosu , vefatından kısa süre önce bu iftar etkinliği videosuydu, o yüzden aşağıdaki videoların benim için ayrıca bir önemi ve anlamı var, sizlerde vesilesi ile sevgili kardeşimize bir fatiha okursanız , rahmetli emrah kardeşimizin ruhuna deysin.

http://www.youtube.com/watch?v=_WL6ZtgbHag

http://www.youtube.com/watch?v=SgSOnoQC1qE
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Tamam ben geliyorum

KATILIMCI LİSTESİ:

1_Sinan Er
    piyanist_irf bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    metehan gelmesin

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Saat kaçta ?

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat kaçta ?
    Metehana ve Mezite saat 22:30 diyelim...

nasip inşallah..ama gelmeye çalışacağım...
    piyanist_irf ve Arjantinli69 bunu beğendiler.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan gelmesin
    Mete uzak yerlere limuzinle aldırmazsan zaten gelmez.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat kaçta ?

Eyüp seni önce güzelce yediririm sonra asarım !!!! sen sahurda gel ! 11:45 gibi uygundur

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan gelmesin

alemsiniz yavvvv daha kokuyu almadı 3-5 zamana kalmaz düşer buraya

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyüp seni önce güzelce yediririm sonra asarım !!!! sen sahurda gel ! 11:45 gibi uygundur
    Bana ne bakıyon ben 2 gün önceden de gelirim. Ama herkes karamürsel için iftar saatini bilmek zorunda değilki kardeşim . Yazsana adam akıllı. Rakamla gel bana :p
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehana ve Mezite saat 22:30 diyelim...

nasip inşallah..ama gelmeye çalışacağım...

sensiz olurmu ? kefaller kol gibi oldu cirit atıyorlar kıyıda

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:03 ----------

arkadaşlar listeyi güncelliyorum ve motor kayış kopardığı için sıvışıyorum müsadenizle

1-sinan er
    2- ben irfan
    3-
    4-
    5-
    arka koltuklar 5 lidir lütfen yanaşalım, Karamürsel yolcusu kalmasın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Laynnnn noluyooo İrfan bu nası tarif olmmm...orda bi bayrak direği vardır falan...o direk banamı girsin nedir olay yarısı mezite girerse diğer yarısı hususunda yardımcı olurum o ayrı mobilden yazamıyom...adım geçiyo o arkadaşlarada yarın döşerim evden kısmetse...

Malako prensi bi arkadaş da saat kaçta demiş...avanak avninin kuzeni Eyüp iftardan yarım saat önce orda olun demiş...sen dabi lazlık var biraz anlamadın...

Eyüp kırmızı bir karanfille gelsin karamürsele onu öyle tanırız...ya da biz karanfil takalım o bizi öyle tanır te allammm yaa...

fotoda malum baştaki taçsız kral mete candır o kulunuz..2011 de orda idim...2013 de de orada olucam Allahın izniyle...iddialı konuşayım hatta gelmezsem bir bahane uydurursam beni GAY ilan ediniz..gay panda olam..çakçikilği9 bir üst leveline zıplatın hoplatın beni..gelecem lan..çünküm o gün ve bir önceki gün tatilim..koşa koşa gelcem..

Mezgit gangamda gelicek..bütün pideleri biz yicez..hatta samed ve eyübü aralarına karbon kağıdı koyup kuyu kebap yapıcaz karbon kağıdı fantaaazisii başkaydı lan dimi
    piyanist_irf ve -unnamed- bunu beğendiler.

Motosikleti
    fanteziye gündüz devam edelim..(bu arada bende biraz fentezi filen düşüneyim)
    hele sen bir forumu dolaş..kimbilir başka biçok yerde kitlemiş olabilirler sana..
    benden söylemesi...
    ban yatar...yarın çocuk bakıcılığı yapıcam akşama kadar..by..

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laynnnn noluyooo İrfan bu nası tarif olmmm...orda bi bayrak direği vardır falan...o direk banamı girsin nedir olay yarısı mezite girerse diğer yarısı hususunda yardımcı olurum o ayrı mobilden yazamıyom...adım geçiyo o arkadaşlarada yarın döşerim evden kısmetse...

Malako prensi bi arkadaş da saat kaçta demiş...avanak avninin kuzeni Eyüp iftardan yarım saat önce orda olun demiş...sen dabi lazlık var biraz anlamadın...

Eyüp kırmızı bir karanfille gelsin karamürsele onu öyle tanırız...ya da biz karanfil takalım o bizi öyle tanır te allammm yaa...

fotoda malum baştaki taçsız kral mete candır o kulunuz..2011 de orda idim...2013 de de orada olucam Allahın izniyle...iddialı konuşayım hatta gelmezsem bir bahane uydurursam beni GAY ilan ediniz..gay panda olam..çakçikilği9 bir üst leveline zıplatın hoplatın beni..gelecem lan..çünküm o gün ve bir önceki gün tatilim..koşa koşa gelcem..

Mezgit gangamda gelicek..bütün pideleri biz yicez..hatta samed ve eyübü aralarına karbon kağıdı koyup kuyu kebap yapıcaz karbon kağıdı fantaaazisii başkaydı lan dimi

allahtan mobilden yazmissin
    ramizan83 bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de gelmeyi çok isterdim bu etkinliğe yahu.. Ama aynı gün benim de İstanbulda bir iftar organizasyonum var.. Üstadım bir görüşemedik senle de, kısmete bak..

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gelmeyi çok isterdim bu etkinliğe yahu.. Ama aynı gün benim de İstanbulda bir iftar organizasyonum var.. Üstadım bir görüşemedik senle de, kısmete bak..

Nasip kısmet cihancim iyi olurdu hakkaten mobilden yaziyorum.
    Ru

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    gelmek isteriz ama çok uzak yahu :( söyle bir düşündüm de

size bol eğlenceleli kazasız belasız iftarlar..

saygılarımla
    birGarip..

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    tabikisi geliyoruz !!

1-sinan er
    2-ben irfan
    3-horozoğlu
    4-
    5-

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    1-sinan er
    2-ben irfan
    3-horozoğlu
    4-KutlayGül
    5-
    6-

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    1-sinan er
    2-ben irfan
    3-horozoğlu
    4-KutlayGül
    5-Meltem
    6-Mehmed Ali + 1

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben gelmiyorum.
    Yemekleri begenmedim.

Motosikleti
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gelmiyorum.
    Yemekleri begenmedim.
    hiçç..peh..bla bla...
    (sonunda dövecek beni İrfan)
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)